• Ново
бесплатен превозот љубов птици свадба

бесплатен превозот љубов птици свадба

DEN 1228.80
DEN 1081.00 -12 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


1. Име : рачно изработени занаетчиски вештачки птица
2. Материјал : пластични модел со пердув
3.совршен занаетите и изгледа вистински птица
4. добар дар и украс
5.Големина : 10x9cm (Lx H)
Плаќање : со кредитна картичка или банкарски

Особините

Бренд Име:
се фаворизираат.cn
Број На Модел На:
HBIRD120825-2
Материјал:
пластични модел со пердув
Тип:
дар и украс
Mfg Серија Број:
Животни и Инсекти

Купувачите избираат и

12pcs/многу,Велигден пена моркови,портокалова боја,бесплатен превозот,Велигденски украс,големи size4*14cm,рачно изработени производ

Велигден морковипена морковиВелигденски украс,рачно изработени производ12pcs / многуголемината на еден морков : 4*14cm

DEN 327.00 595.20

Топла shoppingFREE ПРЕВОЗОТ!Популарната Кристал 5 Ниво Плоштадот Јасно Акрилик Свадба Maypole Cupcake Екранот Стојат Роденденска Торта Desser

WLECOME НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ЗА ШОПИНГПроизвод Вовед : Нашата топла продажба 6 ниво cupcake застане со неа 's едноставен, но стабилна завртки за дизајн,кој може да се користи како 5,4,3,2 ниво стојат,идеален за свадба,забава,прослава,одмор,забавни и други добие средби.Вкупната големина : Целиот димензии : Должина 350mm(14 инчи) * Ширина 350mm(14 инчи) * Висина 425mm(16.73 инчи)Дебелина : 4mm(0.157") + 5mm(0.197")Род Столб Димензии : Дијаметар 25mm x Висина 100mmОсновен капитал (тиер 1 : Кол 150mm(6 инчи) ;Ниво 2 : Кол 200mm(8 инчи) ;Ниво 3 : Кол 250mm(10 инчи) ;Ниво 4 : Кол 300мм(12 инчи) ;Ниво 5 : Кол 350mm(14 инчи) ;· Пакет : Рамни спакувани во картонска картон, секоја компонента е заштитена со меур заврши.· Содржина : 5 Ниво плочи x 4 Род столбови x 5 Завртки· Монтажа Инструкции : Тоа е се одржа заедно со централната род фиксна со завртки за сила и стабилност.Многу едноставно и брзо да се соберат со раце...

DEN 2544.00

Бесплатен Превозот 100Pcs/Многу Бонбони Кутија Ознаки Беж Розова Ви Благодариме Мали Ознака се Заблагодарам на Картичка За Свадба Партија Подарок Кутија

Функција : 100% Сосема НовПредмет : Свадба Корист Кутија ОзнакиПовод : Свадба, Булчински Туш,Бебе ТушМатеријали : КартонБоја : Беж / РозоваПриближна Големина : 2.5x6.5cmКоличина : 100pcs / многуПакување : OPPПлаќање : да ја прифатиме alipay тука...

DEN 66.00 81.12

Бесплатен превозот злато црвено Божиќ серија среќен божиќ декорација налепница подарок пакување запечатување paster пекарница налепници

Добредојдовте на Sweet Day! Ние сме подготвени да сторат сè што можеме да направиме за да те направи среќен клиент! Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем...

DEN 576.00

25cm 10inch Хартија Фан Саќе свадба оркестарот фан фенер дома партија декорација ѕид декорација 3pcs/многу

Објектот 25cm Хартија Фан Саќе свадба оркестарот саќе фан фенер дома партија декорација ѕид декорација 3pcs / многу Големина 25cm Материјал Хартија Тема Свадба, Среќен роденден, партии Пакување 3pcs / многу Карактеристики & Апликации Свадба декорација, Роденден декорација материјали....

DEN 177.12

10pcs/многу смешно лажни тавтабита roach roaches грешка шега играчки ноќта на вештерките партија празник продавала децата подароци занает дома декорација

10pcs / многу смешно лажни тавтабита roach roaches грешка шега играчки ноќта на вештерките партија празник продавала децата подароци занает дома декорација Материјал : Пластични Производот Категорија : spoof класа Спецификации : за 4cm Боја : Кафена Предупредување : не може да се јаде Тежина : околу 3g / pc Количина : 10pcs Број на Модел : Лажен Тавтабита Пол : Унисекс Пакет се вклучени : 10pcs Cockroachs 0708077Ние сме професионална снабдувач , регистриран и во Хонг Конг и Шенжен...

DEN 56.00 101.76

Декоративни домот LED Писма Светлина MR & Г - Батерии Управувана (не се Вклучени), ПРЕДВОДЕНА Marquee Знак - светне Букви и Illum

usps : 715days ве Молиме имајте во предвид! Кеси ќе бидат испечатени "Љубов Оркестарот Студио _1968" бренд етикета Површината стока paste "Љубов Оркестарот Студио _1968" бренд Светлина До Вашиот Дом Со "Гдин & Г ", Ден и Ноќ "MR & Г" во Светлата (37.5" x 7" х 1.18") 37 LED светилки се комбинираат убава топло бела светлина, со слатка "MR & Г" се Користи како самостоен секојдневниот дома декор и осветлување крајната се прикаже на восхитување и љубов, создавање на смирување, релаксирачки и елегантен расположение Додадете прекрасни централен на вашата Свадбена Церемонија окофаќање дома со ""MR & Г "", дали изгрејсонце или зајдисонце Светло до вашиот дом, со ""MR & Г ""! Разноврсна & Навистина Преносни Лесни (1.1 lbs); Удобен сметководствена околу можностите се бескрајни Седи на било каква рамна површина; Како возбудлив реквизит за мантија, салон, полица, десерт маса, и фото кабина, итн...

DEN 3168.00

Прилагодено дизајн гигант маскота цртан слика гумени мечка за рекламирање/промоција

1.Направени од високо квалитетен водоотпорен стп / пвц обложени оксфорд ткаенина,која е погодна за ладна и топла времето,внатрешна и надворешна употреба,гаранција 3years(не човечките фактори).2.Мала тежина материјал кој може да се постави и да се спакуваат многу лесно,преносни да се пресели на кое било место за настани.3.Широко се користи во рекламирањето,свадба,забава,др.4.Сопствени направени достапни,како големина,боја,лого,и така натаму,ние исто така може да нудат специјални дизајн според вашите барања.Item type Гумени шатор Материјал стп / пвц обложени оксфорд ткаенина Додатоци1.CE / UL стандард Воздушниот компресор2...

DEN 37920.00

Металик Злато, Сребрена Фолија Дополнителните Завеса Лажен String Сјајна Трепет Партија, Свадба, Роденден Вратата Декорација Фото Кабина Позадина

Металик Злато, Сребрена Фолија Дополнителните Завеса Лажен String Сјајна Трепет Партија, Свадба, Роденден Вратата Декорација Фото Кабина Позадинаголемина:1m*2мпакет содржи:1pcsПоддршка Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union Трансфер...

DEN 172.00 202.08

50pcs Деликатна Врежан Цвеќиња Благородна Свадба Партија Покана Картичка за Свадба Бизнис Партија Роденден Декорација Материјали

Име на производ : Цвеќиња Покана картичка Материјал : Картон големина : 15*15cm боја : Како на сликата Пакет inclued : Карта+Лак+ Востраница+E nvelope Одговара за за свадба, крштевка, годишнина, ангажирање, birthday (роденден), бебе туш, ноќта на вештерките или божиќ настан...

DEN 924.00 1232.64

Пакет Од 10 5.5 cm Гроздобер Селски Зголеми Цвет Burlap Hessian Јута Свадба Декорација Природна боја AA8050

Опис На ПроизводотПриродни burlap цвет Ова burlap јаже е совршен за било занает, подарок, дома или на свадба декорација Цвет дијаметар : 5.5 cm Материјал : BurlapПриродни burlap цвет Ова burlap јаже е совршен за било занает, подарок, дома или на свадба декорација Цвет дијаметар : Прибл...

DEN 133.00 225.12

( ) Топла Продажба Сина Сјај, Боја Најлон Tulle Гајтанот Ролни 100yds За Декорација

Количина : Еден Гајтанот Се ТркалаатUseageИмаме и други бои се достапни сега,pls да го видам мојот GXClassifieds продавница,ви благодариме!Прифаќаме САМО Paypal.Сертификати ПакувањеПревозот Опис : Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DEN 290.40

100pcs/многу 30мм кристал лустерот монистра, стаклени rosette цвет монистра кристал завеса монистра, стаклени лустерот монистра бесплатен превозот

100pcs / многу 30мм кристал лустерот монистра, стаклени rosette цвет монистра кристал завеса монистра, стаклени лустерот монистра бесплатен превозотМатеријал : СтаклоБоја : ЈасноГолемина : 30мм

DEN 1240.00 1675.20

5000Pcs Свила Вештачки Декоративни Цветни Ливчиња од Роза Свадба Партија Украси RD Вљубените Оркестарот Шарени Цвеќиња Petal AIWUJIA

Ние немаме 15(златна боја) или 16(сребрена боја),кога ќе ги нарачате,ве молиме да не избере било која од двете,благодарам.Изборот не може да избере 3347 боја,ако ви се допаѓа еден од нив,ве молиме да ни оставите порака.Големината е за 5x5cm.Имаме и други слични производи, ве молиме посетете ја првата категорија "" во мојата продавница, ви благодариме.

DEN 904.00 993.60

ТОПЛА продажба!!Популарната Топла !6 Ниво Круг Акрилик Cupcake Стојат Свадба Партија Висока Снабдување Занает Оркестарот Екранот декорација

WLECOME НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ЗА ШОПИНГТОПЛА продажба!!Популарната Топла !6 Ниво Круг Акрилик Cupcake Стојат Свадба Партија Висока Снабдување Занает Оркестарот Екранот декорацијаПроизвод Вовед : Нашата топла продажба 6 ниво cupcake застане со неа 's едноставен, но стабилна завртки за дизајн,кој може да се користи како 5,4,3,2 ниво стојат,идеален за свадба,забава,прослава,одмор,забавни и други добие средби.Вкупната големина : Целиот димензии : Должина 400mm(16 инчи) * Ширина 400mm(16inches) * Висина 512mm( 20.48 инчи)Дебелина : 1 2 3 4 5 6 ниво 4mm(0.157")Род Столб Големина На : Дијаметар 30мм( 1.2 инчи) x Висина 100mm(4 инчи)Основен капитал (тиер 1 : Кол 150mm(6 инчи)Ниво 2 : Кол 200mm(8 инчи)Ниво 3 : Кол 250mm(10 инчи)Ниво 4 : Кол 300мм(12 инчи)Ниво 5 : Кол 350mm(14 инчи)Ниво 6 : Кол 400mm(16inches)Пакување : Рамни спакувани во картонска картон, секоја компонента е заштитена со меур заврши.Содржини : основен капитал (Тиер плочи x6 Род столбови x 5 Завртки x 6· Пакет : Рамни спакувани во картонска картон, секоја компонента е заштитена со меур заврши.· Содржина : Ниво плочи x 6 Род столбови x 5 Завртки x 6· Монтажа Инструкции : Тоа е се одржа заедно со централната род фиксна со завртки за сила и стабилност.Многу едноставно и брзо да се соберат со раце...

DEN 3786.24

600 ви Благодариме Kraft Печат Налепница Подарок Печат Етикета Налепница

1.Новата ви благодариме дизајн2.Големина : Кол.3.5 cm3 Kraft хартија со печатење, Како слика4 600pcs / многуОваа Симпатична налепница за подарок пакување, ^^ Полн со Љубов!Превозот УсловиA : Бесплатен Превозот= Кина Пост Воздух MailСите производи во нашата продавница со бесплатен превозот преку Кина пост.Но, ве молиме забележете дека : CPMA времето за испорака е за 1035 дена да повеќето дестинации...

DEN 363.00 518.40

0.38 mm Дебелина Сребро 2 парчиња/10pcs Нерѓосувачки Челик Тигар Опашка Жица Метална Жица За Буци Ѓердан Diy Декорација

[Добредојдовте на нашата продавница,се Надевам дека ќе имате добро време]0.38 mm Дебелина Сребро 2 парчиња / 10pcs Нерѓосувачки Челик Тигар Опашка Жица Метална Жица За Буци Ѓердан Diy ДекорацијаПроизвод ДекорацијаИме : Метал Фитинг Завршува за МонистраБоја : како што е прикажано на сликатаГолемина : 0.38 mmМатеријал : МеталПакет : 2 парчиња / 10pcsУпотреба : Лустерот Светилка Конектори , Curtan Прстени , Дома Декорација Осветлување Виси Куки, Свадба Декорација , Новогодишни Елки ВисиAnswer : ___________________________ Note : даноци, ДДВ и други увозни давачки / трошоци НЕ се вклучени во Бесплатен превозот цена која купувачот плаќа со цел за нас ...

DEN 232.00 294.24

600pcs 'Рачно изработени со црвено срце' Kraft Печат Налепница Подарок Печат Етикета Налепница За Партија Корист Подарок Торба Бонбони Кутија Оркестарот

1.Нов дизајн! Рачно изработени со црвено срце2.Големина : 5.9x3.2cm3 Kraft хартија со печатење, Како слика4 600pcs / многуОваа Симпатична налепница за подарок пакување, ^^ Полн со Љубов!Превозот УсловиA : Бесплатен Превозот= Кина Пост Воздух MailСите производи во нашата продавница со бесплатен превозот преку Кина пост.Но, ве молиме забележете дека : CPMA времето за испорака е за 1035 дена да повеќето дестинации...

DEN 552.00

8inch Icecream Саќе топката свадба оркестарот саќе фенер дома партија декорација ѕид декорација 3pcs/многу

Објектот 8inch Icecream Саќе топката свадба оркестарот саќе фенер дома партија декорација ѕид декорација 3pcs / многу Големина 8inch Материјал Хартија Тема Свадба, Среќен роденден, партии Пакување 3pcs / многу Карактеристики & Апликации Свадба декорација, Роденден декорација материјали....

DEN 143.52

круг во комбинација cupcake застане за бесплатно купување/2014 Висок квалитет со ГОЛЕМА ЈАСНО 6 групи акрилик торта се залагаме за чаша торта декорација

Време на испорака : 15daysТранзит време : 37daysПримена : Забава / Свадба или слаткарницаМесто на Потекло : Guangdong Кина (Копно)Град : Шенженкруг во комбинација cupcake застане за бесплатно купување / 2014 Висок квалитет со ГОЛЕМА ЈАСНО 6 групи акрилик торта се залагаме за чаша торта декорацијаWLECOME НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ЗА ШОПИНГНие ќе ви ја испратиме стоката од FEDEX UPS или DHL,Тоа може да се постигне во рок од 7 дена.6 Ниво Акрилик Круг Cupcake СтојатНема потреба за лепак или други fixings.Рабовите на акрилик се совршено јасни и полиран...

DEN 3786.24

100pcs/многу 14mm мешани обоени кристали лустерот монистра во 2 дупки за лустерот suncatchers Бесплатен Превозот.

100pcs / многу 14mm мешани обоени кристали лустерот монистра во 2 дупки за лустерот suncatchers Бесплатен Превозот.Материјал : кристално стакло, не акрилни или пластичниГолемина : 14mmДупка : 2 дупкиБоја : мешани обоениКоличина : 100pcs / многу

DEN 664.00 698.88

Креативни Auto Show Хотел отворање покаже реквизити голем ангел како пердув крилја сината самовила крила висок квалитет ЕМС бесплатен превозот

Фабриката штекер, Чиста рачно изработени, 100% Сосема Нов !100% hight квалитет,EMS бесплатен превозот обичај пердув крилја ве молиме Имајте на ум : 1...

DEN 9677.00 10752.00

Настанот партија материјали Детали околу 6 Тиер Јасно Акрилик Круг Плоштадот CupCake Стојат Кула Екранот Партија свадба декорација

WLECOME НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ЗА ШОПИНГЖЕШКА!Бесплатен Превозот Голем Стил со Висок Квалитет 6 Тиер Јасно Акрилик Свадба Cupcake Стојат декорацијаНашите производи се фабрика директни продажби.Ако ви треба повеќе од 15 компјутери...

DEN 3786.24

Возрасните покажуваат облека Бела пеперутка peri Самовила Крила ноќта на Вештерките костим Божиќ производи рачно изработени

Возрасните покажуваат облека Бела пеперутка peri Самовила Крила ноќта на Вештерките костим Божиќ производи рачно изработениМатеријали : не ткаени,челична жица,dacronГолемина : 90cm x 75 смРачно изработени

DEN 1896.00

30pcs(1.3 m/компјутери)8мм+3мм Бисер Монистра Синџир-Свадба цвеќиња Декорација Партија Букет Коса Додатоци

Бисер Beaded НасокиБоја : светло виолетова пурпурна беж бели црвени розова боја се виолетови небото портокал синиМатеријал : ABSГолемина : Зрнца со дијаметар од 3мм, зрнца со дијаметар од 8ммДолжина : 1.3 m / еезпакет : 30pcs / пакетЗа Свадба партија декорацииAnswer : ___________________________ Note : *Упатство за мерење,ве молиме овозможи 2mm грешка.*Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.shippmentКога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

DEN 475.00 527.52