• Ново
Оригиналниот AVC BA10033B12U 9733 97*97*33mm турбина центрифугални фан Компресор 12V 2.4 двојно топката имајќи фан

Оригиналниот AVC BA10033B12U 9733 97*97*33mm турбина центрифугални фан Компресор 12V 2.4 двојно топката имајќи фан

DEN 960.00
DEN 720.00 -25 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Особините

Број На Модел На:
BA10033B12U
Примена:
Компјутер Случај
Тип:
Фан
Бренд Име:
AVC
Фан Големина:
9.7 инчен

Купувачите избираат и

Emacro YATE LOON D90BM-12 DC 12V 0.19 НА 90x90x25mm Серверот Плоштадот фан

YATE LOONБрој на модел : D90 BM12Напон / Ampere / Доведе / ГолеминаDC 12 V 0.19 2жица 90x90x25mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

DEN 1065.00 1157.76

Делта AFB0712MC 4D82 DC 12V 0.24 НА 70x70x15mm Серверот Плоштадот фан

ДелтаБрој на модел : AFB0712 MC 4 D82Напон / Ampere / Големина / ДоведеDC 12 V 0.24 4жица 4pin 70x70x15mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

DEN 866.00 941.76

SUNON EF40050V1-C030-G99 DC 5V 1.4 W Heatsink фан

Бренд : SUNONБрој на модел : EF40050 V1C030G99Напон / Ampere / Доведе / ГолеминаDC 5 V 1.4 W 3жица 3пински конектор 50mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

DEN 1252.00 1361.28

КОРИСТИ ВЕНТИЛАТОР ЗА LENOVO IdeaPad S10-3 S10-3c алуминиум радијатор фан KSB0405HA-9H77 DFS300805MI0T F90U

Се обрне внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Лаптоп процесор ладење вентилатор за Производот Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

DEN 1020.00 1200.00

оригинални нови за ЛЕНОВО G460 G460A Z460 Z460A Z465 G560 Z560 Z565 SUNON MG6012V1-Q000-S99 AB06505HX12DB00 лаптоп процесор фан

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации при донесување цел Ние брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно...

DEN 2160.00

SUNON KD1205PFS3, 11.B4389.GN DC 12V 1.1 W 50x50x10mm Серверот Плоштадот фан

Бренд : SUNONБрој на модел : KD1205 PFS3, 11.B4389.GNНапон : DC 12 VАктуелни : 1.1 WВоди : 2жица 2пински конектор 50mmГолемина : 50x50x10mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

DEN 751.20

Syscooling компјутер, ПРОЦЕСОРОТ графичкиот процесор вода за ладење на системот резервоари за вода за ладење вентилатор

P60 D пумпа за водаФлукс : 450 L / HДа се подигне : 3.0 mАктуелни : 0.5 AРезервоарот Должина : 83mmНапон : DC12 VМоќ заеднички : мали 3 PБрзина тестер заеднички : мали 3 PДопрете го надвор : G1 / 4 нишкаБучава : 25 DBРаботниот живот до 50.000 часаИмајќи : Керамички имајќиAT240 радијаторТип : AT240Материјал : АлуминиумГолемина : 284mm*117.5 мм*27mmНапредни 4.5 mm U тип топлина лентаЕДЕН дренажниот канал ефикасно да се зголеми за ладење област е уникатна технологија на заварување значително се подобрува термички перформанси интензивна паралелно канал.Напредни запечатување технологија.УмрекастингАпликација Најдобро се користи со соодветна колекции на syscoolingФанови би можеле да бидат монтирани или на врвот или на днотоМногу густа алуминиум во светотМонтирање може да биде отстранетаМоже да биде обоен во боја на надвор или никел од надворПомине Европската ROSH заштита на животната средина СертификацијаУсвојување на меѓународно 4.5 мм Uладење зона, зголемување на повеќе ефективни топлина дисипација областКако што напредува технологијата, алуминиум радијаторот е подобро од бакар радијатор во топлина дисипација.SCC31 ПРОЦЕСОРОТ вода блокТип SCC31Материјал месинг горниот капак бакар baseboardГолемина 50×50×11.5 mmПоддршка 2011 ,1366,1156,1155,775,478,AMDКонектор G1 / 4 завртка конец,Површински третман На животната срединапријателски electroplating процесТехнологија Усвојува skiving технологија,напредна запечатување технологија и истекување заштитен системАпликацијата може да се монтира насекаде во syscooling вода за ладење на системот или други специјална опремаЛесно да инсталирате и да работат : 1 Поправат црна тела со завртка на матичната плоча2 Грб на ПРОЦЕСОРОТ рамномерно со термички силикони маснотии3 Инсталирајте го тела директно преку четири завртки род, и да ја поправите блок со ореви на матичната плочаИнсталација белешки : во текот на инсталацијата, имајте на сила на четири површината сила униформа.SCVG31 вода блок за VGAМодел : SCVG31Поддршка платформа : NVIDIAGraphics картичка : GTX580, GTX480, GTX470, GTX460, GTX285,GTX280, GTX275, GTX260, GTS250, 9800 GT, 9600 GT, 8800 GTX, 8800 GTS, 8800 GTATI Графичка картичка : 6970, 6950, 6870, 6850, 5870, 5850, 5830, 5770, 5750,5670, 5570, 5550, 4890, 4870, 4850, 4670, 3870, 3850, 2900, 1900Материјал : Чист бакарДимензија : 52×45×22mmПовршински третман Се : животната срединапријателски electroplating процес,Технологија : Усвојување на skving технологија, кои се земе максималниот топлина од извор на топлина;Ултраниска отпорност на вода дизајн и интензивна паралелно канал може да апсорбира топлина поефикасно;Напредни запечатување технологија се избегне течење ефикасно и посигурен се користи;Умрекастинг едно време побезбедноПримена : Најдобри се користи со соодветна колекции на syscoolingN8 цевка120mm фанCoolant : За тоа не е дозволено од страна на авиокомпанијата па комплет не е се вклучи...

DEN 3306.00 4656.00

Бесплатен превозот вентилатор за dell за Inspiron 15RV N5537 N3521 N5521 3521 5521 5721 5535 3537 cpu вентилатор AB07005HX08K300 или DFS470805C0T

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

DEN 253.00 288.00

ADDA AD0405MB-G72, S DC 5V 0.15 НА 40x40x10mm Серверот Плоштадот Фан

Бренд : ADDAБрој на модел : AD0405 MBG72, S Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 5 V 0.15 2жица 2Пински конектор 60mm 40x40x10mm Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading)...

DEN 682.00 741.60

SUNON KD1204PFS3 ZP DC 12V 0.9 W 40X40X10mm Серверот Плоштадот фан

Бренд : SUNONБрој на модел : KD1204 PFS3 ZPНапон : DC 12 VАктуелни : 0.9 WВоди : 2жица 2пински конектор 40mmГолемина : 40x40x10mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

DEN 744.00 808.80

NMB-МАТ BG1203-B058-P00 L5 24V DC 1.30 НА 120x120x32mm Серверот Плоштадот фан

NMBБрој на модел : BG1203B058P00 L5Напон / Ampere / Доведе / Големина24 V DC 1.30 3жица 3pin 120x120x32mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

DEN 1406.88

Y. S. ТЕХНИКА 6018 60mm x 18mm BD126018HB DC Brushless Компресор Кулер за Ладење Вентилатор 12V 0.35 НА 3Wire 3Pin Конектор за Dlink 3324SR

D LINK 3324 SR прекинувачи посветен вентилаторот за ладењеBD126018 HB 12 V 0.35 НАБренд ; Y S ТЕХНИКА на WonsanМодел ; BD126018 HBНапон ; DC12 VТековната ; 0.35 A ( 4.2 W )Големина ; 60 60 18 MMИнтерфејс ; трижицаБрзината На Вентилаторот : 7500 ± 10 %Животен век : 95,000 часаФан на бучава : 29.5 велика британија

DEN 306.00 408.00

SUNON KDE1204PFB2-8 DC 12V 0.60 2-Pin 40x40x10mm Серверот Плоштадот Фан

Бренд : SUNONБрој на модел : KDE1204 PFB28 Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 0.60 2жица 2Пински конектор 90mm 40x40x10mm Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

DEN 741.60

3110NL-05W-B20 24V DC 0.09 НА 80x80x25mm Серверот Плоштадот Фан

Бренд : NMBБрој на модел : 3110 NL05 WB20 Напон / Ampere / Доведе / Големина 24 V DC 0.09 2жица 2пински конектор 80mm 80x80x25mm Објект Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

DEN 900.00

Sunon KDE0504PFB1-8 DC 5V ЗА 0,7 W 40x40x10mm Серверот Плоштадот фан

Бренд : SunonБрој на модел : KDE0504 PFB18Напон : DC 5 VАктуелни : 0.7 WВоди : 2жица 50mmГолемина : 40x40x10mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

DEN 904.80

1Pc IDE Molex 1 До 10 Начин PWM Вентилаторот за Ладење Центар 12V 4-Pin Моќ Приклучок за PCB Адаптер за PC компјутер Вода за Ладење на Системот C26

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет IDE Molex 1 до 10 начин на ладење вентилатор splitter центар...

DEN 146.00 171.84