• Ново
Бесплатен Превозот PLD05010S12L 12V 0.10 НА 45mm 32x32x32mm 2Pin За MSI GT440 N440GT V5 GT430 Графичка Картичка Вентилаторот за Ладење

Бесплатен Превозот PLD05010S12L 12V 0.10 НА 45mm 32x32x32mm 2Pin За MSI GT440 N440GT V5 GT430 Графичка Картичка Вентилаторот за Ладење

DEN 479.52
DEN 456.00 -5 %

Износот
Во форма достапна за нарачката

PLD05010 S12 L 12 V 0.10 НА 45mm 32x32x32mm 2 Pin За MSI GT440 N440 GT V5 GT430 Графичка Картичка Вентилаторот за Ладење
Напомена : 1.Кога ќе изберете изразат испорака ,системот цената не е вклучен далечинскиот областа на превозот надомест.
ако вашата адреса е оддалечена област,треба да се обрне повеќе или ние превозот ЕМС. 2.Ве молиме проверете ја сликата и бидете сигурни дека тоа е она што го сакате производот. 3.Има било каков проблем,можете да контактирате со нас.
Опис : Модел : PLD05010 S12 L Фан Дијаметар : 45mm Дупка Растојание : 32-милиметри*32-милиметри*32-милиметри Моќ Конектор : 2wire 2pin Напон : DC12 V Струја : 0.10 Линија должина : 80mm Апликации :
GT440 N440 GT V5 GT430
Пакет Се Вклучени :
1 x PLD05010 S12 L 12 V 0.10 НА 45mm 32x32x32mm 2 Pin За MSI GT440 N440 GT V5 GT430 Графичка Картичка Вентилаторот за Ладење Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти.ние ќе се реши што побрзо. Гаранција и Враќање : 1.3-месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Купи со доверба 1.Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. 2.Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. 3.Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. 4.Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.

Особините

Линии:
2 линии
Примена:
На Графички Картички
Бучава:
25dBA
Број На Модел На:
PLD05010S12L
моќност:
1.2 W
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
GT440 N440GT V5 GT430
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Тип:
Фан
Пакет:
No
Имајќи:
Топката имајќи
Бренд Име:
Ориентален Матрица
Фан Живот:
30000 часа
Моќ Интерфејс:
2Pin
Фан Големина:
45mm

Купувачите избираат и

оригинални нови за ЛЕНОВО G460 G460A Z460 Z460A Z465 G560 Z560 Z565 SUNON MG6012V1-Q000-S99 AB06505HX12DB00 лаптоп процесор фан

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации при донесување цел Ние брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно...

DEN 2160.00

Y. S. ТЕХНИКА 6018 60mm x 18mm BD126018HB DC Brushless Компресор Кулер за Ладење Вентилатор 12V 0.35 НА 3Wire 3Pin Конектор за Dlink 3324SR

D LINK 3324 SR прекинувачи посветен вентилаторот за ладењеBD126018 HB 12 V 0.35 НАБренд ; Y S ТЕХНИКА на WonsanМодел ; BD126018 HBНапон ; DC12 VТековната ; 0.35 A ( 4.2 W )Големина ; 60 60 18 MMИнтерфејс ; трижицаБрзината На Вентилаторот : 7500 ± 10 %Животен век : 95,000 часаФан на бучава : 29.5 велика британија

DEN 306.00 408.00

SUNON KDE1206PHB3, М DC 12V 1.2 W 60x60x15mm Серверот Плоштадот Фан

Бренд : SUNONБрој на модел : KDE1206 PHB3, М Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 1.2 W 3жица 3пински конектор 50mm 60x60x15mm Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

DEN 1168.80

Syscooling компјутер, ПРОЦЕСОРОТ графичкиот процесор вода за ладење на системот резервоари за вода за ладење вентилатор

P60 D пумпа за водаФлукс : 450 L / HДа се подигне : 3.0 mАктуелни : 0.5 AРезервоарот Должина : 83mmНапон : DC12 VМоќ заеднички : мали 3 PБрзина тестер заеднички : мали 3 PДопрете го надвор : G1 / 4 нишкаБучава : 25 DBРаботниот живот до 50.000 часаИмајќи : Керамички имајќиAT240 радијаторТип : AT240Материјал : АлуминиумГолемина : 284mm*117.5 мм*27mmНапредни 4.5 mm U тип топлина лентаЕДЕН дренажниот канал ефикасно да се зголеми за ладење област е уникатна технологија на заварување значително се подобрува термички перформанси интензивна паралелно канал.Напредни запечатување технологија.УмрекастингАпликација Најдобро се користи со соодветна колекции на syscoolingФанови би можеле да бидат монтирани или на врвот или на днотоМногу густа алуминиум во светотМонтирање може да биде отстранетаМоже да биде обоен во боја на надвор или никел од надворПомине Европската ROSH заштита на животната средина СертификацијаУсвојување на меѓународно 4.5 мм Uладење зона, зголемување на повеќе ефективни топлина дисипација областКако што напредува технологијата, алуминиум радијаторот е подобро од бакар радијатор во топлина дисипација.SCC31 ПРОЦЕСОРОТ вода блокТип SCC31Материјал месинг горниот капак бакар baseboardГолемина 50×50×11.5 mmПоддршка 2011 ,1366,1156,1155,775,478,AMDКонектор G1 / 4 завртка конец,Површински третман На животната срединапријателски electroplating процесТехнологија Усвојува skiving технологија,напредна запечатување технологија и истекување заштитен системАпликацијата може да се монтира насекаде во syscooling вода за ладење на системот или други специјална опремаЛесно да инсталирате и да работат : 1 Поправат црна тела со завртка на матичната плоча2 Грб на ПРОЦЕСОРОТ рамномерно со термички силикони маснотии3 Инсталирајте го тела директно преку четири завртки род, и да ја поправите блок со ореви на матичната плочаИнсталација белешки : во текот на инсталацијата, имајте на сила на четири површината сила униформа.SCVG31 вода блок за VGAМодел : SCVG31Поддршка платформа : NVIDIAGraphics картичка : GTX580, GTX480, GTX470, GTX460, GTX285,GTX280, GTX275, GTX260, GTS250, 9800 GT, 9600 GT, 8800 GTX, 8800 GTS, 8800 GTATI Графичка картичка : 6970, 6950, 6870, 6850, 5870, 5850, 5830, 5770, 5750,5670, 5570, 5550, 4890, 4870, 4850, 4670, 3870, 3850, 2900, 1900Материјал : Чист бакарДимензија : 52×45×22mmПовршински третман Се : животната срединапријателски electroplating процес,Технологија : Усвојување на skving технологија, кои се земе максималниот топлина од извор на топлина;Ултраниска отпорност на вода дизајн и интензивна паралелно канал може да апсорбира топлина поефикасно;Напредни запечатување технологија се избегне течење ефикасно и посигурен се користи;Умрекастинг едно време побезбедноПримена : Најдобри се користи со соодветна колекции на syscoolingN8 цевка120mm фанCoolant : За тоа не е дозволено од страна на авиокомпанијата па комплет не е се вклучи...

DEN 3306.00 4656.00

NMB-МАТ BG1203-B058-P00 L5 24V DC 1.30 НА 120x120x32mm Серверот Плоштадот фан

NMBБрој на модел : BG1203B058P00 L5Напон / Ampere / Доведе / Големина24 V DC 1.30 3жица 3pin 120x120x32mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

DEN 1406.88

3110NL-05W-B20 24V DC 0.09 НА 80x80x25mm Серверот Плоштадот Фан

Бренд : NMBБрој на модел : 3110 NL05 WB20 Напон / Ampere / Доведе / Големина 24 V DC 0.09 2жица 2пински конектор 80mm 80x80x25mm Објект Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

DEN 900.00

SUNON EF40050V1-C030-G99 DC 5V 1.4 W Heatsink фан

Бренд : SUNONБрој на модел : EF40050 V1C030G99Напон / Ampere / Доведе / ГолеминаDC 5 V 1.4 W 3жица 3пински конектор 50mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

DEN 1252.00 1361.28

SUNON KDE0505PHB2 DC 5V 1.9 W 50x50x15mm Серверот Плоштадот фан

SUNONБрој на модел : KDE0505 PHB2Напон / Ampere / Доведе / ГолеминаDC 5 V 1.9 W 2жица 3pin 50x50x15mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

DEN 2309.76

20Pieces многу Gdstime 5V 4cm 40mm 40x10mm Brushless Ладење на Издувните гасови Компресор Фан

МОЈОТ Драг пријател : ако сакате да го нарачате голема количина, ве молиме контактирајте ме за да добиете попуст, ќе се обиде да ги задоволи вашата целна цена...

DEN 1530.72

Бренд НОВИ KSB06105HA DC5V 0.4 А 4Pin Ладење Вентилатор За ASUS S400 S400C S400CA S400E X402C X402E F402C CPU Ладилник Фан

Бренд НОВИ KSB06105 HA DC5 V 0.4 А 4 Pin Ладење Вентилатор За ASS400 S400 C S400 CA S400 E X402 C X402 E F402 C CPU Ладилник Фан Информации : 1.Кога ќе изберете изразат испорака ,системот цената не е вклучен далечинскиот областа на превозот надомест.ако вашата адреса е оддалечена област,треба да се обрне повеќе или ние превозот ЕМС...

DEN 319.00 335.52

SANYO 109R1212M1021 DC 12V 0.24 НА 120x120x38mm Серверот Плоштадот фан

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.

DEN 1589.76

NMB-МАТ 2806KL-04W-B86, C03 DC 12V 0.65 НА 70x70x15mm Серверот Плоштадот фан

Бренд : NMB Број на Модел : 2806 KL04 WB86, C03 Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 0.65 4жица 4Пински конектор 100mm 70x70x15mm Објект Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

DEN 900.00

SUNON KD1204PFS3 DC 12V 0.9 W 40X40X10mm Серверот Плоштадот фан

Бренд : SUNONБрој на модел : KD1204 PFS3Напон : DC 12 VАктуелни : 0.9 WВоди : 2жица 40mmГолемина : 40 X40 X10mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

DEN 616.00 669.60

Syscooling C17 нов висок квалитет акрилик транспарентен капак вода за ладење блок за компјутерски процесор

Тип SCC17Материјал ПОМ пластични горниот капак бакар baseboardГолемина 50×50×9mmПовршински третман на животната Срединапријателски electroplating процесПоддршка Поддршка на платформата Intel775,1155,1156,1366,топлина дисипација на ПРОЦЕСОРОТКонектор G1 / 4 нишка завртка,standad G1 / 48 притисни пресвртНа апликација Се користи во дисипација на топлина за појавување на ПРОЦЕСОРОТТехнологија Донесе Skving технологија ,многу голема топлинаапсорпција област ,која може да потрае топлина од извор на топлина најмногу од тоаУсвојување на Ултраниска отпорност на вода дизајн , интензивна паралелно канал ,што може да immprove ефикасноста на апсорбирање на топлинатаНапредни запечатување технологија ,која може да биде посигурен за одбрана на истекувањеДонесува откако умре castineforming,што може да биде повеќе безбедно

DEN 716.00 1008.00

Emacro FIRSTD FD8015U12S DC 12V 0.50 AMP Серверот Круг фан

Број на модел : FD8015 U12 SНапон / Ampere / Доведе / ГолеминаDC 12 V 0.50 AMP 4жицаОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

DEN 1841.28

Делта FFB0812EH 8CM 80MM 8025 80*80*25ММ 12V 0.80 силен ветар капацитет 4 жица фан со PWM поддршка

Модел : FFB0812 EHГолемина : 80*80*25mmИмајќи : двоен топката имајќиСтандарден напон : 12 VАктуелни : 0.80 НаБрзина : 06000 RPM исто така, може да се применува на матичната плоча 3 PIN голема воздух за јачина на потребите на клиентиСе одржуваат на оптимално континуирана операција Време 100000 часаФан интерфејс одбор четири pin интерфејсДополнителна функција PWM интелигентна контрола на температурата, брзината на мерење наКарактеристики : одржување слободни двојно топката лежишта, долг живот, со соодветна топлина дисипација и правец на притисок.Погоден за ладење шасија, ПРОЦЕСОРОТ радијатор, напојување фан трансформација, вода за ладење помошни, игра машина за ладење, високо сигурен сервер апликацииФан е PWM интелигентна контрола на температурата фан, ве молиме да се утврди дали вашата матична плоча поддржува PWM функција, ПРОЦЕСОРОТ штекер општи плоча вентилатор позиција е 4 ако иглата поддршка PWM, некои lowend матична плоча може да биде лажен четири pin, матична плоча не поддржува PWM, дел од плоча PWM функција за да го внесете одбор на biosот е отворена, или фан ќе работи со полна брзина...

DEN 338.00 393.12

Barrow Fkit01 тешко цевка за Вода за Ладење Колекции со 360/120mm бакар Радијатор, D5 пумпа за вода ,RGB фанови за AMD4 Intel 1151 2011

Оваа Вода за Ладење Колекции ја содржи само наведени производиВе молиме да проверите дали вашиот PCB е во согласност со сликата, за да се обезбеди компатибилност!GIGABYTE Ge Force GTX 1080 G1 ИгриGIGABYTE Ge Force GTX 1070 G1 ИгриGIGABYTE Ge Force GTX 1060 G1 ИгриNVIDIA Основач верзија GTX1080NVIDIA Основач верзија GTX 1070NVIDIA Основач верзија GTX 1080 TINVIDIA Основач верзија Pascal ТИТАН XASРОГ STRIXGEFORCE GTX 10808 GИГРИ ASРОГ STRIXGEFORCE GTX 1080O8 GИГРИ ASРОГ STRIXGEFORCE GTX 10708 GИГРИ ASРОГ STRIXGEFORCE GTX 1070O8 GИГРИ ASРОГ STRIXGEFORCE GTX 1060O6 GИГРИMSI Ge Force GTX 1080 Игри XMSI Ge Force GTX 1070 Игри XMSI Ge Force GTX 1060 Игри XГалакси GTX1080 HOFГалакси GTX1070 HOFГалакси GTX1060 HOFШарени i Game GTX1080Шарени i Game GTX1070

DEN 23760.00 26400.00