• Ново
15MM 150pcs/многу Clasps Ѓердан Фитинзи Schmuck Zubehor Хривнија Делови Накит Додатоци Метал Врска D0295

15MM 150pcs/многу Clasps Ѓердан Фитинзи Schmuck Zubehor Хривнија Делови Накит Додатоци Метал Врска D0295

DEN 540.00
DEN 497.00 -8 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!!!
Материјал : Метал
Боја :
Големина : 15 MM
Количина : 150 КОМПЈУТЕРИ
100% Пари Гаранција за враќање на секоја точка и Слободни Врати Превозот Ако Објектот не е како што е Опишано.
Најдобра Фабрика Цена.Најновиот Модел.
Плаќање ќе бидат објавени на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на производи.
ПРЕВОЗОТ
Бесплатен Превозот цел ќе биде испорачуван кина пост воздух mail.
Тоа ќе потрае 15-20 Работни Дена по се Пост.Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе се одложи неколку дена.
Кога ќе се направи една цел,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2 до 5 дена.
Pls Забелешка :
Купувачот се одговорни за сите дополнителни царинската такса,давачки и даноци.
Се враќа
Ако имате било какви прашања,Pls обратете се до нас.Ние ќе рефундирање на парите Според различни услови.
Повратни информации
Вашето мислење е Навистина Важно за нас.
Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Ние ќе се потрудиме да го Реши секој Проблем и Provid ќе Најдобра Услуга.

Особините

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
Sk Meida
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Дијаметар:
0.37cm
Објектот Должина:
1.5cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
0.6g
Производ Карактеристики:
Накит Clasps За Кабли
Број На Модел На:
D0295
Објектот:
Метал Clasps За Diy Ѓердан Хривнија
Големина:
Approx 15*3.7mm
КОЛИЧИНА:
150pcs

Купувачите избираат и

Моден 10pcs Антички Сребрен Бар Цевка Завртка Шарм Лизгачот Изолација За 5mm Круг тасев биле Кожа Кабелот

Сите елементи се произведени од нас поседува,Ние може да ви обезбеди снабдување со извор,Ако Сакате Да трговија на Големо,ве Молиме Контактирајте Со Мене Однапред,јас сум Прикачите Решетки Значење За Вашата еПошта.И Ќе Се Добие Добар Попуст.Мојата Идеја Е "Клиентот Е Бог".Количина : 10 парчиња изолација ( не вклучуваат кожа шоу во слики )Материјал : АлуминиумскиБоја : Антички Сребрен ПозлатенДупка Големина : Прибл.10*7mm (Одговара 10*7mm тасев биле кожа мозок )Облик : Бар цевкаКонверзија : 1 инч = 25.4 mm = 2.54 см или 1mm = 0.0393 инченПовеќе Предмети Ве Молиме Кликнете Тука

DEN 278.00 316.32

Слободен брод 25мм 100piece Jingle Bell Dangle Шарм Со Јамка Мали Ѕвона се Вклопуваат Фестивал Накит Приврзоци шарм монистра

Накит Наоди Додатоци Снабдување празно pendant earring прстен хривнија ѓердан алка јака pin ткаенината линкови коса pin headband база рамки послужавник за камео cabchons поставување headpins, jumpring, spacer монистра , конектори , bails , мушка капи , на крајот crimp монистра , кожа мозок, жици , накит куки clasps , накит алатки , владетели , клешти за накит изработка на понудата ...

DEN 3204.00 3769.44

120Pcs 1.5 mm Топката Мушка Синџири 20cm нараквици 40cm да 80см Топката Синџир Ѓердани со Hummer Затворач за Pendant Накит Наоди

Предмети Опис : Накит Наоди боја може да се направи : сребрена боја, златна боја, родиум досадна сребрена боја, розово злато во боја, антички бакар, антички бронза,gunmetal црна...

DEN 1836.00 2159.52

20mm 40pcs/многу Месинг Прстен Settings 7 Бои Y Стил Празно Фах Прстен Бакар Камео cabochons База Прилагодувања Додатоци Наоди

​Трговски Договор : * Право цена на правото производ! Ве молиме не го споредуваат со jewelries на високо улица!* Бидејќи на агол и светлина,вистински објект може да биде малку поинаков од сликата, ако умот, ве молиме да не купувам тоа, ви благодариме за разбирањето!Трговија на големо 100pcs Мода Накит Прстен Settings Празно Фах 25мм Бас Антички Бронзени Прстени Камео База Прилагодувања за Додаток Наоди многупарчиња / многуТрговија на големо 100pcs Прстен Settings Празно Фах 18x25mm Бас Антички Бронзени Прстени Камео База Прилагодувања за Додаток Наоди многупарчиња / многуТрговија на големо Прстен Settings Празно Tary големина : 18x25mm Бас Сребро Позлатен Мода Накит, Прстени Чипка Подлога Камео База Прилагодувања за Додаток многупарчиња / многуWholesal 100pcs Мода Накит, Прстени Settings Месинг Антички бронза Чипка Празно 13x18mm 18x25mm Фах Прстени Камео База Settings многупарчиња / многуТрговија на големо 100pcs 16mm Прстени Накит Додатоци Месинг Антички Бронза Цвет Шема Прстени База Прилагодувања за Наоѓање многупарчиња / многуТрговија на големо Прстен Settings Накит Додатоци 100pcs Месинг Антички Бронза Чипка Круг шема Фах : 25мм Прстени Камео База Settings многупарчиња / многуБесплатен Превозот 100pcs Месинг Сребро Позлатен Круг на моделот големина 12mm Прстени Камео База Settings Наоди Мода Прстен многупарчиња / многуТрговија на големо 200pcs 6mm 8мм 10мм Накит, Прстени Settings Месинг Антички Бронза Авион Шема Прстени Камео База Прилагодувања за Наоѓање многупарчиња / многуБесплатен Превозот на Големо 100pcs Месинг Сребро Позлатен Цвет моделот големина 20x30mm Прстени Камео База Settings Наоди Мода Прстен многупарчиња / многуТрговија на големо Мода Прстен Прилагодувања за 200pcs 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm Фах Месинг Сребро Позлатен Прстени Камео База Settings многупарчиња / многуТрговија на големо 200pcs 6mm 8мм 10мм Празно Фах Подлога Месинг Прстен Settings Бела К Прстени Камео cabochon База Прилагодувања Додатоци Наоди многупарчиња / многу1000pcs 10мм Бакар Со Злато, Обложено Earring Studs Фах Месинг Студ Обетки Додатоци Обетки База Поставување многупарчиња / многу100pcs трговија на Големо Накит Додатоци Прстен Settings Месинг Антички Бронзени Прстени Основи Поставување многупарчиња / многу200pcs Месинг Прстени Settings Антички Бронза 20 MM Прстен Цвет Шема Фах Основи Поставување Накит Додатоци Наоди многупарчиња / многу40pcs 14mm Месинг Антички Бронзени Прстени Settings Накит Прстен Камео Cabochon Основи Прилагодувањето рачно изработени модни Додатоци Наоди многупарчиња / многу40pcs Месинг Прстен Settings 10мм Антички Бронзени Прстени Камео Cabochon Основи Поставување,рачно изработени DIY Zakka накит Наоѓање многупарчиња / многу20pcs Круна Празно Прстен Settings Месинг Прст Прстени Антички бронза Фах големина : 20mm Цвет Прстен Камео база поставување Прибор многупарчиња / многу20pcs 12 MM Двојно Фах Прстен Settings Месинг Прстени Антички бронза "S" Шема Прст Прстен Камео база поставување Прибор

DEN 656.00 690.24

onwear 20pcs 18x25mm капка стакло cabochon diy меша рачно изработени image print flatback накит наоди за scrapbooking

предмет : teardrop cabochon тип : фото стакло cabochon големина : 18x25mm назад : flatback функција : рачно изработени cabochons шема : мешана слика фото употреба : diy накит наоди за pendant ѓердан одлуки7.27 / торба 7.11 / торба

DEN 207.00 230.40

30pcs висок Квалитет Бела к Глеѓ Легура накит Headdress приврзоци за нараквица ѓердан DIY накит одлуки js1185

Answer : ___________________________ Note : Материјал : цинк легураБоја : Бела кПотекло : КинаГолемина : Види производ сликиТаму може да биде боја разлика, затоа што секој човек екранот е различна

DEN 211.00 301.92

200pcs/многу трговија на големо цена со висок квалитет сребро-боја на цвет форма мушка капи додатоци изолација монистра 8мм накит одлуки B2548

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

DEN 151.00 251.52

трговија на големо 50pcs 6-10мм МЕСИНГ Магијата Поврзување Конектори месинг Магнетни Clasps круг топката gunmetal антички сребрен накит затворач

Материјал : месинг&кристалноКоличина : 50pcsГолемина : прибл.6 8 10ммОблик : тркалезнаБоја : првата слика colroРеден Број : cl078Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.ако сакате повеќе предмети,ве молимеСе сретне сопственик на Week Beads Week Beads

DEN 1117.00 1176.00

20pcs/број 6 Бои Внатрешна Големина 25mm Двојна Цел brooch&Hairpin Цинк Легура Камео Cabochon База Поставување DIY Накит Наоди

Highstar Модни Додатоци Co.,Ltd.Трговски Договор : * Право цена на правото производ! Ве молиме не го споредуваат со jewelries на високо улица!* Бидејќи на агол и светлина,вистински објект може да биде малку поинаков од сликата, ако умот, ве молиме да не купувам тоа, ви благодариме за разбирањето!15.69 / торба30pcs / многу 42*37 MM внатрешниот : 18x25mm Легура Антички Бронза Брошеви Камео Cabochon база Settings Бесплатен Превозот САД$ 12.86 / многу30 парчиња / многуТопла Продажба 30pcs внатрешниот : 30 X40mm Легура / Метал Антички Бронза Празно Подлога Фах Brooch База Камео Поставување DIY Накит Наоѓање многу30 парчиња / многу40pcs Антички Бронза Месинг 28mm цвет Фах Brooch додаток Брошеви База Поставување DIY Накит Наоѓање многу40 парчиња / многу50 PCS 27 X59 MM внатрешниот : 12 X17 MM Легура Антички Бронза пеперутка Фах Шарм Pendant Brooch,diy Brooch Накит База прилагодувања за Наоѓање многу50 парчиња / многу30pcs Легура Антички Бронза 18x25mm Празно Фах Брошеви Прилагодувања ,Чипка Подлога Фах Брошеви База Камео Поставување DIY Накит Наоѓање многу30 парчиња / многу10 PCS 37 X54mm Метал / Легура Антички Бронза brooch Маска Гроздобер Шарм Pendant Накит врска DIY Накит База settings многу10 парчиња / многуDIY накит Додатоци, Сребро Метал / Легура 2 CM Со Дупка Brooch база Поставување DIY Накит конекција,1000pcs / многу,Бесплатен Превозот САД$ 22.86 / многу1000 парчиња / многуDIY накит Додатоци, Сребро Метал / Легура 3.5 CM Со Дупка Brooch база Поставување DIY Накит конекција,500pcs / многу,Бесплатен Превозот САД$ 25.86 / многу500 парчиња / многуЛесно Шопинг : Shippment Бесплатен превозот преку Кина Пост ВоздухАко вашите квантитет е соодветен, љубезно ве советуваме изберете DHL, EMS, или UPSот, ние ќе се потрудиме да го изберат најсоодветен начин за вас.ПлаќањеЗачувам, водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група...

DEN 456.00 479.52

DIY уво накит додатоци шупливи прстен круг бисер обетки обетки pendant Венера темперамент обланда материјал Pendant

Круг PendantЕдноставностУбавина и боја се преовладува корејски бои!На headdress, на ѓердан, торба, pendant, копче тока, pendant може да се користи на О!Ние се обидуваме да ги презентираат на вистински бои на сите,Но сите се покажува поинаку, и тоа е неизбежно дека ќе има некои разлики во боја !Умот внимателно пука О!

DEN 123.00 123.36

Драсканици Писма,Одлична За Scrable Плочка Pendant,18x20mm мешани вчитување DiY Занаети,кои се продаваат 100pcs/многу

..Количина : 100pcsГолемина : 18x20mmМатеријал : дрвоСите пакување се меша товарење, без правилаЗошто Rose Beading Накит Строга Контрола на квалитетот : моравме да ги проверите сите производи пред превозот од нашите warhouse,секоја постапка на контрола на квалитетот се открие КК тим прецизен природата,без разлика на нашите купување на канал или на испорака постапки...

DEN 253.92

Моден боја Камен Кристал Чипови Накит Наоѓање Ѓердан Ланци,Злато Боја Синџир DIY ѓердан алка накит одлуки LZ19

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!Материјал : Месинг, Кристално КаменКамен Мушка Големини : Камен 510мм , синџир 5mКоличина : 5 Метри (16.4 Нозе)Камен Боја : КАКО на СЛ Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченПовратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

DEN 1210.00 1344.00

Трговија на големо Практично 400pcs Гума Earring Назад Тапа Уво Пост Ореви

торба трговија на Големо Практично 400pcs Гума Earring Назад Тапа Уво Пост ОревиНаправени од високо квалитетна и мека гумаСовршен за вашата дневна earring носатГолемина : За 4mmКоличина : 400pcsПакет Се Вклучени : 1 * 400pcs earring назад затки1...

DEN 30.00 44.64

10pcs/многу 50CM ew Антички Бронза/Gold/Сребрена/Gunblack/Бакар/Родиум Позлатен најголемиот Дел Rolo Линк Синџири се Вклопува DIY Накит Наоди

Шопинг известување 1.нашата компанија е специјализирана во производство на сите видови на модни накит, обезбедување на квалитет и сигурен...

DEN 131.00 143.52

4x6mm Виножито титаниум Бело Стакло Фацетирани Rondelle Rosary Синџири,AB Кристално Стакло Линк Месинг Жица Завиткан Синџир DIY Ѓердан

Топло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за васПакет Детали : Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон ...

DEN 911.04