• Ново
P760 Вакуум контрола на притисокот прекинувач (vaccum притисок switch),можат да го контролираат вакуум степен на вакуум пумпи

P760 Вакуум контрола на притисокот прекинувач (vaccum притисок switch),можат да го контролираат вакуум степен на вакуум пумпи

DEN 2256.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


P760 Вакуум контрола на притисокот (vaccum притисок switch),

Особините

Тип:
Вентили
Број На Модел На:
P760
Бренд Име:
WZVAC

Купувачите избираат и

20Pcs TLE7230G BCM нови

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

DEN 1038.00 1104.00

CNC струг Flex Вода Масло се Префрлите на Контрола Coolant Цевка Цевка 1/4 BSPT Нишка

Име на производ Coolant Цевка Материјал Пластични Навој Дијаметар 1 / 4" BSPT(13mm) Рамна Млазницата Надворешни Големина21 x 7mm / 0.8"x 0.28"(L*W) Должина (Прибл.) 34cm / 13.4" Главна Боја ТемноСина,Портокалова Тежина 21g

DEN 216.00

Нови и оригинални AUTONICS E40S6-100-3-Т-24 Пораст на ротари енкодер 12-24VDC

100% Нови и оригинални AUTONICS E40 S61003Т24 Пораст на ротари енкодер 1224 VDCПроизведено во Кина Надворешниот дијаметар од 40 mm вратило тип / шупливи вратило тип / вграден тип пораст на ротари енкодер Надворешниот дијаметар од 40 mm вратило тип / шупливи вратило тип / вграден тип пораст на ротари енкодер E40 серија Нови 1224 VDC напојување напонот на Линија Возачот излез тип на производи, зголемување на корисникот избор...

DEN 3072.00

CDM2B20-100 СКМ тип на цилиндар CM2 CDM2 серија 20mm Понесе 100 Удар Мини Пневматски Воздух Цилиндри 20-100mm со висок квалитет

CDM2 B20100 СКМ тип на цилиндар CM2 CDM2 серија 20mm Понесе 100 Удар Мини Пневматски Воздух Цилиндри 20100mm со висок квалитетPls Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Сликата Е CDM2 B2025 за вашиот Код.Ако ви треба помош,pls контактирајте со нас.2.Стоката треба 23 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 12 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPSот,ТНТ, Итн.)4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.Поуслугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.

DEN 528.96

XRN-1250 DC24V се Повлече Тип 10мм 50N Отворена Рамка Електромагнетниот Electromagnet

Спецификации : Име на Производ со Отворен Рамка Електромагнетниот Electromagnet Модел XRN1250 Оценет Напон DC24 V Акција Форма се Повлече Тип на мозочен Удар & Сила 10мм, 50 N Големината на Телото 52 х 41 x 37mm / 2" x 1.6" x 1.5"(L*W*H) Клипот Големина 56 x 12mm / 2.2" x 0.47"(L*Макс.Г) Кабел Должина 27cm / 10.6" Материјал Метал, Електронски Делови Тежина 378g Пакет Содржина 1 x DC Електромагнетниот ElectromagnetОпис : Повлечете тип, отворете рамка, линеарно движење, клипот пролет се врати, отворени серпентина форма, DC electronmagnet...

DEN 1006.08

20Pcs L9935 M797 нови

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

DEN 1384.00 1472.16

1 1/2 инчи не ' Рѓосувачки Челик 3 Начин Топката Вентил Типови на Вентили за Пневматски

Нерѓосувачки Челик 3 Начин Топката Вентил Типови на Вентили за ПневматскиВентил функција : L тип , Т тип ,ве Молиме специфичен тип, по истекот цел, ви Благодариме

DEN 11946.72

20Pcs 5503DM СОП нови

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

DEN 1211.00 1287.84

20Pcs 93C66 SOP8 нови

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

DEN 865.00 920.16

20Pcs LM2940S-5.0 нови

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

DEN 1038.00 1104.00

20Pcs 1NV04DP нови

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

DEN 1038.00 1104.00

20Pcs U1620G нови

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

DEN 865.00 920.16

DC 12V 10мм 6Kg се Повлече Вид на Цевка Електромагнетниот Electromagnet w Пролет се Врати MQ8-Z57

Спецификации : Име на производ DC Електромагнетниот Electromagnet Модел MQ8Z57 Материјал Метал, Електронски Делови Оценет Напон DC 12 V Тип Повлече Сила& мозочен Удар10мм, 6 Kg0mm, 12 Kg Електрифицирани го Оценувате 50% Големината на Телото 40 x 68mm / 1.5" x 2.7" (D * L) Клипот Бар Големина16.5 x 85mm / 0.64" x 3.3" (D * L) Завртка Дупка со Дијаметар од 3.4 mm / 0.13" Вкупна Должина 11.5 cm / 4.5" Кабел Должина 26cm / 10.2" Боја Како Слика се Прикажува Губење на 551g Пакет Содржина 1 x DC Електромагнетниот ElectromagnetОпис : Повлечете тип, линеарно движење, тубуларна, клипот пролет се врати, DC електромагнетниот electronmagnet...

DEN 2469.12

100mm Удар 60kg/600n Сила Авто Гас Пролет Амортизерите Топка Гас Кочење Шок Пролет Лифт Проп Автомобилската М8 Гас Пролет 285mm

Ние default за да ја испратите 60kg притисок, ако треба други притисок, ве молиме ги споделите со насГас Пролет може да се прилагоди, ако не можете да го најдете вистинскиот за нашата продавница, ве молиме да се чувствуваат слободни да истрага нас...

DEN 562.00 652.80