• Ново
Бесплатен Превозот 100Yard (92Meter) Опашот на Сина 3мм x 1.5 mm Faux Велур Кабелот Чипка Пенливата Кабелот за Накит Одлуки и Занаети

Бесплатен Превозот 100Yard (92Meter) Опашот на Сина 3мм x 1.5 mm Faux Велур Кабелот Чипка Пенливата Кабелот за Накит Одлуки и Занаети

DEN 719.52
DEN 648.00 -10 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте во нашите Продавници! Опис : Ние гарантираме за сите нашите предмети се во добри услови пред пратката. Ние ви обезбеди најдобар шопинг искуство и повеќето модерни објекти по многу ниска цена Паун Blue100 Дворот( 92 M )ВИСТИНСКИ ВЕЛУР Кабелот Ролна 3мм×1.5 mm
Материјал :
Кожа
Големина на :
Прибл : 2.6-3.0 mm*1.5 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја : Сина Паун
Количина :
Ќе добиете 92 M на овој објект во листата цена
Дел Бр.
Забелешка Велур Кабелот
Ова е за една Ролна од Паун Сина Вистински Велур Кабелот. Кабелот е приближно 92 метри долг и кабелот е 3мм дебели. Одлична за правење предмети на накит со.
Димензии :
Должина (приближно) : 92 метри
Дебелина : 3мм
превозот
Политика за наплата : Ние ќе се вратат ако ние не го достави во рок испорака период Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Особините

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
кожа
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Ширина:
0.3cm

Купувачите избираат и

50 Поставува Сребрен Тон Pentagram Скок Метал Занитвам Studs Места За Капи, Торби Декоративни Делови 9x9mm 8x4mm

50 Поставува Сребрен Тон Pentagram Скок Метал Занитвам Studs Места За Капи, Торби Декоративни Делови 9x9mm 8x4mmСостојба 100% НовиСтил / Вид Облека Занитвам Материјал Цинк Метални Легури+Легура(Кадмиум Слободни) ГолеминаПрибл : 9mmx9mm( 3 / 8"x 3 / 8") 8mmx4mm( 3 / 8"x 1 / 8")Дебелина : 6mm( 2 / 8")4mm( 1 / 8") Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Досадна Сребрен Тон(не сребро позлатен) Количеството 50 Поставува Дел НЕ...

DEN 281.28

onwear 20pcs 18x25mm капка стакло cabochon diy меша рачно изработени image print flatback накит наоди за scrapbooking

предмет : teardrop cabochon тип : фото стакло cabochon големина : 18x25mm назад : flatback функција : рачно изработени cabochons шема : мешана слика фото употреба : diy накит наоди за pendant ѓердан одлуки7.27 / торба 7.11 / торба

DEN 207.00 230.40

Бесплатен превозот со висок квалитет Сребро позлатен DIY Јака Клипови во машка Вратоврска Клип Празно 20mm Круг Капа рамки поставување на наоди

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти* сите производи на компанијата се самомаркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена.Вашиот 100% задоволство е наша гаранција...

DEN 1310.40

Моден бонбони бои multicolor имитација школка бисер 3мм круг мода жени, девојки накит одлуки лабава монистра накит 15B1185

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

DEN 149.00 165.60

30pcs висок Квалитет Бела к Глеѓ Легура накит Headdress приврзоци за нараквица ѓердан DIY накит одлуки js1185

Answer : ___________________________ Note : Материјал : цинк легураБоја : Бела кПотекло : КинаГолемина : Види производ сликиТаму може да биде боја разлика, затоа што секој човек екранот е различна

DEN 211.00 301.92

48pcs 12mm Пеперутка шема Круг рачно изработени Фото Стакло Cabochons & Стаклена Купола Покритие За Diy Празен База Settings

Совети : Цел износ е помалку од $10, без логистика следење на број!Количина:30pieces=15 параСледните заврши на примерокот : П : Дали имате минимум цел количина или вредност?A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден во 2 работни дена...

DEN 119.00 148.80

Слободен брод!!! 500pcs 3.2 mm Топката Мушка Синџир 8cm Антички Бронза на Ѕвонење Куче Ознака Синџири Keychains Додатоци

Накит Наоди Додатоци Снабдување празно pendant earring прстен хривнија ѓердан алка јака pin ткаенината линкови коса pin headband база рамки послужавник за камео cabchons поставување headpins, jumpring, spacer монистра , конектори , bails , мушка капи , на крајот crimp монистра , кожа мозок, жици , накит куки clasps , накит алатки , владетели , клешти за накит изработка на понудата ...

DEN 1617.00 1901.76

10 Групи/20pcs Антички Сребрен Криви Круг Накит Крајот Капи/Затворач за тасев биле кожа хривнија--CLP1301

Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следиНачин На Плаќање : Ние прифаќаме Зачувам, Alipay, Western Union, T / T итн...

DEN 388.80

300PCS 5.0 cm 2.0 бел круг чувствува влошки appliques за цвет и брошеви' назад,круг чувствува изолација,не-плетени Кругови закрпи

1)Материјал : чувствував2)Дебелина : 1mm,со дијаметар од 5.0 cm2)2.0 cm 2.5 cm,3.0 cm,3.5 см,4.0 cm,,4.5 cm,5.0 cm,6.0 cm и 8.0 см се достапни1~5lots број 6~10lots многу 11~20lots многу 21~30lots многу повеќе од 31lots pls контактирајте со насРаботиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Прибл...

DEN 624.00

Моден боја Камен Кристал Чипови Накит Наоѓање Ѓердан Ланци,Злато Боја Синџир DIY ѓердан алка накит одлуки LZ19

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!Материјал : Месинг, Кристално КаменКамен Мушка Големини : Камен 510мм , синџир 5mКоличина : 5 Метри (16.4 Нозе)Камен Боја : КАКО на СЛ Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченПовратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

DEN 1210.00 1344.00

120Pcs 1.5 mm Топката Мушка Синџири 20cm нараквици 40cm да 80см Топката Синџир Ѓердани со Hummer Затворач за Pendant Накит Наоди

Предмети Опис : Накит Наоди боја може да се направи : сребрена боја, златна боја, родиум досадна сребрена боја, розово злато во боја, антички бакар, антички бронза,gunmetal црна...

DEN 1836.00 2159.52

KONMAY 10 Множества 10.0x2.0mm Риба Облик на Рамни Магнетски Затворач за Накит Одлуки--CLP1307

Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следиНачин На Плаќање : Ние прифаќаме Зачувам, Alipay, Western Union, T / T итн...

DEN 451.68

200pcs/многу трговија на големо цена со висок квалитет сребро-боја на цвет форма мушка капи додатоци изолација монистра 8мм накит одлуки B2548

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

DEN 151.00 251.52

трговија на големо 50pcs 6-10мм МЕСИНГ Магијата Поврзување Конектори месинг Магнетни Clasps круг топката gunmetal антички сребрен накит затворач

Материјал : месинг&кристалноКоличина : 50pcsГолемина : прибл.6 8 10ммОблик : тркалезнаБоја : првата слика colroРеден Број : cl078Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.ако сакате повеќе предмети,ве молимеСе сретне сопственик на Week Beads Week Beads

DEN 1117.00 1176.00

20mm 40pcs/многу Месинг Прстен Settings 7 Бои Y Стил Празно Фах Прстен Бакар Камео cabochons База Прилагодувања Додатоци Наоди

​Трговски Договор : * Право цена на правото производ! Ве молиме не го споредуваат со jewelries на високо улица!* Бидејќи на агол и светлина,вистински објект може да биде малку поинаков од сликата, ако умот, ве молиме да не купувам тоа, ви благодариме за разбирањето!Трговија на големо 100pcs Мода Накит Прстен Settings Празно Фах 25мм Бас Антички Бронзени Прстени Камео База Прилагодувања за Додаток Наоди многупарчиња / многуТрговија на големо 100pcs Прстен Settings Празно Фах 18x25mm Бас Антички Бронзени Прстени Камео База Прилагодувања за Додаток Наоди многупарчиња / многуТрговија на големо Прстен Settings Празно Tary големина : 18x25mm Бас Сребро Позлатен Мода Накит, Прстени Чипка Подлога Камео База Прилагодувања за Додаток многупарчиња / многуWholesal 100pcs Мода Накит, Прстени Settings Месинг Антички бронза Чипка Празно 13x18mm 18x25mm Фах Прстени Камео База Settings многупарчиња / многуТрговија на големо 100pcs 16mm Прстени Накит Додатоци Месинг Антички Бронза Цвет Шема Прстени База Прилагодувања за Наоѓање многупарчиња / многуТрговија на големо Прстен Settings Накит Додатоци 100pcs Месинг Антички Бронза Чипка Круг шема Фах : 25мм Прстени Камео База Settings многупарчиња / многуБесплатен Превозот 100pcs Месинг Сребро Позлатен Круг на моделот големина 12mm Прстени Камео База Settings Наоди Мода Прстен многупарчиња / многуТрговија на големо 200pcs 6mm 8мм 10мм Накит, Прстени Settings Месинг Антички Бронза Авион Шема Прстени Камео База Прилагодувања за Наоѓање многупарчиња / многуБесплатен Превозот на Големо 100pcs Месинг Сребро Позлатен Цвет моделот големина 20x30mm Прстени Камео База Settings Наоди Мода Прстен многупарчиња / многуТрговија на големо Мода Прстен Прилагодувања за 200pcs 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm Фах Месинг Сребро Позлатен Прстени Камео База Settings многупарчиња / многуТрговија на големо 200pcs 6mm 8мм 10мм Празно Фах Подлога Месинг Прстен Settings Бела К Прстени Камео cabochon База Прилагодувања Додатоци Наоди многупарчиња / многу1000pcs 10мм Бакар Со Злато, Обложено Earring Studs Фах Месинг Студ Обетки Додатоци Обетки База Поставување многупарчиња / многу100pcs трговија на Големо Накит Додатоци Прстен Settings Месинг Антички Бронзени Прстени Основи Поставување многупарчиња / многу200pcs Месинг Прстени Settings Антички Бронза 20 MM Прстен Цвет Шема Фах Основи Поставување Накит Додатоци Наоди многупарчиња / многу40pcs 14mm Месинг Антички Бронзени Прстени Settings Накит Прстен Камео Cabochon Основи Прилагодувањето рачно изработени модни Додатоци Наоди многупарчиња / многу40pcs Месинг Прстен Settings 10мм Антички Бронзени Прстени Камео Cabochon Основи Поставување,рачно изработени DIY Zakka накит Наоѓање многупарчиња / многу20pcs Круна Празно Прстен Settings Месинг Прст Прстени Антички бронза Фах големина : 20mm Цвет Прстен Камео база поставување Прибор многупарчиња / многу20pcs 12 MM Двојно Фах Прстен Settings Месинг Прстени Антички бронза "S" Шема Прст Прстен Камео база поставување Прибор

DEN 656.00 690.24

10pcs/многу Заклучување прилепува копчето ѓердан приврзоци DIY Snap хривнија&алки одговара 18mm snap Накит додатоци

10pcs / многу Заклучување прилепува копчето ѓердан приврзоци DIY Snap хривнија&алки одговара 18mm snap Накит додатоци1) Тип : брзо копче Шарм 2) MOQ : 10 компјутери 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) ПРЕВОЗОТ : ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.Се надевам дека ќе добар ден!Ви благодариме за вашиот добредојдени.

DEN 262.00 287.52

Висок Квалитет 20mm Брусен метал Позлатен Алка База Хривнија Празно Наоди Фах Рамки Поставување Cabochon Камео (L1-25)

Ве молиме Имајте во предвид : производот не вклучуваат cabochon!Добредојдовте на Џеф ПРОДАВНИЦА!П : Дали имате минимум цел количина или вредност ?A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден во 2 работни дена...

DEN 75.84

20pcs/број 6 Бои Внатрешна Големина 25mm Двојна Цел brooch&Hairpin Цинк Легура Камео Cabochon База Поставување DIY Накит Наоди

Highstar Модни Додатоци Co.,Ltd.Трговски Договор : * Право цена на правото производ! Ве молиме не го споредуваат со jewelries на високо улица!* Бидејќи на агол и светлина,вистински објект може да биде малку поинаков од сликата, ако умот, ве молиме да не купувам тоа, ви благодариме за разбирањето!15.69 / торба30pcs / многу 42*37 MM внатрешниот : 18x25mm Легура Антички Бронза Брошеви Камео Cabochon база Settings Бесплатен Превозот САД$ 12.86 / многу30 парчиња / многуТопла Продажба 30pcs внатрешниот : 30 X40mm Легура / Метал Антички Бронза Празно Подлога Фах Brooch База Камео Поставување DIY Накит Наоѓање многу30 парчиња / многу40pcs Антички Бронза Месинг 28mm цвет Фах Brooch додаток Брошеви База Поставување DIY Накит Наоѓање многу40 парчиња / многу50 PCS 27 X59 MM внатрешниот : 12 X17 MM Легура Антички Бронза пеперутка Фах Шарм Pendant Brooch,diy Brooch Накит База прилагодувања за Наоѓање многу50 парчиња / многу30pcs Легура Антички Бронза 18x25mm Празно Фах Брошеви Прилагодувања ,Чипка Подлога Фах Брошеви База Камео Поставување DIY Накит Наоѓање многу30 парчиња / многу10 PCS 37 X54mm Метал / Легура Антички Бронза brooch Маска Гроздобер Шарм Pendant Накит врска DIY Накит База settings многу10 парчиња / многуDIY накит Додатоци, Сребро Метал / Легура 2 CM Со Дупка Brooch база Поставување DIY Накит конекција,1000pcs / многу,Бесплатен Превозот САД$ 22.86 / многу1000 парчиња / многуDIY накит Додатоци, Сребро Метал / Легура 3.5 CM Со Дупка Brooch база Поставување DIY Накит конекција,500pcs / многу,Бесплатен Превозот САД$ 25.86 / многу500 парчиња / многуЛесно Шопинг : Shippment Бесплатен превозот преку Кина Пост ВоздухАко вашите квантитет е соодветен, љубезно ве советуваме изберете DHL, EMS, или UPSот, ние ќе се потрудиме да го изберат најсоодветен начин за вас.ПлаќањеЗачувам, водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група...

DEN 456.00 479.52

100pcs/многу Обетки Накит Додатоци Гума Назад Силикони Круг Уво Приклучување Блокиран Пластични Earring Назад Тапа DIY Одлуки

100pcs / многу Обетки Накит Додатоци Гума Назад Силикони Круг Уво Приклучување Блокиран Пластични Earring Назад Тапа DIY Одлуки Z424Превозот начини : 1...

DEN 74.00 92.64

Multicolor кула teardrop waterdrop 8x16mm кристално стакло rhinestones шарм накит одлуки изолација додатоци 50pcs B1184

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

DEN 158.00 176.16