• Ново
Најниска Цена!10мм Мешани нов стил Hotsale Микро Отвори Диско Топка Монистра Кристал Shamballa Сет со нараквица ѓердан за жени

Најниска Цена!10мм Мешани нов стил Hotsale Микро Отвори Диско Топка Монистра Кристал Shamballa Сет со нараквица ѓердан за жени

DEN 379.68
DEN 209.00 -45 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Ова е нашиот shamballa монистра во нашата продавница.ние ги користиме овие мушка да се направи shamballa jewelly како белегзија или earring или ѓердан. Тоа е 5 ред лежиште(38 кристално на секоја компјутери лежиште),тоа не е 6 ред. ова е нашиот мушка слика,ве молиме проверете мушка квалитет внимателно пред да ред
Attation! Ако се меша цел е помалку од $5 ,ние ќе испрати пакет од страна на "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" ,тоа не мора следење imformation по тоа лево Кина. Кликнете на "Додади во Кошничка" копчето за да додадете сите производи во една цел!!
Мин. $15 мешани цел.можете да се меша било производот што сакате.Повеќе од $15 за мешан цел,ние ќе ја испрати моден подарок за слободна во пакет. ако се меша цел е помалку од $15
,ве молиме кликнете на оваа "" тука да го плати превозот надомест.
Другите Бои Може Да Избере :
мојот добар пријател,можете да изберете други бои , ве Молиме оставете ни порака за нас, за да ни каже боја, број и количина сакате ,како" 001-количина",мојот пријател, секоја боја треба најмалку 3 компјутери ! (роуз,light rose,виолетова,fuchsia не се во парк ,не одберете овие боја)
Опис На Производот (Мин.$20 Мешани Цел)
Мушка Големина : 10мм
Голем Попуст (Мин.$20 Мешани Цел)
Мин.$15 Мешани Цел+Бесплатен Превозот+Подарок.10мм Најдобри Мешани Диско Топка Монистра Кристал Shamballa Хривнија Fasion Накит За Жените и Мажите. САД$ 10.89 /многу
4 парчиња / многу
Мин.$15 Мешани Цел+Бесплатен Превозот+Подарок.10мм Зелена Диско Топка Монистра Кристал Shamballa Хривнија Fasion Накит За Жените и Мажите. САД$ 2.89 /парче
Мин.$15 Мешани Цел+Бесплатен Превозот+Подарок.10мм Бела Диско Топка Монистра Кристал Shamballa Хривнија Fasion Накит За Жените и Мажите. САД$ 2.89 /парче
Мин.$15 Мешани Цел+Бесплатен Превозот+Подарок.10мм Сина Диско Топка Монистра Кристал Shamballa Хривнија Fasion Накит За Жените и Мажите. САД$ 3.34 /парче
Мин.$15 Мешани Цел+Бесплатен Превозот+Подарок.10мм Fasion Диско Топка Монистра Глина Кристал Shamballa Хривнија Многу Накит За Жените и Мажите. САД$ 5.89 /многу
2 парчиња / многу
Мин.$15 Мешани Цел+Бесплатен Превозот+Подарок.10мм KE Мешани Диско Топка Монистра Кристал Shamballa Хривнија Fasion Накит За Жените и Мажите. САД$ 18.29 /многу
6 парчиња / многу
Мин.$15 Мешани Цел+Бесплатен Превозот+Подарок.10мм Диско Топка Монистра Глина Кристал Shamballa Хривнија Накит За Жените и Мажите. САД$ 5.89 /многу
2 парчиња / многу
Фабрика Цена!Рачно изработени PIWJ Мешани 2 Боја 10мм Микро Отвори Диско Топка Мушка Кристал Shamballa Хривнија жени мажи накит за подарок. САД$ 7.49 /многу
2 парчиња / многу
Бесплатен превозот! Рачно изработени 6 Мешани Бела Боја Бисер 10мм Микро Отвори Диско Топка Мушка Кристал Shamballa Хривнија жени мажи накит US$ 7.99 /многу
6 парчиња / многу
Фабрика Цена!Рачно изработени WOM Мешани 4 Боја 10мм Микро Отвори Диско Топка Мушка Кристал Shamballa Хривнија жени мажи накит за подарок. САД$ 14.99 /многу
4 парчиња / многу
Бесплатен превозот! Топла рачно изработени Микро Отвори CZ Disco10mm Топката Лежиште за Најдобар Нов Пристигнување Кристал Shamballa Хривнија жените накит US$ 44.

Особините

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан+хривнија
Стил:
Романтични
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кристално
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
Топката
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Бренд Име:
lapetus
Метали Тип:
Глина
превозот метод:
Бесплатен превозот
Материјал:
Глина+Најдобри Кристал+ Хематит
Пакување:
Апсолутно Безбедна И Добро За Производи Во Превозот
Состојба:
100% нови
Складирање:
1411 Сет
превозот време:
30 Минути По Цел
По продажба на Услуги:
Целосна Наплата Доколку Производот Не Се во РЕД
Shamballa Мушка Големина:
10мм
Бесплатни Fasion Подарок:
Испрати Подарок Кога се Меша Цел е Повеќе Од $15
квалитет:
Супериорен(Сите Производи Се Проверуваат Пред Превозот)

Купувачите избираат и

Најнови Дизајн Романтична Свадба Накит Поставите 925 Фунта Сребрена Свадба Ѓердан Обетки Совршен Сјајна Женска Подарок

Најнови Дизајн Романтична Свадба Накит Поставите 925 Фунта Сребрена Свадба Ѓердан Обетки Совршен Сјајна Женска Подарок

DEN 1889.00 2304.00

Jemmin Луксузни Пеперутка Форма 925 Sterling Silver Парична Казна Свадба Накит Рубин Приврзоци Ѓердани Обетки Накит Сет За Жена

Точка Име : 925 Sterling Silver ПоставуваСостојба : 100% Сосема НовOccation : Забава / Ангажирање / Свадбена / Партија / Роденденски Подарок

DEN 328.00 497.28

Jemmin парична Казна 925 Фунта Сребрена Свадба Накит Сетови За Жените Цвет Форма CZ Кристал Pendant Ѓердан Обетки во Собата За Женски

Точка Име : 925 Sterling Silver ПоставуваСостојба : 100% Сосема НовOccation : Забава / Ангажирање / Свадбена / Партија / Роденденски Подарок

DEN 475.00 720.00

Jemmin Висок Квалитет На Крстот Жолта Австриската Кристал Жена Накит Поставите Фунта Сребро 925 Мода Накит Сетови Божиќ Подарок

Точка Име : 925 Sterling Silver ПоставуваСостојба : 100% Сосема НовOccation : Забава / Ангажирање / Свадбена / Партија / Роденденски Подарок

DEN 342.00 517.92

Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит Постави Африкански бижутерија Поставува Монистра Бесплатен Превозот HD6719

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesПристап До САД СамоEMS614 ДенаYesСлобода На ИзборDHL37 ДенаYes1...

DEN 1966.00 3072.00

OMH трговија на големо мода се Зголеми злато или сребро 925 љубов срцето шупливи од Жените девојки подарок ѓердан + Обетки Накит сетови TZ34

Материјал : кристал+Розово Злато / 925 сребрен(Висок квалитет)големина на : Ѓердан : 45см + 5 смБоја : Злато или сребро.Состојба : 100% новиКоличина : 1setКарактеристики на производот : светот на Модата популарни елементКонверзија на : 1 mm = 0.0394 инч, 1 инч=2.54 см1 сет Европа стил мода враќање на античките начини кристал легура мачка студ обетки+прстени+ clavicle ѓердан накит сетови xl640 OMH трговија на големо Ангел Tearl 18 KT бело злато Австриската кристали мода Pendant Обетки + ѓердан Накит поставите 4288 OMH трговија на големо Вода Капка 18 KT бело злато Австриската кристали мода Pendant Обетки + ѓердан Накит поставите 4156 OMH трговија на големо ОЛ Стил 18 KT бело злато Австриската кристали мода Pendant срцето Обетки + ѓердан + хривнија Накит поставите 4375 OMH трговија на големо Вистинска Љубов 18 KT бело злато Австриската кристали мода Pendant 925 сребрен срцето Обетки + ѓердан Накит поставите 4186 OMH трговија на големо Жетвата 18 KT бело злато Австриската кристали мода Pendant Обетки +хривнија + ѓердан Накит поставите 4172 OMH трговија на големо Океанот Срцето 18 KT бело злато Австриската кристали мода Pendant срцето Обетки + ѓердан Накит поставите 2308 OMH трговија на големо хан издание прекрасни паун 18 kt кристали кристал мода ѓердан Обетки "Жените девојки подарок Накит сетови TZ15 Плаќање : методи за Плаќање достапен во Alixpressinclude : Кредитна Картичка во Реално Време OMH трговија на големо1 : Цел износ е помал од $12.,ние ќе преку Хонг Конг парцела испорака.Нема следење на број пребарување (ве молиме да не обрне внимание на следење код)Тие се обично трае 2035 дена за да стигнат до вашата земја (освен празници)2 : Цел износ повеќе од $ 12, ние ќе преку Кина пост испратите вашиот пакет.(Не е следење код следење пакет)3 : Цел износ повеќе од $ 120, слободни, превозот преку DHL / EMS / Fed Ex(Африкански земји,Јужна Америка земји и некои други далечински областВе молиме прочитајте го и Превозот и Предавање)Ве молиме бидете сигурни дека ние ќе ја испрати на парцели за утре...

DEN 288.00 302.40

тигар тотем Бесплатен Превозот Wholesales бренд булчински Австриската Кристал капка pendant ѓердан обетки накит сетови девојки додатоци

започнетекрајотздраво пријатели, добредојдовте ,имаат добра среќен време тука : ) кога ќе се направи ред , ако објектот има diffirent бои, ве молиме оставете порака за бои и квантитетот кои можете да изберете во ред...

DEN 99.00 114.24

2017 Нови Розова Имитација Бисери За Девојки Деца Цвет Pendant Ѓердани Прстени, Нараквици Поставува Големо На Евтини Цена Подароци

Тука е и други симулација накит сетови,ако ви се допаѓа,едноставно кликнете на сликата!!!Имаме и други Бисер Нараквици,ако ви се допаѓа,само да ги купите!!!Имаме и Други Накит Сетови,ако сакате,само кликнете во!!!Имаме и Други Накит Сетови,ако сакате,само кликнете во!!!Дел Од Нашиот Магацин : Нашите пакување начин : Испорака : 1...

DEN 48.00 56.64

Jemmin 2017 Нова Мода Ротација Дизајн Европски Стил Топла Автентични 925 Фунта Сребрен Накит Ѓердан Обетки во Собата за Жени

Jemmin 2017 Нова Мода Ротација Дизајн Европски Стил Топла Автентични 925 Фунта Сребрен Накит Ѓердан Обетки во Собата за ЖениЃердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини : 1 Сет( ѓердан +обетки)

DEN 531.00 857.28

Моден Африкански Монистра, Накит Сетови Нигериската Свадба Африкански Кристал Монистра Накит Поставите HD1626

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesПристап До САД СамоEMS614 ДенаYesСлобода На ИзборDHL37 ДенаYes1...

DEN 1141.00 1521.60

Двоен-Р 0.03 кт Природен Дијамант Булчински Свадба Накит Сетови Жените 4.1 кт Вистински Сини Топаз 925 Сребрен earring Прстен Pendant Женски

SKU : CASR06157 SC1 (Прстен) Гем Тип : Вистински Дијамант / Природни Сини Топаз Камен Тежина, Големина : Вистински Дијамант (Прибл.0.018 кт)Природни Сини Топаз( Прибл.1.60 кт 6*8мм) Метал Тип : 925 Sterling Silver Објект Тежина : Околу.3.53 g Камен Потекло : Јужна Африка / БразилSKU : CASE06157 SC1 (earring) Гем Тип : Вистински Дијамант / Природни Сини Топаз Камен Тежина, Големина : Вистински Дијамант (Прибл.0.02 кт)Природни Сини Топаз( Прибл.2.00 кт 5*7mm) Метал Тип : 925 Sterling Silver Објект Тежина : Околу.3.53 g Камен Потекло : Јужна Африка / БразилSKU : CASP06157 SC1 (pendant) Гем Тип : Вистински Дијамант / Природни Сини Топаз Камен Тежина, Големина : Вистински Дијамант (Прибл.0.01 кт)Природни Сини Топаз (Прибл.1.60 кт 6*8мм) Метал Тип : 925 Sterling Silver Објект Тежина : Околу.3.08 g Камен Потекло : Јужна Африка / БразилДАЛИ UBLEР Natrual Diopside Br ида l Накит S​Превозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот...

DEN 4896.00 9599.04

Pera Мода Деверуша Додатоци Накит Пенливи Кубни Циркони Камен Трендовски Жените Обетки И Ѓердан Во Собата За Девојки J104

Ѓердан Должина : 41 + 5 cm Продолжен СинџирОбетки Големина : 1.4 * 1.4 cmБренд : Pera НакитМатеријал : Кубни ЦиркониГлавната Бои : Бела,Црвена,Сина,ЗеленаPera Мода Деверуша Додатоци Накит Пенливи Кубни Циркони Камен Трендовски Жените Обетки И Ѓердан Во Собата За Девојки J104

DEN 356.00 374.40

2017 Топла Продажба Гранат Кристал Монистра Африкански Накит Сетови обетки Позлатен Жените Свадба Партија Ѓердан Поставите Бесплатен Превозот W13954

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesAcess во САД СамоEMS614 ДенаYesСлобода На ИзборDHL37 ДенаYes1...

DEN 2304.00 3840.00

Промоција Бисер Накит Бесплатен Превозот Целосен Сет На 9-10мм Слатководни Бисер Ѓердани Хривнија Обетки Накит Сет

Добредојдовте на Големо Бисер Продавница за НакитСекоја накит во мојата продавница се вистински бисери, ние сме уникатен дизајн и прва класа на услуги, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе во најбрзо време за да се даде одговор, ви благодариме за доаѓање!Благодарение толку многу за да ја Посетите мојата продавница, среќен шопинг!

DEN 1023.00 1176.00

Поставен Африкански Монистра, Накит Сетови Нигериската Свадба Африкански Кристал Монистра Накит Поставите L1042

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesПристап До САД СамоEMS614 ДенаYesСлобода На ИзборDHL37 ДенаYes1...

DEN 903.00 1411.20