• Ново
Силиконски Жаба Дланка Рака Пливање Перки Рака Webbed Ракавици Пливање Пераи Триатлон Обука Перки Брз Прст Ракавици Веб Гребло

Силиконски Жаба Дланка Рака Пливање Перки Рака Webbed Ракавици Пливање Пераи Триатлон Обука Перки Брз Прст Ракавици Веб Гребло

DEN 80.16
DEN 63.00 -21 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


100% Сосема нов и висок квалитет
Брзина : пливаат и се фати бран побрзо
Обука : Зголемување на отпорот и да се подобри техниката .Одлично за почетници
Хидро зафат : Пливање Веб обезбедува целосна флексибилност на вашата рака и се зголемува се одржи на лизгава површини
Забава : Базен Веб доаѓа во повеќе бои и може да се користи од страна на деца и возрасни од сите возрасти
Hydrodynamic дизајн е лесен за користење
Патентирана 5 прст Силика гел дизајн
Пливање Веб е уникатен патентиран дизајниран вода додаток кој работи како webbed ракавици без целосна рака куќиште и дополнителна тежина на водата ракавици
Пливање Веб вклопува во текот на прсти и создава вода џеб-како и многу вода животни со webbed нозе -обезбедување на максимална ефикасност на корисникот кога пливање Погоден за Конкурентни пливање, Сурфање, нуркање, ватерполо, Триатлон обука, се Отвори вода за пливање, Вода, аеробик, Вода рехабилитација и терапија итн
Направен од висок квалитет со силиконска
Количина : 2 парчиња
Боја : Розова
Големина : M (одговара на повеќето жени) 2 x Рака Пливање Перки 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.

Особините

боја:
Green S, Зелена M, Зелена L, Розова S, Розова M, Розова L, Сина M, Сина S, Сина L
Број На Модел На:
WB065
Бренд Име:
VKTECH
Големина:
One Size
Возраст:
Возрасни
Материјал:
Гума
боја:
Зелена,Розова,Сина
Големина:
S for child,M for women,L for men

Купувачите избираат и

Топла saling Neoprene Нуркање Чорапи Сурфање Пливање Чорапи Спортови на Вода Нуркањето Подигање

некои од нашите swimwears добиете ФИНА одобрени Топла saling Neoprene Нуркање Чорапи Сурфање Пливање Чорапи Спортови на Вода Нуркањето Подигање.Корисни Совети1.Ако не го знаете вашиот големина, може да се консултираат со нашата служба за корисници.2.Ако висината е само но, чаби тело, сугерираше дека се избере една голема големина на дворот.3.Не професионалци купување професионални бански, исто така, ве молиме, изберете ја големината на голем двор...

DEN 545.00 1135.68

3ММ Не се лизга Neoprene Краток Плажа Чорапи Во Светот Пераи Antiskid Нуркање се Нурне Чизми Нуркањето Wetsuit Дома Чевли

Добредојдовте на нашата продавница !!!3ММ Neoprene Краток Плажа Чорапи Во Светот Пераи Не се лизга Antiskid Нуркање се Нурне Чизми Нуркањето Wetsuit Дома ЧевлиОпис : Состојба : 100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : NeopreneБоја : како на сликата шоу尺码 S M L 鞋码 / Препорачана големина 3133 3436 3739 长度 21cm / 8.27 во 22cm / 8.67 во 24cm / 9.45 во1...

DEN 120.00 148.32

бесплатен превозот за Атомска aquatics Отвори Пета Splitfins со Нерѓосувачки Тока

детали за производотДури И Риба Завист Split FinsЗошто Split Fins испорача повеќе погон со помалку воздух потрошувачкаСите го зеде беше гледа опашката перки на риба освен тоа дека ние не можеше да држи чекор со нив, бидејќи нашите традиционални перки ги зеде премногу напор...

DEN 15320.16