• Ново
Бесплатен превозот Топла Продажба Фантазија Свадба Врежан Столб Банкет Патот Води Стојат Декорација Без Светлина 8pcs/многу

Бесплатен превозот Топла Продажба Фантазија Свадба Врежан Столб Банкет Патот Води Стојат Декорација Без Светлина 8pcs/многу

DEN 11040.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

8 Pcs Свадба врежан столб свадба стојат без LED светло Големина : 20cm* 20 cm * 115cm Pls ја напушти стил сакате кога ќе го поставите цел. На beatiful свадба столб во партијата место : Овој линк е само за столб без цвеќиња и светла. Wellcome до нашата продавница Плаќање & Испорака : да ја прифатиме Alipay, Western Union, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Задоволство бидете сигурни дека превозот адреса и тел броеви што сте оставени на aliexpress е точно, ние ќе испрати стоката според тоа! Кога ќе изберете испорака рок на " продавачот за испорака метод ", ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPS-от, ТНТ, FEDEX, DPEX итн, или Професионални Авионската компанија , која може да се достигне во врска 5-15 дена. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Овие трошоци не се вклучени во точка цена и shippingcost. Ве молиме Проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Враќање/Поврат : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Повратни информации : Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас пред правење на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме solute проблем за вас. Ви благодариме : ) за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Особините

Број На Модел На:
Нови
Повод:
Годишнина,Матура,Свадба & Ангажман
Шема:
Никој,Цвет,Пеперутка
is_customized:
Yes
Материјал:
ПВЦ проширување на состојба
Бренд Име:
DesserXixi

Купувачите избираат и

Испрати коноп јаже 100Pcs/Многу Труд Марк Нови Kraft Хартија Ознаки Висат Цените Етикета Партија Свадба Подарок Ознака Картичка Kraft Браун

Име : kraft етикета Материјал : kraft paper Size : 9.5 * 4.5 cm Употреба : свадба подарок картичка печење декорација ознака Испрати коноп јаже

DEN 203.00 220.80

Брза испорака! Свадба корист Слатка Љубов Птица Место Картичка/Menu (мени) Носителот на Услуги со Брусен Сребрен Финиш трговија на Големо

Популарната Љубов Птица мотив е инспириран создавањето на овие стилски карта сопствениците во бранеа сребро...

DEN 24.00

400Pcs/ Многу 5.5*9cm Само Лепило Печат Литиум Јонска Батерија Претпазливост Налепница Предупредување Labels Чувствителни Уред Потсетник

СпецификацијаДимензија : 5.5*9cm, 2.16"x3.54"Материјал : Лепило Налепница4 Pcs / ЛистТоа е mained користи во кутии, електронски трговска марка.СликиDrear Пријател,Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!Додадете нашата продавница : таму ќе биде email за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

DEN 1284.00 1493.28

Светол Плови Сребрена Место Карта Сопствениците со натпреварот картичка За поморски тематските настан Романтична свадба

Сребро Едрилица Место Карта Сопствениците со појавување на картичка За на Плажа Свадба и Партија декорацииСобранието големина : 3*3.5 смбоја : Сребренатежина : 30gпакет : opp

DEN 2014.00 2120.16

Фабриката Директно Продажба Свадба Корист Распеана Тонови На Ѕвонење Свадба Бел Место За Држачот Корист

Ако нарачате повеќе од $300 , контактирајте со нас, се повеќе ГОЛЕМИ попусти Кажете ми што треба производи, количината и адреса...

DEN 38.40

Брза Испорака! Фабриката Директно Продажба Свадба Корист ЉУБОВ Место Карта сопственикот-Фото Носителот Со Појавување на Место Картички трговија на Големо

Тоа е малку работи кои често прават најголемата изјава! Споделување на вашата ЉУБОВ со овие значајно место карта сопствениците дека вашите гости ќе сакаат користење како фотографија носители дома! Карактеристики и факти : Направена на квалитетот хромЉУБОВТА е во два реда на блокбукви, со срце претставуваат ОВклучува дизајнер место картичкиМерки 1 ¼ " x 1¼"

DEN 23.04