• Ново
220v 3/4, дувачкиот електромагнетниот вентил за тнг lng гас контрола електромагнетниот вентил 220V

220v 3/4, дувачкиот електромагнетниот вентил за тнг lng гас контрола електромагнетниот вентил 220V

DEN 2016.00
DEN 1895.00 -6 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Спецификации :
Големина : 3/4"
Циклус : 50/60 Hz
Напон : 220 V
Напон Спектар ±10%
Работниот Медиум : Гас(ТНГ/LNG/TG)
Оперативен притисок : 0-7kgs/cm3
Работна Температура : -5~85°C
Материјал : месинг
Модел на Нормално, блиски и отворени за 220 V
Други начини на Плаќање : Paypal / Western union / ТТ

Особините

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Број На Модел На:
3/4 220V
Печење & Тесто Алатки Тип:
печење вентил
Материјал:
Дувачкиот
Големина:
3/4 inch
Напон:
220V ac
Работниот Медиум:
Гас(ТНГ/LNG/TG)
Работна температура:
Модел:
Нормално, блиски и отворени за 220V
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

8 Велигден Јајце Форма Торта Декорација Сапун Мувла Силиконски Калап Желе Мус За Кујна Bakeware Molde Де Силикони Чоколадо Мувла

материјал : силиконбоја ќе ја испрати по случаен избор, големина мери со рака, ве молиме овозможи 0.10.5 cm разлика / должина 26.8 см, ширина 15.8 cm, јајце 6.2x4.4cm, дебелина 3cm,тежина : 90gпакет : 1pc

DEN 153.60

Трговија на големо/мало,бесплатен превозот,стапалки коска форма за Печење Tools / глина мувла / декорација / чоколадо мувла FM

Употреба : рерна, микробранови печки, фрижидери и други Торта, леб, овошје желе, приготвена храна, чоколадо, ice cubeГолемина : за 7.5* висока 1.3 СМ (тежина 50 g)Коска : околу 4.5*1.9 CM, 3*0.9 CMСтапалки : 4.2*4 CM, 2.2*1.7 CMСовети : O ur производи се направени од НАС ФДУ храна степен на суровини,доколку не е мирис само затоа што калапи беа направени неодамна,ве молиме обидете се стави на празни калапи во печка за некое време и потоа мирисот ќе бидат отстранети.*За попуст : ако цел повеќе од 6pcs, pls pontact нас пред плати, ние ќе ви ги даде попуст!!! Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме ! Во Aliexpress систем, постојат onnot сите земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

DEN 274.00 360.00

TTLIFE 280ml/709ml Melaleuca Торта Прстен Мус Прстен Melaleuca Падобран Кожа Мувла Нерѓосувачки Челик Печење Мувла

*ШОПИНГ СОВЕТИ*Како можам да плати за мојата купување? Alipay(зачувам),Кредитни картички се прифаќаат ако имате барање на предмети, контактирајте со нас или да се направи порака под цел...

DEN 72.00 85.44

4-шуплина Мувла Елка Форма Силикони Сапун Изработка на рачно изработени Сапун Кујна Печење Колачи Храна Торта Формирање Алатка

[xlmodel][производи][35112][xlmodel][производи][35112][xlmodel][производи][35112][xlmodel][производи][8888] Ќе Ви се Допадне .. опис на ПроизводотОпис на производот Име : Силиконски калап Материјал : храна одделение силиконски Боја : Случајни Сапун мувла големина : 214*180*29mm Метод на работа 1...

DEN 515.00 627.84

100pcs 7cm Дијаметар од Пет-petaled Цвет Форма Auminium Легура Курва Торта Мувла Cupcake Мувла Желе Пудинг DIY Bakeware Алатка ZA6369

Производ : Алуминиум Легура Торта КалапиМатеријал : Висок Квалитет На АлуминиумТежина : 18g / еезГолемина : горниот дијаметар 7cmbottome 4.5 cm дијаметарвисина 6cmУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DEN 4788.00 5040.00

1PC 24 шуплини плоштадот во облик на коцка Тешко Поликарбонат Чоколадо Мувла PC Бонбони Тестенини Алатка за Вбризгување на PC Торта Мувла

1 PC 24 шуплини плоштадот во облик на коцка Тешко Поликарбонат Чоколадо Мувла PC Бонбони Тестенини Алатка за Вбризгување на PC Торта МувлаКарактеристики : * Материјал : поликарбонат( PC ) или КАКО* Облик : плоштадот во облик на коцка* Користење : за правење чоколадо / торта* Предмет бр...

DEN 474.00 1214.40

Зајакот во Облик на Алуминиум Мувла Sugarcraft Бисквит Cookie Торта Тесто Печење Машина Мувла Алатка за печење bakeware мувла

11Материјал : металТип : торта алаткаКоличина : 1pcsБоја : автоматскиВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење!!!ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.Цел износ повеќе од $7 , ние ќе превозот од регистрирани пост или Eпакет со следење на број ,во спротивно ќе брод од страна на обичните пост.Објектот ќе биде испратена до купувачот превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса пред да се плати.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 12 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 35working дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.Трговија на големо : ние ќе брод од DHL ,UPSот ,EMS или други брзо express (бесплатно), Ќе купуваат повеќе ,ќе ви даде повеќе попуст...

DEN 40.00 47.52

4Pcs Средна Големина Погодни за 3-Боја Спојка Шлаг Цевки Млазници Поставите Совети Алатка Издувам Торта Декорирање DIY Sugarcraft Тесто Алатка

4 Pcs Средна Големина Погодни за 3Боја Спојка Шлаг Цевки Млазници Поставите Совети Алатка Издувам Торта Декорирање DIY Sugarcraft Тесто АлаткаГолемина : 4*2.5 cmНие обично испратите стоки преку експрес : DHL ,тоа треба 35 дена подоцна за да се дојде ако брод во Европа, Северна Америка,Austrlia , а треба 57days да Азија,Јужна Америка и Африка.Ако ви се допаѓа производ, љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек кога ќе го добиете производот...

DEN 288.00 319.68

Трговија на големо/мало,бесплатен превозот, 1pcs силикони чоколадо мувла торта декоративни мувла серија печење алатки

Совети : O ur производи се направени од НАС ФДУ храна степен на суровини има мирис само затоа што калапи беа направени неодамна,ве молиме обидете се стави на празни калапи во печка за некое време и потоа мирисот ќе бидат отстранети.Мувла спецификации : 8.8 * 5 * 1.1 cmМувла спецификации : 8.5 * 7 * 1.5 cmМувла спецификации : 11 * 9 * 0.8 cmзаврши големина на : 6.2 * 6.2 * 1.5 cmМувла спецификации : 18.5 * 5.5 * 0.8 cm во Калап спецификации : 16.5 * 3.8 cmМувла спецификации : 15 * 4.5 * 1.4 cm Спецификации : Должина 14.2 cm 14 GМувла спецификации : 7.3 * 7.3 * 1.2 cm 44 G модел спецификации : 5.8 * 5.8 * 0.5 cm 14 GМувла спецификации : 9.6 * 9.6 * 1.3 cm модел спецификации : дијаметар 1.7 CMмувла големина 7 * 7cmсапун големина 4.5 * 5 * 2Умре големина од околу 10 * 8 * 1.5мувла големина за 8.3 * 10.2 * 1cmмувла големина за 10.8 * 11.5 * 1cmмувла големина за 7.2 * 6 * 1cmкалап за големина 7.7 * 8.9 * 1.9 cmМувла големина од околу 6.8 * 1.5 cmНадвор од мувла големина на : 7.9 * 6 * 1.2 СМ од мувла тежина : околу 10gбоја : случајни : микробранова печка , фрижидер , може да се вода за миење и дезинфекција мекаварени : mattersneeding вниманието од отворен пламен , алаткаБоја : случајни испорака Квалитет : во согласност со САД ФДУ квалитет, нетоксични за заштита на животната средина, температура 40 до +230 целзиусови степени Користи : да се направи колачи, леб, косата, желе, приготвена храна, чоколадо и сл...

DEN 219.00 288.00

VOGVIGO 3pcs/Set Прекрасна Цртан филм Животински Облик Cookie Мувла Бисквит Машина Марки Чоколадо Foundant Ориз Топки Калап за Печење Gadget

*ШОПИНГ СОВЕТИ*Како можам да плати за мојата купување? Alipay(зачувам),Кредитни картички се прифаќаат...

DEN 77.00 143.52

СКАРА Пирамида Пан Bakeware Nonstick Силикони Печење Душеци Подлога Габи, Микробранова Печка за Печење Послужавник Лист Кујна Печење Алатки

Силиконски Пирамида Пан Не Држи Масти Намалување на Силиконски Готвење Мат BBQ Мат Микробранова Печка за Печење Послужавник Лист Кујна Печење АлаткиОпис : Сосема нов и висок квалитетПирамида форма Црвено силикони печење мат.Масло и Маснотии Слободни Готвење.Еднократно, нестап, нетоксични и висока температура отпор.Машина за миење садови безбедно, Лесен за употреба и чиста.Рерна и Микробранова безбедно.Материјал : Foodgrade силикониТемпература Отпор : 40°c до +200°cГолемина : 38.8*27.4 cmБоја : ЦрвенаПакетот Вклучува : 1x Пирамида Мат

DEN 91.00 113.28

1PC Longming Дома Водоотпорен престилки за жените прекрасна кујна престилка џеб рака крпа жешки апарати за домаќинство чистење тесто алатки LB 402

Опис : Член име : ПрестилкаМатеријал : Полиестер+Памучни со обложениБоја : Небо сина,црвена,розова,роза,зелен,кралска синаГолемина : 74x64cmЕдиница тежина : околу 150g / pcAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 353.00 383.52

Броеви 0-9 Силикони Lollipop Мувла Со Стапови Lolly Бонбони 3D Чоколадо Мувла Фондан Тесто Печење Послужавник DIY Bakeware Алатки

Броеви 09 Силикони Lollipop Мувла Со Стапови Lolly Бонбони 3 D Чоколадо Мувла Фондан Тесто Печење Послужавник DIY Bakeware АлаткиИме : силикони chonlate мувлаМатеријал : СиликонГолемина на : 29*16.8*0.5 cmБоја : РозеваВе Молиме Имајте Во Предвид : Поради рака мерка, големината може да има 14 cm грешкаПоради Различни Монитор, бојата може да има разликаПоради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање1...

DEN 238.00 432.96

Трговија на големо,бесплатен превозот,25-250g Рака притискање круг /плоштад бела/розова mooncake мувла + мотив

Answer : ___________________________ Note : 1, потребно е да се обрне внимание на различни мувла може само да одговара на истите спецификации на Мотивот...

DEN 442.00 580.80