• Ново
Слободен брод!!! 500pcs 3.2 mm Топката Мушка Синџир 8cm Антички Бронза на Ѕвонење Куче Ознака Синџири Keychains Додатоци

Слободен брод!!! 500pcs 3.2 mm Топката Мушка Синџир 8cm Антички Бронза на Ѕвонење Куче Ознака Синџири Keychains Додатоци

DEN 1901.76
DEN 1617.00 -15 %

Износот
Во форма достапна за нарачката

Накит Наоди Додатоци Снабдување празно pendant earring прстен хривнија ѓердан алка јака pin ткаенината линкови коса pin headband база рамки послужавник за камео cabchons поставување headpins, jumpring, spacer монистра , конектори , bails , мушка капи , на крајот crimp монистра , кожа мозок, жици , накит куки clasps , накит алатки , владетели , клешти за накит изработка на понудата . сомот кеси, orangaza кеси за накит paking снабдување.

Особините

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Синџири
Метали Тип:
Бакар
Големина:
3.2mm bead 8cm
боја:
античкиот бронза

Купувачите избираат и

Трговија на големо 100pcs/многу,Метал Круг Врвот Suspender Клип,Suspender / Pacifier Клипови Добавувачи&Производители мешани 21 бои

Овој оглас е за 25mm Круг Врвот Глеѓ Метал Suspender Клип Со Пластични Заби ,се меша 21 бои трговија на големо Suspender Клипови , Pacifier Клипови Добавувачи & Производители answer : ___________________________ NOTE : Кога ќе го поставите цел , ве молиме оставете порака за која боја бројот што го сакате ,ако не изберете боја ние ги испратите случајно ви благодариме ...

DEN 2092.00 2202.24

KONMAY 10 Множества 10.0x2.0mm Риба Облик на Рамни Магнетски Затворач за Накит Одлуки--CLP1307

Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следиНачин На Плаќање : Ние прифаќаме Зачувам, Alipay, Western Union, T / T итн...

DEN 451.68

6 Големини Нерѓосувачки Челик Лента Crimps Кабелот Крајот Капи Со Hummer Затворач И Продолжен Синџир Накит Додатоци BXGC-037

Точка Бр BXGC037 Стил Нерѓосувачки Челик Лента Crimps Кабелот Крајот Капи Со Hummer Затворач И Продолжен Синџир Материјал од не ' Рѓосувачки Челик, бесплатно на олово и никел Боја Нерѓосувачки Челик Големина6x6.5mm,8.5x9mm, 8x13mm,10x11mm,9.5x15mm,9.5x20mm ТежинаОколу 5g / pc Пакување Polybag+стандардна извоз картон, 30pcs / големина / color / многуСите фотографии се практичност фотографија , без било PS обработка, осигурете се она што го гледате е она што ќе добиете.Овие 6 Големини Нерѓосувачки Челик Лента Crimps Кабелот Крајот Капи Со Hummer Затворач И Продолжен Синџир Накит Додатоци BXGC037 се направени од не ' рѓосувачки челик, ракаполиран, вакуум позлата (златна боја, се зголеми златна боја и црно), со врвен квалитет.Тие ќе им даде на вашиот ѓердани и нараквици убава природна допир.Предност од не ' рѓосувачки челик накит : 1...

DEN 815.00 815.04

Бесплатен Превозот 1000 компјутери Круг Врвот Глеѓ Метал Pacifier Клип трговија на големо Suspender Клипови за Атарот Soother Pacifier Синџир Носителот

Овој оглас е за 25mm Круг Врвот Глеѓ Метал Suspender Клип Со Пластични Заби ,се меша 21 бои трговија на големо Suspender Клипови , Pacifier Клипови Добавувачи & Производители answer : ___________________________ NOTE : Кога ќе го поставите цел , ве молиме оставете порака за која боја бројот што го сакате ,ако не изберете боја ние ги испратите случајно ви благодариме ...

DEN 13406.00 14112.00

120Pcs 1.5 mm Топката Мушка Синџири 20cm нараквици 40cm да 80см Топката Синџир Ѓердани со Hummer Затворач за Pendant Накит Наоди

Предмети Опис : Накит Наоди боја може да се направи : сребрена боја, златна боја, родиум досадна сребрена боја, розово злато во боја, антички бакар, антички бронза,gunmetal црна...

DEN 1836.00 2159.52

DIY уво накит додатоци шупливи прстен круг бисер обетки обетки pendant Венера темперамент обланда материјал Pendant

Круг PendantЕдноставностУбавина и боја се преовладува корејски бои!На headdress, на ѓердан, торба, pendant, копче тока, pendant може да се користи на О!Ние се обидуваме да ги презентираат на вистински бои на сите,Но сите се покажува поинаку, и тоа е неизбежно дека ќе има некои разлики во боја !Умот внимателно пука О!

DEN 123.00 123.36

4x6mm Виножито титаниум Бело Стакло Фацетирани Rondelle Rosary Синџири,AB Кристално Стакло Линк Месинг Жица Завиткан Синџир DIY Ѓердан

Топло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за васПакет Детали : Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон ...

DEN 911.04

100pcs/многу Обетки Накит Додатоци Гума Назад Силикони Круг Уво Приклучување Блокиран Пластични Earring Назад Тапа DIY Одлуки

100pcs / многу Обетки Накит Додатоци Гума Назад Силикони Круг Уво Приклучување Блокиран Пластични Earring Назад Тапа DIY Одлуки Z424Превозот начини : 1...

DEN 74.00 92.64

Промет на големо со 1Pcs Природен Камен Mookite Џаспер Handcarved Волкот Главата Страна Drilled Ѓердан Pendant 41x30x13mm 17.8 г

Добредојдовте на убава џек !Промет на големо со 1 Pcs Природен Камен Mookite Џаспер Handcarved Волкот Главата Страна Drilled Ѓердан Pendant 41x30x13mm 17.8 г*Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ предвид* : Оваа ставка прикажува примерок можеме да го направиме за вас...

DEN 960.00

1000pcs 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 6Colors Бакар Метални Рамки Празно Earring Studs Поставување Наоди Куршум-Форма Затка Грб

Предмети Опис : Накит Наоди боја може да се направи : сребрена боја, златна боја, родиум досадна сребрена боја, розово злато во боја, антички бакар, антички бронза,gunmetal црна...

DEN 4896.00 5759.52

10pcs/многу Заклучување прилепува копчето ѓердан приврзоци DIY Snap хривнија&алки одговара 18mm snap Накит додатоци

10pcs / многу Заклучување прилепува копчето ѓердан приврзоци DIY Snap хривнија&алки одговара 18mm snap Накит додатоци1) Тип : брзо копче Шарм 2) MOQ : 10 компјутери 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) ПРЕВОЗОТ : ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.Се надевам дека ќе добар ден!Ви благодариме за вашиот добредојдени.

DEN 262.00 287.52

30pcs висок Квалитет Бела к Глеѓ Легура накит Headdress приврзоци за нараквица ѓердан DIY накит одлуки js1185

Answer : ___________________________ Note : Материјал : цинк легураБоја : Бела кПотекло : КинаГолемина : Види производ сликиТаму може да биде боја разлика, затоа што секој човек екранот е различна

DEN 211.00 301.92

Трговија на големо Практично 400pcs Гума Earring Назад Тапа Уво Пост Ореви

торба трговија на Големо Практично 400pcs Гума Earring Назад Тапа Уво Пост ОревиНаправени од високо квалитетна и мека гумаСовршен за вашата дневна earring носатГолемина : За 4mmКоличина : 400pcsПакет Се Вклучени : 1 * 400pcs earring назад затки1...

DEN 30.00 44.64

onwear 20pcs 18x25mm капка стакло cabochon diy меша рачно изработени image print flatback накит наоди за scrapbooking

предмет : teardrop cabochon тип : фото стакло cabochon големина : 18x25mm назад : flatback функција : рачно изработени cabochons шема : мешана слика фото употреба : diy накит наоди за pendant ѓердан одлуки7.27 / торба 7.11 / торба

DEN 207.00 230.40

120Pcs 1.5 mm Мушка 20cm нараквици 40cm да 80см Топката Синџир Ѓердани со Hummer Затворач и Extender за Pendant Накит Наоди

Предмети Опис : Накит Наоди боја може да се направи : сребрена боја, златна боја, родиум досадна сребрена боја, розово злато во боја, антички бакар, антички бронза,gunmetal црна...

DEN 2040.00 2399.52