• Ново
DC4110 Екран на Допир За Xerox 4110 700 550 250 240 252 DC4112 DC1100 dc252 печатач дел За Xerox 900 1100 260 4112 екран на Допир Панел

DC4110 Екран на Допир За Xerox 4110 700 550 250 240 252 DC4112 DC1100 dc252 печатач дел За Xerox 900 1100 260 4112 екран на Допир Панел

DEN 1248.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


DC4110 Екран на Допир За Xerox 4110 700 550 250 240 252 DC4112 DC1100 dc252 печатач дел За Xerox 900 1100 260 4112 екран на Допир Панел
1.За употреба во Xerox DC 700 1100 4110 4112 препишувач
2.Тип : Копир Екран На Допир
3. Сопственост : додатоци за Xerox копир
4.Сите производи пред пратката ќе оди низ ригорозни тестирање за да се обезбеди најдобри резултати
5. Минимум со цел : 1 парче
6. Начин На Плаќање : Зачувам
7.Испорака Време : во Рок од 5 дена по приемот на потврдата на вашата исплата
8.Превозот Адреса : Гуангжу, Провинцијата Guangdong,Кина
9. Пакет.Неутрален Пакување
10. панел големина : 227.8 мм*175.0 mm. кабел големина : 5.0 mm
11 : Добрата вест за Русите :
Имаме странство склад во Москва Русија , па некои Руси, може да изберете "бродот од RU" , тоа е побрзо , поевтино и не треба да се платат увозните данок !
Почитувани Други продавачи , на нашите слики се фотографирани од мене , ако сакате да позајмите нив , ве молиме да обезбеди производи за клиенти како добри како мојата компанија е ! Ви благодариме !
За допир на екранот , имаме зелени и сиви еден ! Можете да ме остави порака на вашиот претпочитаат еден !
[ За Компанијата ]
HK YUANDAO ТЕХНИКА се ОГРАНИЧЕНИ главно на големо печатач делови и копир делови , особено има многу предност во Xerox и Коника Minolta делови . За компатибилен делови , во околу 10 години , мојата компанија има воспоставено многу силна врска со компатибилен делови фабрики . И ние утврдени нашата сопствена фабрика за производство на екран на допир за во 2014 година .
За оригинални делови , мојата компанија држи многу добри односи со Xerox Вистински фабрика и Коника Minolta Вистински фабрика . Па ние може да вети на нашите оригинални производи се навистина Вистински и има многу напредни цена !
Па , драги клиенти , јас се претпостави можеме да соработуваат многу добро и ќе се направи многу повеќе во бизнис трговија со едни со други !
Слатка потсетници :
1.Ние нудиме висок квалитет opc тапан и копир делови ( печатач делови ) за потребите на нашите клиенти .
2.Според вашата земја, и на квантитет што сакате да го купите, вашиот товар може да се прилагоди . Ние, исто така може да понуди тонер кертриџ, тапан единица , екран на допир , чип и OPC тапан, чистење на ножот, греење ролери, притисок ролери, fuser филм, пренос појас , IBT ножот , опрема, оддалеченост од ноктот , пикап ролери и така натаму ! Се надевам дека ќе може да има среќен купите тука !
Најдобри желби за вас!
3 : Бидејќи постојат многу производи за принтери и препишувач , ние не можеме да испратите сите од нив во Aliexpress продавница . Ако не можете да се најдат на производи што сакате , ве молиме да бидат слободни да контакт . Мојот тим и јас ќе се потрудиме да ви помогнеме !

Особините

Бренд Име:
Cicoho
Број На Модел На:
DC4110
Тип:
Други
Тип:
Екран на допир / екран на допир панел
боја:
Зелена или Сива работ
Квалитет:
Одделение А+++
is_customized:
Yes
Компатибилен:
За Xerox 4110 1100 900 4112 DCP700 печатач
Панел Големина:
227.8 мм*175.0 mm
за модели:
За Xerox боја 550 560 570 700 WC7655 WC7665 WC7775
испорака:
Бесплатен превозот
За модели 2:
За Xerox dc240 dc250 dc260 dc242 C75 J75 копир

Купувачите избираат и

FA04010 FA04000 глава за печатење Печати ја Главата за Epson L300 L301 L351 L355 L358 L111 L120 L210 L211 ME401 ME303 XP 302 402 405 2010 2510

FA04010 FA04000 глава за печатење Печати ја Главата за Epson L300 L301 L351 L355 L358 L111 L120 L210 L211 ME401 ME303 XP 302 402 405 2010 2510ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТИме на производ : FA04000 FA04010 глава за печатењеОдговараат на модели : L300 L301 L351 L335 L303 L353 L358 L381 L551 L541 L350 L455 L365 L400 L401 L110 L111 L211 L555 L220 L355 L210 L120 PX300 PX435 A XP302 XP402 XP400 XP401 XP410 XP415 XP412 XP405 XP403 XP406 XP413 XP300 XP302 XP310 XP315 NX330 XP303 XP305 XP306 XP312 XP313 WF2540 WF2531 WF2521 WF2541 WF2010 W WF2510 WF WF2530 WF2520 WF2540 XP214 220 XL T220 XL T220120 WF2630 WF2640 WF2650 WF2660Нашето ветување : 1)Висок квалитет,100% производство од фабриката.2)Ако не е квалитет е проблем на производи,производителите поддршка да го замени по потврдите.3)Нашите производи се точно опишани,100% вистински шут слики.4)Ние може да обезбеди професионална онлајн технички услуги за поддршка,времето е 09 : 00 am~9 : 00 часот.5)на Нашите производи гаранција еколошки.ПРОИЗВОД Детални ШОУБезбедно И Професионални Пакување : Пакувањето е фирма за да се обезбеди безбедно испорака.Сите сврзувачки елементи се означени за лесна идентификација.Квалитетот на прво место, Услуга прво, Вашето задоволство е наша најголема извршување!!За нас : ние сме еден од најголемите добавувачи на Aliexpress ,ние сме во состојба да обезбеди најдобра цена ,со највисок квалитет и supeior услуга ,ние inspecr нашиот производ пред превозот на нив и надворНие се држиме до принципот на "квалитетот на прво место, услуга прво ,континуирано подобрување и иновации за да ги задоволи клиентите" за управувањето и "нула дефект, нула жалби" како на квалитетот цел.За да се совршени нашите услуги, ние нудиме производи со најдобар квалитет на разумна цена.За Превозот : 1...

DEN 2323.00 2640.00

4024-1014-01 56AA54270 Bizhub 600 Горниот Fuser Берач Прст за Коника Minolta Bizhub 750 600 601 751 Di551 Di650 Di5510 Di7210

Производ : Горниот Fuser Берач ПрстДел Број : 4024101401 56 AA54270Се користи во : За Коника Minolta Bizhub 750 600 601 751 Di551 Di650 Di5510 Di7210Детали За Производот : Превозот : Ние Брод на Светот преку DHL, UPSот, FEDEX, ТНТ, CPAM, ние исто така имаат свои товар на бродот на стоки worldwise со поевтина цена...

DEN 576.00

компатибилен Нови platen ролери / гума окното за зебра ZT420 200dpi 300dp етикета печатач P1058930-081 печатач глава за печатење

компатибилен Нови platen ролери / гума окното за зебра ZT420 етикета печатач глава за печатењеМодел:Зебра ZT420 За Модел : Зебра ZT420 200dpi 300dpПлаќање можеме да го прифатиме alipay и запад унија,кредитна картичка,qiwi паричник,банкарски трансфер Превозот United Staes,Канада,Мексико : 38 работни дена испраќаат од UPSот,DHL....

DEN 2232.00 2400.00

5pcs/многу NGERH0056QSZZ Ratchet Опрема За остри AR 160 161 162 162S 163 164 200 200S 200SE 201 205 206 207 ARF161 ARF201

5pcs / многу NGERH0056 QSZZ Ratchet Опрема За остри AR 160 161 162 162 S 163 164 200 200 S 200 SE 201 205 206 207 ARF161 ARF201За моделот : За ОстарСе користи во : За Остри AR160 AR161 AR162 AR162 S AR163 AR164 AR200 AR200 S AR200 SE AR201 AR205 AR206 AR207 ARF161 ARF201Количина : 5pcs / многуБрза Испорака : Рок 27 Работни дена по paymen.Пакетот вклучува : 5pcs Ratchet ОпремаГаранција : 100% враќање и замена ако квалитет proble;Кажи ни што има делови што ви се потребни за остар, ајде да ви помогне.Слично ПакувањеШопинг ВодичЗа плаќање1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презимеСите производи ќе бидат проверени строго пред превозот.ние брод на Aliexpress адреса на само.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress ако се совпаѓа со вашиот примање адреса пред да плаќаат.Ви благодариме!3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход...

DEN 1627.20

4 парчиња Ограничување Врвот на Главата (Dx5) Серија: Mutoh ValueJet, MimakiJV5/JV33, за EPSON GS6000 капа станица

4 парчиња Ограничување Врвот на Главата (Dx5) Серија : Mutoh Value Jet, Mimaki JV5 / JV33, за EPS GS6000 капа станицаНови Ограничување Врвот за Еп DX5 глава за печатењеРастворувач отпорни подобрена структура за да се спречи деформација ...

DEN 2052.00 2160.00

ОРИГИНАЛНИОТ F190000 глава за печатење Печати ја Главата за Epson работна Сила 545 600 610 615 645 840 WD3520 WF3540 WF7015 WF3520 SX525WD TX560WD

Опис : Производот n аме : глава за печатење Печати ја Главата Печатач ГлаваСе користи за Epson работна Сила 545 600 610 615 645 840 WD3520 WF3540 WF7015 WF3520 SX525 WD МЕНЕ 80 W 700 FW 900 WD 960 FWD 85 ND ME82 WD WF 3011 3531 SX535 WD BX630 FW TX500 W TX600 FW BX600 FW BX610 FW B40 W B42 W T40 W SX600 FW SX610 FW SX510 W SX515 W BX625 FWD BX525 WD BX535 WD BX925 FWD BX935 FWD BX635 FWD TX550 W SX620 FW ОЕМ код : F190010 F190000 Пакување : Неутрален Пакет Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!

DEN 935.52

ОЕМ мастило амортизерите единица За Epson 3880C 3885 3850 3880 мастило Амортизерите Со држачот

За Epson 3880 C 3885 3850 3880 мастило Амортизерите Со држачотДетални информацииИме на производ : Принтер Ink Амортизерите со држачотPrinter Model : За Epson 3880 C 3885 3850 3880MOQ : 1 bucОлово време : 24 дена по плаќањеИспорака : DHL,EEMS,Кина пост итнПлаќање : со Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto итн.ОписМатеријал : Направени од увезени филтер со П...

DEN 2160.00

Бесплатен превозот нови оригинални за 9000 9050 9040 да се намали Притисокот Ролери RB2-5921-000 RB2-5921 печатач дел на продажба

Превозот : Ние Брод на Светот преку DHL, UPSот, FEDEX, ТНТ, CPAM, ние исто така имаат свои товар на бродот на стоки worldwise со поевтина цена Предмети се испраќаат преку DHL, UPSот, FEDEX, ТНТ, стигнат до повеќето од countryes whith во 515 работни дена...

DEN 3504.00

Formatter Одбор логика Главниот Одбор Плоча мајка одбор За Epson PX650 ЕП-702A

Гаранција Услуга : земјите на ЕУ, купувачи, ве молиме забелешка : Поради посебната природа на печатач додатоци и компјутерски додатоци, сите производи што се продаваат во оваа продавница не се имплементира "две годишна гаранција услуга на стоката што се бара со правото на ЕУ"...

DEN 1515.00 1894.08

1 buc /многу Gongzheng GZ 3201AU 3208AU thunderjet растворувач плотер со спектри поларис PQ512 главата енкодер растер сензор

опис на производотGongzheng GZ3208 DS T3204 инкџет печатач со спектри поларис PQ512глава енкодер сензор растер сензор за thunderjet печатачпроизвод спецификитепостојат два типа енкодер сензор за gongzheng инкџет печатаченкодер сензор со H9730 readerенкодер сензор со H9720 readerовој линк за енкодер сензор со H9720 читателот ,ако сте заинтересирани водруг вид ,pls остави порака до продавачот ,ви благодаримевнимание ве молампроизвод екранотплаќање / испорака / враќањеиспорака детална : 1...

DEN 955.20

Мастило амортизерите За EPSON Перо Про 9910 амортизерите

Мастило амортизерите За EPSON Перо Про 9910 амортизеритеКарактеристики1 Ќе треба да ја замени овие апсорбери на секои 3 месециОвие апсорбери работа за вода и база на растворувач инкџет печатари.2...

DEN 2189.00 2304.00