• Ново
SUNON KD1206PTB1 DC 12V 1.4 W 2-Пински конектор 80mm 60x60x25mm Серверот Плоштадот Фан

SUNON KD1206PTB1 DC 12V 1.4 W 2-Пински конектор 80mm 60x60x25mm Серверот Плоштадот Фан

DEN 789.60
DEN 726.00 -8 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Бренд : SUNON
Број на модел : KD1206 PTB Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 1.4 W 2-жица 2-Пински конектор 80mm 60x60x25mm Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци Гаранција
Превозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading). Иако тоа се користи. Но, не влијае врз работата и квалитет , имаме многу добар фидбек. Постојат многу акции не на полиците, ако е потребно, ве молиме да обезбеди модели и слики да ни се.Сите производи гаранција 2 месеци. Европските земји го користат DHL express. Ве молиме, напишете EORI број. Ви благодариме на Превозот Aramex ве Молиме приложете копија од лична карта(земе фото). Пошта поштенски промена на политиката во руската Федерација,(10-22 дена за Испорака)! купувачот треба да се напишани на полно име. 1.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(САД), Ali Express Стандард Превозот, DHL, EMS, и локација за подигнување на Глобалната Mail и повеќе.(Стандард Превозот Побрзо tha Mail)
Ali Express Стандард Брзо !! 10-28 дена (Поединечни земји или дури и подолго)
e Packet ,Хонгконг Пост ,DHL Глобалната Mail : околу 15-30 дена(Поединечни земји или дури и подолго) 2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во 1-3 дена по вашата исплата е потврди со Aliexpress. Доколку купите повеќе, Ние се повеќе се занимава Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Од DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен. (2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го имаме. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн. (3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. (4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа. Адресата на пратката не е нашата, тоа е поштарот адреса. Така, немојте ДА БРОД НА ТАА АДРЕСА. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса Повратни информации задоволството на Клиентите е многу важно за нас. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оценува деталите на трансакцијата Aliexpress со Совршен"5 Звезди"и ни остави позитивен евалуација на повратните информации. Ако ви треба било каков производ, може да обезбеди слика или модел кај нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Ви благодариме!

Особините

Тип:
Фан
Бренд Име:
SUNON
Број На Модел На:
KD1206PTB1

Купувачите избираат и

ADDA AD0405MB-G72, S DC 5V 0.15 НА 40x40x10mm Серверот Плоштадот Фан

Бренд : ADDAБрој на модел : AD0405 MBG72, S Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 5 V 0.15 2жица 2Пински конектор 60mm 40x40x10mm Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading)...

DEN 682.00 741.60

Syscooling компјутер, ПРОЦЕСОРОТ графичкиот процесор вода за ладење на системот резервоари за вода за ладење вентилатор

P60 D пумпа за водаФлукс : 450 L / HДа се подигне : 3.0 mАктуелни : 0.5 AРезервоарот Должина : 83mmНапон : DC12 VМоќ заеднички : мали 3 PБрзина тестер заеднички : мали 3 PДопрете го надвор : G1 / 4 нишкаБучава : 25 DBРаботниот живот до 50.000 часаИмајќи : Керамички имајќиAT240 радијаторТип : AT240Материјал : АлуминиумГолемина : 284mm*117.5 мм*27mmНапредни 4.5 mm U тип топлина лентаЕДЕН дренажниот канал ефикасно да се зголеми за ладење област е уникатна технологија на заварување значително се подобрува термички перформанси интензивна паралелно канал.Напредни запечатување технологија.УмрекастингАпликација Најдобро се користи со соодветна колекции на syscoolingФанови би можеле да бидат монтирани или на врвот или на днотоМногу густа алуминиум во светотМонтирање може да биде отстранетаМоже да биде обоен во боја на надвор или никел од надворПомине Европската ROSH заштита на животната средина СертификацијаУсвојување на меѓународно 4.5 мм Uладење зона, зголемување на повеќе ефективни топлина дисипација областКако што напредува технологијата, алуминиум радијаторот е подобро од бакар радијатор во топлина дисипација.SCC31 ПРОЦЕСОРОТ вода блокТип SCC31Материјал месинг горниот капак бакар baseboardГолемина 50×50×11.5 mmПоддршка 2011 ,1366,1156,1155,775,478,AMDКонектор G1 / 4 завртка конец,Површински третман На животната срединапријателски electroplating процесТехнологија Усвојува skiving технологија,напредна запечатување технологија и истекување заштитен системАпликацијата може да се монтира насекаде во syscooling вода за ладење на системот или други специјална опремаЛесно да инсталирате и да работат : 1 Поправат црна тела со завртка на матичната плоча2 Грб на ПРОЦЕСОРОТ рамномерно со термички силикони маснотии3 Инсталирајте го тела директно преку четири завртки род, и да ја поправите блок со ореви на матичната плочаИнсталација белешки : во текот на инсталацијата, имајте на сила на четири површината сила униформа.SCVG31 вода блок за VGAМодел : SCVG31Поддршка платформа : NVIDIAGraphics картичка : GTX580, GTX480, GTX470, GTX460, GTX285,GTX280, GTX275, GTX260, GTS250, 9800 GT, 9600 GT, 8800 GTX, 8800 GTS, 8800 GTATI Графичка картичка : 6970, 6950, 6870, 6850, 5870, 5850, 5830, 5770, 5750,5670, 5570, 5550, 4890, 4870, 4850, 4670, 3870, 3850, 2900, 1900Материјал : Чист бакарДимензија : 52×45×22mmПовршински третман Се : животната срединапријателски electroplating процес,Технологија : Усвојување на skving технологија, кои се земе максималниот топлина од извор на топлина;Ултраниска отпорност на вода дизајн и интензивна паралелно канал може да апсорбира топлина поефикасно;Напредни запечатување технологија се избегне течење ефикасно и посигурен се користи;Умрекастинг едно време побезбедноПримена : Најдобри се користи со соодветна колекции на syscoolingN8 цевка120mm фанCoolant : За тоа не е дозволено од страна на авиокомпанијата па комплет не е се вклучи...

DEN 3306.00 4656.00

AVC 2B06038B12G P055 DC 12V 2.20 НА 60X60X38mm Серверот Плоштадот Фан

AVC Број на Модел : 2 B06038 B12 G, P055 Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 2.20 4wire 6пински конектор 90mm 60 X60 X38mm Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

DEN 977.28

КОРИСТИ ВЕНТИЛАТОР ЗА LENOVO IdeaPad S10-3 S10-3c алуминиум радијатор фан KSB0405HA-9H77 DFS300805MI0T F90U

Се обрне внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Лаптоп процесор ладење вентилатор за Производот Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

DEN 1020.00 1200.00

Y. S. ТЕХНИКА 6018 60mm x 18mm BD126018HB DC Brushless Компресор Кулер за Ладење Вентилатор 12V 0.35 НА 3Wire 3Pin Конектор за Dlink 3324SR

D LINK 3324 SR прекинувачи посветен вентилаторот за ладењеBD126018 HB 12 V 0.35 НАБренд ; Y S ТЕХНИКА на WonsanМодел ; BD126018 HBНапон ; DC12 VТековната ; 0.35 A ( 4.2 W )Големина ; 60 60 18 MMИнтерфејс ; трижицаБрзината На Вентилаторот : 7500 ± 10 %Животен век : 95,000 часаФан на бучава : 29.5 велика британија

DEN 306.00 408.00

NMB-МАТ BG1203-B058-P00 L5 24V DC 1.30 НА 120x120x32mm Серверот Плоштадот фан

NMBБрој на модел : BG1203B058P00 L5Напон / Ampere / Доведе / Големина24 V DC 1.30 3жица 3pin 120x120x32mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

DEN 1406.88

SUNON KD0505PFB1-8 DC 5V 0.9 W 50x50x10mm Серверот Плоштадот фан

SUNONБрој на модел : KD0505 PFB18Напон / Ampere / Доведе / ГолеминаDC 5 V 0.9 W 2жица 50x50x10mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

DEN 1025.28

Бренд НОВИ KSB06105HA DC5V 0.4 А 4Pin Ладење Вентилатор За ASUS S400 S400C S400CA S400E X402C X402E F402C CPU Ладилник Фан

Бренд НОВИ KSB06105 HA DC5 V 0.4 А 4 Pin Ладење Вентилатор За ASS400 S400 C S400 CA S400 E X402 C X402 E F402 C CPU Ладилник Фан Информации : 1.Кога ќе изберете изразат испорака ,системот цената не е вклучен далечинскиот областа на превозот надомест.ако вашата адреса е оддалечена област,треба да се обрне повеќе или ние превозот ЕМС...

DEN 319.00 335.52

Syscooling C17 нов висок квалитет акрилик транспарентен капак вода за ладење блок за компјутерски процесор

Тип SCC17Материјал ПОМ пластични горниот капак бакар baseboardГолемина 50×50×9mmПовршински третман на животната Срединапријателски electroplating процесПоддршка Поддршка на платформата Intel775,1155,1156,1366,топлина дисипација на ПРОЦЕСОРОТКонектор G1 / 4 нишка завртка,standad G1 / 48 притисни пресвртНа апликација Се користи во дисипација на топлина за појавување на ПРОЦЕСОРОТТехнологија Донесе Skving технологија ,многу голема топлинаапсорпција област ,која може да потрае топлина од извор на топлина најмногу од тоаУсвојување на Ултраниска отпорност на вода дизајн , интензивна паралелно канал ,што може да immprove ефикасноста на апсорбирање на топлинатаНапредни запечатување технологија ,која може да биде посигурен за одбрана на истекувањеДонесува откако умре castineforming,што може да биде повеќе безбедно

DEN 716.00 1008.00

Делта FFB0812EH 8CM 80MM 8025 80*80*25ММ 12V 0.80 силен ветар капацитет 4 жица фан со PWM поддршка

Модел : FFB0812 EHГолемина : 80*80*25mmИмајќи : двоен топката имајќиСтандарден напон : 12 VАктуелни : 0.80 НаБрзина : 06000 RPM исто така, може да се применува на матичната плоча 3 PIN голема воздух за јачина на потребите на клиентиСе одржуваат на оптимално континуирана операција Време 100000 часаФан интерфејс одбор четири pin интерфејсДополнителна функција PWM интелигентна контрола на температурата, брзината на мерење наКарактеристики : одржување слободни двојно топката лежишта, долг живот, со соодветна топлина дисипација и правец на притисок.Погоден за ладење шасија, ПРОЦЕСОРОТ радијатор, напојување фан трансформација, вода за ладење помошни, игра машина за ладење, високо сигурен сервер апликацииФан е PWM интелигентна контрола на температурата фан, ве молиме да се утврди дали вашата матична плоча поддржува PWM функција, ПРОЦЕСОРОТ штекер општи плоча вентилатор позиција е 4 ако иглата поддршка PWM, некои lowend матична плоча може да биде лажен четири pin, матична плоча не поддржува PWM, дел од плоча PWM функција за да го внесете одбор на biosот е отворена, или фан ќе работи со полна брзина...

DEN 338.00 393.12

SUNON EF40050V1-C030-G99 DC 5V 1.4 W Heatsink фан

Бренд : SUNONБрој на модел : EF40050 V1C030G99Напон / Ampere / Доведе / ГолеминаDC 5 V 1.4 W 3жица 3пински конектор 50mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

DEN 1252.00 1361.28

1Pc IDE Molex 1 До 10 Начин PWM Вентилаторот за Ладење Центар 12V 4-Pin Моќ Приклучок за PCB Адаптер за PC компјутер Вода за Ладење на Системот C26

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет IDE Molex 1 до 10 начин на ладење вентилатор splitter центар...

DEN 146.00 171.84

Barrow Fkit01 тешко цевка за Вода за Ладење Колекции со 360/120mm бакар Радијатор, D5 пумпа за вода ,RGB фанови за AMD4 Intel 1151 2011

Оваа Вода за Ладење Колекции ја содржи само наведени производиВе молиме да проверите дали вашиот PCB е во согласност со сликата, за да се обезбеди компатибилност!GIGABYTE Ge Force GTX 1080 G1 ИгриGIGABYTE Ge Force GTX 1070 G1 ИгриGIGABYTE Ge Force GTX 1060 G1 ИгриNVIDIA Основач верзија GTX1080NVIDIA Основач верзија GTX 1070NVIDIA Основач верзија GTX 1080 TINVIDIA Основач верзија Pascal ТИТАН XASРОГ STRIXGEFORCE GTX 10808 GИГРИ ASРОГ STRIXGEFORCE GTX 1080O8 GИГРИ ASРОГ STRIXGEFORCE GTX 10708 GИГРИ ASРОГ STRIXGEFORCE GTX 1070O8 GИГРИ ASРОГ STRIXGEFORCE GTX 1060O6 GИГРИMSI Ge Force GTX 1080 Игри XMSI Ge Force GTX 1070 Игри XMSI Ge Force GTX 1060 Игри XГалакси GTX1080 HOFГалакси GTX1070 HOFГалакси GTX1060 HOFШарени i Game GTX1080Шарени i Game GTX1070

DEN 23760.00 26400.00

SUNON KD1204PFS3 DC 12V 0.9 W 40X40X10mm Серверот Плоштадот фан

Бренд : SUNONБрој на модел : KD1204 PFS3Напон : DC 12 VАктуелни : 0.9 WВоди : 2жица 40mmГолемина : 40 X40 X10mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

DEN 616.00 669.60