• Ново
Висок Квалитет на Нови Тапан Чистење Ножот За Canon IR5000 5000 6000 5020 6020 5070 5570 6570 5055 5065 5075 7200 8500 9070 7105

Висок Квалитет на Нови Тапан Чистење Ножот За Canon IR5000 5000 6000 5020 6020 5070 5570 6570 5055 5065 5075 7200 8500 9070 7105

DEN 393.60
DEN 374.00 -5 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


започнете
крајот
висок квалитет на тапан чистење на ножот компатибилен за Canon IR5000 5050 6000 5020 6020 5070 5570 6570 5055 550 8070 IR5065 IR5075 IR7200 IR8500 IR105 IR9070 IR7105
(FB4-1596-000 FA9-3995-000 FB3-8809-000 FA4-1827-000 FB6-2720-000 FB2-8453-000)
Ако имате потреба од големи количини, ве молиме контактирајте со нас.
Пакување : Неутрален
Време на испорака :
Во рок од 3-5 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел количество )
Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
Ако ви треба со други express,ве молиме контактирајте со нас.
За по-продажба на услуги :
(1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Особините

Бренд Име:
RUIJIAXIN
Број На Модел На:
FB4-1596-000 FA9-3995-000 FB3-8809-000 FA4-1827-000 FB6-2720-000
боја:
Други
Тип:
Други
Објектот:
Тапан чистење нож за Чистење на ножот Wiper сечилото
Модел:
IR5000 5050 6000 5020 6020 5070 5570 6570 5055 550 8070
Модел 1:
IR5065 IR5075 IR7200 IR8500 IR105 IR9070 IR7105
Функција:
компатибилен нови

Купувачите избираат и

компатибилен Нови platen ролери / гума окното за зебра ZT420 200dpi 300dp етикета печатач P1058930-081 печатач глава за печатење

компатибилен Нови platen ролери / гума окното за зебра ZT420 етикета печатач глава за печатењеМодел:Зебра ZT420 За Модел : Зебра ZT420 200dpi 300dpПлаќање можеме да го прифатиме alipay и запад унија,кредитна картичка,qiwi паричник,банкарски трансфер Превозот United Staes,Канада,Мексико : 38 работни дена испраќаат од UPSот,DHL....

DEN 2232.00 2400.00

2 парчиња/многу галакси UD-181LA 2512LC 3212LC 1812LC 1812LA инк-џет печатач, infiniti phaeton енкодер сензор растер сензор резервен дел

опис на производот2 парчиња / многу галакси UD181 LA 2512 LC 3212 LC 1812 LC 1812 LA инкџетпечатач infiniti phaeton енкодер сензор растер сензор резервен делпроизвод спецификитевнимание ве молампроизвод екранотсо производотплаќање / испорака / враќањеиспорака детална : 1...

DEN 1435.20

FA04010 FA04000 глава за печатење Печати ја Главата за Epson L300 L301 L351 L355 L358 L111 L120 L210 L211 ME401 ME303 XP 302 402 405 2010 2510

FA04010 FA04000 глава за печатење Печати ја Главата за Epson L300 L301 L351 L355 L358 L111 L120 L210 L211 ME401 ME303 XP 302 402 405 2010 2510ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТИме на производ : FA04000 FA04010 глава за печатењеОдговараат на модели : L300 L301 L351 L335 L303 L353 L358 L381 L551 L541 L350 L455 L365 L400 L401 L110 L111 L211 L555 L220 L355 L210 L120 PX300 PX435 A XP302 XP402 XP400 XP401 XP410 XP415 XP412 XP405 XP403 XP406 XP413 XP300 XP302 XP310 XP315 NX330 XP303 XP305 XP306 XP312 XP313 WF2540 WF2531 WF2521 WF2541 WF2010 W WF2510 WF WF2530 WF2520 WF2540 XP214 220 XL T220 XL T220120 WF2630 WF2640 WF2650 WF2660Нашето ветување : 1)Висок квалитет,100% производство од фабриката.2)Ако не е квалитет е проблем на производи,производителите поддршка да го замени по потврдите.3)Нашите производи се точно опишани,100% вистински шут слики.4)Ние може да обезбеди професионална онлајн технички услуги за поддршка,времето е 09 : 00 am~9 : 00 часот.5)на Нашите производи гаранција еколошки.ПРОИЗВОД Детални ШОУБезбедно И Професионални Пакување : Пакувањето е фирма за да се обезбеди безбедно испорака.Сите сврзувачки елементи се означени за лесна идентификација.Квалитетот на прво место, Услуга прво, Вашето задоволство е наша најголема извршување!!За нас : ние сме еден од најголемите добавувачи на Aliexpress ,ние сме во состојба да обезбеди најдобра цена ,со највисок квалитет и supeior услуга ,ние inspecr нашиот производ пред превозот на нив и надворНие се држиме до принципот на "квалитетот на прво место, услуга прво ,континуирано подобрување и иновации за да ги задоволи клиентите" за управувањето и "нула дефект, нула жалби" како на квалитетот цел.За да се совршени нашите услуги, ние нудиме производи со најдобар квалитет на разумна цена.За Превозот : 1...

DEN 2323.00 2640.00

Голем Формат Печатач Allwin Mutoh Mimaki 3 начини чиста снег за Чистење Вентил Уред 3-начин вентили систем за Чистење на уредот( 8 бита)

Голем Формат Печатач Allwin Mutoh Mimaki 3 начини чиста снег за Чистење Вентил Уред 3начин вентили систем за Чистење на уредот( 8 бита)На глава за печатење се бара да биде инсталирана од страна на професионални лица.Внимание : 1.Пред инсталирање на глава за печатење,мора да се направи печатач исклучување.кога заврши инсталирањето,може да се наполни автомобилот се движи нежно Со рачка за да го проверите главата инсталирате ок или не.2.Не контактирајте со мастило кога ќе ја вметнете главата кабел.И бидете сигурни дека за контакт и со штекерот.Ако не,дека можеби направи главата краток circui.3.проверете кертриџ е мастило е полна или не,ако кертриџ е мастило ниво е премногу ниско,тоа ќе ја оштети главата.4.проверете wiper и ограничување е валкано или не.Ако direty,треба да ги промените.5.Главата може да има воздух во внатрешноста на млазницата, така што не би било нормално за печатење,тоа само може да биде нормална по глава на воздухот празнење целосно надвор линија.Внатрешниот воздух треба да се целосно испразнета, пред тоа може да се користи нормално.Глава За Печатење Се Врати Барања : Сите наши печатачки глави се highprecision стока и сосема нов, по приемот на стоката,ве молиме прво потврдете ја печати ја главата модел и спецификациите, на секој проблем, ве молиме контактирајте со нашите продажниперсоналот што е можно поскоро.Било каков проблем по печатачки глави се инсталира и користи ќе се неповратни.

DEN 4055.04

Хумор-боја Xaar382 главата конектор Печатач дел

Хуморбоја Xaar382 главата конекторДобредојдовте на Големо! Добредојдовте да се меша предмети од нашата продавница!Поголема цел,Поголем попуст!100% Гаранција За Квалитет !Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте ме слободно..Јас сум секогаш тука, во вашата услуга.Пакет и испорака : 1...

DEN 312.00

DC4110 Екран на Допир За Xerox 4110 700 550 250 240 252 DC4112 DC1100 dc252 печатач дел За Xerox 900 1100 260 4112 екран на Допир Панел

DC4110 Екран на Допир За Xerox 4110 700 550 250 240 252 DC4112 DC1100 dc252 печатач дел За Xerox 900 1100 260 4112 екран на Допир Панел1.За употреба во Xerox DC 700 1100 4110 4112 препишувач2.Тип : Копир Екран На Допир3...

DEN 1248.00

Gongzheng 20P Xaar глава конектор Печатач дел

Gongzheng 20 P Xaar глава конекторДобредојдовте на Големо! Добредојдовте да се меша предмети од нашата продавница!Поголема цел,Поголем попуст!100% Гаранција За Квалитет !Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте ме слободно..Јас сум секогаш тука, во вашата услуга.Пакет и испорака : 1...

DEN 288.00

1 buc /многу Gongzheng GZ 3201AU 3208AU thunderjet растворувач плотер со спектри поларис PQ512 главата енкодер растер сензор

опис на производотGongzheng GZ3208 DS T3204 инкџет печатач со спектри поларис PQ512глава енкодер сензор растер сензор за thunderjet печатачпроизвод спецификитепостојат два типа енкодер сензор за gongzheng инкџет печатаченкодер сензор со H9730 readerенкодер сензор со H9720 readerовој линк за енкодер сензор со H9720 читателот ,ако сте заинтересирани водруг вид ,pls остави порака до продавачот ,ви благодаримевнимание ве молампроизвод екранотплаќање / испорака / враќањеиспорака детална : 1...

DEN 955.20

ОЕМ мастило амортизерите единица За Epson 3880C 3885 3850 3880 мастило Амортизерите Со држачот

За Epson 3880 C 3885 3850 3880 мастило Амортизерите Со држачотДетални информацииИме на производ : Принтер Ink Амортизерите со држачотPrinter Model : За Epson 3880 C 3885 3850 3880MOQ : 1 bucОлово време : 24 дена по плаќањеИспорака : DHL,EEMS,Кина пост итнПлаќање : со Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto итн.ОписМатеријал : Направени од увезени филтер со П...

DEN 2160.00