• Ново
Бела Осигурач Носителот BF - 016 fuse кутија/касета осигурач седиште 6 x30

Бела Осигурач Носителот BF - 016 fuse кутија/касета осигурач седиште 6 x30

DEN 960.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Бела Осигурач Носителот BF - 016 fuse кутија/касета осигурач седиште 6 x30

Особините

Тип:
Осигурач Носителот

Купувачите избираат и

Печ Само Реставрација Осигурач Пакет 1812 1.1 На 1100mA 24V SMD1812-110 да се Обновуваат

1 дали Ние секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

DEN 639.84

Нов и оригинален FOTEK ОСИГУРУВАЧИ F1038 25A 500V 10X38

Нов и оригинален FOTEK ОСИГУРУВАЧИ F1038 25 A 500 V 10 X38Дел производ цени и акциите на промената, не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме, ви благодарам.Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.OMRON и AUTONICS, ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.САЛАДИН, главно, вклучуваат : Omron, LS(LG) и ДЕЛТА...

DEN 336.00

Нов и оригинален BUSSMANN Брзо дејство на осигурувачи KTK-R-5 5A 600V 10*38mm

Нов и оригинален BUSSMANN Брзо дејство на осигурувачи KTKR5 5 A 600 V 10*38mmСОБРАНИ ВО МЕКСИКО​Дел производ цени и акциите на промената, не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме, ви благодарам.Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.OMRON и AUTONICS, ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.САЛАДИН, главно, вклучуваат : Omron, LS(LG) и ДЕЛТА...

DEN 3120.00

1А 6V SMD лекување осигурач 0805 SMD 1000MA 6V обновуваат прекуструјна

1 дали Ние секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

DEN 563.04

5pcs/број 5*20mm стакло Осигурач Носители 5x20 Црна, Осигурување цевка приклучок ,Осигурувачот Носителот 10A 250V AC.

5*20mm Осигурач на Сопствениците Електрични Спецификации : 10 A 250 V AC Температурата на работа : 085 целзиусови степени...

DEN 176.64

SODIAL(R) Влезот Машки Моќ Штекер со Осигурач Switch 10A 250V 3 Pin IEC320 C14

Име на производ : Моќ Штекер w Префрлите на Осигурувачот; Рокер Switch Оценка Напон : 6 A 250 V AC; 10 A 125 VAC Монтажа Големината (не вклучуваат pin) : 4.7 x 2.7 x 1.8 cm / 1.85" x 1.05" x 0.71" (L*W*H); Вкупната Големина : 5 x 3 x 3.2 cm / 2" x 1.2" x 1.3"(L*W*H) Приклучок Тип : 3 Pin IEC320 C14 Product Име : Моќ Штекер w Префрлите на Осигурувачот;Рокер Switch Оценка Напон : 6 A 250 V AC; 10 A 125 VACМонтажа на Големината (не вклучуваат pin) : 4.7 x 2.7 x 1.8 cm / 1.85" x 1.05" x 0.71" (L*W*H);Вкупна Големина : 5 x 3 x 3.2 cm / 2" x 1.2" x 1.3"(L*W*H)Приклучок Тип : 3 Pin IEC320 C14pin IEC320 C14 приклучокот, 7 терминали, се користи широко во лабораториска опрема, медицински помагала, фитнес опрема, индустриска автоматизација, опрема, итн.Користете само со 250 V осигурачМатеријал (Надворешен) : Пластика, МеталБоја : Црвена, Сребрена На Ѕвонење,Тежина : 22gПакет Содржина : 1 x Моќ Штекер w Switch ОсигурачAnswer : ___________________________ Note : осветленост и differnent прикажува може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

DEN 54.24

Печ Авто-Обнова на Осигурувачот Пакет 1812 0.2 На 200mA 30V SMD1812-020 Обновуваат

1 дали Ние секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

DEN 563.04