• Ново
Laoa Мултифункционален Криви Нож Преклопен Нож Стручен Електричар Knifes Цврсто Дрво Жица Соголување La111428

Laoa Мултифункционален Криви Нож Преклопен Нож Стручен Електричар Knifes Цврсто Дрво Жица Соголување La111428

DEN 767.04

Износот
Во форма достапна за нарачката


Answer : ___________________________ Note : Само Модел LA111428

Особините

is_customized:
Yes
Примена:
Мулти Функционални Нож
Рачка Материјал:
Дрво
Бренд Име:
MEALU
DIY Материјали:
Електрични
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
LA111428
Тип:
Виткање Сечилото На Нож

Купувачите избираат и

Нерѓосувачки Челик Обука црна пеперутка ножеви нож balisong преклопен нож пеперутка Тренер без работ досадна алатка cosplay нож

Вкупна Должина : 233 mmДолжина на ножот : 95 mmСе справи со должина : 138 mmСечилото дебелина : 0.3 mmСечилото материјал : 440 Stainless ЧеликТежина : 153gТешко степен : 55 HRCповршина : титаниум слојРачка материјал : Нерѓосувачки ЧеликПакување : Кутија+Најлон кесаСе обрне внимание на ова е еден многу тап нож не може да се намали пред да нарачате ...

DEN 526.00 553.92

Супер класичен опстанок нуркање нож фиксна сечилото Остар нож намалување на јаже, јадица назад serrate најлон sheathed со јаже

Производ параметри Целосна должина : 19.9 см, должина на Ножот : 8.0 cm Сечилото ширина : 3.0 см (во најширока точка)...

DEN 842.00 936.00

Binoax 9 Ножеви Не се Лизга резби во Дрво Алатки Овошје Храна Занает Скулптура Гравирање Ножеви Скалпел DIY PCB Поправка Сечење Алатки

2844024264209450 BinoaxЖешка Slaes парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче3pcs 11# ножеви3pcs 16# ножеви3pcs 4# ножеви1pcs Нож се справи.

DEN 75.00 79.20

Stenzhorn 2017 Отворено самоодбрана Областа Висока Цврстина Сабја Пустината Опстанок Овошје Нож Директно Алатка за Сечење за Остар

Вкупна должина : 20 СМДолжина на ножот : 9.9 CMСе справи со должина : 10.1 CMСечилото ширина : 3.9 CMСечилото дебелина : 5.8 MMСечилото материјал : 7 cr17mov хром челикРачка материјал : ЦинкЦврстина : 56 HRCПовршински третман : црнаНож во собата : најлон поставуваТежина (вклучувајќи пакување) : 588 g нето тежина : 488 gПлаќање : Зачувам, Кредитна картичка , Унија западна и Т / Т.Можете да изберете метод што е најзгодно завие.За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привременоодржана од страна на Aliexpress,и не ќе биде објавен на нас до васдобиете вашата цел и се задоволни со тоа.Повратни информации : Ние го цениме позитивни повратни информации да ги споделите со нас да знаете дека иматедоби својата цел и ќе ги задоволи со предмети...

DEN 1647.00 2112.00

Рака Фалсификувани Угасне 1060 Челик Целосна Танг Сечилото Јапонски Катана Самурај Битката Подготвен Меч наострен

Рака Фалсификувани Угасне 1060 Челик Целосна Танг Сечилото Јапонски Катана Самурај Битката Подготвен Меч наостренОПИС Состојба : БрендНови Сечилото Sori(Кривина) : 0.78 Инчен / 2.0 Cm вкупна Должина : 40.9 Инчен / 104 Cm на Ножот Материјал : Угасне Масло 1060 Челик Nagasa Должина : 28.0 инчен / 71 Cm Сечилото Облик : SHINOGIZUKURI се Справи со Должина : 10.6 Инчен / 27 См Работ на Ножот : Рака Полиран Се Заостриле Рачка Материјал : Вистински Зраци Кожата + Тешко Дрвен Нож Ширина (во Близина на Kissaki) : 0.91 инчен / 2.3 см Tsuba Материјал : Високо квалитетен алуминиумски Tsuba Сечилото Ширина (во Близина на Habaki) : 1.26 Инчен / 3.2 Cm Saya Материјал : Тешко дрвени со црна goose заврши Kissaki Облик : ЧуKissakiОвој Меч е рачно кован и страна, наострен користење на Јапонски методи за да се создаде совршена ножот...

DEN 4752.00

Stenzhorn Ограничен Дрво Ножеви Висок Квалитет на Отворено Преклопен Нож самоодбрана Дамаск Црвена Цреша Опстанок Цврстина Диви Плодови

Пред купување на answer : ___________________________ note : не прашувај мене е вашиот Дамаск челик квалитетот на стоката, затоа што вистинската содржина на Дамаск челик материјал загинаа во стотици години, сега Дамаск е произведена од модерната технологија ниво фалсификување, па ние исто така познат како на Дамаск, Дамаск сечилото шема ефект е уникатен мариноване процесот во секое време должина ќе имаат потемна, исто така, имаат боја плитки, па секоја боја е различен, моделот на дршката е природен материјал, исто така, не е иста боја декоративни шема, ние се случајни испорака.Вкупна должина : 16 CMДолжина на ножот : 6.5 СМСе справи со должина : 9.5 CMСечилото ширина : 2.6 CMСечилото дебелина : 2.7 MMСечилото материјал : заварување слој на ДамаскРачка материјал : црвена сенка дрво кула + микаЦврстина : 58 HRCПовршински третман : маринованеОбвивка : holsterТежина (вклучувајќи пакување) : 126 gПлаќање : Зачувам, Кредитна картичка , Унија западна и Т / Т.Можете да изберете метод што е најзгодно завие.За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привременоодржана од страна на Aliexpress,и не ќе биде објавен на нас до васдобиете вашата цел и се задоволни со тоа.Повратни информации : Ние го цениме позитивни повратни информации да ги споделите со нас да знаете дека иматедоби својата цел и ќе ги задоволи со предмети...

DEN 3379.00 4224.00

TRSKT EDC Комунални Ловечки Нож Многу Остри Јаглероден челик Нож рачно изработени 58HRC ружино дрво Опстанок Тактички Спасување Отворено алатка

Опис вкупна должина : 245mm Нож должина : 95mm се Справи со должина : 150mm Сечилото дебелина : 5mm Сечилото ширина : 48mm Рачка материјал : Дрво се Справи со дебелина : 27mm Сечилото материјал : Јаглероден челик Цврстина : 58 HRC Тежина : 350g Површина : Чиста рачно изработени Други : Боја кутијаПроизвод Слика

DEN 3276.00 4680.00

Катана рачно изработени Јапонски Самурајски Функционална Меч 1060 висока јаглероден Челик Сечилото црна saya сина ito остри целосна танг

Вкупна Должина 103cm / 40.6" Сечилото Материјал 1060 Јаглероден Челик Сечилото Должина 70cm / 27.5" Tsuba Легура Tsuba се Справи со Должина 26cm / 10.24" Habaki&Seppa Месинг Сечилото Ширина 3.2 cm / 1.26" Fuchi&Kashira Легура Сечилото Дебелина 0.7 cm / 0.28" Menuki Легура Танг Целосна танг Ito сина Памук Занает рачно изработени Sageo сина Памук Изградба Maru Rayskin Вистински Rayskin Состојба Нови Saya Тешко дрво Острината Остри Тежина(appro) 1300g СЕЧИЛОТО : сечилото на овој меч е рачно кован и полиран со 10 процедури.Челик ние ги користиме не е нормално челик со камиони или автомобили или други животот electrics,челик се користи за сечилото содржина многу повеќе јаглерод и чистота не може да се спореди...

DEN 5088.00

КС ОДИ пеперутка во нож пеперутка обука нож од нерѓосувачки челик Karambit виткање ножот подарок+шрафцигер многу стилови

КС ОДИ пеперутка во нож пеперутка обука нож од нерѓосувачки челик Karambit виткање ножот подарок+шрафцигер многу стилПовеќе стилови сличен е на располагање ...

DEN 480.00 552.00

JUFULE Sigil топката имајќи Виткање D2 Челик сечилото се справи со Комунални кампување лов Отворено Тактички преживее EDC Алатки Кујнски Нож

JUFULE Направени Со Расклопување алатка за подарок Тип : Преклопен Нож Сите должина : 20cm Нож должина : 8.5 cm Ширина : 3cm Дебелина : 3.7 мм се Справи со должина : 11.5 cm Сечилото површина : пескарење Сечилото материјал : D2 Цврстина : 58 HRC Рачка материјал : сите челик се Справи со површина : Камен за миење Вкупната тежина : 222 грама (вклучувајќи пакување) Нож тежина : 152 грама Други : вграденво топката имајќи Слика за Рекламирање Цел Само...

DEN 1233.00 1354.56

Занает Работ Кожа Skiving Практични DIY Beveling Skiving Алатка за Сечење Заинтересирани Работ R02 Капка брод

Совршен работ beveling алатка за кожа занает професионалци и аматери.Разумен beveling агол, остар најсовременаСо дрво се справи, лесно и удобно да се одржиЛесен и преносливМатеријал : челик и дрвоТип : 1(0.8 mm),2( 1.0 mm), 3(1.2 mm)Должина : 14.50 cm / 5.71"0.8 mm : погоден за тенка кожа1.0 mm : погоден за средна дебелина кожа1.2 mm : погоден за дебела кожаAnswer : ___________________________ Note : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен.И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 118.00 140.64

Година Нови Пристигнување Рачно Изработени Самурајски Меч Катана Висока Јаглероден Челик Бамбус Tsuba Снабдување

Внимание : Фотографиите се за повикување само Вистински производ може да се разликува.Вкупна Должина : 104 CM Нож Должина(без Habaki) : 71 CM Сечилото Материјал : 1060 High Јаглероден Челик со крв ритам Сечилото Функција : Фалсификувани,Пескарење, полиран со меч камен Сечилото Дебелина : 7.0 mm Сечилото Ширина : 3.2 cm Scabbard (Јас)Материјал : тешко дрво, лакирани Scabbard (Јас) Должина : 76cm Рачка (Tsuka)Материјал : 26cm Работ на Ножот : острината Rayskin : imiated црна кожа rayskin Ito & sageo : Полиестер јаже Habaki Материјал : Месинг Други Приклучоци(Seppa,Menuki) : Месинг Fittngs Функција : пескарење poslish,позлата Пакување : тешко пена кутија, црна торба

DEN 4620.00 4863.84

Jetech џеб виткање pneutronic криви работ на ножот нож за жица соголување алатки дрвена рачка со рецка и прстени EK-8B

Jetech џеб виткање pneutronic криви работ на ножот нож за жица соголување алатки дрвена рачка со рецка и прстени индустриски одделение електричен нож EK8 B*Сите производи во продавница се со висок квалитет,познатиот бренд(топ 3 во кина), и овластени стоки.*Материјалот на ножот : манган челик...

DEN 622.00 723.36

Детали за Висок Квалитет Убаво Fuchi и Kashira Меч Фитинг за самурајски меч Јапонски катаната или wakizashi или tanto KFG01

Спецификации : Состојба : Нова, не се користи, нема никаква штета Fuchi & Kashira за катана,wakizashi,tanto Материјал : Месинг+Сребро позлата на Секое прашање или проблем, ве молиме контактирајте со нас на прво место...

DEN 1151.52

1pc Нови Месинг Лим Тенка Фолија Појас Металугрија Резерви 0.02x100x1000mm со Отпорност на Корозија

BI0003219Спецификација : Бренд новиМатеријал : МесингГолемина : прибл.0.02×100×1000mmФункција : Тврд и силен, одлична еластичност и добра machinability.Отпорност на корозија.Израмнување и сечење одбор.Погоден за : производство на прецизни инструменти, брод делови.Пакет се вклучени : 1pc x Месинг Метал Тенки Лимови ФолијаAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 15cm грешки поради прирачник за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

DEN 104.00 208.32

МАРС ГОСПОЃО Бесплатен превозот рачно изработени Фиксна Сечилото на Нож Опстанок Лов Ножеви дрвена рачка Со Надворешна обвивка нож

Производ параметри Тип : Нож цврстина : 56 HRC Должина : 19 CM Нож должина : 9.2 CM Справи со должина : 9.7 CM Сечилото дебелина : 0.3 ЦМ Сечилото ширина : 2.8 cm Рачка материјал : Црвена ружино дрво Материјал : високјаглероден челик Тежина : 110 g Поради руската Пост иновации сите купувачи од Русија треба да наведете целосно полно име на примачот ...

DEN 1286.40

Рачно изработени Јапонски Самурајски КАТАНА МЕЧ Месинг TSUBA Глина Калено Традиционалната

Рачно изработени Јапонски Самурајски КАТАНА МЕЧ Месинг TSUBA Глина Калено ТрадиционалнатаСпецификации : Вкупна Должина : 40.9 инчен / 104 cmNagasa Должина : 27.8 инчен / 70.5 cmСе справи со Должина : 10.6 инчен / 27cmСечилото Материјал : 1095 Челик со Глина КаленоTsuba Материјал : Висок квалитет Месинг TsubaСечилото Ширина (во близина на Habaki) : 1.26 инчен / 3.2 cmСечилото Ширина (во близина на Kissaki) : 0.91 инчен / 2.3 смSaya Материјал : Висок квалитет тешко дрвоРачка Материјал : Вистински Зраци кожата + Тешко дрвениСостојба : Новафото yinghuayuwushi300_zpsd151091b.jpgМатеријали И Начин На Гради : Сечилото : На сечилото на мечот беше рака фалсификувани користење на античките метод на мечот одлуки...

DEN 7920.00

За Повеќе Види Cosplay Проп Genji Меч Дрвени Scabbard Змеј Сечилото Челик Материјал Четири Бои-Кафена Кожа Декоративни

Внимание : Фотографиите се за повикување само Вистински производ може да се разликува.Genji 'S Змеј сечилотоВкупна должина : 99 CMЦелокупната тежина : 2.1 КилограмиДолжина на ножот : 68cmСечилото ширина : 3.1 cmСечилото дебелина : 4mmСечилото материјал : јаглероден челикСечилото процес на Производство : Пескарење полиран, црна, позлата, печење боја за метал.Се справи со должина : беа 25,5 смGuard спецификација : 9cmx4cmРачка материјал : цинк легура,печење боја за металScabbard должина : 76cmScabbard материјал : тешко дрво ,лакираниПриклучоци : цинк легураФитинзи процес на Производство : пескарење полиран и печење боја за металПакувањето : картонска кутија, со меч торба.

DEN 2734.00 2877.60