• Ново
ГИРА Е СИЛНА Привлечност Ѓердан Јака Изјава Гроздобер Сребрен Ѓердан Приврзоци За Жените се Облекуваат Накит Подароци DIY 8pcs H318

ГИРА Е СИЛНА Привлечност Ѓердан Јака Изјава Гроздобер Сребрен Ѓердан Приврзоци За Жените се Облекуваат Накит Подароци DIY 8pcs H318

DEN 637.92
DEN 536.00 -16 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


US $ 9.99 /многу US $ 9.99 /многу US $ 9.99 /многу US $ 24.99 /многу US $ 26.99 /многу US $ 26.99 /многу US $ 26.99 /многу US $ 19.99 /многу
Опишете
Материјал : Алуминиумски
Боја : како на сликата прикажани
Количина : 8pcs
Страна : ѓердан/синџир 60см
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Особините

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
mm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
60cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Лице
Број На Модел На:
Нови
Бренд Име:
ZHAOTANGHESILVERJEWELTY

Купувачите избираат и

1pcs Инспиративни Bunny Зајакот Шарм Ѓердан Симпатична Антички сребрен Животинско девојка Пријатели Pendant

2140886578237651 Шарм животни парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Нашата продавница продажбата на производи од нашата фабрика директно...

DEN 182.40

yiustar Нови Пристигнување Куче Шепа Печати Ѓердан Намали Мечка Дланка во Облик на Животно Долг Синџир на Pendant Ѓердан за жените Накит XL186

Материјал : БакарБоја : Злато / Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / картичка / opp вреќаВреме на испорака : 27 работни денаВашите дизајни и wholesales се добредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

DEN 54.00 90.24

CMJ8084 Водоотпорен Шупливи надвор круг со куче шепа печати cremation urn накит пепел pendant Куче Спомен Urn ѓердан

Инструкции пред место цел : Постојат неколку опции за вас избра пред да го поставите цел ,друга опција ,различни цена...

DEN 408.00

LongWay жените ѓердан Љубов Бренд Срцето Златен Накит Боја Синџир Ѓердан За Жените Долг Ѓердан Colar Sne160126

Long Way Љубов Бренд Срцето Накит Мода се Зголеми Боја Боја Синџир Ѓердан За Жените Долг Ѓердан Colar Feminino Sne160126 100% Сосема Нов Стил : Мода Накит / Ѓердани & Приврзоци Материјал : Екопријател Цинк Легура, Боја Боја Ѓердан Големина : 82cm Предмети : Линк Синџири Ѓердани Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Функција : Срцето Ѓердан Накит За Жените Оваа накит договор со животната средина барања за новодојдени Дизајн Ѓердан Накит

DEN 196.00 239.52

1pcs Инспиративни Равен Шарм NecklaceCute Антички сребрен Животинско девојка Пријатели Pendant

2140886578237651 Шарм животни парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Нашата продавница продажбата на производи од нашата фабрика директно...

DEN 182.40

Симпатична Слон Ѓердани & Приврзоци За Жените трговија на Големо FR Колиер Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик Женска Ѓердан Pendant

Слон Ѓердан Гроздобер Женски Мажите Златен Накит Боја Шупливи Pendant & Синџир на Среќа Животно Приврзоци Накит за ЖенитеСтил : Симпатична слон pendant ЃерданМатеријал : 18k вистински злато позлатен, германски вакуум позлатаДолжина : 50 / 55 / 60 / 66cmcmПревозот : околу 12 до 20 дена за да стигнат до Соединетите американски ДржавиУслуга : 7 дена безусловна ВратиОвој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина Никел Слободни

DEN 227.00 445.44

LUXUSTEEL Хип-Хоп Стил Нерѓосувачки Челик Геометрија Приврзоци Компас G Со Шарм Кристал Masonic Pendant Ѓердан

Нашата Продавница Дома линк : https : / / luxusteel.aliexpress.com / store / 517046Продажба на Објект линк : https : / / luxusteel.aliexpress.com / store / saleitems / 517046.html?spm=2114.12010608.0.0.6d96ee87 RYLDyc

DEN 408.00 510.24

316L не ' Рѓосувачки Челик Кутија Синџир 3 Слој Витез Крстот Ѓердан Машки Христијански Накит Злато-Боја Крсте Mens Ѓердан Pendant

316 L не ' Рѓосувачки Челик Кутија Синџир 3 Слој Витез Крстот Ѓердан Машки Христијански Накит ЗлатоБоја Крсте Mens Ѓердан PendantСтил : витез крстот pendant ѓерданМатеријал : 18k вистински злато позлатенГолемина : шоу на слики, ве молиме да забележите декаПовод : ангажирање / годишнината / партија / подарокСостојба : сосема Нов, Одлична занает& парична КазнаПакет Содржина : 1 парче Хартија картичка, opp вреќаОвој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина Никел Слободни

DEN 342.00 670.08

QIAMNI 925 Sterling Silver Подарок 12 Ѕвезда Хороскопски Констелација Хороскоп Астрологија Галакси Кристал Цвет Водолија Знаци Ѓердан

9809Точка име : Роденденски Подарок 925 Sterling Silver 12 Ѕвезда Хороскопски Констелација Хороскоп Астрологија Галакси Кристал Цвет Водолија Знаци ЃерданЕкопријателски : ДаПовод : Годишнина Ангажман Подарок Партија СвадбаВашите Дизајни и Wholesales се ДобредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

DEN 280.00 431.52

QIAMNI 925 Sterling Silver 12 Ѕвезда Хороскопски Констелација Хороскоп Астрологија Галакси Бик Знаци Ѓердан април Мај Роденден Подарок

9809Точка име : 925 Sterling Silver 12 Ѕвезда Хороскопски Констелација Хороскоп Астрологија Диск Галакси Бик Знаци Ѓердан април Мај Роденден ПодарокЕкопријателски : ДаПовод : Годишнина Ангажман Подарок Партија СвадбаВашите Дизајни и Wholesales се ДобредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

DEN 280.00 431.52