• Ново
бесплатен превозот wholesales топла популарни Австриската Кристал симпатична мачка ехиден pendant ѓердан обетки мода накит set 6 бои

бесплатен превозот wholesales топла популарни Австриската Кристал симпатична мачка ехиден pendant ѓердан обетки мода накит set 6 бои

DEN 100.80

Износот
Во форма достапна за нарачката


започнете
крајот
здраво пријатели, добредојдовте ,имаат добра среќен време тука : ) кога ќе се направи ред , ако објектот има diffirent бои, ве молиме оставете порака за бои и квантитетот кои можете да изберете во ред. сите jewelries може да се меша било која боја и квантитет на Пакет да се испрати. Добредојдовте да го погледне наоколу и да изберете повеќе ако ви се допаѓа. ако се меша да се купи,можете да кликнете на "додади во кошничка",кога конечно ги купите сите, а потоа кликнете на "view превозот кошничка", а потоа кликнете" купи сите". но, да не плаќаат за тоа.тогаш јас ќе се промени вкупната цена за вас, по ова, тогаш ќе го плати тоа. кликнете на "додади во кошничка"-еден по еден остави порака во веб тоа која боја и количина,јас ќе ги провери, а потоа испрати како вашата боја и quanlity на секој објект.ако вкупниот добро е да чини над $200 може да се ослободи брз начин.

Особините

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан + Обетки
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
NTSET80059
Бренд Име:
ТИГАР ТОТЕМ

Купувачите избираат и

Jemmin Топла Рубин Свадба Накит Сетови За Жените Кристал 925 Sterling Silver Ѓердани Earring Поставите Свадба Ангажман Додатоци

Точка Име : 925 Sterling Silver ПоставуваСостојба : 100% Сосема НовOccation : Забава / Ангажирање / Свадбена / Партија / Роденденски Подарок

DEN 362.00 548.64

Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит Постави Африкански бижутерија Поставува Монистра Бесплатен Превозот HD6719

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesПристап До САД СамоEMS614 ДенаYesСлобода На ИзборDHL37 ДенаYes1...

DEN 1966.00 3072.00

Најнови Дизајн Романтична Свадба Накит Поставите 925 Фунта Сребрена Свадба Ѓердан Обетки Совршен Сјајна Женска Подарок

Најнови Дизајн Романтична Свадба Накит Поставите 925 Фунта Сребрена Свадба Ѓердан Обетки Совршен Сјајна Женска Подарок

DEN 1889.00 2304.00

Jemmin Круг Црвениот Кристал 925 Сребрен Ѓердан Обетки Накит Сетови За Жените Свадба Ангажман Bijoux Rhinstone Накит Сет

Точка Име : 925 Sterling Silver ПоставуваСостојба : 100% Сосема НовOccation : Забава / Ангажирање / Свадбена / Партија / Роденденски Подарок

DEN 355.00 538.08

Pera Мода Деверуша Додатоци Накит Пенливи Кубни Циркони Камен Трендовски Жените Обетки И Ѓердан Во Собата За Девојки J104

Ѓердан Должина : 41 + 5 cm Продолжен СинџирОбетки Големина : 1.4 * 1.4 cmБренд : Pera НакитМатеријал : Кубни ЦиркониГлавната Бои : Бела,Црвена,Сина,ЗеленаPera Мода Деверуша Додатоци Накит Пенливи Кубни Циркони Камен Трендовски Жените Обетки И Ѓердан Во Собата За Девојки J104

DEN 356.00 374.40

Промоција Бисер Накит Бесплатен Превозот Целосен Сет На 9-10мм Слатководни Бисер Ѓердани Хривнија Обетки Накит Сет

Добредојдовте на Големо Бисер Продавница за НакитСекоја накит во мојата продавница се вистински бисери, ние сме уникатен дизајн и прва класа на услуги, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе во најбрзо време за да се даде одговор, ви благодариме за доаѓање!Благодарение толку многу за да ја Посетите мојата продавница, среќен шопинг!

DEN 1023.00 1176.00

Двоен-Р 0.03 кт Природен Дијамант Булчински Свадба Накит Сетови Жените 4.1 кт Вистински Сини Топаз 925 Сребрен earring Прстен Pendant Женски

SKU : CASR06157 SC1 (Прстен) Гем Тип : Вистински Дијамант / Природни Сини Топаз Камен Тежина, Големина : Вистински Дијамант (Прибл.0.018 кт)Природни Сини Топаз( Прибл.1.60 кт 6*8мм) Метал Тип : 925 Sterling Silver Објект Тежина : Околу.3.53 g Камен Потекло : Јужна Африка / БразилSKU : CASE06157 SC1 (earring) Гем Тип : Вистински Дијамант / Природни Сини Топаз Камен Тежина, Големина : Вистински Дијамант (Прибл.0.02 кт)Природни Сини Топаз( Прибл.2.00 кт 5*7mm) Метал Тип : 925 Sterling Silver Објект Тежина : Околу.3.53 g Камен Потекло : Јужна Африка / БразилSKU : CASP06157 SC1 (pendant) Гем Тип : Вистински Дијамант / Природни Сини Топаз Камен Тежина, Големина : Вистински Дијамант (Прибл.0.01 кт)Природни Сини Топаз (Прибл.1.60 кт 6*8мм) Метал Тип : 925 Sterling Silver Објект Тежина : Околу.3.08 g Камен Потекло : Јужна Африка / БразилДАЛИ UBLEР Natrual Diopside Br ида l Накит S​Превозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот...

DEN 4896.00 9599.04

Jemmin Луксузни Пеперутка Форма 925 Sterling Silver Парична Казна Свадба Накит Рубин Приврзоци Ѓердани Обетки Накит Сет За Жена

Точка Име : 925 Sterling Silver ПоставуваСостојба : 100% Сосема НовOccation : Забава / Ангажирање / Свадбена / Партија / Роденденски Подарок

DEN 328.00 497.28

Окото Во Облик На Виножито 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Pendant/Ѓердан/Обетки/Ѕвони За Жените Слободни Накит

Во вашата услуга!Објект : Окото Во Облик На Виножито 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Pendant / Ѓердан / Обетки / Ѕвони За Жените Слободни НакитМатеријал : Висок квалитет на цирконот sliverГолемина : Прстен 6 ...

DEN 579.00 609.60

WLP 2018 жените Луксузни Гроздобер Накит Сетови за Жените Earring Ѓердан Сет Со Камења, Злато, Антички 2018 Црвена Свадба Накит

Опис : Материјал : Цинк Легура+СмолаСинџир должина : 43cmЕкстра Должина : 7cmP S : Прифати DropshippingПад на превозот Политика : НИЕ и ВЕТУВАМЕ на1 : не се стави фактура / информации за контакт во внатрешноста на парцели2 : Брод парцела во рамките на 48 Часа...

DEN 420.00 560.64

Жените 925 Сребрен Две Срцето Ознака Ѓердан Хривнија За Жени Мода Симпатична Ѓердан Хривнија Накит Поставите Топла Продажба

Ако имате било какви прашања, ве Молиме да бидат слободни да контакт ,Ние ќе ви одговориме во прв пат(Email Или Trade Manager ) Whatsapp : +8615918968852100% Сосема Нов Поставува Тежина : 63.00 g

DEN 454.00 639.84

2017 Нови Розова Имитација Бисери За Девојки Деца Цвет Pendant Ѓердани Прстени, Нараквици Поставува Големо На Евтини Цена Подароци

Тука е и други симулација накит сетови,ако ви се допаѓа,едноставно кликнете на сликата!!!Имаме и други Бисер Нараквици,ако ви се допаѓа,само да ги купите!!!Имаме и Други Накит Сетови,ако сакате,само кликнете во!!!Имаме и Други Накит Сетови,ако сакате,само кликнете во!!!Дел Од Нашиот Магацин : Нашите пакување начин : Испорака : 1...

DEN 48.00 56.64

Фунта-Сребро-Накит Ангелските Крилја Накит Сет го Отвори Јасно Кубни Циркони Со Бисер на Животните Мода Накит Бренд GW SET2-15

Бренд Име : GW Детали Име : СтерлингСреброНакит Ангелските Крилја Накит Сет го Отвори Јасно Кубни Циркони Со Бисер на Животните парична Казна Накит Бренд GW SET2 Број на Модел : SET2 Пакет : Opp Вреќа со Оригинален Бренд Ознака Подарок : Висок Степен на Сомот Pounch Подарок Торба или Полирање Крпа Превозот Време : Обично, тоа може да бидат испратени во рок од ДВА работни дена откако сме ја добиле на плаќање .Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Q1 : Што е материјал од оваа точка, sterling silver или позлатен сребрен?А1 : Оваа ставка е направен на 1 00% вистински 925 фунта сребро, било лажни ќе целосна наплата директно.Q2 : За Злато Производи, тие се вистински злато шарм или злато позлатен?А2 : Тие се 18 K злато позлатен, ако сакате цврсти злато шарм, ве молиме контактирајте со продавачот.Q3 : Што е печат на шарм? Тоа не се покаже на фотографии.A3 : Оваа ставка е М arked со S925.Q4 : можам Да направам за корисниците D esign? Сакам да се одбележи нашите сопствени L ogo на шарм.A4 : Тоа е, секако, во ред, можеме да ви понудиме голем трговија на големо цена споредкрајната цел количество...

DEN 936.00 1101.12

YAAMELI Денот на Вљубените Подароци 925 Фунта Сребрен Накит Сетови За Свадба Ангажирање Жени Обетки Кристал Ѓердан Партија Сет

Материјал : Кубни ЦиркониБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема НовФункција : ТрендовскиOccastion : Свадба / Ангажирање / ПартијаГолемина : Како Што Е Прикажано

DEN 162.00 1617.60

Поставен Африкански Монистра, Накит Сетови Нигериската Свадба Африкански Кристал Монистра Накит Поставите L1042

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesПристап До САД СамоEMS614 ДенаYesСлобода На ИзборDHL37 ДенаYes1...

DEN 903.00 1411.20