• Ново
Американската држава гроздобер облека продавница, ресторан birdcage кристал светилка за ламбата вила скалите pendant светлина

Американската држава гроздобер облека продавница, ресторан birdcage кристал светилка за ламбата вила скалите pendant светлина

DEN 7152.00
DEN 6794.00 -5 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Особините

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
qiseyuncai
Техника:
Рачно Плетени
Тело Материјал:
Кристал,Железо
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Гаранција:
2 години
Број на извори на светлина:
6
Примена:
Foyer
сертификација:
CCC,FCC,RoHS
Заврши:
Железо
Осветлување Област:
5-10square метри
Стил:
Модерна
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Напон:
90-260V
Материјал:
Метал
Место:
Салон,Студија,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел, Сала,Хотел Соба
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
синџир pendant
Абажур Боја:
Браун

Купувачите избираат и

IWHD Железо Hanglamp LED Pendant Светлина Модерна Дрво Lamparas де techo colgante moderna Кујна Виси Светилка Дома Осветлување

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Светла Карактеристики LED Стил на Земјата.модерната Димензии Тела Висина 30cm Тела Ширина 40cm Тела Должина 40cm Синџир / Кабелот Должина 150cm Синџир / Кабелот Прилагодливи или Не Синџир / Кабелот Прилагодливи Крошна / Backplate Димензија 12cm Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал метал / Дрво Тегови Нето Тежина(kg) 4kgрешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 9936.00

Модерната LED Лустерот Светлина Фитинг 16LED светла топло меур лустерот ресторан Три различни должини на бум Слободни EMS

Модерната LED Лустерот Светлина Фитинг 16 LED светла топло меур лустерот ресторан злато / црна лустерот луксузни дневна соба Извор : G4 Материјал : Железо + Стакло Забелешка : на Располагање енергијазаштеда или LED светилка монистра Должина : 100±5cm

DEN 8410.00 14016.00

Гроздобер Стакло Водоотпорен Отворен LED Двор Градина Таванот Светилка Droplight Осветлување Сала на Лофт Коридор Оркестарот

Опис : Ова Виси Droplight со одлична светлина и уникатен стил, може да се широко се користат за канцеларија, трпезарија, дневна Соба, балкон, лоби, aisle или декорација...

DEN 1824.00 1919.52

Гроздобер 6-рака железо кафез лустерот Лофт Креативна Личност Индустриски Lumiled Сијалица Американски Стил За Дневна Соба

Железо сенка E27 pendant светилка Lumiled индустриски стил фитинг приврзоциE27 фитингСијаличката не се вклучени6рака железо лустеротцрна завршижелезен кафез Сенка : D120mm

DEN 7950.00 8548.32

Југоисточна Азија pendant светилки цврсто дрво резба хотелски ресторан, бар личност коридор балкон pendant светла ЗА MZ124

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : дрво[Извор на светлина] : E27 (не содржи извор на светлина)[Главната технологија] : полиран[За] : дневна соба, ресторан, спална соба и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)[SIZE] : ВИДИ ПОДОЛУ

DEN 4704.00

ZYY Американската Држава Ретро K9 Кристал E14 LED Правоаголна Лустерот Трпезариска Соба Дневна Соба и Спалната соба Продавница Светилка за Осветлување Тела

ZYY Американската Држава Ретро K9 Кристал E14 LED Правоаголна Лустерот Трпезариска Соба Дневна Соба и Спалната соба Продавница Светилка за Осветлување ТелаПроизводи Detials : Модерен Дизајн, Таванот Кристал осветлување Тела, Рамна Планината Светилка, K9 Кристал ЛустеротДимензии : Должина 160cm x ширина 35cmИзвор на светлина : 3 W LED E14 светилки (Вклучени,како дар)Материјал : 100% Стакло , Железо (две бои за база : Црна или ЗлатоПредложи Простор Одговара : Ресторан,Дневна Соба, трпезарија, Foyer, Спална соба, Ходникот, Канцеларија и слично.Собранието е потребно ,прилагодени на услугата е достапна .Политика На Враќање : 1 Сите недефектен, неоштетени производи мора да се врати во рок од 1 месец по сте го добиле.2 ве Молиме вратете го во оригинална кутија, ако вие не треба / го сакаат тоа.3 ОРИГИНАЛНИ ПРЕВОЗОТ ЦЕНА ЌЕ БИДАТ ОДЗЕМЕНИ ОД СРЕДСТВАТА.4 И КУПУВАЧОТ треба да ја ПЛАТИ ВРАТИ ТАКСИ ПРЕВОЗОТ.5 Ние ќе ги провери секој се враќа внимателно...

DEN 39715.00 47280.00

Гроздобер Стакло Водоотпорен Отворен LED Двор Градина Таванот Светилка Droplight Осветлување Сала на Лофт Коридор Оркестарот

Опис : Ова Виси Droplight со одлична светлина и уникатен стил, може да се широко се користат за канцеларија, трпезарија, дневна Соба, балкон, лоби, aisle или декорација...

DEN 1824.00 1919.52

Децата светилка Pendant Светла личност боја на портокал лимон цртан филм светлината LED деца соба момче девојка соба бебе соба светилка ET80

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации За Производот Преглед : Боја : зелена, бела, црвена, жолтаГлавен материјал : акрил + алуминиумскиГлавната Технологија : висока температура на бојаИзвор : LED 5730 чип 18 W / 54 W / 76 WПредмет : дневна соба, трпезарија, спална соба, градинка, дневнаНапон : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)Боја температура : 2700k6500k (треба топла светлина или ладна светлина, ве молиме оставете порака)Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.Ние брод на други делови на светот, ако не се превозот земја листата, ве молиме контактирајте со нас, транспорт и време може да се разликува.

DEN 7200.00

Пост Модерната Двојно Стакло Lampshades G4 Led Pendant Светилка Сјај Pendant Светла За Дневна Соба Luminaria Го Суспендира Светилка Lamparas

започнетекрајотОпис На Производот : Име : Пост Модерната Двојно Стакло Lampshades G4 Led Pendant Светилка Сјај Pendant Светла За Дневна Соба Luminaria Го Суспендира Светилка Lamparas;Модел NO : KBDS002;Материјал : стакло, метал;Сијалица база : G4 led монистра;Напон : AC 85 265 V;Димензија : како фотографија;Место : центар, hotell сала, foyer, трпезарија;Тежина : 6kg;

DEN 6650.00 10555.20

Американската држава droplight Креативните уметности коридор ресторан птица pendant светилка, ковано железо бар спалната соба на една глава

Американската држава droplight Креативните уметности коридор ресторан птица pendant светилка, ковано железо бар спалната соба на една главаype : рурален pendant светлинаПримена : кујнски остров, трпезарија,спална соба,ресторан ,кафе ,лофтМатеријал : железо+ткаенинаОсветлување вклучувајќи yes или no : НЕМА Напон : 110 V~240 VМоќност : 5 WОсветлување област : 3 ~5 квадратни метри

DEN 2716.00 3312.00

Италијанскиот луксузен LED светла круг tassel синџир pendant светлина luminaire suspendu

детали за производотголемина на : Dia650mm / Dia800mm висина може да се прилагодиМатеријал : железо, челик, алуминиумБоја : злато / сребренаГолемина на овој производ можат да бидат направени во согласност со барање на купувачот...

DEN 36271.00 42672.00

Willlustr РАЗГОВОР КУБИСТИЧКИ PENDANT светилка геометриски виси осветлување повеќеслојна метална рамка на лофт Бар суспензија Светлина

Willlustr РАЗГОВОР КУБИСТИЧКИ PENDANT светилка геометриски виси осветлување повеќеслојна метална рамка на лофт Бар суспензија Светлинаматеријал : металнапон : 110 V240 Vсијалица приклучок тип : E14 или E12димензии : ширина 70cm*Висина 78cmвиси синџир должина : 1 метар (контактирајте со нас ако ви треба подолго или пократко синџир)* Оваа светилка може да се користи во сите земји во светот* Прилагодување на располагање...

DEN 30197.00 33552.00

Модерната едноставна Pendant Светла Висока Реплика стакло абажур едноставна Бела Црното злато боја Кунг G9 сијалица 5W виси Суспензија светлина

788.35 / комбо 853.21 / комбоДобредојдовте да ја посетите TOPTO електронска продавница ,купи повеќе заштедете повеќе ,ние професионалец во LED светло.Модерната Нордиските Pendant Светла Висока Реплика стакло абажур едноставна Бела Црното злато боја метално тело Кунг G9 LED сијалица виси Суспензија светлина со 5 W G9 led светилка AC220 V текст,ве молиме оставете порака ако ви треба AC110 V на текстМинимализам Нордиските LED pendant светлинаСветлината носителот : G9 светилка базаСветла боја : метално тело со црна боја / бела боја / злато позлатаМоќност : AC220 V текст G9 5 W led сијалица.топло бела 3000 K ,чиста бела 6000 KМатеријал : метал тело површината позлатаСветлината Големина : Кол.24cm и Кол.18cm стакло топката кабел должина 1.2 метри прилагодливи ,ве молиме погледнете ја фотоПримена : Teahouse Чај Бар Дома Декор Осветлување Тела дневна соба пабПакетот вклучува : 1 BUC модерна едноставна pendant светлина1 BUC 5 W LED G9 сијалица AC220 V текст,ве молиме контактирајте со нас ако ви треба AC110 V на текст

DEN 6639.00 6639.36

Ретро Кристал Лустерот светилка кристал pendant pendant лустерот светлина арт деко Лофт осветлување тела lusters en hanglampen

Ретро Кристал Лустерот светлина светилка кристал pendant лустерот светлина Ретро Кристал Лустерот светлина светилка кристал pendant лустерот светлина Ретро Кристал Лустерот светлина светилка кристал pendant лустерот светлина Ретро Кристал Лустерот светлина светилка кристал pendant лустерот светлина Ретро Кристал Лустерот светлина светилка кристал pendant лустерот светлина Добредојдовте во мојата продавница1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да го добиете вашиот парцела успешно.2.Ние сме фабрика директна продажба, па цени тука можете да добиете е навистина конкурентни, и квалитетот е одличен врз основа на нашата фабрика завршен контрола на квалитетот на системот, ние не верувам дека ќе имаат убав шопинг тука!Ретро Кристал Лустерот светлина светилка кристал pendant лустерот светлина Забелешка : Бесплатен Превозот значи испорака слободни без данок,царинење на царинската итн.Ретро Кристал Лустерот светлина светилка кристал pendant лустерот светлина параметри : Предмет : Ретро Кристал Лустерот светлина светилка кристал pendant лустерот светлина Материјал : железо Боја : црна, златна Напон : AC110240 V Е Светилки се Вклучени : Нема Гаранција : 3 годиниРетро Кристал Лустерот светлина светилка кристал pendant лустерот светлина Слика како подолу : Топла Продажба : $160 $50 $69.97 $74.17 $50.67 $46.22 $30 $29.95 $24.44 $49.95 $20.02 $21.42 $152.7 $45.9 $162.24 $111.52За Нашата Компанија : Превозот : 1...

DEN 12203.00 13710.72

Metalarte Lewit Лустерот Кол.55cm Metalarte Lewit Виси Светилка Бар Кафе Затворен Деко Осветлување

Предмет Тип : Лустери Место на Потекло : Кина (Копно) Бренд Име : gtop Сенка Тип : Ткаенина Сенка на Ветер : Долу Број на Светилки : 1 Светлосен Извор : Блескаво Светилки Стил : Модерна База Тип : E27 Е Светилки се Вклучени : Нема Број на Модел : 1136 Боја : Црна,Бела Тип : Современи Извор на Светлина : Заштеда на Енергија Материјал : Ткаенина Напон : 110 V, 120 V, 130 V, 220 V, 230 V, 240 VРуски Клиенти мора да се пополни даночен број и број на пасош на aliexpress за сопствени, или светилка не може да биде пратена од Ali Express Премиум Превозот или SPSR express, но од Кина пост mail...

DEN 7373.00 9216.00

Шарени Чаша Bowknot LED Коридор Лофт Спалната соба Бар Таванот Светлина Светилка Droplight Кафе Бар Сала, Продавница, Ресторан

Опис : Ова Виси Droplight со одлична светлина и уникатен стил, може да се широко се користат за канцеларија, трпезарија, дневна Соба, балкон, лоби, aisle или декорација...

DEN 2352.00

Модерната 35/65cm Foscarini Caboche Таванот Светла Акрилик Топката Abajur Дома Таванот Светилка Тела Јасно Класичната Luminaria

[Точка] : Модерна 35 / 65cm Foscarini Caboche Таванот Светла Фабрика Акрилик Топката Abajur Дома Таванот Светилка Тела Јасно Класичната Luminaria [Тела Големина] : Мал : D35cm H17cm Медиум : D50cm H17cm Големи : D65cm H17cm [Крошна Големина] : Мал : D15cm Медиум : D25cm Големи : D30cm [Материјал] : Акрил и Метал [Тела Боја] : Јасно и Злато [Сијалица Боја] : Топло бела / Бела [Процес] : Позлатен,Заварување, Рачно Плетени [Сијалица] : R7 SX1 ( Вклучуваат) [Напон] : 100 V 240 V [Власт] : 100300 W [Пакет] : Тешко картон+Заштитна foama [Примена] : Салон, Бар, Ресторан , Спална соба, Другите [Потекло] : произведено во Кина ...

DEN 5090.00 7168.80

YNL Модерна Нордиските Ретро Lumiled Сијалица E27 2 метри Линија Гроздобер светилки Антички DIY Уметност Spider Pendant Светлата Дома суспензија

7275 Топла ПроизводиОпис : Жица Должина : 2 m Таванот плоча Големина : Кол 20cm Материјал : метал и пластика Боја : црна сијалица : E27 x 6,8,10,12,14 Напон : 110 V или 240 V,4060 W (Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачи " земји) е Применливо : дневна соба, спална соба, трпезарија, продавница, салон, скали, ходници, итн...

DEN 1556.00 2131.20