• Ново
Хумор-боја 14P(црвено) глава конектор Печатач дел

Хумор-боја 14P(црвено) глава конектор Печатач дел

DEN 264.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Хумор-боја 14p(црвено) глава конектор
Добредојдовте на Големо! Добредојдовте да се меша предмети од нашата продавница!
Поголема цел,Поголем попуст!
100% Гаранција За Квалитет !
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте ме слободно..Јас сум секогаш тука, во вашата услуга.
Пакет и испорака :
1. Сите производи ќе испорака за вас in3-4 работни денови по потврди плаќањето.
2. Ние ќе се користи соодветни материјали за разумни, сигурно пакување на стоката. Ако стоката се оштетени за време на транспортот, ве молиме контактирајте го нашиот сервис оддел во рок од 3 дена по стоки се добиени.
Превозот :
1. Сите производи испораката од страна на Fed Ex или DHL express од Шенжен. И ќе се изјасни ниска вредност на превозот сметка за да се намали вашиот сопствен данок.
2. Ако имате свој спедитор во Кина, ние може да понуди Бесплатна Испорака за вас во Шенжен Град!
3. Не постојат пратки на викенд и државни празници.
Општо Производите Се Врати Барања :
1.Ве молиме контактирајте со нас во 5days откако ќе ја прими стоката, ако најдете било какви проблеми со квалитетот. Враќање или размена е прифатлив за проблеми производи.
2.Ве молиме потврдете дека сте ја купиле право производи кога ќе се направи купување. Ако направите грешка при купување, а потоа ние ќе ви наплаќаат 15% се врати, poundage (Специјални производи се не-враќање или размена).
3.Ако undeserved штета е предизвикана поради лични причини, ние не прифаќаме враќање или размена. Било неразумно враќање не е прифатливо откако ја прими стоката.
4.Ве молиме да ни даде "слава" откако ја прими стоката, било проблем контактирајте со нас во прв пат. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. На "проценка" или "лоша преглед" ќе не направи никаква помош за испарување на проблемот.
Глава За Печатење Се Врати Барања :
Сите наши печатачки глави се со висока прецизност стока и сосема нов, нечесна работа или субстандардни поддршка на производи ќе се оштетат печатите глави. Па така по приемот на стоката, ве молиме прво потврдете ја печати ја главата модел и спецификациите, на секој проблем, ве молиме контактирајте со нашиот продажен персонал, како е можно поскоро. Било каков проблем по печатачки глави се инсталира и користи ќе се неповратни.

Особините

боја:
Други
Бренд Име:
YILINUOSI
Број На Модел На:
Хумор-боја 14P(црвено) глава конектор Печатач дел
Тип:
Други

Купувачите избираат и

СПОДЕЛУВАЊЕ 10 ПОСТАВИ НОВИ Горниот ролери комплет 302HS25260 2BR20200 2H425150 2BR20180 за Kyocera KM2810 2000 1024 1028 1300 1100 1128 1124

Пребарување делови Експрес : Кина е една од најпознатите зрел пазар во зборот, тоа може да ги исполни повеќето од вас треба, ние може да се погледне за оригинални делови и компатибилен делови за вас, исто така може да се произведе и развивање на компатибилни дела.Оперативен процес : ве Молиме да обезбеди соодветни примерок или дел број, ОЕМ број и така натаму за АЛЕКС тим развој, ние ќе ги сликата за вас потврда...

DEN 2764.32

FA04010 FA04000 глава за печатење Печати ја Главата за Epson L300 L301 L351 L355 L358 L111 L120 L210 L211 ME401 ME303 XP 302 402 405 2010 2510

FA04010 FA04000 глава за печатење Печати ја Главата за Epson L300 L301 L351 L355 L358 L111 L120 L210 L211 ME401 ME303 XP 302 402 405 2010 2510ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТИме на производ : FA04000 FA04010 глава за печатењеОдговараат на модели : L300 L301 L351 L335 L303 L353 L358 L381 L551 L541 L350 L455 L365 L400 L401 L110 L111 L211 L555 L220 L355 L210 L120 PX300 PX435 A XP302 XP402 XP400 XP401 XP410 XP415 XP412 XP405 XP403 XP406 XP413 XP300 XP302 XP310 XP315 NX330 XP303 XP305 XP306 XP312 XP313 WF2540 WF2531 WF2521 WF2541 WF2010 W WF2510 WF WF2530 WF2520 WF2540 XP214 220 XL T220 XL T220120 WF2630 WF2640 WF2650 WF2660Нашето ветување : 1)Висок квалитет,100% производство од фабриката.2)Ако не е квалитет е проблем на производи,производителите поддршка да го замени по потврдите.3)Нашите производи се точно опишани,100% вистински шут слики.4)Ние може да обезбеди професионална онлајн технички услуги за поддршка,времето е 09 : 00 am~9 : 00 часот.5)на Нашите производи гаранција еколошки.ПРОИЗВОД Детални ШОУБезбедно И Професионални Пакување : Пакувањето е фирма за да се обезбеди безбедно испорака.Сите сврзувачки елементи се означени за лесна идентификација.Квалитетот на прво место, Услуга прво, Вашето задоволство е наша најголема извршување!!За нас : ние сме еден од најголемите добавувачи на Aliexpress ,ние сме во состојба да обезбеди најдобра цена ,со највисок квалитет и supeior услуга ,ние inspecr нашиот производ пред превозот на нив и надворНие се држиме до принципот на "квалитетот на прво место, услуга прво ,континуирано подобрување и иновации за да ги задоволи клиентите" за управувањето и "нула дефект, нула жалби" како на квалитетот цел.За да се совршени нашите услуги, ние нудиме производи со најдобар квалитет на разумна цена.За Превозот : 1...

DEN 2323.00 2640.00

КОРИСТИ-90% нови оригинални RM1-6165 Хартија Испорака assy за HP CP5525 / CP5225 / M750 Печатач делови на продажба

Име на производ : HP5225 / 5525 / 750 Хартија Испорака assyОЕМ Број : RM16165Квалитет : 90% нови оригинални,користиЗабелешка : добро quatily,добра работа

DEN 1728.00

Голем Формат Печатач Allwin Mutoh Mimaki 3 начини чиста снег за Чистење Вентил Уред 3-начин вентили систем за Чистење на уредот( 8 бита)

Голем Формат Печатач Allwin Mutoh Mimaki 3 начини чиста снег за Чистење Вентил Уред 3начин вентили систем за Чистење на уредот( 8 бита)На глава за печатење се бара да биде инсталирана од страна на професионални лица.Внимание : 1.Пред инсталирање на глава за печатење,мора да се направи печатач исклучување.кога заврши инсталирањето,може да се наполни автомобилот се движи нежно Со рачка за да го проверите главата инсталирате ок или не.2.Не контактирајте со мастило кога ќе ја вметнете главата кабел.И бидете сигурни дека за контакт и со штекерот.Ако не,дека можеби направи главата краток circui.3.проверете кертриџ е мастило е полна или не,ако кертриџ е мастило ниво е премногу ниско,тоа ќе ја оштети главата.4.проверете wiper и ограничување е валкано или не.Ако direty,треба да ги промените.5.Главата може да има воздух во внатрешноста на млазницата, така што не би било нормално за печатење,тоа само може да биде нормална по глава на воздухот празнење целосно надвор линија.Внатрешниот воздух треба да се целосно испразнета, пред тоа може да се користи нормално.Глава За Печатење Се Врати Барања : Сите наши печатачки глави се highprecision стока и сосема нов, по приемот на стоката,ве молиме прво потврдете ја печати ја главата модел и спецификациите, на секој проблем, ве молиме контактирајте со нашите продажниперсоналот што е можно поскоро.Било каков проблем по печатачки глави се инсталира и користи ќе се неповратни.

DEN 4055.04

1PCS Повторно Произведени глава за печатење за HP88 C9382A Компатибилен за HP Officejet Pro K8600 8600 Печатач

1 PCS Повторно Произведени глава за печатење за HP88 C9382 A Компатибилен за HP Officejet Pro K8600 8600 ПечатачОем Код : 88 глава за печатење Синозелена / Магента : C9382 AКвалитет : Одделение А+Погоден за следните принтери : за HP Officejet Pro K5400 Боја Инкџет Печатачза HP Officejet Pro K5400dtn Боја Инкџет Печатачза HP Officejet Pro K550за HP Officejet Pro K550dtnза HP Officejet Pro K550dtwnза HP Office Jet Pro K8600 Боја Инкџет Печатачза HP Officejet Pro L7580за HP Officejet Pro L7580 Мултифункционален Принтерза HP Officejet Pro L7580за HP Officejet Pro L7590 СитевоЕдноза HP Officejet Pro L7680 Сите во Еден инкџет Печатачза HP Officejet Pro L7780 Сите во Еден инкџет ПечатачПечатач модели не можат да бидат наведени целосно или ажурирани во времето, ве молам, ве молиме проверете кај нас.Производи вклучуваат : 1pcs x Синозелена / Магента 88 глава за печатење (C9382 A)

DEN 855.00 929.28

ОЕМ мастило амортизерите единица За Epson 3880C 3885 3850 3880 мастило Амортизерите Со држачот

За Epson 3880 C 3885 3850 3880 мастило Амортизерите Со држачотДетални информацииИме на производ : Принтер Ink Амортизерите со држачотPrinter Model : За Epson 3880 C 3885 3850 3880MOQ : 1 bucОлово време : 24 дена по плаќањеИспорака : DHL,EEMS,Кина пост итнПлаќање : со Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto итн.ОписМатеријал : Направени од увезени филтер со П...

DEN 2160.00

1 buc /многу Gongzheng GZ 3201AU 3208AU thunderjet растворувач плотер со спектри поларис PQ512 главата енкодер растер сензор

опис на производотGongzheng GZ3208 DS T3204 инкџет печатач со спектри поларис PQ512глава енкодер сензор растер сензор за thunderjet печатачпроизвод спецификитепостојат два типа енкодер сензор за gongzheng инкџет печатаченкодер сензор со H9730 readerенкодер сензор со H9720 readerовој линк за енкодер сензор со H9720 читателот ,ако сте заинтересирани водруг вид ,pls остави порака до продавачот ,ви благодаримевнимание ве молампроизвод екранотплаќање / испорака / враќањеиспорака детална : 1...

DEN 955.20

10pcs Под Мастило во Резервоарот Филтер за Infiniti Растворувач Печатач Филтер

10pcs Под Мастило во Резервоарот Филтер за Infiniti Растворувач Печатач ФилтерНашите мастило во резервоарот филтер може да се спречи со мастило цевка од апсорбирање шише капаче и да се направи мастило работат повеќе непречено.Пакет и испорака : 1...

DEN 648.00

DC4110 Екран на Допир За Xerox 4110 700 550 250 240 252 DC4112 DC1100 dc252 печатач дел За Xerox 900 1100 260 4112 екран на Допир Панел

DC4110 Екран на Допир За Xerox 4110 700 550 250 240 252 DC4112 DC1100 dc252 печатач дел За Xerox 900 1100 260 4112 екран на Допир Панел1.За употреба во Xerox DC 700 1100 4110 4112 препишувач2.Тип : Копир Екран На Допир3...

DEN 1248.00

2 парчиња/многу галакси UD-181LA 2512LC 3212LC 1812LC 1812LA инк-џет печатач, infiniti phaeton енкодер сензор растер сензор резервен дел

опис на производот2 парчиња / многу галакси UD181 LA 2512 LC 3212 LC 1812 LC 1812 LA инкџетпечатач infiniti phaeton енкодер сензор растер сензор резервен делпроизвод спецификитевнимание ве молампроизвод екранотсо производотплаќање / испорака / враќањеиспорака детална : 1...

DEN 1435.20

1pcs Компатибилен Нови Енкодер Лента За Epson Фото R290 R330 T50 P50 R270 R390 L800 L801 L805 L850 За Epson L800 Печатач

1pcs Компатибилен Нови Енкодер Лента За Фото R290 R330 T50 P50 R270 R390 L800 L801 L805 L850 За Epson L800 ПечатачСоодветен печатач : За R290 R330 T50 P50 R270 R390 L800 L801 L805 L850

DEN 518.00 575.52

ГЛАВНИОТ ОДБОР CC90 ЗА EPSON XP410 XP-410 XP 410 ПЕЧАТАЧ

Ве молиме имајте во предвид : ние може да прифати aliexpress плаќање, PAYPAL и western union, исто така, ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.Ако ви треба побрзо превозникот, ве молиме контактирајте со нас побрзо.ви благодарам многуГЛАВНИОТ ОДБОР CC90 ЗА EPSON XP410 XP410 XP 410 ПЕЧАТАЧПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ : 1 PCSПлаќање прифаќаме само ЗАЧУВАМ за продажба на мало...

DEN 1080.00 1199.52