• Ново
евтини сопствени направени монети за висок квалитет на царинската сувенири монета нови комеморативна монети FH810275

евтини сопствени направени монети за висок квалитет на царинската сувенири монета нови комеморативна монети FH810275

DEN 33600.00
DEN 27552.00 -18 %

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ако сакате да видите повеќе производи, ве молиме да ја посетите нашата веб-страница : 1.Ние може да се прилагоди / OEM според вашите барања. (Треба само да се обезбеди производот фотографии или примероци, ние може да произведе продукти ќе го сакам) 2.Материјал Метал (месинг, железо, бакар, цинк, алуминиум, челик, итн.) 3.Големина според клиентот дизајн може да се прилагоди; 4.Логото логото може да биде свила-филтрирани печатени, исполнет со боја, engrave, печати, ласерски engrave, злато позлатен, никел позлатен, мека глеѓ, печење крај, додадете епоксидна, назад печат итн. 5.Боја : било кои 6 pantone боја.Облик : според клиентот дизајн 7.Минималната Количина : Без минимален лимит за било која нарачка 8.Пакување : Индивидуални polybag или може да се прилагоди 9.ОЕМ ве молиме контактирајте да разговараат за понатамошни; секое време е добредојдена 10.Примерок цена да се преговараше 11.Примерок време 3-5 дена 12.Најголемиот дел на олово-time : 10days (Ние исто така нудиме забрзан производство, специфична ситуација, ве молиме контактирајте со нас) 13.Употреба на подарок, бизнис подарок, промотивни подароци, декорација, сувенири, тим симбол, игра логото, означете состанок, здружението марка итн
Превозот наредби се да користите Кина Пост парцела, DHL, UPS-от и така на испорака. ПОВРАТНА информација за Вашето задоволство и ПОЗИТИВНИ повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и ПЕТ ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Било какви проблеми може да биде решен ако и на вас ни се ОБИДЕ да го стори.Ние ќе се потрудиме да се реши проблемот и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Се враќа Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис на Другите, Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори да што ПОБРЗО. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Особините

Стил:
Европа
Бренд Име:
CSYSCF
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Метал
Техника:
Насликани
Тема:
Патриотизам
is_customized:
Yes
Тип На Производ:
монета

Купувачите избираат и

Во Меморијата на Титаник Жртви 1oz Златни Шипки Бар Спомен Ingot Бар За Собирање И Бизнис Подарок

Име : Во Меморијата на Титаник Жртви 1oz Златни Шипки Бар Спомен Ingot Бар За Собирање И Бизнис ПодарокКвалитет : 100% Висок квалитетМатеријал : Железо, Обложено со златна ФолијаПакување : Секој злато бар доаѓа со 1 пластични заштитни капсула...

DEN 179.00 218.40

Висок квалитет и ниска цена Medalla СВЕТЕЦОТ Свети Бенедикт Крстот СРЕБРО & ЗЛАТО на Ѕвонење ЕКСТРА МАЛИ Медал евтини обичај антички црна медал

1.Ние може да се прилагоди / OEM според вашите барања (Треба само да се обезбеди производот фотографии или примероци, ние може да произведе продукти ќе го сакам) 2.Материјал Метал (месинг, железо, бакар, цинк, алуминиум, челик, итн.) 3.Големина според клиентот дизајн може да се прилагоди; 4.Логото логото може да биде свилафилтрирани печатени, исполнет со боја, engrave, печати, ласерски engrave, злато позлатен, никел позлатен, мека глеѓ, печење крај, додадете епоксидна, назад печат итн...

DEN 25584.00 31200.00

Висок квалитет и ниска цена Убава Класично Здружение На Млади Млади Фудбалски Клуб Глеѓ Медал евтини обичај медали FH810045

1.Ние може да се прилагоди / OEM според вашите барања (Треба само да се обезбеди производот фотографии или примероци, ние може да произведе продукти ќе го сакам) 2.Материјал Метал (месинг, железо, бакар, цинк, алуминиум, челик, итн.) 3.Големина според клиентот дизајн може да се прилагоди; 4.Логото логото може да биде свилафилтрирани печатени, исполнет со боја, engrave, печати, ласерски engrave, злато позлатен, никел позлатен, мека глеѓ, печење крај, додадете епоксидна, назад печат итн...

DEN 30110.00 36720.00

ниска цена обичај ФУДБАЛ ПЕТ ЧАШИ БРОНЗЕН МЕДАЛ ВРВОТ ПРОДАДЕ Фудбал Спорт Медал монети евтини обичај метални монети, медали и медали

1.Ние може да се прилагоди / OEM според вашите барања (Треба само да се обезбеди производот фотографии или примероци, ние може да произведе продукти ќе го сакам) 2.Материјал Метал (месинг, железо, бакар, цинк, алуминиум, челик, итн.) 3.Големина според клиентот дизајн може да се прилагоди; 4.Логото логото може да биде свилафилтрирани печатени, исполнет со боја, engrave, печати, ласерски engrave, злато позлатен, никел позлатен, мека глеѓ, печење крај, додадете епоксидна, назад печат итн...

DEN 21648.00 26400.00

G(01)Александар III Велики 336-323 П.Н.Е.злато Drachm Антички грчки Монета копија монети

Почитувани купувачи : Ние сите МОНЕТИ се копирање монета, не копирај.Ние сме производител, може да се прилагоди за да испробате.Кога ќе се плати, ние ќе ги пренесе на нив што е можно поскоро.Ве молиме почекајте нивното пристигнување, со нетрпение очекуваме да долгорочна соработка.Кога ќе примите парцела, ве молиме проверете дали штетата.Кога не сте задоволни со нив, ве молиме да бидат слободни да контакт...

DEN 116.00 163.68

Висок квалитет и ниска цена се Зголеми Злато Реверзибилна Дипломирањето Medallion Шарм евтини обичај се зголеми злато метал медали панделки

1.Ние може да се прилагоди / OEM според вашите барања (Треба само да се обезбеди производот фотографии или примероци, ние може да произведе продукти ќе го сакам) 2.Материјал Метал (месинг, железо, бакар, цинк, алуминиум, челик, итн.) 3.Големина според клиентот дизајн може да се прилагоди; 4.Логото логото може да биде свилафилтрирани печатени, исполнет со боја, engrave, печати, ласерски engrave, злато позлатен, никел позлатен, мека глеѓ, печење крај, додадете епоксидна, назад печат итн...

DEN 27158.00 33120.00

фабрика цена ЦИВИЛНА СЛУЖБА ВО ВИЕТНАМ ПОЛНА ГОЛЕМИНА САД ВОЕН МЕДАЛ НАПРАВЕНИ ВО КИНА евтини обичај антички златни медали панделки

1.Ние може да се прилагоди / OEM според вашите барања (Треба само да се обезбеди производот фотографии или примероци, ние може да произведе продукти ќе го сакам) 2.Материјал Метал (месинг, железо, бакар, цинк, алуминиум, челик, итн.) 3.Големина според клиентот дизајн може да се прилагоди; 4.Логото логото може да биде свилафилтрирани печатени, исполнет со боја, engrave, печати, ласерски engrave, злато позлатен, никел позлатен, мека глеѓ, печење крај, додадете епоксидна, назад печат итн...

DEN 22671.00 27648.00

2 парчиња на Маите календарот на ацтеките значка 24K вистински злато сребро позлатен Мексико сувенири монета

Функција : 1 Во согласност wiht Евротест барање.2.Сигурен квалитет и разгледување услуга.3.прилагодено Лого.Превозот : 1.Ние ќе брод вашата стока според адресата што означени во Зачувам, па ве молиме да бидете сигурни дека ќе го Зачувам Додадете...

DEN 383.52

2017 Гроздобер монети колекционерски предмети За Среќа Богатство & Среќа руската Rouble Сувенири Нова Година Подароци Роденден

НАСЛОВНА &ГРАДИНАДобредојдовте на нашиот магазинДобредојдовте на нашиот магазин Ние сме сеопфатна надворешна трговија компанијата вклучуваат сувенири и ракотворби на R & D, производство и продажба.Ние имаме комплетен научен систем за управување со квалитет,и нашиот интегритет, сила и квалитет е призната од страна на многу клиенти.Нашите производи имаат различен вид на модниот дизајн и добар квалитет .Искрено се надевам дека нови и стари клиенти од целиот свет да соработуваат со нас .Ќе ги добиете најдобрите производи по најниска цена.Големина Информации : 3.2 cm0.2 cm3.2 cmПлаќање : Ние прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање...

DEN 118.00 143.52

фабрика цена Сјајот Фудбал Медали евтини обичај спорт медали ниска цена сопствени направени фудбал монети, медали

1.Ние може да се прилагоди / OEM според вашите барања (Треба само да се обезбеди производот фотографии или примероци, ние може да произведе продукти ќе го сакам) 2.Материјал Метал (месинг, железо, бакар, цинк, алуминиум, челик, итн.) 3.Големина според клиентот дизајн може да се прилагоди; 4.Логото логото може да биде свилафилтрирани печатени, исполнет со боја, engrave, печати, ласерски engrave, злато позлатен, никел позлатен, мека глеѓ, печење крај, додадете епоксидна, назад печат итн...

DEN 16177.00 19728.00

2 парчиња Русија Коњ хороскопски животинско знак сребро позлатен сувенири монета

Функција : 1 Во согласност wiht Евротест барање.2.Сигурен квалитет и разгледување услуга.3.прилагодено Лого.Превозот : 1.Ние ќе брод вашата стока според адресата што означени во Зачувам, па ве молиме да бидете сигурни дека ќе го Зачувам Додадете...

DEN 335.52

Сад 20 Долари Слобода Глава - Двојно Орао, со мотото ДВАЕСЕТ ДОЛАРИ 1883 ГОДИНА 1883 ГОДИНА CC 1883 ГОДИНА S Месинг Метал Примерок на Монета

20 Долари "Слобода Глава Двојно Орао", со мотото "ДВАЕСЕТ ДОЛАРИ"ObverseОбратнаОписЗемјаГодиниМеталСад1883 годинаДувачкиотДијаметар ( mm )Тежина ( гр )Ориентација±34.4±Монета усогласување ↑↓EdgeReeded

DEN 107.00 120.00

2 парчиња 2.4 Фенг Шуи Монети Двојно Лилјак Кинеската Паричка за Богатство и Успех Y1141

Секоја паричка diamter : 2.4" / 6cm Тежина : 60g / 2pcs Материјал : алуминиумски На Prcie вклучувајќи : 2 парчиња монетиМонета со кинески карактер : ZHI CAI ЏИН BAO значи : се донесе во богатство и богатство.

DEN 234.24

WR Прилагодено САД Војска Предизвик Метална Паричка Cimetiere Americania Предизвик Монета за Колекционерски Уметнички Занаети

Добредојдовте на нашата Продавница ! Ние ја признава општествена вредност што ја придружува давање подароци за вашите најблиски...

DEN 187.00 312.00

WR 2 Пешадија Поделба Предизвик Монета Прилагодено НИ Војска Метал Злато Позлатен Комеморативна Монета Златна Монета

Добредојдовте на нашата Продавница ! Ние ја признава општествена вредност што ја придружува давање подароци за вашите најблиски...

DEN 187.00 312.00