• Ново
бесплатно користење на логото топла продаде ласерски сече во различни бои индивидуализира ОЕМ достапни декоративни свадба слатка кутија

бесплатно користење на логото топла продаде ласерски сече во различни бои индивидуализира ОЕМ достапни декоративни свадба слатка кутија

DEN 655.20

Износот
Во форма достапна за нарачката


бесплатно користење на логото топла продаде ласерски сече во различни бои индивидуализира ОЕМ достапни декоративни свадба слатка кутија
Совршен за свадба, булчински туш, чај партија, бранч, ручек, крштевки, роденден, празник, годишнина и елегантен угостителство настан како партија корист. итн.!
Лесен за цел, со повеќето конкурентна цена и одлична услуга!
Лесно да се соберат!
Направете вашиот подароци се издвојува со овие воодушевувачки кутии!
Спецификација :
Точка име
Свадба кутија/подарок кутија/сувенири кутија
големина
5*5*8.5 cm
материјал
250g бисер хартија,боја на хартија,металик хартија,kraft хартија,230g dermatoglyph хартија(повеќе сите видови на хартија можат да бидат понудени според вашите барања)
Technic
ласерско сечење
пакување
25pcs/opp вреќа, пакување сите opp кеси во стандард извезуваат krabičkách.
ОЕМ
Да се обезбеди. Оригинален дизајн. Големини, бои и материјали можат да се менуваат, како на вашите барања.
Логото
Бесплатни дизајн, Корисниците логоа се достапни.
MOQ
50pcs/item
Боја
Бела, златна, сребрена, жолта, црвена, розева, виолетова, езерото сина, светло сина, портокалова, беж, сива, зелена, кафена,темно црвена,итн.
Палета на производи
Имаме сите видови на ласерски сече хартија кутија, cupcake wrappers, Божиќ украси, и така натаму.
време на испорака
Брза испорака, тоа ќе биде направено како точно цел количество.
Различни бои за референца :
пакет : 25pcs во една opp вреќа

Особините

Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба,Божиќ
Број На Модел На:
бонбони кутија
is_customized:
Yes
боја:
црвена,бела,златна,зелена,сина,црна,розова,виолетова,крем, кафе,итн
Материјал:
250g бисер хартија и боја на хартија,металик хартија,kraft хартија,и др.
Technic :
ласерски сече
Употреба:
партија, свадба, подарок, прослава, промоција
категорија:
Свадба Декорација & Подароци
Употреба:
Бонбони Пакување
Производот:
свадба слатка кутија
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

15x15cm Собираат Drawstring Подарок Перница 5pcs 10pcs 5.9 Flannelette Прилагодени на Нова Година и Божиќ Свадба Партија Чоколадо Подарок за Складирање

Собираат Подароци КесиМатеријал : Собираат ткаенинаПакување : 1color / пакет,5pcs / пакет.Боја може да се меша,ве молиме оставете порака ако ви треба различна боја во пакет .5x7cm : Црна,Roseo,Сива,Крем,Розова,Портокалова,Црвена,Темноцрвена,Кафе7x9cm : Црна,Roseo,Темноцрвена,Крем,Кафе,Бела,Виолетова6x12cm : Црна,Сива,Кафе,Кралска сина8x10cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Црвена8x17cm : Црна,Црвена,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе9x12cm : Црна,Сива,Бела,Сина,Roseo,Розова,Крем,Црвена,Кафе,Виолетова,Бургундија10x14cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x16cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено12x15cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено12x18cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x20cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x25cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна10x30cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна15x15cm : Црна15x20cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна,Виолетова,Крем,Кафе18x23cm : Црвена,Roseo,Кралска сина,Црна,Крем,Кафе18x25cm : Црна,Сива,Roseo,Кралска сина20x25cm : Сива,Црна,Roseo20x30cm : Црна,Сива,Roseo,Кралска сина25x35cm : Сива,Кралска сина,Roseo,Црна30x45cm : Црна40x50cm : Црна

DEN 207.00 230.40

Нови Пристигнување Фабрика Директно Продажба Свадба Корист Корист Кутија-со Овој Прстен Домот Икона Корист Кутија (сина)-(85 Компјутери/многу ) трговија на Големо

"Со овој Прстен" Домот Корист КутииОпис : "Со овој Прстен" Домот Корист КутииБоја : белаДимензија : 2 1 / 2 "x 2" x 4 3 / 4"Олово време : 23 дневнаЗабелешка : pls дозволете ни да знам вашата боја опција

DEN 576.00

100pcs/многу-2.4*2.4*10.3 cm Празно Црна kraft Хартија Кутија DIY Кармин Парфем Етерично Масло Шише Складирање Boxe вентил цевки

100pcs / многу2.4*2.4*103cm Празно црна kraft Хартија Кутија DIY Кармин Парфем Етерично Масло Шише Пакување Картон BoxeКутија големина : 2.4*2.4*10.3 cm / 0.936"*0.936"4"Материјал : 350g Kraft хартијаКоличина : 100pieces / многуБоја : Kraft боја, Црна* Пакет ќе бидат испратени станот...

DEN 1128.00 1188.00

бонбони кутија, торба чоколадо хартија подарок кутија сјајна торта со пеперутка за Роденден, Свадба Партија Декорација занает DIY корист бебе туш Пот

Совршен за секоја свадба, годишнина, роденден или другата страна.Тоа е креативниот и убаво.Име : бонбони кутијаМатеријал : хартијаГолемина : appox 13*6.5*6cmТежина : appox 9gramsБоја : ве Молиме изберете дизајн според бројот на сликаПакет : Opp вреќавклучувајќи ги и 1 компјутер * бонбони кутија

DEN 2.00 2.40

Бесплатен превозот слатка мала цвет декорација само адхезивна пластична кеса cookie бонбони десерт пакување кеси подарок пакет декорација

Добредојдовте на Sweet Day! Ние сме подготвени да сторат сè што можеме да направиме за да те направи среќен клиент! Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем...

DEN 549.00 609.60

100pcs/многу-7x7.5x13.3cm 16oz за Еднократна употреба бела kraft хартија француски помфрит првенство Пржени Пилешки Крила Пуканки Десерт складирање Кутија

100pcs / многу7x7.5x13.3cm за Еднократна употреба kraft на хартија првенство француски помфрит Пржена кокошка Снек кутии DIY печење пакување првенствоСпецификации : На дното кол : 7cmКосите висока : 7.5 cmКуп максимална : 13.3 cm Материјал : Храна одделение kraft хартија + ЈП филм хартија Количина : 10 0pcs / многуСе применуваат : француски помфрит, пилешки грутки, закуски, итн ресторан за Брза храна, западен ресторан, снек бар, дома, итноваа понуда е 100 парчиња.*Информации за производот : Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

DEN 1926.00 2027.52

Бесплатен превозот Памук Платно Торба Еко Шопинг Tote празно платно шопинг торба за DIY сликарство промотивни подарок торба

ДобредојдеВашето задоволство е најдобар ги охрабри за нас!Конкурентна цена;Неверојатен квалитет;Одлична услуга!Приказ на повеќе фенси предметиПроизвод Детали : име на Производ : Платно Торба Големина : 30x37cm Слика :

DEN 363.00 432.00

бесплатен превозот ласерски сече во различни бои индивидуализира ОЕМ достапни декоративна хартија за ноќта на вештерките корист бонбони кутии

бесплатно користење на логото топла продаде ласерски сече во различни бои индивидуализира ОЕМ достапни декоративни paperhalloween корист бонбони кутииСовршен за свадба, булчински туш, чај партија, бранч, ручек, крштевки, роденден, празник, годишнина и елегантен угостителство настан како партија корист...

DEN 655.20

50pcs 16 x 21cm КРИСТАЛНО ЈАСНО ПЛАСТИКА, ПАКУВАЊЕ КЕСИ 6.3 x 8.27 FOLD-НАД РАЗМАВТА ПЕЧАТ CELLOPHANE ВИОЛОНЧЕЛО ТОРБА ПОДАРОК ПОШТА

5.45 / комбо 4.76 / комбо 5.50 / комбо 5.45 / комбо 5.45 / комбо 14.26 / комбоДобредојдовте на нашиот магазинПАТИВО ТЕКОТ РАЗМАВТА ПЕЧАТ ПОДАРОК ТОРБА КРИСТАЛНО ЈАСНА RESEALABLE ПОЛИ (OPP) / ВИОЛОНЧЕЛО / CELLOPHANE КЕСИ ПЛАСТИЧНА АМБАЛАЖА ПОШТА1...

DEN 166.08

Бесплатен Превозот 500pcs/многу Organza Кеси 10x15cm Божиќ Свадба Подарок Перница Jewlery Кеси Подарок пакување Пошта,се меша случајни бои

Бесплатен Превозот,500pcs / многу Organza Кеси 10x15cm,Божиќ & Свадба Подарок Кеси,Jewlery Кеси Подарок пакување Пошта,се меша случајни боиможете да изберете боја ви се допаѓа,Популарната пакување опција за партијата на услуги.Чиста organza кеси е едноставен, но елегантен.Одлично за презентирање на подароци кои се премногу убаво за да се скрие.Едноставно повлечете го сатен drawstring да се обезбеди содржина.Овие се одлични за свадба фаворизира, ставајќи мал домашен сапуни за давање на подарок, фиока кесички, накит, арома монистра, итн.ве молиме проверете ја нашата продавница, постојат многу бои и големината на располагање, повеќе нарачки јас може да ви даде некои попуст, ви благодариме

DEN 1416.00

Бесплатен превозот ласерски сече хартија во различни бои индивидуализира ОЕМ достапни елка слатка кутии за Божиќ

бесплатно користење на логото топла продаде ласерски сече хартија во различни бои индивидуализира ОЕМ достапни елка слатка кутии за БожиќСовршен за свадба, булчински туш, чај партија, бранч, ручек, крштевки, роденден, празник, годишнина и елегантен угостителство настан како партија корист...

DEN 655.20

100pcs Пластични само запечатување торба,матирано транспарентен амбалажа кеса,суво овошје бонбони стои храна торба,запечатени пијалаци торба.

Топло prompt1 : прирачник за мерење таму ќе биде малку грешка, ве молиме за разбирање.2 : поради различни монитори, вистинската боја може да се исклучи боја и слики.3 : постои потреба или прашањето може да оставите порака, ние веднаш ќе ви одговори на вас...

DEN 908.00 955.20

Нови Пиратите Корист Кутија Пиратите Бонбони Кутија Подарок Кутија Cupcake Кутија Момче Деца Роденден Материјали Декорација На Настанот Партија Материјали

Нови Пиратите Тема Партија Декорација**8 PCS Пиратите бонбони кутија / cupcake кутија / корист кутија / подарок кутија.** Постојат 2 различни карактери во оваа група.**Големина : 10 CM * 7 CM * 18 CM**Овие кутии може да се користи за девојката и момчето роденден , девојче и момче бебе туш .** * Ако сите барања,ве молиме имајте на цел.(се разбира,можете да изберете карактер што сакате)**Најдобар квалитет Пиратите тема партија материјали** * Ако ти треба повеќе,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им понуди убаво цена.** Повеќе во продавницата.Превозот : 1...

DEN 420.00 576.00

10x25cm Собираат Selfie стап Кеси 5pcs 9.8 Velure Flannelette Прилагодено Везови Логото на Божиќ Свадба Партија Cholocate Носителот

Собираат Подароци КесиМатеријал : Собираат ткаенинаПакување : 1color / пакет,5pcs / пакет.Боја може да се меша,ве молиме оставете порака ако ви треба различна боја во пакет .5x7cm : Црна,Roseo,Сива,Крем,Розова,Портокалова,Црвена,Темноцрвена,Кафе7x9cm : Црна,Roseo,Темноцрвена,Крем,Кафе,Бела,Виолетова6x12cm : Црна,Сива,Кафе,Кралска сина8x10cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Црвена8x17cm : Црна,Црвена,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе9x12cm : Црна,Сива,Бела,Сина,Roseo,Розова,Крем,Црвена,Кафе,Виолетова,Бургундија10x14cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x16cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено12x15cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено12x18cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x20cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x25cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна10x30cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна15x15cm : Црна15x20cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна,Виолетова,Крем,Кафе18x23cm : Црвена,Roseo,Кралска сина,Црна,Крем,Кафе18x25cm : Црна,Сива,Roseo,Кралска сина20x25cm : Сива,Црна,Roseo20x30cm : Црна,Сива,Roseo,Кралска сина25x35cm : Сива,Кралска сина,Roseo,Црна30x45cm : Црна40x50cm : Црна

DEN 242.00 268.80

Ласерски Сече Свадба Бонбони Кутија 100pcs Свадба Корист Кутија Роденден Декорација Подарок Кутија за Гостите Чоколадо Casamento

2411984913961895 прочитајте ги внимателно пред да го купат со цел да се избегне недоразбирање Количина : 100pcs Големина : 105 x 9.2 x 3.2 mm Капацитет : околу 2 парчиња Фереро, 6pcs Hershey ќе добиете 100pcs рамен бонбони кутии , тоа е лесно за вас да се соберат кутии ЗАБЕЛЕШКА : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината...

DEN 1775.52

10pcs Зелено Мини Метални Кофи За Свадба, Роденден Сувенири Свадба Фаворизира И Подароци Настан &Партија Материјали

10 Pcs / Многу Симпатична Длабоко Сива Мини Метални Кофи За Свадба, Роденден Сувенири Подарок Настан &Партија Материјали Спецификација на Производот Материјал : tinplateГорниот дијаметар*Дното дијаметар : прибл.5.5 cm*4cmВисина : околу.5cm / 2.0"Боја : Длабоко СиваКоличина : 10pcs Производ ФотографииПакетот Вклучува 10x Мини Слатки Чоколадни Бонбони Кофа Пратката во Светот free Shipping...

DEN 384.00 591.36

300pcs Трева зелена organza подарок перница 30x40cm партија кеси за жените настан сре Drawstring торба Накит Екранот Торба diy додатоци

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , ,, ,Топло совети : Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.51cm поради различните методи за тестирање.Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

DEN 3880.00 4127.52

100pcs/многу Бело/Црвено Цвет Ласерски Сече Свадба Корист Кутии Свадба Бонбони Кутија Casamento Свадба Фаворизира И Подароци

Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл Боја : Бела, Црвена Дизајн : Цвет Шупливи Растителен Материјал : Картон Големина : 75mm(должина)x40mm(ширина)x100mm(висина) Детали : Овие убави корист подарок кутии се совршени за свадба, булчински туш, или други посебен настан...

DEN 1660.00 1824.00

1000pcs Трева зелена organza подарок перница 20x30cm партија кеси за жените настан сре Drawstring торба Накит Екранот Торба diy додатоци

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , ,, ,Топло совети : Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.51cm поради различните методи за тестирање.Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

DEN 7174.00 7631.52

40pcs/многу 23*7*4cm Браун бел Картон Kraft Кутија Свадба Подарок Бонбони Кутии Сапун Пакување Jewellry Пакување Кутија

Опис На ПроизводотГОЛЕМИНА : 23x7x4mmМатеријал : 300gsm Kraft хартија, картонБоја : кафена,белаAnswer : ___________________________ Note : кутии треба да се свитка со себе,причина за тоа ќе биде добро за превозот.

DEN 1416.00 1666.08