• Ново
1 Пар Силиконски Гел Големите Пети Сепаратор Spacer Hallux Valgus Корекција Олеснување На Болката Bunion Сепаратори Нозе Грижа Педикир Уред

1 Пар Силиконски Гел Големите Пети Сепаратор Spacer Hallux Valgus Корекција Олеснување На Болката Bunion Сепаратори Нозе Грижа Педикир Уред

DEN 80.16
DEN 44.00 -45 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


1 Пар Силиконски Гел Големите Пети Сепаратор Spacer Hallux Valgus Корекција Олеснување На Болката Bunion Сепаратори Нозе Грижа Педикир Уред
Пакет се Вклучени : 1 пар пети сепаратор
Карактеристики :
Мали и исклучителен изглед, тоа е погодно да се носат.
Силика гел материјал, тоа е мека и удобна.
Дизајниран за луѓето кои страдаат од hallux valgus.
Тоа може да се ублажат болката од свиткана прсти, се преклопуваат прсти и hallux valgus.
Време на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред. Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се реши овој проблем. Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена, да ги задржи добрите деловни односи. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
Кога ќе ја доби на parcle ,Ако имате било какви загриженост, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние би сакале да направиме се што можеме да направиме за да ви помогнеме. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, или 3-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие значат "НЕ сте задоволни", equaling негативни повратни информации. ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение.
Превозот :
1. Вашата цел ќе биде добро спакувани за безбедност .
2. Ако вашата нарачка тежина е над 2.0 килограми, тоа ќе биде испорачуван EMS, кои само земаат 5-10 работни дена за да стигне до вас.
3. Ве молиме имајте во предвид различни земја има различни увоз & извоз на царинските давачки, ние не сме запознаени со вашата земја политика. Па ние не сме одговорни за било која такси се јавува за време на транспортот.
4. Ние сме, исто така, не се запознаени со вашата земја увозник политика. Значи, ако секоја ставка може да не бидат увезени во вашата земја или не е овластен за увоз на таков вид на предмети, ние нема да бидеме одговорни за било какви надоместоци, вклучувајќи ги врати превозот цена или царинска такса и др.
Повратни информации :
Вашиот коментар е многу важен за нашиот успех во бизнисот.
1. Ако сте задоволни со купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации со 5stars.
2. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да не остави негативни повратни информации итно. Ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем и да ви ги задоволи
Враќање :
Сите врати барања мора да биде во рок од 3 дена по пакет е падна надвор од превозникот, во Текот на 3 дена, не се враќа / наплата ќе бидат прифатени.
Позитивна повратна информација ќе биде автоматски да се остави на купувачот откако ќе го остави postive повратни информации на нашиот систем.
Ве молиме контактирајте со нас, доколку постои било каков проблем со производот. Ние сме тука да ви помогне & решавање на сите прашања што може да се случи.
Ве молиме НЕ остави негативен или неутрален повратни информации без контакт со нас, бидејќи Aliexpress нема да дозволи повлекувања за било какви причини.

Особините

Тип На Објект:
Нога Нега Алатка
Бренд Име:
efero
Број На Модел На:
Други
Тип:
Ортопедски Материјали
Материјал:
Силикони
Големина:
other

Купувачите избираат и

DIY 12.1 mm Кармин Lip Balm Цевка Зголеми Цвет Празни Високо Квалитетни Пластични Кармин Цевка Кармин Сјај Козметички Сад 200pcs

Точка Име : Кармин ЦевкаДијаметар на дупка : 12.1 mmНе't топлоистури кармин директно!!! Не't топлоистури кармин директно!!! Не't топлоистури кармин директно!!! Треба да употребите кармин калап за да го добие кармин,кога тоа се излади потоа се стави на кармин во цевката!Дијаметарот на кармин мувла треба да се 12.1 mm Пакет : 200pcs / многу

DEN 8448.00

Бесплатен Превозот 100pcs 3 грам 3g пластични мали козметички примерок тегли, празни козметички тегли крем тегли козметички пакување(10 бои)

Бесплатен Превозот 100pcs 3 грам 3g пластични тегла мали козметички примерок тегли, празни козметички тегли крем тегли козметички пакување(10 бои)1)...

DEN 1021.00 1075.20

5ml,10ml,15ml,20ml,30ml,50мл,100ml Празни Стаклени Шишиња Килибар Ампули Со Бела,Црна Tamperproof Капа Браун Етерично Масло Шишиња

Добредојдовте на нашата продавница!Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.сите фабрика директна продажба, ако имате било какви барања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене однапред или оставете порака.Искрено ви посакувам добар шопинг во мојата продавница!5ml,10ml,15ml,20ml,30ml,50мл,100ml Празни Стаклени Шишиња Килибар Ампули Со Бела,Црна Tamperproof Капа Етерично Масло ШишињаКапацитет : 5ml(50pcs),10ml(30pcs),15ml(30pcs),20ml(20pcs),30ml(10pcs),50мл(10pcs),100ml (10pcs)Материјал : Високо квалитетен Стакло, Alumite завртка капиШише боја : ЖолтоКапа боја : Бела, Црна

DEN 1364.00 1515.84

5ML 10ML 100pcs/многу Празни Јасно DIY Парфем Refiilable Шише, Преносни Стакло Јасно Парфем Складирање Пенкало, Тенок Стакло Мирис Шише

5 ML 10 ML 100pcs / многу Празни Јасно DIY Парфем Refiilable Шише, Преносни Стакло Јасно Парфем Складирање Пенкало, Тенок Стакло Мирис ШишеБесплатен Превозот 100pcs / многуТочка Име : Парфем ШишеБоја : ЈасноМатеријал : Стакло Шише + Пластика ПумпаКапацитет : 5ml 10mlГолемина : 5ml D15*H72mm10ml D14.8*H110.3ммКоличина : 100pcs / многу

DEN 2490.00 2766.24

5ML 10ML Пурпурна Airless Шише со Спреј Шише, Козметички Суштината Пакување Шише Со Виолетова Капа, 50 Парчиња/Многу

5 ML 10 ML 15 ML Airless Лосион Шише со Пумпа, Козметички Суштината Пакување Шише пурпурна Боја ,Бесплатен Превозот50 Парчиња / МногуПредмет : Airless Шише (Vaccum Пакување Шише)Капацитет : 10 ML, 5 MLПумпа Млазницата Модел : Лосион Пумпа...

DEN 1500.00 1579.20

10pcs празни лабава прав тегла со sifter огледало Козметички пластични прав компактен бела Clamshell Шминка случај subpackage Кутија

Бесплатен превозот 10pcs празни лабава прав тегла со sifter огледало Козметички пластични лабава прав компактен бела clamshall Шминка Sifter случај Патување Примерок subpackage ШишињаГолеми нарачки може да ви даде попуст ,Ве молиме да се консултирате со клиентите!ANSWER : ___________________________ NOTE : СИТЕ СТОКИ ЌЕ БИДАТ СПАКУВАНИ СОВРШЕНО ВРЗ ОСНОВА НА НАШЕТО БОГАТО ИСКУСТВО,НО КАКО МНОГУ СТОКАТА Е СТАКЛО И КРШЛИВИ,ПА ВО СЛУЧАЈ ДА ИМА БИЛО КАКВА ШТЕТА КОГА ЌЕ СЕ ПРИМЕНИ НА ПРАТКАТА,СЕ НАДЕВАМ, ЌЕ МОЖЕ ДА ЗЕМЕ СЛИКА И КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС,НИЕ ЌЕ РЕФУНДИРАЊЕ НА ДЕКА.За Плаќање : 1...

DEN 1471.00 1598.88

10ml УБАВИНА Мини Парфем Шишиња Килибар Празни Мали Козметички Црна Капа Спреј Тегла Refillable Пластична Амбалажа F20171934

на празникот На патувањеОд суштинско значење за мажите и жените.Спецификации : големина : 10 MLматеријал : стаклоУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DEN 7750.00 8157.60

5pcs Пластични Dropper Шише Со Childproof Капа И Долги Тенки Совет За Око, Капка) Е Течен Празни Шишиња 3ml

LDPE Празна Шише Шише 3ml Пластични Dropper Шише За Електронска Цигара его e cig Празна Шише Бесплатен ПревозотОпис на производот : Висок квалитет ниска ценаПовеќе погодно да се ресе пополниМатеријалот е enviromental заштитениМатеријал : PEКапацитет : 3mlВклучува : шише, капа и removeable заткиКапа Тип : Childproof КапаСовети Тип : Пластични DropperКапа Боја : Бела, Црна, Црвена, Жолта, Сина, Портокалова, Зелена, Светло Зелена, Виолетова, Розова, Темно СинаПревозот начини : DHL,Fedex , UPSот, ТНТ, ЕМС.Почитувани купувачи, ве молиме забелешка бои што сакате да ги нарачате, се меша цел на располагање,ве молиме слободно контактирајте со нас...

DEN 180.00 190.08

MUB - Моден 5ml Мини Метал Парфеми Шише Со Спреј Пумпа Преносни Патување Парфем Atomizer Refillable За Жени Мажи

Бои : Црна , Розова , Виолетова , Црвена , Сребро , Злато , СинаКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Компактен и пренослив, удобен за носење и чување.Тоа е многу лесен за употреба и може да се полни во секунди.Едноставно притиснете го копчето на дното од вашиот омилен парфем колосек и да ја задржите кликнување до тој се полни.Совршен за чување на некои од вашиот омилен Парфем / Aftershave / Шминка Смена во помал сад без да се земе целиот шише со вас на одморЈасно шишенцето во внатрешноста за лесно да се види колку парфем останува.На патување суштински за мажите и жените.Спецификации : Капацитет : 5 mlГолемина : 1.45 x 10.4 cmНето тежина : 16.2 gтоа може да го користите насекадеБелешкиКако и сите големина прирачник за мерење,има Дозвола од 3 мм на отстапување, ве молиме не цел ако умот на ова!Сите слика се земени во природна светлина.Но, боја може да бидат погодени од некои други елементи како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл.Ве молиме не цел ако умот на ова!Руски Клиенти Внимание ве молам : приемникот мора да sreturned назад на испраќачот.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и Апсолутно не го остави негативни повратни информации...

DEN 67.00 96.00

6ml Јасна Течност Eyeliner Refillable Шише, DIY Плоштадот Eyeliner Цевка, Празни Течни Eyeliner Раст Сад F20171897

Опис На Производот : Материјал : ABSКапацитет : како на сликатаУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DEN 5167.00 5438.40

15ML Dewar ' s Шише Око Крем Со Пенкало, Четка Со Масажа на Главата Шише Портокал Жолта ,50 Парчиња/Многу

15 ML , Око крем со пенкало, четка со масажа на главата шише портокал жолтаБесплатен Превозот50 Парчиња / МногуПредмет : Airless Шише (Vaccum Пакување Шише)Капацитет : 15 ML, 15 Grams,Пумпа Млазницата Модел : Лосион Пумпа...

DEN 2285.00 2539.20

5 Компјутери Складирање Сад Патување Големина Празни Пластични Мини Тегла 5 Грам Црна боја директно остро Капак (AY81(5)-C=5pcs)

Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : 1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DEN 345.60

100pcs 10G Црни Алуминиумски Тегла тенџере 10cc метал Козметички Пакување Контејнер 1/3oz професионална козметика сад

10g црни алуминиумски тегла Алуминиумски садови тенџереМатеријал : алуминиумние, исто така, имаат и други алуминиумски тегла ве молиме видете подолу линкhttps : / / ebottle.aliexpress.com / store / 316302 / search?origin=y&Search Text=aluminum+тегла+

DEN 1852.80

Креативни Цвет Мозаик МИНИ Стакло Етерично Масло Шише Мода Арома Парфем Pendant Модерна Ѓердан Накит 5pcs/многу DC239

Капацитет : 6mlis_customized : ДаКреативни Цвет Мозаик МИНИ Стакло Етерично Масло Шише Арома Парфем Pendant Модерна Ѓердан Накит 5pcs / многу DC239Име на производ Шарени Матирано Стакло Етерично Масло Pendant Материјал, Стакло, Дрво Капацитет 6 ml Боја Кафеава Пакет 5 компјутери / многу, Меур Торба + Надвор Кутија Функција Парфем Сад, Pendant Ѓердан, Премии Подарок Забелешка1) ќе се испрати во начинот на кој според вашите барања2) Можеме да го прифатиме Микс Цел

DEN 693.00 1135.20

100g 100ml Голема Опстанок Свеќа Tins 3.5 оз DIY Свеќа Метални Тегли w/ Прозорец Приказ Капи Празни Алуминиум Сув цвет чај билка пакет може да

n нашите Метални Контејнери индекс, ќе најдете : рамни метални tins, длабок сад метал tins, јасно врвот tins, зглоб врвот tins, F стил лименки, круг боја стил лименки, и нови линија, злато обоени метали tins со лизга покрива.Популарно се користат во козметички и храна за складирање и др...

DEN 4032.00

Бесплатен Превозот 20pcs/многу 5g Кристал Акрилик Тегла Со УВ Круна Капа Празни Козметички Сад За Око Крем Преносни Патување Шишиња

Се истакна : ве молиме оставете порака ако вашиот сакаме да знаеме за детали за производот информации,ви благодариме! : )

DEN 1248.00 1387.20

2017 Нови 500pcs 10ml Висок Квалитет Refillable Пластични Парфем Сочинуваат Транспарентен Мали Празни Спреј Шише

2017 Нови 500pcs 10ml Висок Квалитет Refillable Пластични Парфем Сочинуваат Транспарентен Мали Празни Спреј ШишеНие боја случаен испорака

DEN 7680.00

Бесплатен Превозот 10pcs 10ml 10g ПП Пластични Бел Крем Тегла Мали Козметички Прав Примерок Контејнер за Козметика Пакување

Бесплатен Превозот 10pcs 10ml 10g ПП Пластични Бел Крем Тегла Мали Козметички Прав Примерок Контејнер за Козметика Пакување1)...

DEN 362.00 381.60

1330pcs 60ML пресврт капа тип МИЛЕНИЧИЊА транспарентен пенкало шише со бесплатен превозот

ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТ / БЕЗБЕДНОСТ И ЗАШТИТА НА ЖИВОТНАТА СРЕДИНАНие може да произведе различни големини и бои на dropper Шише, како на клиент барање...

DEN 27504.00

30G Тесни Половината Облик Пластични Крем Тегли, Козметички Пакување Кутија,Нокти Убавина Тегла трговија на Големо

30 G Тесни Половината Облик Пластични Крем Тегли, Козметички Пакување Кутија,Нокти Убавина Тегла трговија на Големо Материјал : Пластика ПП Боја : Црна, Бела Сина Капацитет : 30g, 30 ML Капак : со рачка покрие капак...

DEN 24000.00

15ml 30ml 50мл Вино црвено Refillable Шишиња со сребрена линија Преносни Airless Пумпа Фармацевт Шише За Патување LotionF20171965

на празникот На патувањеОд суштинско значење за мажите и жените.Предмет : Козметички Пакување ШишеБоја : црвенаМатеријал : ABSКапацитет : 15 / 30 / 50млголемина : 26*113mm / 33*120mm / 33*150mmУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DEN 7668.00 8157.60

100pcs Празна Чаша се Тркалаат во Топката Шише Преносни Око Етерично Масло Шише Со Нерѓосувачки Челик Стакло Roller Ball Шише 1ml 1g

Rollво Шишиња со Нерѓосувачки Челик Ролери Топки и Стакло Ролери Топки 100pcs / МногуКапацитет : 1ml или 1gСтаклено Шише Златна Боја Капак Совршена Големина за Помали Апликации како што се Лицето Серум или Око серум. Совршен за Патување и Создавање на Свој Ароматерапијата Мешавини.Совршени за Примена на Разводнета Етерични Масла и Мешавини Директно на Кожата. Класичен Стил со Ролери Топката и Бамбус Капа

DEN 2731.00 2936.64