• Ново
ASHIQI Природните Слатководни Бисер Капка Обетки 925 Фунта Сребрен накит За жените

ASHIQI Природните Слатководни Бисер Капка Обетки 925 Фунта Сребрен накит За жените

DEN 415.20
DEN 312.00 -25 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Информации за производот Бренд : ASHIQI Гем Тип : Природните Слатководни Бисер Вкупната тежина : 4.12 g Бисер Облик : Ориз Бисер Боја : Бела Бисер Сјај : Многу Добро Бисер Површина : Неколку Недостатоци Бисер Големина : 8-9mm Метал Материјал : 925 Sterling Silver Пакување : Подарок Кутија

Особините

Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Главниот Камен:
бисер
Стил:
Тренди
Метал Печат:
925,Фунта
Големина На Бисер:
8-9mm
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
бисер обетки
Повод:
Партија
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Certificate Type:
ЦВА
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ASHIQI
боја:
Бела
Потекло:
Кина (жеџијанг)
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

Jemmin Луксузни Жените Свадба Булчински Уво Накит Наоѓање Светкавиот Шарени Кристал Обрачот Обетки 925 Фунта Сребрен Накит 10PCS

Jemmin Луксузни Жените Свадба Булчински Уво Накит Наоѓање Светкавиот Шарени Кристал Обрачот Обетки 925 Фунта Сребрен Накит 10 PCS

DEN 668.00 1131.84

природни црвени гранат камен капка обетки 925 сребрен Природни скапоцен камен earring жени, Модата, домот круг капка Обетки за свадба

природни црвени гранат камен капка обетки 925 сребрен Природни скапоцен камен earring жени, Модата, домот круг капка Обетки за свадбаНие ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

DEN 1250.00 1488.00

природни бел бисер капка обетки s925 сребро жените Домот едноставни модни капка Обетки за партија

природни бел бисер капка обетки s925 сребро жените Домот едноставни модни капка Обетки за партијаНие ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

DEN 2661.00 3168.00

CoLife Накит симпатична рубин студ обетки 2,5 mm плоштадот природен рубин сребро обетки солидна 925 сребрен рубин студ обетки девојка подарок

Co Life Накит Сакам да КажамВашето задоволство е наша цел, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации доколку ви се допаѓа нашата накит.(Ние ќе испрати 3 ДОЛАРИ не се ограничени купон ако ни даде 5 ѕвезди fedback.)1...

DEN 1392.00

Јас&Zuan 925 Sterling Silver 5.31 кт Природни Топаз Deep Blue Камен Едноставни Модни Домот Студ Earring За Жените Годишнината Подарок

започнетекрајотЈас&Zuan 925 Sterling Silver 5.31 кт Природни Топаз Deep Blue Камен Едноставни Модни Домот Студ Earring За Жените Годишнината ПодарокЕдноставни Модни Домот Студ EarringEarring За Жените Годишнината ПодарокМетали Тип : 925 Фунта Сребро обеткиОбетки Големина : 10мм*10ммГлавниот Камен : ТопазБоја : Biue Количина : 2Тежина : 5.31каратноShapepattern : КругКамен Големина : 8mm*8мм

DEN 2922.00 5312.64

Лак јазол во Облик на Реално 925 Sterling Silver Обрачот Обетки ААА Кристал Циркон Мода Накит За Жените Девојка Подарок

Карактеристики на производот: Стил : Жените Накит Обетки Материјал : 100% 925 Sterling Silver Димензии : Шоу На Фотографија, ве Молиме Имајте на ум Дека Повод : Ангажирање / Годишнината / Вечер / Подарок Состојба : 100% Сосема Нов, Одлична Занает Пакет Содржина : 1 Обетки, Opp Вреќа,Сомот Кеса + Кутија Овие Украси се Во Согласност Со ЕУ за Животната средина Стандард на Производ Екранот

DEN 344.00 673.44

Симпатична Реално. 925 Sterling Silver парична Казна Накит гинко Лист dangle обетки gtle1872

ДРУГИ УБАВИНА НАКИТИме : нови 100% Реално 925 Sterling Silver парична Казна Накит гинко Лист dangle обетки gtle1872Материјал : 925 Sterling SilverБелег : S925Димензии : Висина,18 MM ширина 12 MMПодарок Кутија Wraped : ДаВетено : 1,ако било лажни сребро по u тестирани, ќе добие 10 пати повеќе пари на купувачот како надомест2.100% Вистински 925 Sterling silverПревозот : Сите парцели купи од нас, ќе прилог следење на број, така што купувачот може да ги пратите каде што е секое време.1.НИ Купувачот, 1018days2.Други Земјата на Купувачот,2538days3.БРОД од СТРАНА на DHL Express да биде бесплатно...

DEN 345.00 383.52

Јас&Zuan 925 sterling silver бело злато парична казна накит Природни сини топаз овална камен клип обетки за жените додатоци earring

започнетекрајотЈас&Zuan 925 sterling silver бело злато парична казна накит Природни сини топаз овална камен клип обетки за жените додатоци earringклипот обетки за жени бело злато парична казна накитдодатоци earringМетали Тип : 925 Фунта Сребро обеткиДолжина : 17mm*7mmКамен : ТопазБоја : СинаТежина : 3ctSild камен : Кубни ЦиркониБоја : Бела Количина : 14Тежина : 0.12 кт

DEN 1958.00 3560.64

CaiMao Полу Планината Смарагд намали Settings & 0.45 кт Дијамант 14k Жолто Злато скапоцен камен Ангажман парична Казна Накит

Бренд Cai Mao Накит Име Полу Планината Златни Обетки Поставка Поставка Може да се одржи 5 X7 mm Смарагд Намали Центар Камен Страна КамењаПриродни Целосна Намали ДијамантВкупно Карат Тежина : 0.45 кт, Боја : GH, Јасност : SI1 Поставување Тип Отвори, Prong Метал 14 KT / Au585 Жолто Злато Прибл...

DEN 27600.00 30000.00

ASHIQI 925 Фунта Сребрена Ѕвезда обетки Природните Слатководни Бисер студ Earring За Жените парична Казна Накит

ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТ Бренд : ASHIQI Облик : Semiround Бисер Големина : 89 мм Бисер Сјај : Многу Добро Боја : Бела Површина : Нема Недостаток Материјал : 925 Sterling silver Пакување : Кутија за Накит

DEN 343.00 527.04

AINUOSHI 18K Жолто Злато Природни Образован Слатководни Бисер Капка Dangle Обетки за Жените 3 еез Круши Чиста 18K се Зголеми Златен Накит

modname=ckeditorПРОИЗВОД НАСТАВА Earring Материјал : 18 K Солидна Жолто Злато & 18 K Солидна Розово Злато Earring Стил : Жените Трендовски Капка Обетки Бисер Тип : Слатководни Бисер Бисер Одделение : AAAAA Бисер Облик : Совршен Круг Круша Големина : 4.55мм*6 Свадба Ангажман Булчински Љубовник Подарок Гаранција за Висок Квалитет на Пакет : Картон или Пластична Кутија, Друг пакет бара е на располагање...

DEN 2064.00 2457.12

Lotus Забава Вистински 925 Sterling Silver Природни рачно изработени парична Казна Накит Етничка Облак Долго Tassel Dangle Обетки за Жените Brincos

Кликнете подолу фотографијата за да видите повеќе сродни производи од оваа "Етнички Облак Долго Tassel" Колекција

DEN 763.00 1526.40

YIKALAISI 2017 природен Бисер Обетки Бисер Накит За Жените 925 фунта-сребро-Накит Пеперутка Diamante Обетки Свадба

Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и љубовникАко цел денес,ние испрати кутија и сребро платно како подарок!!!Напомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

DEN 1043.00 2044.80

925 Фунта Сребрен Накит парична Казна Опал Обетки Капка Earring со Син Оган Опал Сребро Earring за Жени Секојдневно Носат Накит

100% 925 фунта сребрен накит парична Казна Опал обетки Капка earring со Син оган опал Сребро earring за жени Секојдневно носат накитОпис 100% нов и висок квалитет на Најдобра Цена, со Висок Квалитет, Брза Испорака Метал : 925 Sterling Silver Главниот Камен : Опал Тип : Пад Earring*** Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

DEN 773.00 877.92

Јас&Zuan Романтична Небото Сино Студ Earring За Жените 925 Sterling Silver 5.67 кт Топаз Овална Камен Earring Ангажман парична Казна Накит за Подарок

започнетекрајотЈас&Zuan Романтична Небото Сино Студ Earring За Жените 925 Sterling Silver 5.67 кт Топаз Овална Камен Earring Ангажман парична Казна Накит за ПодарокМетали Тип : 925 Sterling SilverДолжина : 10.4 мм*4.3 mmГлавниот Камен : ТопазБоја : скај buleТежина : 5.67 ктКамен Големина : 10.4 мм*4.3 mmSild камен : Кубни ЦиркониБоја : Бела Количина : 24Тежина : 0.46 кт

DEN 3492.00 6348.96

LANZYO 18K Бело злато sapphire Студ Обетки природни парична казна накит мода подарок тренди за да испратите неговата девојка 00032483

Опис На ПроизводотБрендlanzyoМетали Тип18k златоGemstones Материјалsapphire 4*5mmТехнологијаЗлатен занаеттежина1.26 gМетален Стандард За Печат18kжените или мажитеПриврзоци за жениAnswer : ___________________________ Note : Накит положило Државна Овластени Тестирање Органи тестирање.

DEN 6886.00 7248.00

Ајфеловата Кула Сребро 925 Накит Earring Рубин Marquise Пердув Пломба Круша Обликуваат Цврст 925 Sterling Silver Долги Обетки

Накит ИнформацииБренд Име JQUEENМетал Печат 925 Sterling SilverМетал Sterling SilverГем Тип Рубин,Кубен ЦиркониМинималното Вкупно Гем Тежина 5.55 caratsSterling Silver ИнформацииМетал 925 Sterling SilverМетал печат S925Метал Тежина 4.5 gКамен ИнформацииГлавниот камен РубинКамен форма marquiseГлавниот камен големина 6*12 мм*2Главниот камен сечење marquise намалиАкцентот камен Синтетички Кубни ЦиркониКамен форма КругАкцентот камен големина RS1.0 / 52,RS2.0 / 4,RS3.0 / 2Камен јасност АААКамен боја БелаКамен јасност vvsКамен потекло ШвајцаријаКамен создавање метод Лабораторија СоздаденКамен методот на третман Не се Третира

DEN 745.00 1520.64

асиметрични обетки (толку мали/tinny 5mm) Реално. 925 Фунта Сребрен накит Младата Месечина Ѕвезда студ Обетки GTLE1413

други убавина накитИме : асиметрични Накит 100% Реално 925 Фунта Сребрен накит Младата Месечина Ѕвезда студ Обетки трговија на Големо GTLE1413Материјал : 925 Sterling SilverБелег : S925Големина : 5mm3ммПодарок Кутија Wraped : ДаВетено : 1,100% Genuine925 фунта сребро и природен Камен, добредојдени да ги тестира.2,Ако било лажни откако ќе го тестираат, pls контактирајте со продавачот, целосна наплатаПревозот : 1,сите нарачки ќе прилог следење на број, така што може да ги пратите каде што е секое време2...

DEN 259.00 287.52

AINUOSHI 18K Жолто Злато Природни Образован Слатководни Круша Обетки Свадба Булчински Bijoux Долго Tassels Бела Капка Dangle Обетки

modname=ckeditorПРОИЗВОД НАСТАВА Earring Материјал : 18 K Солидна Жолто Злато & 18 K Солидна Розово Злато Earring Стил : Жените Трендовски Капка Обетки Бисер Тип : Слатководни Бисер Бисер Одделение : AAAAA Бисер Облик : Совршен Круг Круша Големина : 77.5 mm*2 Свадба Ангажман Булчински Љубовник Подарок Гаранција за Висок Квалитет на Пакет : Картон или Пластична Кутија, Друг пакет бара е на располагање...

DEN 2052.00 2443.68