• Ново
трговија на големо 3мм rolo синџир 100/многу злато позлатен синџир наоди во bluk никел слободни и да доведе слободни

трговија на големо 3мм rolo синџир 100/многу злато позлатен синџир наоди во bluk никел слободни и да доведе слободни

DEN 4707.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Накит Наоди Додатоци Снабдување празно pendant earring прстен хривнија ѓердан алка јака pin ткаенината линкови коса pin headband база рамки послужавник за камео cabchons поставување headpins, jumpring, spacer монистра , конектори , bails , мушка капи , на крајот crimp монистра , кожа мозок, жици , накит куки clasps , накит алатки , владетели , клешти за накит изработка на понудата . сомот кеси, orangaza кеси за накит paking снабдување.

Особините

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Синџири
Метали Тип:
Бакар
Големина:
3mm
боја:
Злато Позлатен
Стил:
Rolo Синџир

Купувачите избираат и

Трговија на големо 100pcs/многу,Метал Круг Врвот Suspender Клип,Suspender / Pacifier Клипови Добавувачи&Производители мешани 21 бои

Овој оглас е за 25mm Круг Врвот Глеѓ Метал Suspender Клип Со Пластични Заби ,се меша 21 бои трговија на големо Suspender Клипови , Pacifier Клипови Добавувачи & Производители answer : ___________________________ NOTE : Кога ќе го поставите цел , ве молиме оставете порака за која боја бројот што го сакате ,ако не изберете боја ние ги испратите случајно ви благодариме ...

DEN 2092.00 2202.24

10 Групи/20pcs Антички Сребрен Криви Круг Накит Крајот Капи/Затворач за тасев биле кожа хривнија--CLP1301

Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следиНачин На Плаќање : Ние прифаќаме Зачувам, Alipay, Western Union, T / T итн...

DEN 388.80

6 Големини Нерѓосувачки Челик Лента Crimps Кабелот Крајот Капи Со Hummer Затворач И Продолжен Синџир Накит Додатоци BXGC-037

Точка Бр BXGC037 Стил Нерѓосувачки Челик Лента Crimps Кабелот Крајот Капи Со Hummer Затворач И Продолжен Синџир Материјал од не ' Рѓосувачки Челик, бесплатно на олово и никел Боја Нерѓосувачки Челик Големина6x6.5mm,8.5x9mm, 8x13mm,10x11mm,9.5x15mm,9.5x20mm ТежинаОколу 5g / pc Пакување Polybag+стандардна извоз картон, 30pcs / големина / color / многуСите фотографии се практичност фотографија , без било PS обработка, осигурете се она што го гледате е она што ќе добиете.Овие 6 Големини Нерѓосувачки Челик Лента Crimps Кабелот Крајот Капи Со Hummer Затворач И Продолжен Синџир Накит Додатоци BXGC037 се направени од не ' рѓосувачки челик, ракаполиран, вакуум позлата (златна боја, се зголеми златна боја и црно), со врвен квалитет.Тие ќе им даде на вашиот ѓердани и нараквици убава природна допир.Предност од не ' рѓосувачки челик накит : 1...

DEN 815.00 815.04

20mm 40pcs/многу Месинг Прстен Settings 7 Бои Y Стил Празно Фах Прстен Бакар Камео cabochons База Прилагодувања Додатоци Наоди

​Трговски Договор : * Право цена на правото производ! Ве молиме не го споредуваат со jewelries на високо улица!* Бидејќи на агол и светлина,вистински објект може да биде малку поинаков од сликата, ако умот, ве молиме да не купувам тоа, ви благодариме за разбирањето!Трговија на големо 100pcs Мода Накит Прстен Settings Празно Фах 25мм Бас Антички Бронзени Прстени Камео База Прилагодувања за Додаток Наоди многупарчиња / многуТрговија на големо 100pcs Прстен Settings Празно Фах 18x25mm Бас Антички Бронзени Прстени Камео База Прилагодувања за Додаток Наоди многупарчиња / многуТрговија на големо Прстен Settings Празно Tary големина : 18x25mm Бас Сребро Позлатен Мода Накит, Прстени Чипка Подлога Камео База Прилагодувања за Додаток многупарчиња / многуWholesal 100pcs Мода Накит, Прстени Settings Месинг Антички бронза Чипка Празно 13x18mm 18x25mm Фах Прстени Камео База Settings многупарчиња / многуТрговија на големо 100pcs 16mm Прстени Накит Додатоци Месинг Антички Бронза Цвет Шема Прстени База Прилагодувања за Наоѓање многупарчиња / многуТрговија на големо Прстен Settings Накит Додатоци 100pcs Месинг Антички Бронза Чипка Круг шема Фах : 25мм Прстени Камео База Settings многупарчиња / многуБесплатен Превозот 100pcs Месинг Сребро Позлатен Круг на моделот големина 12mm Прстени Камео База Settings Наоди Мода Прстен многупарчиња / многуТрговија на големо 200pcs 6mm 8мм 10мм Накит, Прстени Settings Месинг Антички Бронза Авион Шема Прстени Камео База Прилагодувања за Наоѓање многупарчиња / многуБесплатен Превозот на Големо 100pcs Месинг Сребро Позлатен Цвет моделот големина 20x30mm Прстени Камео База Settings Наоди Мода Прстен многупарчиња / многуТрговија на големо Мода Прстен Прилагодувања за 200pcs 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm Фах Месинг Сребро Позлатен Прстени Камео База Settings многупарчиња / многуТрговија на големо 200pcs 6mm 8мм 10мм Празно Фах Подлога Месинг Прстен Settings Бела К Прстени Камео cabochon База Прилагодувања Додатоци Наоди многупарчиња / многу1000pcs 10мм Бакар Со Злато, Обложено Earring Studs Фах Месинг Студ Обетки Додатоци Обетки База Поставување многупарчиња / многу100pcs трговија на Големо Накит Додатоци Прстен Settings Месинг Антички Бронзени Прстени Основи Поставување многупарчиња / многу200pcs Месинг Прстени Settings Антички Бронза 20 MM Прстен Цвет Шема Фах Основи Поставување Накит Додатоци Наоди многупарчиња / многу40pcs 14mm Месинг Антички Бронзени Прстени Settings Накит Прстен Камео Cabochon Основи Прилагодувањето рачно изработени модни Додатоци Наоди многупарчиња / многу40pcs Месинг Прстен Settings 10мм Антички Бронзени Прстени Камео Cabochon Основи Поставување,рачно изработени DIY Zakka накит Наоѓање многупарчиња / многу20pcs Круна Празно Прстен Settings Месинг Прст Прстени Антички бронза Фах големина : 20mm Цвет Прстен Камео база поставување Прибор многупарчиња / многу20pcs 12 MM Двојно Фах Прстен Settings Месинг Прстени Антички бронза "S" Шема Прст Прстен Камео база поставување Прибор

DEN 656.00 690.24

KONMAY 10 Множества 10.0x2.0mm Риба Облик на Рамни Магнетски Затворач за Накит Одлуки--CLP1307

Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следиНачин На Плаќање : Ние прифаќаме Зачувам, Alipay, Western Union, T / T итн...

DEN 451.68

Pandahall половина круг имитација камен смола cabochons, антички сребрен алуминиум наоди, darkturquoise, 25x7mm

половина круг имитација камен смола cabochons, антички сребрен алуминиум наоди, darkturquoiseГолемина : за 25mm во дијаметар, 7mm дебели.

DEN 127.00 149.28

Драсканици Писма,Одлична За Scrable Плочка Pendant,18x20mm мешани вчитување DiY Занаети,кои се продаваат 100pcs/многу

..Количина : 100pcsГолемина : 18x20mmМатеријал : дрвоСите пакување се меша товарење, без правилаЗошто Rose Beading Накит Строга Контрола на квалитетот : моравме да ги проверите сите производи пред превозот од нашите warhouse,секоја постапка на контрола на квалитетот се открие КК тим прецизен природата,без разлика на нашите купување на канал или на испорака постапки...

DEN 253.92

Висок Квалитет 20mm Брусен метал Позлатен Алка База Хривнија Празно Наоди Фах Рамки Поставување Cabochon Камео (L1-25)

Ве молиме Имајте во предвид : производот не вклучуваат cabochon!Добредојдовте на Џеф ПРОДАВНИЦА!П : Дали имате минимум цел количина или вредност ?A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден во 2 работни дена...

DEN 75.84

Слободен брод 25мм 100piece Jingle Bell Dangle Шарм Со Јамка Мали Ѕвона се Вклопуваат Фестивал Накит Приврзоци шарм монистра

Накит Наоди Додатоци Снабдување празно pendant earring прстен хривнија ѓердан алка јака pin ткаенината линкови коса pin headband база рамки послужавник за камео cabchons поставување headpins, jumpring, spacer монистра , конектори , bails , мушка капи , на крајот crimp монистра , кожа мозок, жици , накит куки clasps , накит алатки , владетели , клешти за накит изработка на понудата ...

DEN 3204.00 3769.44

Моден бонбони бои multicolor имитација школка бисер 3мм круг мода жени, девојки накит одлуки лабава монистра накит 15B1185

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

DEN 149.00 165.60

Промет на големо со 1Pcs Природен Камен Mookite Џаспер Handcarved Волкот Главата Страна Drilled Ѓердан Pendant 41x30x13mm 17.8 г

Добредојдовте на убава џек !Промет на големо со 1 Pcs Природен Камен Mookite Џаспер Handcarved Волкот Главата Страна Drilled Ѓердан Pendant 41x30x13mm 17.8 г*Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ предвид* : Оваа ставка прикажува примерок можеме да го направиме за вас...

DEN 960.00

Новите природни сива мајка школка 3rows цвет затворач 24mm мода diy ѓердан накит B1154

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

DEN 133.00 204.48

Бесплатен превозот!5mm 50meter Сребро позлатен најголемиот Дел Материјали Метални Наоди Ѓердан синџир Круг O крстот Rolo Линк синџирите за накит

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти* сите производи на компанијата се самомаркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена...

DEN 7488.00

onwear 20pcs 18x25mm капка стакло cabochon diy меша рачно изработени image print flatback накит наоди за scrapbooking

предмет : teardrop cabochon тип : фото стакло cabochon големина : 18x25mm назад : flatback функција : рачно изработени cabochons шема : мешана слика фото употреба : diy накит наоди за pendant ѓердан одлуки7.27 / торба 7.11 / торба

DEN 207.00 230.40

10pcs/многу 50CM ew Антички Бронза/Gold/Сребрена/Gunblack/Бакар/Родиум Позлатен најголемиот Дел Rolo Линк Синџири се Вклопува DIY Накит Наоди

Шопинг известување 1.нашата компанија е специјализирана во производство на сите видови на модни накит, обезбедување на квалитет и сигурен...

DEN 131.00 143.52

DIY уво накит додатоци шупливи прстен круг бисер обетки обетки pendant Венера темперамент обланда материјал Pendant

Круг PendantЕдноставностУбавина и боја се преовладува корејски бои!На headdress, на ѓердан, торба, pendant, копче тока, pendant може да се користи на О!Ние се обидуваме да ги презентираат на вистински бои на сите,Но сите се покажува поинаку, и тоа е неизбежно дека ќе има некои разлики во боја !Умот внимателно пука О!

DEN 123.00 123.36

200pcs/многу трговија на големо цена со висок квалитет сребро-боја на цвет форма мушка капи додатоци изолација монистра 8мм накит одлуки B2548

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

DEN 151.00 251.52

Бесплатен Превозот 100Yard (92Meter) Опашот на Сина 3мм x 1.5 mm Faux Велур Кабелот Чипка Пенливата Кабелот за Накит Одлуки и Занаети

Добредојдовте во нашите Продавници! Опис : Ние гарантираме за сите нашите предмети се во добри услови пред пратката...

DEN 648.00 719.52

трговија на големо 50pcs 6-10мм МЕСИНГ Магијата Поврзување Конектори месинг Магнетни Clasps круг топката gunmetal антички сребрен накит затворач

Материјал : месинг&кристалноКоличина : 50pcsГолемина : прибл.6 8 10ммОблик : тркалезнаБоја : првата слика colroРеден Број : cl078Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.ако сакате повеќе предмети,ве молимеСе сретне сопственик на Week Beads Week Beads

DEN 1117.00 1176.00