• Ново
Елемент SF E1L Outdoorsman Светло БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ (ePacket/Хонгконг Пост Воздух Mail)

Елемент SF E1L Outdoorsman Светло БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ (ePacket/Хонгконг Пост Воздух Mail)

DEN 1775.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Опис на производот Точка Име : Елемент SF E1 L Outdoorsman Модел : JA-6022 Боја : Црна Бренд Име : Елемент Материјал : Пластични Нето Тежина : 0.08 kg(батеријата исклучени) Бруто Тежина : 0.095 kg(батеријата исклучени) Карактеристики на Производот Обложени калено прозорецот е отпорен на влијание, за да се максимизира светлина ниска за продолжен траење КРИ R2 ДОВЕДЕ до 200 lumens светлината Водоотпорна О-прстен и заптивка запечатување Две кликнете на tailcap switch Батерии : 1*CR123 A(исклучен)

Особините

Број На Модел На:
JA-6022

Купувачите избираат и

Вектор Оптика Тактички 1W Евтини LED Светилка Факел Agressire Глава 80 Lumens за Отворено Почитувани Лов Пешачење Кампување Употреба

Вектор Оптика Тактички Rambler Светло (SCFL03)80 Лумен, 1 W, Onoff Флуоресцентни Вклучите,се Закачите на Главата, Без Две парчиња од AA БатеријаКод : SCFL03 Rambler Алуминиум легура тело за изградба, PC материјал стакло и рефлектор 1 W LED Сијалица (бела luminescence) Две парчиња на АА батерии (не incluede во овој ред) Тежина (нето) : 100g (3.5 унца, батерија исклучени) Боја : Титаниум црна Флуоресцентни за вклучување / исклучување Должина : 170mm (6.7 инчи) Глава Кол : 30мм Домување Кол : 21mm Излез / Осветленост : 80 lumens Батеријата НЕ е вклученаКомпанијата Политика : се Залага за Задоволството на КлиентитеНие имаме богато искуство на меѓународниот поредок...

DEN 955.20

Елемент SF E2L Outdoorsman Светло БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ (ePacket/Хонгконг Пост Воздух Mail)

Опис на производот Точка Име : Елемент SF E2 L Outdoorsman Модел : JA6021 Боја : Црна Бренд Име : Елемент Материјал : Пластични Нето Тежина : 0.087 kg(батеријата исклучени) Бруто маса : 0.1 кг(батеријата исклучени) Карактеристики на Производот Обложени калено прозорецот е отпорен на влијание, за да се максимизира светлина ниска за продолжен траење КРИ R2 ДОВЕДЕ до 200 lumens светлината Водоотпорна Опрстен и заптивка запечатување Две кликнете на tailcap switch Батерии : 2*CR123 A(исклучен)

DEN 1823.52