• Ново
6pcs Сребро Позлатен Прилагодливи Прстен Празно со внатрешен 13*18/18*25/30*40mm Рамки Поставување на Лента за Камео Cabochons Diy Накит

6pcs Сребро Позлатен Прилагодливи Прстен Празно со внатрешен 13*18/18*25/30*40mm Рамки Поставување на Лента за Камео Cabochons Diy Накит

DEN 120.96
DEN 97.00 -20 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Боја : Сребро Позлатен
Материјал : Бакар
производ функции : Прстен празно наоди и прилагодувања за DIY НАКИТ ОДЛУКИ,сите видови на метални накит може да се обложено со 10k злато,14 K злато,18 K злато,розово злато,сребро 925 чиста сребрен,антички бакар,антички бронза,антички сребрен,gunmetal црна,и така натаму.

Особините

Големина:
13x18mm, 18x25mm, 30x40mm
Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
175815
Бренд Име:
BITWBI
Објектот Тежина:
3.3g
Материјал:
Метал
Објектот Висина:
2.2cm
Накит Наоди Тип:
Прстен Settings
Производ Карактеристики:
сребро позлатен прстен празно
Објектот Ширина:
1.3cm
Објектот Дијаметар:
1.3cm
Метали Тип:
Бакар
Објектот Должина:
1.8cm

Купувачите избираат и

Pandahall половина круг имитација камен смола cabochons, антички сребрен алуминиум наоди, darkturquoise, 25x7mm

половина круг имитација камен смола cabochons, антички сребрен алуминиум наоди, darkturquoiseГолемина : за 25mm во дијаметар, 7mm дебели.

DEN 127.00 149.28

10pcs/многу Заклучување прилепува копчето ѓердан приврзоци DIY Snap хривнија&алки одговара 18mm snap Накит додатоци

10pcs / многу Заклучување прилепува копчето ѓердан приврзоци DIY Snap хривнија&алки одговара 18mm snap Накит додатоци1) Тип : брзо копче Шарм 2) MOQ : 10 компјутери 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) ПРЕВОЗОТ : ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.Се надевам дека ќе добар ден!Ви благодариме за вашиот добредојдени.

DEN 262.00 287.52

Промет на големо со 1Pcs Природен Камен Mookite Џаспер Handcarved Волкот Главата Страна Drilled Ѓердан Pendant 41x30x13mm 17.8 г

Добредојдовте на убава џек !Промет на големо со 1 Pcs Природен Камен Mookite Џаспер Handcarved Волкот Главата Страна Drilled Ѓердан Pendant 41x30x13mm 17.8 г*Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ предвид* : Оваа ставка прикажува примерок можеме да го направиме за вас...

DEN 960.00

Бесплатен превозот! 3мм сребро позлатен најголемиот Дел Материјали Метални Наоди Ѓердан синџир Круг O крстот Rolo Линк синџирите за накит

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти* сите производи на компанијата се самомаркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена...

DEN 3936.00

300PCS 5.0 cm 2.0 бел круг чувствува влошки appliques за цвет и брошеви' назад,круг чувствува изолација,не-плетени Кругови закрпи

1)Материјал : чувствував2)Дебелина : 1mm,со дијаметар од 5.0 cm2)2.0 cm 2.5 cm,3.0 cm,3.5 см,4.0 cm,,4.5 cm,5.0 cm,6.0 cm и 8.0 см се достапни1~5lots број 6~10lots многу 11~20lots многу 21~30lots многу повеќе од 31lots pls контактирајте со насРаботиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Прибл...

DEN 624.00

1000pcs 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 6Colors Бакар Метални Рамки Празно Earring Studs Поставување Наоди Куршум-Форма Затка Грб

Предмети Опис : Накит Наоди боја може да се направи : сребрена боја, златна боја, родиум досадна сребрена боја, розово злато во боја, антички бакар, антички бронза,gunmetal црна...

DEN 4896.00 5759.52

6 Големини Нерѓосувачки Челик Лента Crimps Кабелот Крајот Капи Со Hummer Затворач И Продолжен Синџир Накит Додатоци BXGC-037

Точка Бр BXGC037 Стил Нерѓосувачки Челик Лента Crimps Кабелот Крајот Капи Со Hummer Затворач И Продолжен Синџир Материјал од не ' Рѓосувачки Челик, бесплатно на олово и никел Боја Нерѓосувачки Челик Големина6x6.5mm,8.5x9mm, 8x13mm,10x11mm,9.5x15mm,9.5x20mm ТежинаОколу 5g / pc Пакување Polybag+стандардна извоз картон, 30pcs / големина / color / многуСите фотографии се практичност фотографија , без било PS обработка, осигурете се она што го гледате е она што ќе добиете.Овие 6 Големини Нерѓосувачки Челик Лента Crimps Кабелот Крајот Капи Со Hummer Затворач И Продолжен Синџир Накит Додатоци BXGC037 се направени од не ' рѓосувачки челик, ракаполиран, вакуум позлата (златна боја, се зголеми златна боја и црно), со врвен квалитет.Тие ќе им даде на вашиот ѓердани и нараквици убава природна допир.Предност од не ' рѓосувачки челик накит : 1...

DEN 815.00 815.04

Новите природни сива мајка школка 3rows цвет затворач 24mm мода diy ѓердан накит B1154

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

DEN 133.00 204.48

трговија на големо 3мм rolo синџир 100/многу злато позлатен синџир наоди во bluk никел слободни и да доведе слободни

Накит Наоди Додатоци Снабдување празно pendant earring прстен хривнија ѓердан алка јака pin ткаенината линкови коса pin headband база рамки послужавник за камео cabchons поставување headpins, jumpring, spacer монистра , конектори , bails , мушка капи , на крајот crimp монистра , кожа мозок, жици , накит куки clasps , накит алатки , владетели , клешти за накит изработка на понудата ...

DEN 4707.36

Трговија на големо Практично 400pcs Гума Earring Назад Тапа Уво Пост Ореви

торба трговија на Големо Практично 400pcs Гума Earring Назад Тапа Уво Пост ОревиНаправени од високо квалитетна и мека гумаСовршен за вашата дневна earring носатГолемина : За 4mmКоличина : 400pcsПакет Се Вклучени : 1 * 400pcs earring назад затки1...

DEN 30.00 44.64

20pcs/број 6 Бои Внатрешна Големина 25mm Двојна Цел brooch&Hairpin Цинк Легура Камео Cabochon База Поставување DIY Накит Наоди

Highstar Модни Додатоци Co.,Ltd.Трговски Договор : * Право цена на правото производ! Ве молиме не го споредуваат со jewelries на високо улица!* Бидејќи на агол и светлина,вистински објект може да биде малку поинаков од сликата, ако умот, ве молиме да не купувам тоа, ви благодариме за разбирањето!15.69 / торба30pcs / многу 42*37 MM внатрешниот : 18x25mm Легура Антички Бронза Брошеви Камео Cabochon база Settings Бесплатен Превозот САД$ 12.86 / многу30 парчиња / многуТопла Продажба 30pcs внатрешниот : 30 X40mm Легура / Метал Антички Бронза Празно Подлога Фах Brooch База Камео Поставување DIY Накит Наоѓање многу30 парчиња / многу40pcs Антички Бронза Месинг 28mm цвет Фах Brooch додаток Брошеви База Поставување DIY Накит Наоѓање многу40 парчиња / многу50 PCS 27 X59 MM внатрешниот : 12 X17 MM Легура Антички Бронза пеперутка Фах Шарм Pendant Brooch,diy Brooch Накит База прилагодувања за Наоѓање многу50 парчиња / многу30pcs Легура Антички Бронза 18x25mm Празно Фах Брошеви Прилагодувања ,Чипка Подлога Фах Брошеви База Камео Поставување DIY Накит Наоѓање многу30 парчиња / многу10 PCS 37 X54mm Метал / Легура Антички Бронза brooch Маска Гроздобер Шарм Pendant Накит врска DIY Накит База settings многу10 парчиња / многуDIY накит Додатоци, Сребро Метал / Легура 2 CM Со Дупка Brooch база Поставување DIY Накит конекција,1000pcs / многу,Бесплатен Превозот САД$ 22.86 / многу1000 парчиња / многуDIY накит Додатоци, Сребро Метал / Легура 3.5 CM Со Дупка Brooch база Поставување DIY Накит конекција,500pcs / многу,Бесплатен Превозот САД$ 25.86 / многу500 парчиња / многуЛесно Шопинг : Shippment Бесплатен превозот преку Кина Пост ВоздухАко вашите квантитет е соодветен, љубезно ве советуваме изберете DHL, EMS, или UPSот, ние ќе се потрудиме да го изберат најсоодветен начин за вас.ПлаќањеЗачувам, водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група...

DEN 456.00 479.52

20mm 40pcs/многу Месинг Прстен Settings 7 Бои Y Стил Празно Фах Прстен Бакар Камео cabochons База Прилагодувања Додатоци Наоди

​Трговски Договор : * Право цена на правото производ! Ве молиме не го споредуваат со jewelries на високо улица!* Бидејќи на агол и светлина,вистински објект може да биде малку поинаков од сликата, ако умот, ве молиме да не купувам тоа, ви благодариме за разбирањето!Трговија на големо 100pcs Мода Накит Прстен Settings Празно Фах 25мм Бас Антички Бронзени Прстени Камео База Прилагодувања за Додаток Наоди многупарчиња / многуТрговија на големо 100pcs Прстен Settings Празно Фах 18x25mm Бас Антички Бронзени Прстени Камео База Прилагодувања за Додаток Наоди многупарчиња / многуТрговија на големо Прстен Settings Празно Tary големина : 18x25mm Бас Сребро Позлатен Мода Накит, Прстени Чипка Подлога Камео База Прилагодувања за Додаток многупарчиња / многуWholesal 100pcs Мода Накит, Прстени Settings Месинг Антички бронза Чипка Празно 13x18mm 18x25mm Фах Прстени Камео База Settings многупарчиња / многуТрговија на големо 100pcs 16mm Прстени Накит Додатоци Месинг Антички Бронза Цвет Шема Прстени База Прилагодувања за Наоѓање многупарчиња / многуТрговија на големо Прстен Settings Накит Додатоци 100pcs Месинг Антички Бронза Чипка Круг шема Фах : 25мм Прстени Камео База Settings многупарчиња / многуБесплатен Превозот 100pcs Месинг Сребро Позлатен Круг на моделот големина 12mm Прстени Камео База Settings Наоди Мода Прстен многупарчиња / многуТрговија на големо 200pcs 6mm 8мм 10мм Накит, Прстени Settings Месинг Антички Бронза Авион Шема Прстени Камео База Прилагодувања за Наоѓање многупарчиња / многуБесплатен Превозот на Големо 100pcs Месинг Сребро Позлатен Цвет моделот големина 20x30mm Прстени Камео База Settings Наоди Мода Прстен многупарчиња / многуТрговија на големо Мода Прстен Прилагодувања за 200pcs 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm Фах Месинг Сребро Позлатен Прстени Камео База Settings многупарчиња / многуТрговија на големо 200pcs 6mm 8мм 10мм Празно Фах Подлога Месинг Прстен Settings Бела К Прстени Камео cabochon База Прилагодувања Додатоци Наоди многупарчиња / многу1000pcs 10мм Бакар Со Злато, Обложено Earring Studs Фах Месинг Студ Обетки Додатоци Обетки База Поставување многупарчиња / многу100pcs трговија на Големо Накит Додатоци Прстен Settings Месинг Антички Бронзени Прстени Основи Поставување многупарчиња / многу200pcs Месинг Прстени Settings Антички Бронза 20 MM Прстен Цвет Шема Фах Основи Поставување Накит Додатоци Наоди многупарчиња / многу40pcs 14mm Месинг Антички Бронзени Прстени Settings Накит Прстен Камео Cabochon Основи Прилагодувањето рачно изработени модни Додатоци Наоди многупарчиња / многу40pcs Месинг Прстен Settings 10мм Антички Бронзени Прстени Камео Cabochon Основи Поставување,рачно изработени DIY Zakka накит Наоѓање многупарчиња / многу20pcs Круна Празно Прстен Settings Месинг Прст Прстени Антички бронза Фах големина : 20mm Цвет Прстен Камео база поставување Прибор многупарчиња / многу20pcs 12 MM Двојно Фах Прстен Settings Месинг Прстени Антички бронза "S" Шема Прст Прстен Камео база поставување Прибор

DEN 656.00 690.24

Моден 10pcs Антички Сребрен Бар Цевка Завртка Шарм Лизгачот Изолација За 5mm Круг тасев биле Кожа Кабелот

Сите елементи се произведени од нас поседува,Ние може да ви обезбеди снабдување со извор,Ако Сакате Да трговија на Големо,ве Молиме Контактирајте Со Мене Однапред,јас сум Прикачите Решетки Значење За Вашата еПошта.И Ќе Се Добие Добар Попуст.Мојата Идеја Е "Клиентот Е Бог".Количина : 10 парчиња изолација ( не вклучуваат кожа шоу во слики )Материјал : АлуминиумскиБоја : Антички Сребрен ПозлатенДупка Големина : Прибл.10*7mm (Одговара 10*7mm тасев биле кожа мозок )Облик : Бар цевкаКонверзија : 1 инч = 25.4 mm = 2.54 см или 1mm = 0.0393 инченПовеќе Предмети Ве Молиме Кликнете Тука

DEN 278.00 316.32

Бесплатен Превозот 100Yard (92Meter) Опашот на Сина 3мм x 1.5 mm Faux Велур Кабелот Чипка Пенливата Кабелот за Накит Одлуки и Занаети

Добредојдовте во нашите Продавници! Опис : Ние гарантираме за сите нашите предмети се во добри услови пред пратката...

DEN 648.00 719.52

DIY уво накит додатоци шупливи прстен круг бисер обетки обетки pendant Венера темперамент обланда материјал Pendant

Круг PendantЕдноставностУбавина и боја се преовладува корејски бои!На headdress, на ѓердан, торба, pendant, копче тока, pendant може да се користи на О!Ние се обидуваме да ги презентираат на вистински бои на сите,Но сите се покажува поинаку, и тоа е неизбежно дека ќе има некои разлики во боја !Умот внимателно пука О!

DEN 123.00 123.36

48pcs 12mm Пеперутка шема Круг рачно изработени Фото Стакло Cabochons & Стаклена Купола Покритие За Diy Празен База Settings

Совети : Цел износ е помалку од $10, без логистика следење на број!Количина:30pieces=15 параСледните заврши на примерокот : П : Дали имате минимум цел количина или вредност?A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден во 2 работни дена...

DEN 119.00 148.80

Трговија на големо 1500pcs/многу Обетки Накит Додатоци Уво Pluging Блокиран Earring Назад D0290

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!!!Материјал : ЖелезоБоја : Никел / ЗлатоГолемина на : Количина : 1500 КОМПЈУТЕРИ100% Пари Гаранција за враќање на секоја точка и Слободни Врати Превозот Ако Објектот не е како што е Опишано.Најдобра Фабрика Цена.Најновиот Модел.Плаќање ќе бидат објавени на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на производи.ПРЕВОЗОТБесплатен Превозот цел ќе биде испорачуван кина пост воздух mail.Тоа ќе потрае 1520 Работни Дена по се Пост.Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе се одложи неколку дена.Кога ќе се направи една цел,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2 до 5 дена.Pls Забелешка : Купувачот се одговорни за сите дополнителни царинската такса,давачки и даноци.Се враќаАко имате било какви прашања,Pls обратете се до нас.Ние ќе рефундирање на парите Според различни услови.Повратни информацииВашето мислење е Навистина Важно за нас.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние ќе се потрудиме да го Реши секој Проблем и Provid ќе Најдобра Услуга.

DEN 499.00 542.40

1pcs Акрилик Накит Суспендирани Случај Со База 11*11*2CM

1pcs Акрилик Накит Суспендирани Екранот Носителот Случај Со База 11*11*2 CMОпис : 100% сосема нов и висок квалитет Тип : Накит Суспендирани Екранот Носителот Материјал : Акрил, ПЕТ мембрана Боја : Бело / Black Големина : (Како слика ја покажува)(L*W*H)11*11*2cm / 4.33*4.33*0.79 инчен Користи за : Употреба : продавница за Накит или личност Characeristic : 3 D визуелно прикажување на накит Количина : 1 КОМПЈУТЕР ( Не е мало пакет ) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 74.00 87.36

Бесплатен превозот!5mm 50meter Сребро позлатен најголемиот Дел Материјали Метални Наоди Ѓердан синџир Круг O крстот Rolo Линк синџирите за накит

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти* сите производи на компанијата се самомаркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена...

DEN 7488.00

Трговија на големо 2000pcs/многу Обетки Накит Додатоци Уво Pluging Блокиран Earring Назад D0291

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!!!Материјал : ЖелезоБоја : СРЕБРЕНАГолемина на : Количина : 2000 КОМПЈУТЕРИ100% Пари Гаранција за враќање на секоја точка и Слободни Врати Превозот Ако Објектот не е како што е Опишано.Најдобра Фабрика Цена.Најновиот Модел.Плаќање ќе бидат објавени на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на производи.ПРЕВОЗОТБесплатен Превозот цел ќе биде испорачуван кина пост воздух mail.Тоа ќе потрае 1520 Работни Дена по се Пост.Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе се одложи неколку дена.Кога ќе се направи една цел,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2 до 5 дена.Pls Забелешка : Купувачот се одговорни за сите дополнителни царинската такса,давачки и даноци.Се враќаАко имате било какви прашања,Pls обратете се до нас.Ние ќе рефундирање на парите Според различни услови.Повратни информацииВашето мислење е Навистина Важно за нас.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние ќе се потрудиме да го Реши секој Проблем и Provid ќе Најдобра Услуга.

DEN 264.00 480.00

10pcs/многу 50CM ew Антички Бронза/Gold/Сребрена/Gunblack/Бакар/Родиум Позлатен најголемиот Дел Rolo Линк Синџири се Вклопува DIY Накит Наоди

Шопинг известување 1.нашата компанија е специјализирана во производство на сите видови на модни накит, обезбедување на квалитет и сигурен...

DEN 131.00 143.52

Моден бонбони бои multicolor имитација школка бисер 3мм круг мода жени, девојки накит одлуки лабава монистра накит 15B1185

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

DEN 149.00 165.60

Бесплатен превозот со висок квалитет Сребро позлатен DIY Јака Клипови во машка Вратоврска Клип Празно 20mm Круг Капа рамки поставување на наоди

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти* сите производи на компанијата се самомаркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена.Вашиот 100% задоволство е наша гаранција...

DEN 1310.40

220pcs прекрасна Мешана Смола шик daisy цвеќиња Cabochons (16mm) избрани Мобилен телефон оркестарот за коса, pin, прстени DIY dahlis

Боја : мешаниКОЛИЧИНА : 220 компјутериголемина;16mmза оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барања СЛОБОДНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,можете да изберете одредени бои кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќезанаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : ) ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас ! сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи...

DEN 959.52

onwear 20pcs 18x25mm капка стакло cabochon diy меша рачно изработени image print flatback накит наоди за scrapbooking

предмет : teardrop cabochon тип : фото стакло cabochon големина : 18x25mm назад : flatback функција : рачно изработени cabochons шема : мешана слика фото употреба : diy накит наоди за pendant ѓердан одлуки7.27 / торба 7.11 / торба

DEN 207.00 230.40

15MM 150pcs/многу Clasps Ѓердан Фитинзи Schmuck Zubehor Хривнија Делови Накит Додатоци Метал Врска D0295

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!!!Материјал : МеталБоја : Големина : 15 MMКоличина : 150 КОМПЈУТЕРИ100% Пари Гаранција за враќање на секоја точка и Слободни Врати Превозот Ако Објектот не е како што е Опишано.Најдобра Фабрика Цена.Најновиот Модел.Плаќање ќе бидат објавени на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на производи.ПРЕВОЗОТБесплатен Превозот цел ќе биде испорачуван кина пост воздух mail.Тоа ќе потрае 1520 Работни Дена по се Пост.Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе се одложи неколку дена.Кога ќе се направи една цел,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2 до 5 дена.Pls Забелешка : Купувачот се одговорни за сите дополнителни царинската такса,давачки и даноци.Се враќаАко имате било какви прашања,Pls обратете се до нас.Ние ќе рефундирање на парите Според различни услови.Повратни информацииВашето мислење е Навистина Важно за нас.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние ќе се потрудиме да го Реши секој Проблем и Provid ќе Најдобра Услуга.

DEN 497.00 540.00