• Ново
Европа тип враќање на античките начини направи стариот високо-одделение, ковано железо кат mantel1125

Европа тип враќање на античките начини направи стариот високо-одделение, ковано железо кат mantel1125

DEN 23904.00
DEN 21514.00 -10 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Спецификација : висок 130 cm широк *. 87 см (големина може да се прилагоди, цената на други дискусија)
Бебе бои : црна, тен, бела (боја може да биде во согласност со клиент е подготвен во хоби)
Бебе опис : модерен, ковано железо, великодушни и практични, чисти и светли, за вашето домаќинство додава модерен пресврт.
Производ рѓа : ковано железо, анти- ' рѓа процес : електрофореза > > буквар електростатско pensu > 180 степени, висока температура на печење > (боја) ефект.
Целосна одржување инструкции : платно парче со неутрален детергент чистење. Со чиста сува крпа
Неколку корисни совети : со цел да се задоволат барањата, нашата е-продавница.ако би сакале нашата продавница сите стоки на стил, боја, големина се достапни во согласност со клиент барање да се направи! Исто така, може да според да цртежи обезбедени од страна на клиентите, прилагодени за вас

Особините

Тип:
Оган Јами
Функција:
Порибено

Купувачите избираат и

На високо-одделение, ковано железо кат mantel Wai flameproof куќиште оган screen1124

Спецификација : висока 125 см широк * 80 см (големина може да се прилагоди, цената на други дискусија)Бебе бои : црна, тен, бела (боја може да биде во согласност со клиент е подготвен во хоби)Бебе опис : модерен, ковано железо, великодушни и практични, чисти и светли, за вашето домаќинство додава модерен пресврт.Производ рѓа : ковано железо, анти ' рѓа процес : електрофореза буквар електростатско pensu 180 степени, висока температура на печење (боја) ефект.Целосна одржување инструкции : платно парче со неутрален детергент чистење...

DEN 21514.00 23904.00

Ковано железо mantel Триесет проценти екран парапет камин екран 1121

Бебе спецификација : ширина 128 см * 78 см (големина може да се прилагоди, цената на друга дискусија)Бебе бои : црна, тен, бела (боја може да биде во согласност со клиент е подготвен во хоби)Бебе опис : модерен, ковано железо, великодушни и практични, чисти и светли, за вашето домаќинство додава модерен пресврт.Производ рѓа : ковано железо, анти ' рѓа процес : електрофореза > > буквар електростатско pensu > 180 степени, висока температура на печење > (боја) ефект.Целосна одржување инструкции : платно парче со неутрален детергент чистење...

DEN 21514.00 23904.00

Ковано железо кат mantel Оган во каминот го опкружува. Оган екранот

Спецификација : висок 107 см широк * 76 cm (големина може да се прилагоди, цената на други дискусија)Бебе бои : црна, тен, бела (боја може да биде во согласност со клиент е подготвен во хоби)Бебе опис : модерен, ковано железо, великодушни и практични, чисти и светли, за вашето домаќинство додава модерен пресврт.Производ рѓа : ковано железо, анти ' рѓа процес : електрофореза буквар електростатско pensu 180 степени, висока температура на печење (боја) ефект.Целосна одржување инструкции : платно парче со неутрален детергент чистење...

DEN 21514.00 23904.00

Класични, ковано железо конзола mantel печка рамка, камин го опкружува Оган куќиште покрие оган

Спецификација : висок 115 см широк * 82 см (големина може да се прилагоди, цената на други дискусија)Бебе бои : црна, тен, бела (боја може да биде во согласност со клиент е подготвен во хоби)Бебе опис : модерен, ковано железо, великодушни и практични, чисти и светли, за вашето домаќинство додава модерен пресврт.Производ рѓа : ковано железо, анти ' рѓа процес : електрофореза буквар електростатско pensu 180 степени, висока температура на печење (боја) ефект.Целосна одржување инструкции : платно парче со неутрален детергент чистење...

DEN 21514.00 23904.00