• Ново
OMH трговија на големо мода се Зголеми злато или сребро 925 љубов срцето шупливи од Жените девојки подарок ѓердан + Обетки Накит сетови TZ34

OMH трговија на големо мода се Зголеми злато или сребро 925 љубов срцето шупливи од Жените девојки подарок ѓердан + Обетки Накит сетови TZ34

DEN 302.40
DEN 288.00 -5 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Материјал :
кристал+Розово Злато /925 сребрен(Висок квалитет)
големина на :
Ѓердан : 45см + 5 см
Боја :
Злато или сребро.
Состојба :
100% нови
Количина :
1set
Карактеристики на производот : светот на Модата популарни елемент
Конверзија на :
1 mm = 0.0394 инч, 1 инч=2.54 см
1 сет Европа стил мода враќање на античките начини кристал легура мачка студ обетки+прстени+ clavicle ѓердан накит сетови xl640 US$ 4.29 /set
OMH трговија на големо Ангел Tearl 18 KT бело злато Австриската кристали мода Pendant Обетки + ѓердан Накит поставите 4288 US$ 4.99 /set
OMH трговија на големо Вода Капка 18 KT бело злато Австриската кристали мода Pendant Обетки + ѓердан Накит поставите 4156 US$ 5.98 /set
OMH трговија на големо ОЛ Стил 18 KT бело злато Австриската кристали мода Pendant срцето Обетки + ѓердан + хривнија Накит поставите 4375 US$ 3.50 /set
OMH трговија на големо Вистинска Љубов 18 KT бело злато Австриската кристали мода Pendant 925 сребрен срцето Обетки + ѓердан Накит поставите 4186 US$ 3.98 /set
OMH трговија на големо Жетвата 18 KT бело злато Австриската кристали мода Pendant Обетки +хривнија + ѓердан Накит поставите 4172 US$ 8.58 /set
OMH трговија на големо Океанот Срцето 18 KT бело злато Австриската кристали мода Pendant срцето Обетки + ѓердан Накит поставите 2308 US$ 3.68 /set
OMH трговија на големо хан издание прекрасни паун 18 kt кристали кристал мода ѓердан Обетки "Жените девојки подарок Накит сетови TZ15 US$ 8.98 /set
Плаќање : методи за Плаќање достапен во Alixpressinclude : Кредитна Картичка во Реално Време OMH трговија на големо
1 : Цел износ е помал од $12.,
ние ќе преку Хонг Конг парцела испорака.
Нема следење на број пребарување (ве молиме да не обрне внимание на следење код)
Тие се обично трае 20-35 дена за да стигнат до вашата земја (освен празници)
2 : Цел износ повеќе од $ 12, ние ќе преку Кина пост испратите вашиот пакет.
(Не е следење код следење пакет)
3 : Цел износ повеќе од $ 120, слободни, превозот преку DHL / EMS / Fed Ex(Африкански земји,Јужна Америка земји и некои други далечински област
Ве молиме прочитајте го и Превозот и Предавање)
Ве молиме бидете сигурни дека ние ќе ја испрати на парцели за утре. Ако долго време не прими пратката, ве молиме контактирајте ме, ние ќе се реши за вас во времето. Ви благодарам многу
Превозот и Предавање :
Нормален Воздух mail : (global бесплатен превозот)15-30 дена во светот
Ако цел износ помалку од $120 ние ќе преку China_Post_Air_Parcel испрати
Доколку вкупната цена на вашата цел е повеќе од $120 ние ќе ги испратите по ЕМС или DHL или FEDEX Бесплатен превозот,кој може да пристигне во 5-7 дена!(Ние само ги поддржува следниве земји : U. С. велика БРИТАНИЈА, Австралија,Нов Зеланд, Белгија,Данска,Финска, Грција,Ирска,Италија,Норвешка,Швајцарија, Португалија, Германија, Шведска, Франција, Шпанија,Австрија. Канада, Јапонија, Кореја, Малезија, Сингапур, Индонезија, Камбоџа, Кореа, Монголија, Филипини, Тајланд, Виетнам, Малта, Луксембург, Папуа Нова Гвинеја)
* * * ако вашиот парцела не се постигне оваа критериуми, Или на други земји,но се очекува тоа се испраќаат од страна на брз начин, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате,само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Информации За Исплата
Можете да чекате додека да се направи шопинг, а потоа ги плати сите заедно!
Во плаќање во рок од 12 часа
Глобалната трговија на големо веб-сајт! Одличен квалитет! Супер ниска цена! Добредојдовте да се купат на големо од нас!
OMH Меѓународната трговија Co.

Особините

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан+earring
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
TZ34
Метали Тип:
Сребро.
материјал квалитет:
925 сребрен /розово злато
earring големина:
2.2cmx1.4cm
ѓердан pendant:
3.6cmx2.3cm
Тежина:
18g
должина на ѓердан:
45см+5cm
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

Моден Африкански Монистра, Накит Сетови Нигериската Свадба Африкански Кристал Монистра Накит Поставите HD1626

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesПристап До САД СамоEMS614 ДенаYesСлобода На ИзборDHL37 ДенаYes1...

DEN 1141.00 1521.60

Окото Во Облик На Виножито 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Pendant/Ѓердан/Обетки/Ѕвони За Жените Слободни Накит

Во вашата услуга!Објект : Окото Во Облик На Виножито 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Pendant / Ѓердан / Обетки / Ѕвони За Жените Слободни НакитМатеријал : Висок квалитет на цирконот sliverГолемина : Прстен 6 ...

DEN 579.00 609.60

Класичен Срцето 925 Sterling Silver Шарм Ѓердан Хривнија Жените Мода Pendant Сребрен Ѓердан Хривнија Накит Слободен Брод

Ако имате било какви прашања, ве Молиме да бидат слободни да контакт ,Ние ќе ви одговориме во прв пат(Email Или Trade Manager ) Whatsapp : +8615918968852100% Сосема Нов Поставува Тежина : 68.00 g

DEN 528.00 744.48

Бренд Шарм Ѓердан И Нараквица Поставен Симпатична Рака Златна Боја DIY Стаклени Монистра Црна Кристал Накит Сетови За Жените NH861

Бренд Шарм Ѓердан И Нараквица Поставен Симпатична Рака Злато Позлатен DIY Стаклени Монистра Црна Кристал Накит Сетови За Жените NH861 шарм ѓердан diy хривнија накит сетови Стил : мода накит, ѓердани / нараквица сет Материјал : еколошки бакар, злато позлатен или платина позлатен,кристал и кристал Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 ѓердан, 1 нараквица,хартија картичка, OPP вреќа, подарок кутија (дар) Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната срединаОвој сет ќе бидат спакувани во еден прекрасен подарок кутија.Купи белегзија или ѓердан одделно , ве молиме кликнете на следните слики : Сите нарачки во нашата продавница се бесплатен превозот...

DEN 720.00 1439.04

Jemmin Топла Рубин Свадба Накит Сетови За Жените Кристал 925 Sterling Silver Ѓердани Earring Поставите Свадба Ангажман Додатоци

Точка Име : 925 Sterling Silver ПоставуваСостојба : 100% Сосема НовOccation : Забава / Ангажирање / Свадбена / Партија / Роденденски Подарок

DEN 362.00 548.64

Jemmin Врвен Квалитет На Плоштадот Пурпурна Кристално Сребро 925 Булчински Свадба Накит Сетови За Жените Кристал Pendant Ѓердан Обетки

Точка Име : 925 Sterling Silver ПоставуваСостојба : 100% Сосема НовOccation : Забава / Ангажирање / Свадбена / Партија / Роденденски Подарок

DEN 323.00 497.28

Jemmin Круг Црвениот Кристал 925 Сребрен Ѓердан Обетки Накит Сетови За Жените Свадба Ангажман Bijoux Rhinstone Накит Сет

Точка Име : 925 Sterling Silver ПоставуваСостојба : 100% Сосема НовOccation : Забава / Ангажирање / Свадбена / Партија / Роденденски Подарок

DEN 355.00 538.08

Најнови Дизајн Нигериската Свадба Африкански Кристал Топки Накит Сетови Африкански Монистра, Накит Сетови W8281

Африка Свадба Накит Сет,Африкански Кристал Бисери Ѓердан во Собата ,Нигерија Beaded Накит Сет,Африка Свадба Ѓердан WS5630 Посебни Fushia Злато Извртени Африкански Нигериската Монистра Кристал Ѓердани Хривнија Обетки Африка Свадба Монистра Накит Поставите WS5595 Африка Свадба Накит Сет,Африкански Кристал Бисери Ѓердан во Собата ,Нигерија Beaded Накит Сет,Африка Свадба Ѓердан WS5620 Сребро Африка Свадба Накит Сет,Африкански Кристал Бисери Ѓердан во Собата ,Нигерија Монистра Накит Сет,Африкански Бисери Ѓердан WS5600 Африка Свадба Накит Сет,Африкански Кристал Бисери Ѓердан во Собата ,Нигерија Монистра Накит Сет,Африка Свадба Ѓердан WS5585 Африка Свадба Накит Сет,Африкански Кристал Бисери Ѓердан во Собата ,Нигерија Beaded Накит Сет,Африка Свадба Ѓердан WS5550 Африка Свадба Накит Сет,Африкански Кристал Бисери Ѓердан во Собата ,Нигерија Монистра Накит Сет,Африка Свадба Ѓердан WS5555 Африка Свадба Накит Сет,Африкански Кристал Бисери Ѓердан во Собата ,Нигерија Beaded Накит Сет,Африка Свадба Ѓердан WS5565

DEN 1710.00 2443.20

Jemmin Висок Квалитет На Крстот Жолта Австриската Кристал Жена Накит Поставите Фунта Сребро 925 Мода Накит Сетови Божиќ Подарок

Точка Име : 925 Sterling Silver ПоставуваСостојба : 100% Сосема НовOccation : Забава / Ангажирање / Свадбена / Партија / Роденденски Подарок

DEN 342.00 517.92

Pera Мода Деверуша Додатоци Накит Пенливи Кубни Циркони Камен Трендовски Жените Обетки И Ѓердан Во Собата За Девојки J104

Ѓердан Должина : 41 + 5 cm Продолжен СинџирОбетки Големина : 1.4 * 1.4 cmБренд : Pera НакитМатеријал : Кубни ЦиркониГлавната Бои : Бела,Црвена,Сина,ЗеленаPera Мода Деверуша Додатоци Накит Пенливи Кубни Циркони Камен Трендовски Жените Обетки И Ѓердан Во Собата За Девојки J104

DEN 356.00 374.40

Моден Сребрен Накит Поставите Кубни Циркон Обетки Pendant & Ѓердан Femme Колиер Ансамбл bijoux de 2 компјутери set Фабрика Цена

Материјал : СребренДолжина на синџирот : 18inchshiping од КинаПакет : opp кесиПревозот; ние ќе брод нарачката во рок од 48 часа по потврди плаќањето.ако нарачате повеќе од 200 ДОЛАРИ, ние ќе ги искористиме на курирската служба dhl слободни;

DEN 145.44

Anniyo Дева Марија накит поставите Pendant Ѓердан Синџир Обетки поставите Жените Златна Боја Православна/Католичката поставите jewellry Шарм

Материјал : Бакар / Легура / Нерѓосувачки Челик Со Златна Боја / Сребрена Боја Позлата НЕ е ВИСТИНСКИ ЧИСТО ЗЛАТО / СРЕБРЕНА Пакување : 1pc / opp вреќа или 12pcs / opp вреќа ИНФОРМАЦИИ : Производ големина или боја, ве Молиме видете слики или опис на производот, ако не се разбере големина или боја, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! Клиентот ОЕМ достапни & Прилагодено дизајн е добредојден.За најголемиот Дел Ред,ве Молиме email мене! Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас...

DEN 249.00 249.12

Jemmin Класичен Плоштадот Шупливи Модел со Целосна CZ Кристално Јасно 925 Фунта Сребрен Накит Поставите Жените Убав Ѓердан Обетки S

Jemmin Класичен Плоштадот Шупливи Модел со Целосна CZ Кристално Јасно 925 Фунта Сребрен Накит Поставите Жените Убав Ѓердан Обетки СетЃердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини : 1 Сет( ѓердан +обетки)

DEN 502.00 809.28

WLP 2018 жените Луксузни Гроздобер Накит Сетови за Жените Earring Ѓердан Сет Со Камења, Злато, Антички 2018 Црвена Свадба Накит

Опис : Материјал : Цинк Легура+СмолаСинџир должина : 43cmЕкстра Должина : 7cmP S : Прифати DropshippingПад на превозот Политика : НИЕ и ВЕТУВАМЕ на1 : не се стави фактура / информации за контакт во внатрешноста на парцели2 : Брод парцела во рамките на 48 Часа...

DEN 420.00 560.64

Фунта-Сребро-Накит Ангелските Крилја Накит Сет го Отвори Јасно Кубни Циркони Со Бисер на Животните Мода Накит Бренд GW SET2-15

Бренд Име : GW Детали Име : СтерлингСреброНакит Ангелските Крилја Накит Сет го Отвори Јасно Кубни Циркони Со Бисер на Животните парична Казна Накит Бренд GW SET2 Број на Модел : SET2 Пакет : Opp Вреќа со Оригинален Бренд Ознака Подарок : Висок Степен на Сомот Pounch Подарок Торба или Полирање Крпа Превозот Време : Обично, тоа може да бидат испратени во рок од ДВА работни дена откако сме ја добиле на плаќање .Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Q1 : Што е материјал од оваа точка, sterling silver или позлатен сребрен?А1 : Оваа ставка е направен на 1 00% вистински 925 фунта сребро, било лажни ќе целосна наплата директно.Q2 : За Злато Производи, тие се вистински злато шарм или злато позлатен?А2 : Тие се 18 K злато позлатен, ако сакате цврсти злато шарм, ве молиме контактирајте со продавачот.Q3 : Што е печат на шарм? Тоа не се покаже на фотографии.A3 : Оваа ставка е М arked со S925.Q4 : можам Да направам за корисниците D esign? Сакам да се одбележи нашите сопствени L ogo на шарм.A4 : Тоа е, секако, во ред, можеме да ви понудиме голем трговија на големо цена споредкрајната цел количество...

DEN 936.00 1101.12

Промоција Бисер Накит Бесплатен Превозот Целосен Сет На 9-10мм Слатководни Бисер Ѓердани Хривнија Обетки Накит Сет

Добредојдовте на Големо Бисер Продавница за НакитСекоја накит во мојата продавница се вистински бисери, ние сме уникатен дизајн и прва класа на услуги, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе во најбрзо време за да се даде одговор, ви благодариме за доаѓање!Благодарение толку многу за да ја Посетите мојата продавница, среќен шопинг!

DEN 1023.00 1176.00

Jemmin 2017 Нова Мода Ротација Дизајн Европски Стил Топла Автентични 925 Фунта Сребрен Накит Ѓердан Обетки во Собата за Жени

Jemmin 2017 Нова Мода Ротација Дизајн Европски Стил Топла Автентични 925 Фунта Сребрен Накит Ѓердан Обетки во Собата за ЖениЃердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини : 1 Сет( ѓердан +обетки)

DEN 531.00 857.28

6-14mm Калцедон Кула Ѓердан Синџир Earring Поставува Пурпурна Природен Камен 15inch Монистра Мода Накит Womenn Подароци Додатоци

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење)...

DEN 187.00 301.92