• Ново
14k Злато Природни ААА Сина 2.38 кт Tanzanite Отвори Дијамант Капка Dangle Обетки

14k Злато Природни ААА Сина 2.38 кт Tanzanite Отвори Дијамант Капка Dangle Обетки

DEN 40800.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[custom]-[9864]
Бренд Cai Mao Накит Име Tanzanite Дијамант Златни Обетки Главниот Камен
2.38 кт Природни tanzanite (7x5mm Перница)
Боја : Сина/ Јасност : VS Страна Камења
Природни Круг Намали Дијамант
Вкупно Карат Тежина : 0.54 кт, Боја : G-H, Јасност : SI1 Поставување Тип Отвори, Prong Метал 14 KT/Au585 Бело Злато Прибл. 3.21 g Прилагодување на Големината Должина : 31.00 mm Ширина : 7.50 mm Coustomized Услуги Yes . Ние може да го прилагодите предмети според клиенти дизајн. Забелешка
Направени да нарачате
100% Природни и Автентични
Поддршка Тестиратесите на Камен и Метал
[xlmodel]-[фото]-[00

Особините

Главниот Камен:
Tanzanite
Пол:
Жените
Стил:
Романтични
Бренд Име:
CAIMAO
Страна Камен:
дијамант
Certificate Type:
NGTC
Повод:
Годишнина
Метал Печат:
14k
Метали Тип:
Бело Злато
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
N201308289
Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
превозот:
бесплатен превозот во светот
третман:
100% Природни
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

CaiMao Полу Планината Смарагд намали Settings & 0.45 кт Дијамант 14k Жолто Злато скапоцен камен Ангажман парична Казна Накит

Бренд Cai Mao Накит Име Полу Планината Златни Обетки Поставка Поставка Може да се одржи 5 X7 mm Смарагд Намали Центар Камен Страна КамењаПриродни Целосна Намали ДијамантВкупно Карат Тежина : 0.45 кт, Боја : GH, Јасност : SI1 Поставување Тип Отвори, Prong Метал 14 KT / Au585 Жолто Злато Прибл...

DEN 27600.00 30000.00

природен камен сафир обетки 925 сребрен Природни скапоцен камен earring жените класичен мода круг парична казна обетки накит за на партијата

природен камен сафир обетки 925 сребрен Природни скапоцен камен earring жените класичен мода круг парична казна обетки накит за на партијатаНие ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

DEN 1855.00 2208.00

AINUOSHI 18K Жолто Злато Природни Образован Слатководни Круша Обетки Свадба Булчински Bijoux Долго Tassels Бела Капка Dangle Обетки

modname=ckeditorПРОИЗВОД НАСТАВА Earring Материјал : 18 K Солидна Жолто Злато & 18 K Солидна Розово Злато Earring Стил : Жените Трендовски Капка Обетки Бисер Тип : Слатководни Бисер Бисер Одделение : AAAAA Бисер Облик : Совршен Круг Круша Големина : 77.5 mm*2 Свадба Ангажман Булчински Љубовник Подарок Гаранција за Висок Квалитет на Пакет : Картон или Пластична Кутија, Друг пакет бара е на располагање...

DEN 2052.00 2443.68

2017 нова мода sapphire обетки природни темно сина студ earring за жена 925 солидна фунта сребрен накит за подарок за девојка

Co Life Накит Сакам да КажамВашето задоволство е наша цел, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации доколку ви се допаѓа нашата накит.(Ние ќе испрати 3 ДОЛАРИ не се ограничени купон ако ни даде 5 ѕвезди fedback.)1...

DEN 2202.72

асиметрични обетки (толку мали/tinny 5mm) Реално. 925 Фунта Сребрен накит Младата Месечина Ѕвезда студ Обетки GTLE1413

други убавина накитИме : асиметрични Накит 100% Реално 925 Фунта Сребрен накит Младата Месечина Ѕвезда студ Обетки трговија на Големо GTLE1413Материјал : 925 Sterling SilverБелег : S925Големина : 5mm3ммПодарок Кутија Wraped : ДаВетено : 1,100% Genuine925 фунта сребро и природен Камен, добредојдени да ги тестира.2,Ако било лажни откако ќе го тестираат, pls контактирајте со продавачот, целосна наплатаПревозот : 1,сите нарачки ќе прилог следење на број, така што може да ги пратите каде што е секое време2...

DEN 259.00 287.52

Топла Популарни Обетки Накит Зголеми Златна Боја Студ Обетки Со Бела Овална Опал Ангажман Подароци За Дами

Топла Популарни Обетки Накит Зголеми Златна Боја Студ Обетки Со Бела Овална Опал Earring Ангажман Подароци За Дами

DEN 1919.52

ASHIQI Природните Слатководни Бисер Капка Обетки 925 Фунта Сребрен накит За жените

Информации за производот Бренд : ASHIQI Гем Тип : Природните Слатководни Бисер Вкупната тежина : 4.12 g Бисер Облик : Ориз Бисер Боја : Бела Бисер Сјај : Многу Добро Бисер Површина : Неколку Недостатоци Бисер Големина : 89mm Метал Материјал : 925 Sterling Silver Пакување : Подарок Кутија

DEN 312.00 415.20

ASHIQI 925 Фунта Сребрена Ѕвезда обетки Природните Слатководни Бисер студ Earring За Жените парична Казна Накит

ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТ Бренд : ASHIQI Облик : Semiround Бисер Големина : 89 мм Бисер Сјај : Многу Добро Боја : Бела Површина : Нема Недостаток Материјал : 925 Sterling silver Пакување : Кутија за Накит

DEN 343.00 527.04

[ЦРНА ОСИЛ] Вистински 2.4 g 925 Фунта Сребрен Накит Црното Spinel Камен Симпатична Студ Обетки за Жените T144

Гем Тип : Одберете висок квалитет на природата белата топаз, уникатен сечење технологија, светла и сјајна, чиста и јасна во боја.Огледало полски : Квалификувани технологија на полски и мелење,Без конкавнаконвексни, без pin дупка, многу мазна и сјајнаКвалификувани технологија на инлеи : Инлеи кубни циркон под висок микроскоп на која беа вештачки, локацијата на камен е многу точни и верни, не е лесно да падне!Траен и Антиизбледи : Површината задебелена платина, трајни боја стабилност, дури и ако позлата слој избледени, само го користите за миење сребро или сребро крпа може да се користи за да се врати на накит светлаСребро Содржат : T тој сребро содржат повисоко од 92.5%

DEN 484.00 879.84

Класичен sterling silver sapphire обетки природни blue sapphire студ обетки за жена вистински 925 фунта мода накит

Co Life Накит Сакам да КажамВашето задоволство е наша цел, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации доколку ви се допаѓа нашата накит.(Ние ќе испрати 3 ДОЛАРИ не се ограничени купон ако ни даде 5 ѕвезди fedback.)1...

DEN 2373.60

Лак јазол во Облик на Реално 925 Sterling Silver Обрачот Обетки ААА Кристал Циркон Мода Накит За Жените Девојка Подарок

Карактеристики на производот: Стил : Жените Накит Обетки Материјал : 100% 925 Sterling Silver Димензии : Шоу На Фотографија, ве Молиме Имајте на ум Дека Повод : Ангажирање / Годишнината / Вечер / Подарок Состојба : 100% Сосема Нов, Одлична Занает Пакет Содржина : 1 Обетки, Opp Вреќа,Сомот Кеса + Кутија Овие Украси се Во Согласност Со ЕУ за Животната средина Стандард на Производ Екранот

DEN 344.00 673.44

Јас&Zuan Романтична Небото Сино Студ Earring За Жените 925 Sterling Silver 5.67 кт Топаз Овална Камен Earring Ангажман парична Казна Накит за Подарок

започнетекрајотЈас&Zuan Романтична Небото Сино Студ Earring За Жените 925 Sterling Silver 5.67 кт Топаз Овална Камен Earring Ангажман парична Казна Накит за ПодарокМетали Тип : 925 Sterling SilverДолжина : 10.4 мм*4.3 mmГлавниот Камен : ТопазБоја : скај buleТежина : 5.67 ктКамен Големина : 10.4 мм*4.3 mmSild камен : Кубни ЦиркониБоја : Бела Количина : 24Тежина : 0.46 кт

DEN 3492.00 6348.96

Јас&Zuan 925 sterling silver бело злато парична казна накит Природни сини топаз овална камен клип обетки за жените додатоци earring

започнетекрајотЈас&Zuan 925 sterling silver бело злато парична казна накит Природни сини топаз овална камен клип обетки за жените додатоци earringклипот обетки за жени бело злато парична казна накитдодатоци earringМетали Тип : 925 Фунта Сребро обеткиДолжина : 17mm*7mmКамен : ТопазБоја : СинаТежина : 3ctSild камен : Кубни ЦиркониБоја : Бела Количина : 14Тежина : 0.12 кт

DEN 1958.00 3560.64

LANZYO 18K Бело злато sapphire Студ Обетки природни парична казна накит мода подарок тренди за да испратите неговата девојка 00032483

Опис На ПроизводотБрендlanzyoМетали Тип18k златоGemstones Материјалsapphire 4*5mmТехнологијаЗлатен занаеттежина1.26 gМетален Стандард За Печат18kжените или мажитеПриврзоци за жениAnswer : ___________________________ Note : Накит положило Државна Овластени Тестирање Органи тестирање.

DEN 6886.00 7248.00

DORMITH 925 фунта сребро обетки создадени сини или бели црвени оган опал агол крило капка обетки за жените накит

DORMITH 925 фунта сребро обетки синтетички опал и кубни циркони блу / бела Крило stup обетки родиум позлатен накитИнформации За ПроизводотМетал печат : S925+DORMITHМетал : Стерлинг Сребро.Крај : родиум позлатаГем Тип : Синтетички опал и Кубни ЦиркониПоставување : Prong поставување,восок settingsНазад Сознание : По цилиндрични спирален приклучокШирина : 10 ммВисина : 22 mmВкупната тежина : 4.80 ГрамаГем ИнформацииБрој на камења : 8Камен Боја : Сина и БелаГлавниот Камен Создавање : Синтетички ОпалКамен Методот На Третман : Топлина ТретираатПакет ИнформацииПакет : Делукс Медиум КутијаКутија Големина : 56mmx54mmx42mmКутија Тежина : 23.80 ГрамаИндикација : АнтиалергискиЗа нас : DORMITH е професионална накит производителот ,ние сме нашиот брендDORMITH...

DEN 583.00 1099.20

AINUOSHI 18K Жолто Злато Природни Образован Слатководни Бисер Капка Dangle Обетки за Жените 3 еез Круши Чиста 18K се Зголеми Златен Накит

modname=ckeditorПРОИЗВОД НАСТАВА Earring Материјал : 18 K Солидна Жолто Злато & 18 K Солидна Розово Злато Earring Стил : Жените Трендовски Капка Обетки Бисер Тип : Слатководни Бисер Бисер Одделение : AAAAA Бисер Облик : Совршен Круг Круша Големина : 4.55мм*6 Свадба Ангажман Булчински Љубовник Подарок Гаранција за Висок Квалитет на Пакет : Картон или Пластична Кутија, Друг пакет бара е на располагање...

DEN 2064.00 2457.12

Rinntin Sterling Silver Студ Обетки За Жените s925 Femine Aretes Јасно ААА Кубни Циркон Партија парична Казна Накит TSE71-W

Rinntin Sterling Silver Студ Обетки За Жените s925 Femine Aretes Јасно ААА Кубни Циркон Партија парична Казна Накит TSE71WМатеријал : Вистински 925 Фунта Сребро, ААА Кубни ЦиркониГолемина : ве Молиме проверете на сликата подолуГаранција : Боја нема да се промени во црна,црвена или кафеава ( ако го исечете или нула нашиот накит,може да се види внатрешноста метал е сребрена боја,тоа е причината зошто ние го гарантираме дека бојата ќе не промени)Погодни за : Млади и Зрелост ЖенскиПодарок за : Девојка / Мајката / Сопругата / Сестри / ЌеркаОблечен Повод : Запознавање / Дневно / Свадбена / Ангажирање / Годишнината / Предложи1.П : Кога не можете да испраќате мојата цел?A : По вашата исплата е направено,ние ќе користиме високо квалитетни vevet торбичка да се спакувам вашиот накит и го испрати надвор во рок од 48 часа.2.П : Колку долго можам да се примени на производите?A : Обично превозот времето е 1040 дена (од 5 до 20 дена преку Epacket).3.П : Може ли да добијам попуст?A : За сите наши производи,доколку вашата цел повеќе од 2 парчиња.Ќе добиете дополнителни 5% попуст.4 : П : Што е овој материјал?A : Ние сме само продажба на вистински 925 фунта сребрен накит.Нашиот накит е направен од 925 фунта сребро.5.П : Што прстен големина не ми одговара?О : Може да се молам да ми кажете колку го вашиот прст cicumference е ? И тогаш ние ќе го реши проблемот за вас .6 : П : Што да правам ако овој производ е оштетен?О : Доколку постои било каков квалитет проблем во 30 дена откако ќе recevied пратката , ние и ветуваме ќе испрати нов објект или наплата тебе целосна исплата.7 : П : Може ли да се добие подарок?О : Доколку ние имаме чест да се направи бизнис со вас повторно,ве Молиме да ни оставите порака,Ние ќе ви испрати дополнителна подарок.8 : П : Каков вид на логистика имаш?A : имаме заеднички начин на логистика : Aliexpress Превозот,Сонцето Ќе Економски Воздух Mail,4 PX Сингапур Пост НП Про,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Посебна ЛинијаYW(обично превозот времето е 1555 дена) Epacket(обично превозот времето е 5 до 20 дена)

DEN 174.00 289.44

природни бел бисер капка обетки s925 сребро жените Домот едноставни модни капка Обетки за партија

природни бел бисер капка обетки s925 сребро жените Домот едноставни модни капка Обетки за партијаНие ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

DEN 2661.00 3168.00

Hutang Солидна 925 Sterling Silver Природни скапоцен камен Smoky Кварц Монистра Долго Dangle Обетки Жените парична Казна Накит Нови Пристигнување

Тип : Обетки Метал : Sterling Silver Означени : 925 Позлатен : Родиум позлата скапоцен камен : Smoky Кварц скапоцен камен боја : Кафена скапоцен камен големина : Круг намали 10.0 mm Камења сечење : Добро намали Камен Создал Метод : Природни Вкупната Тежина : 6.78 Грама Обетки Димензија : 10мм широк x 46mm долго Подарок кутија вклучени Родиум се користи за да плоча бело злато или жолто злато или фунта, тоа е повеќе рефлексивни & задржи повеќе долго време на боја...

DEN 1596.00 1679.52

CoLife Накит симпатична рубин студ обетки 2,5 mm плоштадот природен рубин сребро обетки солидна 925 сребрен рубин студ обетки девојка подарок

Co Life Накит Сакам да КажамВашето задоволство е наша цел, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации доколку ви се допаѓа нашата накит.(Ние ќе испрати 3 ДОЛАРИ не се ограничени купон ако ни даде 5 ѕвезди fedback.)1...

DEN 1392.00

ДВОЕН-Р 0.03 кт Дијамант Студ Обетки Женски 925 Sterling Silver Надвор Розово Злато Earring Романтична Свадба Подарок Дијамантски Накит

Бренд : ДВОЕН ПРСТЕН Предмет Тип : Обетки Метал Тип : 925 Sterling Silver Објект Тежина : Околу.1.20 g Главниот Камен : Вистински Дијамант Дијамантски Карат : Прибл.0.03 ст Дијамант Јасност : SI Дијамант Боја : H Камен Сечење : Многу Добро Сертификат : GIC СертификатПревозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот...

DEN 2280.00 2399.52

[ЦРНА ОСИЛ] Вистински 3g 925 Sterling Silver парична Казна Накит, Лак-јазол Црното Spinel Камен Ангажман Студ Обетки за Жените T115

Гем Тип : Одберете висок квалитет на природата белата топаз, уникатен сечење технологија, светла и сјајна, чиста и јасна во боја.Огледало полски : Квалификувани технологија на полски и мелење,Без конкавнаконвексни, без pin дупка, многу мазна и сјајнаКвалификувани технологија на инлеи : Инлеи кубни циркон под висок микроскоп на која беа вештачки, локацијата на камен е многу точни и верни, не е лесно да падне!Траен и Антиизбледи : Површината задебелена платина, трајни боја стабилност, дури и ако позлата слој избледени, само го користите за миење сребро или сребро крпа може да се користи за да се врати на накит светлаСребро Содржат : T тој сребро содржат повисоко од 92.5%

DEN 409.00 744.00

YIKALAISI 2017 природен Бисер Обетки Бисер Накит За Жените 925 фунта-сребро-Накит Пеперутка Diamante Обетки Свадба

Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и љубовникАко цел денес,ние испрати кутија и сребро платно како подарок!!!Напомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

DEN 1043.00 2044.80

природни црвени гранат камен капка обетки 925 сребрен Природни скапоцен камен earring жени, Модата, домот круг капка Обетки за свадба

природни црвени гранат камен капка обетки 925 сребрен Природни скапоцен камен earring жени, Модата, домот круг капка Обетки за свадбаНие ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

DEN 1250.00 1488.00

1pair ново Реално. 925 ФУНТА СРЕБРЕН Накит ЦРВЕНО Гранат threader Обетки dangle долго накит се повлече преку GTLE1130

Име : 1pair ново Реално 925 STERLING SILVER ЦРВЕНО Гранат threader Обетки dangle долго накит GTLE1130Материјал : 925 Sterling SilverБелег : S925Големина : 85mm14mmКутија Wraped : ДаВетено : 1,ако било лажни сребро по u тестирани, ќе добие 10 пати повеќе пари на купувачот како надомест2.100% Вистински 925 Sterling silverПревозот : 1,сите нарачки ќе прилог следење на број, така што може да ги пратите каде што е секое време2...

DEN 382.00 434.40

Jemmin Луксузни Жените Свадба Булчински Уво Накит Наоѓање Светкавиот Шарени Кристал Обрачот Обетки 925 Фунта Сребрен Накит 10PCS

Jemmin Луксузни Жените Свадба Булчински Уво Накит Наоѓање Светкавиот Шарени Кристал Обрачот Обетки 925 Фунта Сребрен Накит 10 PCS

DEN 668.00 1131.84