• Ново
WC7655 WC7665 WC7765 Цилиндар За Xerox dc 250 240 242 252 260 WorkCentre 7765 dc240 opc тапан Docucolor 550 dc250 бесплатен превозот

WC7655 WC7665 WC7765 Цилиндар За Xerox dc 250 240 242 252 260 WorkCentre 7765 dc240 opc тапан Docucolor 550 dc250 бесплатен превозот

DEN 3120.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Добра вест за Русите : имаме странство склад во Москва Русија , па некои Руси, може да изберете "бродот од RU" , тоа е побрзо , поевтино и не треба да се платат увозните данок !
1 : За Fuji Xerox Docucolor 240 242 250 252 260 550 560 Apeos Port c5540 c5400 c5500 c6550 c7550 c7600 / Docu Color 4055 P 5065 P / Docu Centre c5540 c6550 c7500 c5500 c7600 c6500 c5400 / Work Centre 7655 7665 7675 7755 7765 7775 Боја C75 притиснете / Боја J75 притиснете / Дигитален боја притиснете 700 700i и др.
2.Тип : Боја opc тапан
3. Боја : Темно Виолетова ( Или некој повик тоа темно сина )
4.Сите производи пред пратката ќе оди низ ригорозни тестирање за да се обезбеди најдобри резултати
5. Минимална цел : 2 Парче
6. Начин На Плаќање : Alipay / Зачувам
7.Испорака Време : во Рок од 5 дена по приемот на потврдата на вашата исплата
8.Превозот Адреса : Гуангжу, Провинцијата Guangdong,Кина
9.Пакување : Неутрален Пакување
10.Боја : боја За тапан единица ( C M Y )
11: Добра вест за Русите :
Имаме странство склад во Москва Русија , па некои Руси, може да изберете "бродот од RU" , тоа е побрзо , поевтино и не треба да се платат увозните данок !
Има Многу јасна печатење на резултати и повеќе од 80000 страници живот !
Ние распродадени 10,0000 парчиња секој месец , Повторете клиенти изнесува 40%.
Почитувани Други продавачи , на нашите слики се фотографирани од мене , ако сакате да позајмите нив , ве молиме да обезбеди производи како добри како мојата компанија е ! Ви благодариме !
Слатка потсетници :
1. Ние само нудиме високо квалитетен производ за нашите клиенти .
2. Според вашата земја, и на квантитет што сакате да го купите, вашиот товар може да се прилагоди . Ние исто така може да обезбеди тапан единица , тонер касети, чип и OPC тапан, чистење на ножот, греење ролери, притисок ролери, fuser филм, опрема, оддалеченост од ноктот пикап ролери и така натаму!Направи вашата набавка полесно
Најдобри желби за вас!
За Повратни Информации :
Почитувани Клиент : Ако се чувствувате задоволни со нашите производи и мојата услуга, ве молиме светлина секој малку ѕвезда ;
Ако не се чувствуваат толку добро , ве молиме слободно контактирајте со нас , ние ќе се потрудиме да ви помогнеме !
Ви благодариме многу за вашата добрина !

Особините

Бренд Име:
Cicoho
Број На Модел На:
WC7765
Тип:
Други
is_customized:
Yes
Тип:
Боја opc тапан
Компатибилен:
За Xerox DC240 dc250 dc242 dc252 dc260 dcp700 dc550 копир
Количина:
Компатибилен направено во Јапонија , Одделение А+++
Страница Принос:
Околу 100.000 страници
Модели 1:
За Xerox DocuCentre C6550 C7500 7600 5065
Модели 2:
ApeosPort c5540 c5400 c5500 c6550 c7550 c7600
Модели 3:
Docucolor 240 250 242 252 копир 4055P 5065P
Модел 4:
WorkCentre 7655 7665 7675 7755 7765 7775
За модели 5:
За Xerox 550 700 C60 C70 700i C75 J75 копир

Купувачите избираат и

5 боја HP364 глава за печатење на HP Photosmart Премиум C410b C310a C309n/g C309a B8550 C410a печатач глава

5 боја HP364 печати ја главата за HP Photosmart Премиум C410b печатач главаДетални информацииИме на производ : глава за печатењеPrinter Model : За HP Photosmart Премиум C410b глава за печатење Модел : За HP 364Глава за печатење Тип : remanufacturedБоја : PK, K, C, M, Y 5 бојаMOQ : 1 парчеОлово време : 24 дена по плаќањеИспорака : DHL,EEMS,Кина пост итнПлаќање : со Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto итн.Answer : ___________________________ Note : 1...

DEN 1224.00

ОЕМ мастило амортизерите единица За Epson 3880C 3885 3850 3880 мастило Амортизерите Со држачот

За Epson 3880 C 3885 3850 3880 мастило Амортизерите Со држачотДетални информацииИме на производ : Принтер Ink Амортизерите со држачотPrinter Model : За Epson 3880 C 3885 3850 3880MOQ : 1 bucОлово време : 24 дена по плаќањеИспорака : DHL,EEMS,Кина пост итнПлаќање : со Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto итн.ОписМатеријал : Направени од увезени филтер со П...

DEN 2160.00

1PCS Повторно Произведени глава за печатење за HP88 C9382A Компатибилен за HP Officejet Pro K8600 8600 Печатач

1 PCS Повторно Произведени глава за печатење за HP88 C9382 A Компатибилен за HP Officejet Pro K8600 8600 ПечатачОем Код : 88 глава за печатење Синозелена / Магента : C9382 AКвалитет : Одделение А+Погоден за следните принтери : за HP Officejet Pro K5400 Боја Инкџет Печатачза HP Officejet Pro K5400dtn Боја Инкџет Печатачза HP Officejet Pro K550за HP Officejet Pro K550dtnза HP Officejet Pro K550dtwnза HP Office Jet Pro K8600 Боја Инкџет Печатачза HP Officejet Pro L7580за HP Officejet Pro L7580 Мултифункционален Принтерза HP Officejet Pro L7580за HP Officejet Pro L7590 СитевоЕдноза HP Officejet Pro L7680 Сите во Еден инкџет Печатачза HP Officejet Pro L7780 Сите во Еден инкџет ПечатачПечатач модели не можат да бидат наведени целосно или ажурирани во времето, ве молам, ве молиме проверете кај нас.Производи вклучуваат : 1pcs x Синозелена / Магента 88 глава за печатење (C9382 A)

DEN 855.00 929.28

JC97-01940B ADF Поделба Подлога ASSY Меа Единица Држач за Samsung SCX5330 SCX5530 SCX5635 CLX3160 CLX6200 CLX6210 CLX6220 CLX6240

Опис : Име на производ : ADF Поделба Подлога Меа Единица на НосителотСе користи за : Samsung SCX5330 SCX5530 SCX5635 CLX3160 CLX6200 CLX6210 CLX6220 CLX6240 CLX6260ОЕМ код : JC9701940 B Состојба : ОРИГИНАЛНИ НОВИ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

DEN 1943.04

ГЛАВНИОТ ОДБОР CC90 ЗА EPSON XP410 XP-410 XP 410 ПЕЧАТАЧ

Ве молиме имајте во предвид : ние може да прифати aliexpress плаќање, PAYPAL и western union, исто така, ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.Ако ви треба побрзо превозникот, ве молиме контактирајте со нас побрзо.ви благодарам многуГЛАВНИОТ ОДБОР CC90 ЗА EPSON XP410 XP410 XP 410 ПЕЧАТАЧПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ : 1 PCSПлаќање прифаќаме само ЗАЧУВАМ за продажба на мало...

DEN 1080.00 1199.52

2 парчиња/многу галакси UD-181LA 2512LC 3212LC 1812LC 1812LA инк-џет печатач, infiniti phaeton енкодер сензор растер сензор резервен дел

опис на производот2 парчиња / многу галакси UD181 LA 2512 LC 3212 LC 1812 LC 1812 LA инкџетпечатач infiniti phaeton енкодер сензор растер сензор резервен делпроизвод спецификитевнимание ве молампроизвод екранотсо производотплаќање / испорака / враќањеиспорака детална : 1...

DEN 1435.20

1PCS Photocopier дел на Екранот на Допир За Minolta DI451 DI470 DI550 750 Копир делови екран на допир панел Копир Машина

Плаќање : Ќе плаќање преку ЗачувамПревозот : Ќе брод од страна според вашиот избор, но некои копир резервни делови и печатач резервни делови се поголеми отколку ограничувајќи се на Пост на Воздухот Mail, ние ќе брод од страна на други Пост или да се Изразат.Нормално ние ги користиме EПакет(ќе бидат управувани од страна на USPS) да U...

DEN 1020.00 1200.00