• Ново
Bonsny Рачно Изработени Бренд Кукла Ѓердан Француски Крпа Долг Синџир На Pendant Година Нови Пролет Стил Мода Накит За Жените Додатоци

Bonsny Рачно Изработени Бренд Кукла Ѓердан Француски Крпа Долг Синџир На Pendant Година Нови Пролет Стил Мода Накит За Жените Додатоци

DEN 469.92
DEN 240.00 -49 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Големина на pendant : 60mm * 40mm
Тежина : 28 г
Должина на синџирот : 90cm

Особините

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
60mm * 40mm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
90cm
Обликотшема:
Слика
Број На Модел На:
AP629
Бренд Име:
bonsny
Метали Тип:
Железо
Тежина:
28g
is_customized:
Yes
боја:
multicolor
Стил:
Моден трендовски симпатична
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима

Купувачите избираат и

година нови модата, љубовта срце облик на ѓердан може да игра отворена фото прободен жена преку мала кутија со цвет ѓердан

Напомена : Почитувани купувачи,нашата продавница е minimun цел е $ 8 ( може да се меша различни објекти во нашата продавница ).Ви благодариме за вашето разбирање .Имајте пријатен ден!!! Ако не сте задоволни со нашите производи или имате било какви проблеми пред да ја напуштат повратни информации...

DEN 27.00 39.36

1pcs Инспиративни Був Шарм NecklaceCute Антички сребрен Животинско девојка Пријатели Pendant

2140886578237651 Шарм животни парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Нашата продавница продажбата на производи од нашата фабрика директно...

DEN 182.40

CMJ8084 Водоотпорен Шупливи надвор круг со куче шепа печати cremation urn накит пепел pendant Куче Спомен Urn ѓердан

Инструкции пред место цел : Постојат неколку опции за вас избра пред да го поставите цел ,друга опција ,различни цена...

DEN 408.00

Гроздобер Приврзоци Ѓердани за Жените Кубни Циркон Мода Свадба Накит Ангажман Партија Bijoux Femme Кутија Chian Ѓердан N002

Гроздобер Приврзоци Ѓердани за Жените Кубни Циркон Мода Свадба Накит Ангажман Партија Bijoux Femme Кутија Кина Ѓердан N002Q1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ??? A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќе се 3060 дена да пристигнат...

DEN 92.00 191.52

Симпатична Слон Ѓердани & Приврзоци За Жените трговија на Големо FR Колиер Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик Женска Ѓердан Pendant

Слон Ѓердан Гроздобер Женски Мажите Златен Накит Боја Шупливи Pendant & Синџир на Среќа Животно Приврзоци Накит за ЖенитеСтил : Симпатична слон pendant ЃерданМатеријал : 18k вистински злато позлатен, германски вакуум позлатаДолжина : 50 / 55 / 60 / 66cmcmПревозот : околу 12 до 20 дена за да стигнат до Соединетите американски ДржавиУслуга : 7 дена безусловна ВратиОвој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина Никел Слободни

DEN 227.00 445.44

Брзо се продава низ Европа и сад, моден тренд накит остава двојно остава диви краток ѓердан синџир синџир

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа најпопуларниотНие ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Бесплатен превозотСите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 до 5 работни дена по вашата исплата е расчисти.Answer : ___________________________ Note : производот ќе биде испратен преку нерегистрирани пошта која не може да се следи...

DEN 12.00 16.32

12pcs/многу Големо Кристал Кристал Мода Гроздобер Париз, Ајфеловата Кула Pendant Ѓердани Синџир Накит F101046

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоF101046 Ајфеловата кула Pendant Ѓердани трговија на големо Може да изберете било која боја,ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ : Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред илипо купувањето...

DEN 1689.12

1pcs Инспиративни Bunny Зајакот Шарм Ѓердан Симпатична Антички сребрен Животинско девојка Пријатели Pendant

2140886578237651 Шарм животни парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Нашата продавница продажбата на производи од нашата фабрика директно...

DEN 182.40

Керамички Ѓердани рачно изработени Цветни Приврзоци Мода Накит Бонбони Боја Гроздобер Додатоци Шарм за Жените трговија на Големо

Керамички Ѓердани Цвет Приврзоци Гроздобер 2015 Мода Накит Бонбони Боја Додатоци Шарм за Жените трговија на ГолемоМатеријал : КерамичкиБоја : Розова, Сина, Светло Сина, ЗеленаДолжина на Јажето : Може да се прилагодиБоја на Јаже можеби defferent како слика покажува$ДОЛАРИ 3.99 $ДОЛАРИ 5.09 $ДОЛАРИ 4.19 $ДОЛАРИ 5.09 $ДОЛАРИ 1.98 $ДОЛАРИ 5.99 $ДОЛАРИ 8.98 $2.99 ДОЛАРИ

DEN 335.52

12pcs/многу Големо Кристал Тениски рекет Мода Pendant Ѓердани Синџир Накит F101228

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоF101228 Тенис Pendant Ѓердани трговија на големо Може да изберете било која боја,ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ : Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред илипо купувањето...

DEN 1689.12

yiustar Нови Пристигнување Куче Шепа Печати Ѓердан Намали Мечка Дланка во Облик на Животно Долг Синџир на Pendant Ѓердан за жените Накит XL186

Материјал : БакарБоја : Злато / Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / картичка / opp вреќаВреме на испорака : 27 работни денаВашите дизајни и wholesales се добредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

DEN 54.00 90.24

2017 Мода Симпатична гроздобер 3D Боксер куче Pendant Ѓердан жените Тренди Ѓердан деликатна шарм подарок Накит

"""""Нашите производи имаат krabičkách или специјални пакување, обезбедување на сигурноста на транспортот ."""""Нашите производи се со бесплатен превозотОд Кина пост воздух mail за да ја испратите, треба 15 до 25 работни дена или така да пристигнат...

DEN 871.00 1339.20

QIAMNI 925 Sterling Silver Подарок 12 Ѕвезда Хороскопски Констелација Хороскоп Астрологија Галакси Кристал Цвет Водолија Знаци Ѓердан

9809Точка име : Роденденски Подарок 925 Sterling Silver 12 Ѕвезда Хороскопски Констелација Хороскоп Астрологија Галакси Кристал Цвет Водолија Знаци ЃерданЕкопријателски : ДаПовод : Годишнина Ангажман Подарок Партија СвадбаВашите Дизајни и Wholesales се ДобредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

DEN 280.00 431.52

HSIC 10pcs/многу Цртан филм Dragonball Исаија Z Логото Ѓердан Надворешната Трговија може да се Ротира Pendant Роденден Изненадување Подароци за Мажи

Материјал : алуминиум electroplatingГолемина : pendant е околу 4.5 * 6.0 cm, должина на синџирот на околу 42 см продолжување на синџирот на 6 cmТежина : околу 26 gНезависна пакување : блистер картичка пакување, анти триење и антиоксидацијаНие поддршка Dropshipping и може да се направи нарачка веднаш! BR APPLE&Мона За нас за тоа : Ние сме високи фабрика снабдувач со 6 години искуство на alibaba.Повеќето производи во нашата продавница е во парк...

DEN 777.00 959.52