• Ново
MJD2464 316L не ' Рѓосувачки Челик openable Само љубов Парфем Шише Cremation Пепел urns Ѓердани Urn Приврзоци Накит

MJD2464 316L не ' Рѓосувачки Челик openable Само љубов Парфем Шише Cremation Пепел urns Ѓердани Urn Приврзоци Накит

DEN 388.80
DEN 331.00 -15 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Особините

Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
MJD2464
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
Solitaire
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Змија Синџир
Стил:
Класичен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
AAAAA+
Функција:
50 cm
Стил:
Тренди
Должина:
50 cm
Тежина:
18-25 g
Корисни:
магнет стакло лебди locket Pendant Ѓердан
Метали Тип:
316 L ' рѓосувачки челик
квалитет:
AAAAA+
Пакет:
1pcs во мали oppbag

Купувачите избираат и

yiustar Нови Пристигнување Куче Шепа Печати Ѓердан Намали Мечка Дланка во Облик на Животно Долг Синџир на Pendant Ѓердан за жените Накит XL186

Материјал : БакарБоја : Злато / Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / картичка / opp вреќаВреме на испорака : 27 работни денаВашите дизајни и wholesales се добредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

DEN 54.00 90.24

Нови Пристигнување Пурпурна Кубни Циркони Сакура Pendant Ѓердан 925 Sterling Silver Срцето Ливчиња Ѓердан & Pendant за Жена Накит

Превозот Начин На Следење На ВебСтраница : Квалитетот ПроблемНие ќе ги провери секое парче на производи внимателно пред превозот, сепак некои од нив може да се оштетени за време на транзит, Ако најдете сите квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена по приемот, ние ќе испрати сте нов производ или рефундирање на дека плаќање.Ние обезбеди 15 дена се Врати УслугаЗа да не ви се допаѓа тоа или едноставно сакаат да се вратат, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена по приемот, да ги задржи на производи во првобитна состојба и да ја плати превозот цена од себе, ние ќе целосна наплата по добиваат вратени производи.За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да не брзаат да ја напуштат повратни информации или отворен спор, ве молиме не двоумете се да ме контактирате...

DEN 336.00 517.44

12pcs/многу Големо Кристал Кристал Мода Гроздобер Париз, Ајфеловата Кула Pendant Ѓердани Синџир Накит F101046

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоF101046 Ајфеловата кула Pendant Ѓердани трговија на големо Може да изберете било која боја,ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ : Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред илипо купувањето...

DEN 1689.12

Ретро Авганистан Hound Dog Pendant Ѓердан Женски/Машки Подарок Накит Ѓердан--12pcs/Многу(6 Бои Слободен Избор)

Уникатни рачно изработени Boho Шик Ретро Авганистан Hound Dog Pendant Ѓердан Машки и Женски Подарок Накит Ѓердан 12pcs / Многу(6 Бои Слободен Избор)Авганистан Hound Ѓердан Животинско Ѓердан Подарок Ѓердан Партија Ѓердан Мажите Ѓердан Милениче ЃерданУникатни Рачно Изработени Ѓердан Мода Ѓердан Женски Ѓердан Куче Ѓердан Рачно Изработени ЃерданКарактеристики : Нов и висок квалитет.Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе сиМногу individualize, нека ви плима до одеднашДиви, личност, многу популарнаМатеријал : Цинк легура(олово и nickle бесплатно),МесингНи Големина : ПрилагодливПрстен Количина : 12pcs / многуСостојба : новаТежина : 5gПакување : OPP Вреќа"""""Нашите производи имаат krabičkách или специјални пакување, обезбедување на сигурноста на транспортот ."""""Нашите производи се со бесплатен превозотОд Кина пост воздух mail за да ја испратите, треба 15 до 25 работни дена или така да пристигнат...

DEN 710.00 1092.96

Гроздобер Приврзоци Ѓердани за Жените Кубни Циркон Мода Свадба Накит Ангажман Партија Bijoux Femme Кутија Chian Ѓердан N002

Гроздобер Приврзоци Ѓердани за Жените Кубни Циркон Мода Свадба Накит Ангажман Партија Bijoux Femme Кутија Кина Ѓердан N002Q1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ??? A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќе се 3060 дена да пристигнат...

DEN 92.00 191.52

1pcs Инспиративни Равен Шарм NecklaceCute Антички сребрен Животинско девојка Пријатели Pendant

2140886578237651 Шарм животни парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Нашата продавница продажбата на производи од нашата фабрика директно...

DEN 182.40

Симпатична Слон Ѓердани & Приврзоци За Жените трговија на Големо FR Колиер Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик Женска Ѓердан Pendant

Слон Ѓердан Гроздобер Женски Мажите Златен Накит Боја Шупливи Pendant & Синџир на Среќа Животно Приврзоци Накит за ЖенитеСтил : Симпатична слон pendant ЃерданМатеријал : 18k вистински злато позлатен, германски вакуум позлатаДолжина : 50 / 55 / 60 / 66cmcmПревозот : околу 12 до 20 дена за да стигнат до Соединетите американски ДржавиУслуга : 7 дена безусловна ВратиОвој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина Никел Слободни

DEN 227.00 445.44

2017 Мода Симпатична гроздобер 3D Боксер куче Pendant Ѓердан жените Тренди Ѓердан деликатна шарм подарок Накит

"""""Нашите производи имаат krabičkách или специјални пакување, обезбедување на сигурноста на транспортот ."""""Нашите производи се со бесплатен превозотОд Кина пост воздух mail за да ја испратите, треба 15 до 25 работни дена или така да пристигнат...

DEN 871.00 1339.20

Персонализиран Нерѓосувачки Челик Pendant Вера Крстот Ѓердан Унисекс Мода Ѓердани & Приврзоци за Девојка Љубовник Подарок 21792

Точка Законик 217921 Количество=1pc / многуМатеријалиНерѓосувачки челикСинџир должина45см=18"инчиГлавно, Боја Сребрена на ѕвонење (како фото)Големина Приближно 26*13*1mm,во инчи : 1.02*0.51*0.04"~_~Било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни порака до нас.Бесплатен превозот, цел вредност над $7.99 да Queensland / Австралија / Japan / руската Федерација / Украина / Норвешка / Велика Британија / Франција / Германија / Австрија / Израел / Бразил / Саудиска Арабија~ ~ брод од страна на Eпакет,околу 1020 дена,со следење на број.За НАС,цел над $4.99 ,слободен брод од страна на eпакет,за 717 работни дена,со следење на број.*****Eпакет превозот побрзо и побезбедно да ви цел~ ~Превозот : Брод во 2 работен ден.Epacketсо следење на број,обично се 717days на патот.Кина Пост Регистрирани Воздух Mailсо следење на број, обично се 2535days.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плусбез следење на број, take3040days.Answer : ___________________________ Note : Единствена цел над НАС$120, ние може да се надополни со цел брзо брод прекуEMS, DHL,Fed Ex,ARAMEX,АЛАТКА посебна линија итн...

DEN 88.80