• Ново
тигар тотем Бесплатен Превозот Wholesales бренд булчински Австриската Кристал капка pendant ѓердан обетки накит сетови девојки додатоци

тигар тотем Бесплатен Превозот Wholesales бренд булчински Австриската Кристал капка pendant ѓердан обетки накит сетови девојки додатоци

DEN 114.24
DEN 99.00 -13 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


започнете
крајот
здраво пријатели, добредојдовте ,имаат добра среќен време тука : ) кога ќе се направи ред , ако објектот има diffirent бои, ве молиме оставете порака за бои и квантитетот кои можете да изберете во ред. сите jewelries може да се меша било која боја и квантитет на Пакет да се испрати. Добредојдовте да го погледне наоколу и да изберете повеќе ако ви се допаѓа. ако се меша да се купи,можете да кликнете на "додади во кошничка",кога конечно ги купите сите, а потоа кликнете на "view превозот кошничка", а потоа кликнете" купи сите". но, да не плаќаат за тоа.тогаш јас ќе се промени вкупната цена за вас, по ова, тогаш ќе го плати тоа. кликнете на "додади во кошничка"-еден по еден остави порака во веб тоа која боја и количина,јас ќе ги провери, а потоа испрати како вашата боја и quanlity на секој објект.ако вкупниот добро е да чини над $200 може да се ослободи брз начин.

Особините

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
NTSET80083-2
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан + Обетки
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Бренд Име:
ТИГАР ТОТЕМ

Купувачите избираат и

Најнови Дизајн Нигериската Свадба Африкански Кристал Топки Накит Сетови Африкански Монистра, Накит Сетови W8281

Африка Свадба Накит Сет,Африкански Кристал Бисери Ѓердан во Собата ,Нигерија Beaded Накит Сет,Африка Свадба Ѓердан WS5630 Посебни Fushia Злато Извртени Африкански Нигериската Монистра Кристал Ѓердани Хривнија Обетки Африка Свадба Монистра Накит Поставите WS5595 Африка Свадба Накит Сет,Африкански Кристал Бисери Ѓердан во Собата ,Нигерија Beaded Накит Сет,Африка Свадба Ѓердан WS5620 Сребро Африка Свадба Накит Сет,Африкански Кристал Бисери Ѓердан во Собата ,Нигерија Монистра Накит Сет,Африкански Бисери Ѓердан WS5600 Африка Свадба Накит Сет,Африкански Кристал Бисери Ѓердан во Собата ,Нигерија Монистра Накит Сет,Африка Свадба Ѓердан WS5585 Африка Свадба Накит Сет,Африкански Кристал Бисери Ѓердан во Собата ,Нигерија Beaded Накит Сет,Африка Свадба Ѓердан WS5550 Африка Свадба Накит Сет,Африкански Кристал Бисери Ѓердан во Собата ,Нигерија Монистра Накит Сет,Африка Свадба Ѓердан WS5555 Африка Свадба Накит Сет,Африкански Кристал Бисери Ѓердан во Собата ,Нигерија Beaded Накит Сет,Африка Свадба Ѓердан WS5565

DEN 1710.00 2443.20

Jemmin Луксузни Пеперутка Форма 925 Sterling Silver Парична Казна Свадба Накит Рубин Приврзоци Ѓердани Обетки Накит Сет За Жена

Точка Име : 925 Sterling Silver ПоставуваСостојба : 100% Сосема НовOccation : Забава / Ангажирање / Свадбена / Партија / Роденденски Подарок

DEN 328.00 497.28

Pera Мода Деверуша Додатоци Накит Пенливи Кубни Циркони Камен Трендовски Жените Обетки И Ѓердан Во Собата За Девојки J104

Ѓердан Должина : 41 + 5 cm Продолжен СинџирОбетки Големина : 1.4 * 1.4 cmБренд : Pera НакитМатеријал : Кубни ЦиркониГлавната Бои : Бела,Црвена,Сина,ЗеленаPera Мода Деверуша Додатоци Накит Пенливи Кубни Циркони Камен Трендовски Жените Обетки И Ѓердан Во Собата За Девојки J104

DEN 356.00 374.40

WLP 2018 жените Луксузни Гроздобер Накит Сетови за Жените Earring Ѓердан Сет Со Камења, Злато, Антички 2018 Црвена Свадба Накит

Опис : Материјал : Цинк Легура+СмолаСинџир должина : 43cmЕкстра Должина : 7cmP S : Прифати DropshippingПад на превозот Политика : НИЕ и ВЕТУВАМЕ на1 : не се стави фактура / информации за контакт во внатрешноста на парцели2 : Брод парцела во рамките на 48 Часа...

DEN 420.00 560.64

AILEND 2018 Нова Мода Сребро Сини Кристал Накит Сетови Луксузни Гроздобер Партија водена Капка CZ Ѓердан&Обетки парична Казна Накит

Топло совет : бидејќи на далечина, долго транспорт време, укажуваат на тоа што може да се погледне во други производи од продавница, купи неколку повеќе во она време, добар квалитет, евтини добра стока...

DEN 48.00 94.56

Anniyo Дева Марија накит поставите Pendant Ѓердан Синџир Обетки поставите Жените Златна Боја Православна/Католичката поставите jewellry Шарм

Материјал : Бакар / Легура / Нерѓосувачки Челик Со Златна Боја / Сребрена Боја Позлата НЕ е ВИСТИНСКИ ЧИСТО ЗЛАТО / СРЕБРЕНА Пакување : 1pc / opp вреќа или 12pcs / opp вреќа ИНФОРМАЦИИ : Производ големина или боја, ве Молиме видете слики или опис на производот, ако не се разбере големина или боја, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! Клиентот ОЕМ достапни & Прилагодено дизајн е добредојден.За најголемиот Дел Ред,ве Молиме email мене! Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас...

DEN 249.00 249.12

Jemmin Врвен Квалитет На Плоштадот Пурпурна Кристално Сребро 925 Булчински Свадба Накит Сетови За Жените Кристал Pendant Ѓердан Обетки

Точка Име : 925 Sterling Silver ПоставуваСостојба : 100% Сосема НовOccation : Забава / Ангажирање / Свадбена / Партија / Роденденски Подарок

DEN 323.00 497.28

2017 Нови Розова Имитација Бисери За Девојки Деца Цвет Pendant Ѓердани Прстени, Нараквици Поставува Големо На Евтини Цена Подароци

Тука е и други симулација накит сетови,ако ви се допаѓа,едноставно кликнете на сликата!!!Имаме и други Бисер Нараквици,ако ви се допаѓа,само да ги купите!!!Имаме и Други Накит Сетови,ако сакате,само кликнете во!!!Имаме и Други Накит Сетови,ако сакате,само кликнете во!!!Дел Од Нашиот Магацин : Нашите пакување начин : Испорака : 1...

DEN 48.00 56.64

6-14mm Калцедон Кула Ѓердан Синџир Earring Поставува Пурпурна Природен Камен 15inch Монистра Мода Накит Womenn Подароци Додатоци

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење)...

DEN 187.00 301.92

Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит Постави Африкански бижутерија Поставува Монистра Бесплатен Превозот HD6719

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesПристап До САД СамоEMS614 ДенаYesСлобода На ИзборDHL37 ДенаYes1...

DEN 1966.00 3072.00

Фунта-Сребро-Накит Ангелските Крилја Накит Сет го Отвори Јасно Кубни Циркони Со Бисер на Животните Мода Накит Бренд GW SET2-15

Бренд Име : GW Детали Име : СтерлингСреброНакит Ангелските Крилја Накит Сет го Отвори Јасно Кубни Циркони Со Бисер на Животните парична Казна Накит Бренд GW SET2 Број на Модел : SET2 Пакет : Opp Вреќа со Оригинален Бренд Ознака Подарок : Висок Степен на Сомот Pounch Подарок Торба или Полирање Крпа Превозот Време : Обично, тоа може да бидат испратени во рок од ДВА работни дена откако сме ја добиле на плаќање .Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Q1 : Што е материјал од оваа точка, sterling silver или позлатен сребрен?А1 : Оваа ставка е направен на 1 00% вистински 925 фунта сребро, било лажни ќе целосна наплата директно.Q2 : За Злато Производи, тие се вистински злато шарм или злато позлатен?А2 : Тие се 18 K злато позлатен, ако сакате цврсти злато шарм, ве молиме контактирајте со продавачот.Q3 : Што е печат на шарм? Тоа не се покаже на фотографии.A3 : Оваа ставка е М arked со S925.Q4 : можам Да направам за корисниците D esign? Сакам да се одбележи нашите сопствени L ogo на шарм.A4 : Тоа е, секако, во ред, можеме да ви понудиме голем трговија на големо цена споредкрајната цел количество...

DEN 936.00 1101.12

Jemmin Топла Рубин Свадба Накит Сетови За Жените Кристал 925 Sterling Silver Ѓердани Earring Поставите Свадба Ангажман Додатоци

Точка Име : 925 Sterling Silver ПоставуваСостојба : 100% Сосема НовOccation : Забава / Ангажирање / Свадбена / Партија / Роденденски Подарок

DEN 362.00 548.64

Најнови Дизајн Романтична Свадба Накит Поставите 925 Фунта Сребрена Свадба Ѓердан Обетки Совршен Сјајна Женска Подарок

Најнови Дизајн Романтична Свадба Накит Поставите 925 Фунта Сребрена Свадба Ѓердан Обетки Совршен Сјајна Женска Подарок

DEN 1889.00 2304.00

Jemmin Круг Црвениот Кристал 925 Сребрен Ѓердан Обетки Накит Сетови За Жените Свадба Ангажман Bijoux Rhinstone Накит Сет

Точка Име : 925 Sterling Silver ПоставуваСостојба : 100% Сосема НовOccation : Забава / Ангажирање / Свадбена / Партија / Роденденски Подарок

DEN 355.00 538.08

Двоен-Р 0.03 кт Природен Дијамант Булчински Свадба Накит Сетови Жените 4.1 кт Вистински Сини Топаз 925 Сребрен earring Прстен Pendant Женски

SKU : CASR06157 SC1 (Прстен) Гем Тип : Вистински Дијамант / Природни Сини Топаз Камен Тежина, Големина : Вистински Дијамант (Прибл.0.018 кт)Природни Сини Топаз( Прибл.1.60 кт 6*8мм) Метал Тип : 925 Sterling Silver Објект Тежина : Околу.3.53 g Камен Потекло : Јужна Африка / БразилSKU : CASE06157 SC1 (earring) Гем Тип : Вистински Дијамант / Природни Сини Топаз Камен Тежина, Големина : Вистински Дијамант (Прибл.0.02 кт)Природни Сини Топаз( Прибл.2.00 кт 5*7mm) Метал Тип : 925 Sterling Silver Објект Тежина : Околу.3.53 g Камен Потекло : Јужна Африка / БразилSKU : CASP06157 SC1 (pendant) Гем Тип : Вистински Дијамант / Природни Сини Топаз Камен Тежина, Големина : Вистински Дијамант (Прибл.0.01 кт)Природни Сини Топаз (Прибл.1.60 кт 6*8мм) Метал Тип : 925 Sterling Silver Објект Тежина : Околу.3.08 g Камен Потекло : Јужна Африка / БразилДАЛИ UBLEР Natrual Diopside Br ида l Накит S​Превозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот...

DEN 4896.00 9599.04

Jemmin парична Казна 925 Фунта Сребрена Свадба Накит Сетови За Жените Цвет Форма CZ Кристал Pendant Ѓердан Обетки во Собата За Женски

Точка Име : 925 Sterling Silver ПоставуваСостојба : 100% Сосема НовOccation : Забава / Ангажирање / Свадбена / Партија / Роденденски Подарок

DEN 475.00 720.00