• Ново
Хумор-боја Xaar382 главата конектор Печатач дел

Хумор-боја Xaar382 главата конектор Печатач дел

DEN 312.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Хумор-боја Xaar382 главата конектор
Добредојдовте на Големо! Добредојдовте да се меша предмети од нашата продавница!
Поголема цел,Поголем попуст!
100% Гаранција За Квалитет !
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте ме слободно..Јас сум секогаш тука, во вашата услуга.
Пакет и испорака :
1. Сите производи ќе испорака за вас in3-4 работни денови по потврди плаќањето.
2. Ние ќе се користи соодветни материјали за разумни, сигурно пакување на стоката. Ако стоката се оштетени за време на транспортот, ве молиме контактирајте го нашиот сервис оддел во рок од 3 дена по стоки се добиени.
Превозот :
1. Сите производи испораката од страна на Fed Ex или DHL express од Шенжен. И ќе се изјасни ниска вредност на превозот сметка за да се намали вашиот сопствен данок.
2. Ако имате свој спедитор во Кина, ние може да понуди Бесплатна Испорака за вас во Шенжен Град!
3. Не постојат пратки на викенд и државни празници.
Општо Производите Се Врати Барања :
1.Ве молиме контактирајте со нас во 5days откако ќе ја прими стоката, ако најдете било какви проблеми со квалитетот. Враќање или размена е прифатлив за проблеми производи.
2.Ве молиме потврдете дека сте ја купиле право производи кога ќе се направи купување. Ако направите грешка при купување, а потоа ние ќе ви наплаќаат 15% се врати, poundage (Специјални производи се не-враќање или размена).
3.Ако undeserved штета е предизвикана поради лични причини, ние не прифаќаме враќање или размена. Било неразумно враќање не е прифатливо откако ја прими стоката.
4.Ве молиме да ни даде "слава" откако ја прими стоката, било проблем контактирајте со нас во прв пат. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. На "проценка" или "лоша преглед" ќе не направи никаква помош за испарување на проблемот.
Глава За Печатење Се Врати Барања :
Сите наши печатачки глави се со висока прецизност стока и сосема нов, нечесна работа или субстандардни поддршка на производи ќе се оштетат печатите глави. Па така по приемот на стоката, ве молиме прво потврдете ја печати ја главата модел и спецификациите, на секој проблем, ве молиме контактирајте со нашиот продажен персонал, како е можно поскоро. Било каков проблем по печатачки глави се инсталира и користи ќе се неповратни.

Особините

Број На Модел На:
Хумор-боја Xaar382 главата конектор Печатач дел
боја:
Зелена
Бренд Име:
YILINUOSI
Тип:
Други

Купувачите избираат и

4024-1014-01 56AA54270 Bizhub 600 Горниот Fuser Берач Прст за Коника Minolta Bizhub 750 600 601 751 Di551 Di650 Di5510 Di7210

Производ : Горниот Fuser Берач ПрстДел Број : 4024101401 56 AA54270Се користи во : За Коника Minolta Bizhub 750 600 601 751 Di551 Di650 Di5510 Di7210Детали За Производот : Превозот : Ние Брод на Светот преку DHL, UPSот, FEDEX, ТНТ, CPAM, ние исто така имаат свои товар на бродот на стоки worldwise со поевтина цена...

DEN 576.00

Компатибилен нови LaserJet Enterprise 600 M601dn Фах 1 Хартија Храна за Полнење 5set CB506-67905 M601dn M602dn 603dn P4014 P4015

Опис : Производ нам e : Фах 1 Хартија Храна за ПолнењеОпис : Laser Jet Enterprise 600 M601dn Фах 1 Хартија Храна Кит Комплет вклучува Превземање на Ролери, Feed Roller & Поделба РолериСе користи за : Laser Jet Enterprise 600 M601dn M602dn 603dn 603n P4014 P4015dnОем : CB50667905 Компатибилен Нов Висок квалитет, конкурентна цена За Царински давачки : а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DEN 576.00

2 парчиња/многу галакси UD-181LA 2512LC 3212LC 1812LC 1812LA инк-џет печатач, infiniti phaeton енкодер сензор растер сензор резервен дел

опис на производот2 парчиња / многу галакси UD181 LA 2512 LC 3212 LC 1812 LC 1812 LA инкџетпечатач infiniti phaeton енкодер сензор растер сензор резервен делпроизвод спецификитевнимание ве молампроизвод екранотсо производотплаќање / испорака / враќањеиспорака детална : 1...

DEN 1435.20

1PCS Photocopier дел на Екранот на Допир За Minolta DI451 DI470 DI550 750 Копир делови екран на допир панел Копир Машина

Плаќање : Ќе плаќање преку ЗачувамПревозот : Ќе брод од страна според вашиот избор, но некои копир резервни делови и печатач резервни делови се поголеми отколку ограничувајќи се на Пост на Воздухот Mail, ние ќе брод од страна на други Пост или да се Изразат.Нормално ние ги користиме EПакет(ќе бидат управувани од страна на USPS) да U...

DEN 1020.00 1200.00

FA04010 FA04000 глава за печатење Печати ја Главата за Epson L300 L301 L351 L355 L358 L111 L120 L210 L211 ME401 ME303 XP 302 402 405 2010 2510

FA04010 FA04000 глава за печатење Печати ја Главата за Epson L300 L301 L351 L355 L358 L111 L120 L210 L211 ME401 ME303 XP 302 402 405 2010 2510ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТИме на производ : FA04000 FA04010 глава за печатењеОдговараат на модели : L300 L301 L351 L335 L303 L353 L358 L381 L551 L541 L350 L455 L365 L400 L401 L110 L111 L211 L555 L220 L355 L210 L120 PX300 PX435 A XP302 XP402 XP400 XP401 XP410 XP415 XP412 XP405 XP403 XP406 XP413 XP300 XP302 XP310 XP315 NX330 XP303 XP305 XP306 XP312 XP313 WF2540 WF2531 WF2521 WF2541 WF2010 W WF2510 WF WF2530 WF2520 WF2540 XP214 220 XL T220 XL T220120 WF2630 WF2640 WF2650 WF2660Нашето ветување : 1)Висок квалитет,100% производство од фабриката.2)Ако не е квалитет е проблем на производи,производителите поддршка да го замени по потврдите.3)Нашите производи се точно опишани,100% вистински шут слики.4)Ние може да обезбеди професионална онлајн технички услуги за поддршка,времето е 09 : 00 am~9 : 00 часот.5)на Нашите производи гаранција еколошки.ПРОИЗВОД Детални ШОУБезбедно И Професионални Пакување : Пакувањето е фирма за да се обезбеди безбедно испорака.Сите сврзувачки елементи се означени за лесна идентификација.Квалитетот на прво место, Услуга прво, Вашето задоволство е наша најголема извршување!!За нас : ние сме еден од најголемите добавувачи на Aliexpress ,ние сме во состојба да обезбеди најдобра цена ,со највисок квалитет и supeior услуга ,ние inspecr нашиот производ пред превозот на нив и надворНие се држиме до принципот на "квалитетот на прво место, услуга прво ,континуирано подобрување и иновации за да ги задоволи клиентите" за управувањето и "нула дефект, нула жалби" како на квалитетот цел.За да се совршени нашите услуги, ние нудиме производи со најдобар квалитет на разумна цена.За Превозот : 1...

DEN 2323.00 2640.00

компатибилен Нови platen ролери / гума окното за зебра ZT420 200dpi 300dp етикета печатач P1058930-081 печатач глава за печатење

компатибилен Нови platen ролери / гума окното за зебра ZT420 етикета печатач глава за печатењеМодел:Зебра ZT420 За Модел : Зебра ZT420 200dpi 300dpПлаќање можеме да го прифатиме alipay и запад унија,кредитна картичка,qiwi паричник,банкарски трансфер Превозот United Staes,Канада,Мексико : 38 работни дена испраќаат од UPSот,DHL....

DEN 2232.00 2400.00

Голем Формат Печатач Allwin Mutoh Mimaki 3 начини чиста снег за Чистење Вентил Уред 3-начин вентили систем за Чистење на уредот( 8 бита)

Голем Формат Печатач Allwin Mutoh Mimaki 3 начини чиста снег за Чистење Вентил Уред 3начин вентили систем за Чистење на уредот( 8 бита)На глава за печатење се бара да биде инсталирана од страна на професионални лица.Внимание : 1.Пред инсталирање на глава за печатење,мора да се направи печатач исклучување.кога заврши инсталирањето,може да се наполни автомобилот се движи нежно Со рачка за да го проверите главата инсталирате ок или не.2.Не контактирајте со мастило кога ќе ја вметнете главата кабел.И бидете сигурни дека за контакт и со штекерот.Ако не,дека можеби направи главата краток circui.3.проверете кертриџ е мастило е полна или не,ако кертриџ е мастило ниво е премногу ниско,тоа ќе ја оштети главата.4.проверете wiper и ограничување е валкано или не.Ако direty,треба да ги промените.5.Главата може да има воздух во внатрешноста на млазницата, така што не би било нормално за печатење,тоа само може да биде нормална по глава на воздухот празнење целосно надвор линија.Внатрешниот воздух треба да се целосно испразнета, пред тоа може да се користи нормално.Глава За Печатење Се Врати Барања : Сите наши печатачки глави се highprecision стока и сосема нов, по приемот на стоката,ве молиме прво потврдете ја печати ја главата модел и спецификациите, на секој проблем, ве молиме контактирајте со нашите продажниперсоналот што е можно поскоро.Било каков проблем по печатачки глави се инсталира и користи ќе се неповратни.

DEN 4055.04

ОРИГИНАЛНИОТ F190000 глава за печатење Печати ја Главата за Epson работна Сила 545 600 610 615 645 840 WD3520 WF3540 WF7015 WF3520 SX525WD TX560WD

Опис : Производот n аме : глава за печатење Печати ја Главата Печатач ГлаваСе користи за Epson работна Сила 545 600 610 615 645 840 WD3520 WF3540 WF7015 WF3520 SX525 WD МЕНЕ 80 W 700 FW 900 WD 960 FWD 85 ND ME82 WD WF 3011 3531 SX535 WD BX630 FW TX500 W TX600 FW BX600 FW BX610 FW B40 W B42 W T40 W SX600 FW SX610 FW SX510 W SX515 W BX625 FWD BX525 WD BX535 WD BX925 FWD BX935 FWD BX635 FWD TX550 W SX620 FW ОЕМ код : F190010 F190000 Пакување : Неутрален Пакет Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!

DEN 935.52