• Ново
Божиќ Подарок Мода Гроздобер Антички Елен Елен Долго Макси Ѓердани & Приврзоци Изјава Накит Жените Ѓердан Колиер femme

Божиќ Подарок Мода Гроздобер Антички Елен Елен Долго Макси Ѓердани & Приврзоци Изјава Накит Жените Ѓердан Колиер femme

DEN 112.32
DEN 99.00 -12 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Моден Гроздобер Антички Злато Сребро Елен Елен Ѓердан Ѓердани & Приврзоци Изјава Накит Жените Ѓердан Колиер femme

Особините

Бренд Име:
Meyfflin
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Гроздобер
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
GMNE1308038
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
118*80mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Легура
Тежина&Големина:
Околу 38.5 g-450*118*80mm
Пакување:
opp вреќа / меур заврши, надворешниот кутија пакет
боја:
Како слик покажува
is_customized:
Yes
Должина:
450mm
Облик/Шема:
Елен Елен

Купувачите избираат и

QIAMNI 925 Sterling Silver Подарок 12 Ѕвезда Хороскопски Констелација Хороскоп Астрологија Галакси Кристал Цвет Водолија Знаци Ѓердан

9809Точка име : Роденденски Подарок 925 Sterling Silver 12 Ѕвезда Хороскопски Констелација Хороскоп Астрологија Галакси Кристал Цвет Водолија Знаци ЃерданЕкопријателски : ДаПовод : Годишнина Ангажман Подарок Партија СвадбаВашите Дизајни и Wholesales се ДобредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

DEN 280.00 431.52

Моден Гроздобер Сребро 5pcs/Многу Бесконечност Симбол Конекции Број 8& САКАМ ТАНЦ Шарм Pendant Ѓердан 15

Мојот пријател : Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви благодариме за вашето време1 : Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите.2 : Ако не го примите пакетот за долго време, ве молиме контактирајте со нас и ние веднаш ќе го решат...

DEN 230.00 287.52

година нови модата, љубовта срце облик на ѓердан може да игра отворена фото прободен жена преку мала кутија со цвет ѓердан

Напомена : Почитувани купувачи,нашата продавница е minimun цел е $ 8 ( може да се меша различни објекти во нашата продавница ).Ви благодариме за вашето разбирање .Имајте пријатен ден!!! Ако не сте задоволни со нашите производи или имате било какви проблеми пред да ја напуштат повратни информации...

DEN 27.00 39.36

LongWay жените ѓердан Љубов Бренд Срцето Златен Накит Боја Синџир Ѓердан За Жените Долг Ѓердан Colar Sne160126

Long Way Љубов Бренд Срцето Накит Мода се Зголеми Боја Боја Синџир Ѓердан За Жените Долг Ѓердан Colar Feminino Sne160126 100% Сосема Нов Стил : Мода Накит / Ѓердани & Приврзоци Материјал : Екопријател Цинк Легура, Боја Боја Ѓердан Големина : 82cm Предмети : Линк Синџири Ѓердани Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Функција : Срцето Ѓердан Накит За Жените Оваа накит договор со животната средина барања за новодојдени Дизајн Ѓердан Накит

DEN 196.00 239.52

2mm 3мм 4mm 5mm 5.6 mm 6.6 mm Нерѓосувачки Челик кутија Ѓердан Синџир За жени мажи locket pendant

2mm 3мм 4mm 5mm 5.6 mm 6.6 mm Нерѓосувачки Челик кутија Ѓердан Синџир За жени мажи locket pendantза нас1.Ако ви треба обичај ве молиме контактирајте со нас2...

DEN 80.00 153.60

Брзо се продава низ Европа и сад, моден тренд накит остава двојно остава диви краток ѓердан синџир синџир

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа најпопуларниотНие ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Бесплатен превозотСите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 до 5 работни дена по вашата исплата е расчисти.Answer : ___________________________ Note : производот ќе биде испратен преку нерегистрирани пошта која не може да се следи...

DEN 12.00 16.32

1pcs Инспиративни Був Шарм NecklaceCute Антички сребрен Животинско девојка Пријатели Pendant

2140886578237651 Шарм животни парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Нашата продавница продажбата на производи од нашата фабрика директно...

DEN 182.40

316L не ' Рѓосувачки Челик Кутија Синџир 3 Слој Витез Крстот Ѓердан Машки Христијански Накит Злато-Боја Крсте Mens Ѓердан Pendant

316 L не ' Рѓосувачки Челик Кутија Синџир 3 Слој Витез Крстот Ѓердан Машки Христијански Накит ЗлатоБоја Крсте Mens Ѓердан PendantСтил : витез крстот pendant ѓерданМатеријал : 18k вистински злато позлатенГолемина : шоу на слики, ве молиме да забележите декаПовод : ангажирање / годишнината / партија / подарокСостојба : сосема Нов, Одлична занает& парична КазнаПакет Содржина : 1 парче Хартија картичка, opp вреќаОвој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина Никел Слободни

DEN 342.00 670.08

Персонализиран Нерѓосувачки Челик Pendant Вера Крстот Ѓердан Унисекс Мода Ѓердани & Приврзоци за Девојка Љубовник Подарок 21792

Точка Законик 217921 Количество=1pc / многуМатеријалиНерѓосувачки челикСинџир должина45см=18"инчиГлавно, Боја Сребрена на ѕвонење (како фото)Големина Приближно 26*13*1mm,во инчи : 1.02*0.51*0.04"~_~Било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни порака до нас.Бесплатен превозот, цел вредност над $7.99 да Queensland / Австралија / Japan / руската Федерација / Украина / Норвешка / Велика Британија / Франција / Германија / Австрија / Израел / Бразил / Саудиска Арабија~ ~ брод од страна на Eпакет,околу 1020 дена,со следење на број.За НАС,цел над $4.99 ,слободен брод од страна на eпакет,за 717 работни дена,со следење на број.*****Eпакет превозот побрзо и побезбедно да ви цел~ ~Превозот : Брод во 2 работен ден.Epacketсо следење на број,обично се 717days на патот.Кина Пост Регистрирани Воздух Mailсо следење на број, обично се 2535days.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плусбез следење на број, take3040days.Answer : ___________________________ Note : Единствена цел над НАС$120, ние може да се надополни со цел брзо брод прекуEMS, DHL,Fed Ex,ARAMEX,АЛАТКА посебна линија итн...

DEN 88.80

1pcs Инспиративни Равен Шарм NecklaceCute Антички сребрен Животинско девојка Пријатели Pendant

2140886578237651 Шарм животни парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Нашата продавница продажбата на производи од нашата фабрика директно...

DEN 182.40

Трговија на големо Sterling Silver Правоаголник Боја Фотографија Ѓердан Прилагодено Фото Keepsake Слика Ѓердан Подарок за Неа

ИМАЈТЕ на ум!~ Почитувани Купувачи добредојдовте на нашата продавница : Професионален custom накит фабрика !~ Нашата продавница Мин цел е 15 Парчиња (да може да се меша со различни обичај накит ) 1...

DEN 1907.52

Нови Накит Ѓердан Миленичиња Куче Шарм DIY Ѓердан Нараквици Пријателство Приврзоци трговија на Големо Евтини Приврзоци За Жените Пријатели Подарок

Нови Накит Ѓердан Миленичиња Куче Шарм DIY Ѓердан Нараквици Пријателство Приврзоци трговија на Големо Евтини Приврзоци За Жените Пријатели ПодарокПовеќето драги гости посета писмо : ви Благодариме за доаѓање, мило ми е што можам да ви обезбеди со најновите најдобри производи во Кина...

DEN 72.00 120.00