• Ново
60Pairs Нозе, СПА Нога Нега Печ Закрпи Коленото Меридијанска Заеднички Shouler Detox Само-Греење Ѓумбир Отфрлајќи Ладно Нога Масажа

60Pairs Нозе, СПА Нога Нега Печ Закрпи Коленото Меридијанска Заеднички Shouler Detox Само-Греење Ѓумбир Отфрлајќи Ладно Нога Масажа

DEN 2208.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


60 Pairs Нозе, СПА Нога Нега Печ Закрпи Коленото Меридијанска Заеднички Shouler Detox Само-Греење Ѓумбир Отфрлајќи Ладно
Ingrediants : Ѓумбир, бледо дрво, карамфил, цимет, ликер, radix paeoniae алба, gallnut, итн
Добри се за : За ревматоиден артритис Половината болка на Воздухот-состојба болест влага во телото е многу добар терапевтски ефект
Начин на употреба : Земете еден пар на коленото печ,кора од надвор и се држи на коленото/заеднички/рамо ,а потоа заврши со пластичен капак за 20-30mins ,ќе се чувствувате тоа е само-греење,ги тргнеме по тоа не е пријатна повеќе,
Големина : 12x8cm
Погоден за : Сите видови на луѓе.
Пакетот вклучува : 60 парови на коленото закрпи

Особините

Употреба:
Нога
Број На Модел На:
Други
Состојка:
Други
Тип:
Нога Печ
НЕТО-WT.:
60pair
Материјал:
ѓумбирот
Големина:
12x8cm

Купувачите избираат и

4pcs=2pair Влага Нога Маска Callus Пилинг ги Отстраните Мртвите Кожата Кутикулите Пета Мазна Exfoliating Нозе Маска за Нега на Чорапи За Педикир

4pcs=2pair Влага Нога Маска CallПилинг ги Отстраните Мртвите Кожата Кутикулите Пета Мазна Exfoliating Нозе Маска за Нега на Чорапи За Педикировие НОГА маска се 1pack=1pair=2piecesПакет вклучувајќи : 2 Bag=2pair=4pcsПрирачник точниот настава е многу важно, ќе влијаат врз ефектот на нога маска.1...

DEN 149.00 198.72

Топла Рака Нога Попуштат Крем Пета Подсечен Пилинг Нога Рака Поправка Анти Сува Попуштат Кожата Кинески Лек Маст Крем За Нега На Кожата

Рака на Нога Попуштат Крем Пета Подсечен Пилинг Нога и Рака Поправка Анти Сува Попуштат Кожата Кинески Лек Маст Крем за Нега на КожатаАко Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!100% сосема нов и висок квалитетТретман : рака, нога подсечен, сува, пилинг на кожата, крварење, рака и crural desquamate,сува tinea,болкаГлавни Состојки : Вазелин, глицерин, ланолин, baphicacanthcusia екстракти, алантоин, tocopherol.Употреба и дозирање на овој производ ќе биде точниот износ на сува, одличен сајт,нежно масажа,13 пати на ден, (за 23 дена).Внимание : за надворешна употреба само, не се тоа усно,влезот,око.Пакет : 1pc x Рака, Нога Попуштат Поправка КремИспорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

DEN 95.00 119.52

Коњ Масло За Нега На Кожата Поставува Белење Длабоко Навлажнувачки Хидратантен Против Стареење Навремено Третман На Акни Зацврстување Убавина Лице Нега

Коњ Масло За Нега На Кожата Поставува Белење Длабоко Навлажнувачки Хидратантен Против Стареење Навремено Третман На Акни Зацврстување Убавина Лице Нега

DEN 1666.00 2379.84

Се отстранува Мртвите Кожата Нога Маска, Кожата Мазна Нозе Маска Exfoliating Нога Чорапи за Педикир Нога Нега Навлажнувачки Sock EFERO 20Pair

Се отстранува Мртвите Кожата Нога Маска, Кожата Мазна Нозе Маска Exfoliating Нога Чорапи за Педикир Нога Нега Навлажнувачки Sock EFERO 20 Pair Пакет, вклучувајќи : 20pair =20 Пакети Нозе Маска.Прирачник точниот настава е многу важно, ќе влијаат врз ефектот на нога маска.1...

DEN 1292.00 1987.68

2 парчиња=1pair Силикони Пета Чорапи Како Разбиена Нога Масажа Гел Чорапи Нога Нега на Кожата Заштитник Масажа Гел Чорапи

Нога Нега Алатка Тип : Ортопедски Материјали Материјал : силикон Големина : Одговара за возрасни жени Боја : Бела,Боја на Кожа Напомена : ве Молиме да ни остават која боја ви треба,инаку,ние ќе ви испратиме Бојата на Кожата Пакет се вклучени : 1pair Гел Пета Чорапи

DEN 93.00 113.76

10pcs Detox Нога Печ Бамбус Detoxify Токсини со Лепило се Задржи се Вклопуваат Здравствена Заштита Влошки Подобрување на Спиење Убавина Слабеење на нови Далноводи

7773 10pcs Detox Нога Печ Бамбус Detoxify Токсини со Лепило се Задржи се Вклопуваат Здравствена Заштита Влошки Подобрување на Спиење Убавина Слабеење Печ нови Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на губење на Тежината, combats замор, ја подобрува циркулацијата, подобро спиење и повеќе бенефиции Зелени производи Како да се користи 1...

DEN 78.00 100.32