• Ново
50pcs Црвени ласерски сече хартија во различни бои индивидуализира декоративни кинески свадба корист кутија

50pcs Црвени ласерски сече хартија во различни бои индивидуализира декоративни кинески свадба корист кутија

DEN 655.20

Износот
Во форма достапна за нарачката


300pcs Црвени ласерски сече хартија во различни бои индивидуализира декоративни кинески свадба корист кутија
Совршен за свадба, булчински туш, чај партија, бранч, ручек, крштевки, роденден, празник, годишнина и елегантен угостителство настан како партија корист. итн.!
Лесен за цел, со повеќето конкурентна цена и одлична услуга!
Лесно да се соберат!
Направете вашиот подароци се издвојува со овие воодушевувачки кутии!
Спецификација :
Точка име
Свадба кутија/подарок кутија/сувенири кутија
големина
5*5*8.5 cm
материјал
250g бисер хартија,боја на хартија,металик хартија,kraft хартија,230g dermatoglyph хартија(повеќе сите видови на хартија можат да бидат понудени според вашите барања)
Technic
ласерско сечење
пакување
25pcs/opp вреќа, пакување сите opp кеси во стандард извезуваат krabičkách.
ОЕМ
Да се обезбеди. Оригинален дизајн. Големини, бои и материјали можат да се менуваат, како на вашите барања.
Логото
Бесплатни дизајн, Корисниците логоа се достапни.
MOQ
50pcs/item
Боја
Бела, златна, сребрена, жолта, црвена, розева, виолетова, езерото сина, светло сина, портокалова, беж, сива, зелена, кафена,темно црвена,итн.
Палета на производи
Имаме сите видови на ласерски сече хартија кутија, cupcake wrappers, Божиќ украси, и така натаму.
време на испорака
Брза испорака, тоа ќе биде направено како точно цел количество.
Различни бои за референца :
пакет : 50pcs во една opp вреќа

Особините

Повод:
Крштевка & Крштевањето,Роденден,Забава,Кинеската Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
WB003
боја:
црвена,бела,златна,зелена,сина,црна,розова,виолетова,крем, кафе,итн
Материјал:
250g бисер хартија и боја на хартија,металик хартија,kraft хартија,и др.
Technic :
ласерски сече
Употреба:
партија, свадба, подарок, прослава, промоција
категорија:
Свадба Декорација & Подароци
Употреба:
Бонбони Пакување
Производот:
кинески свадба корист кутија
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

бесплатен превозот ласерски сече хартија во различни бои индивидуализира ОЕМ достапни паун свадба подарок кутии

бесплатно користење на логото топла продаде ласерски сече хартија во различни бои индивидуализира ОЕМ достапни љубов птица свадба подарок кутииСовршен за свадба, булчински туш, чај партија, бранч, ручек, крштевки, роденден, празник, годишнина и елегантен угостителство настан како партија корист...

DEN 655.20

15x15cm Собираат Drawstring Подарок Перница 5pcs 10pcs 5.9 Flannelette Прилагодени на Нова Година и Божиќ Свадба Партија Чоколадо Подарок за Складирање

Собираат Подароци КесиМатеријал : Собираат ткаенинаПакување : 1color / пакет,5pcs / пакет.Боја може да се меша,ве молиме оставете порака ако ви треба различна боја во пакет .5x7cm : Црна,Roseo,Сива,Крем,Розова,Портокалова,Црвена,Темноцрвена,Кафе7x9cm : Црна,Roseo,Темноцрвена,Крем,Кафе,Бела,Виолетова6x12cm : Црна,Сива,Кафе,Кралска сина8x10cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Црвена8x17cm : Црна,Црвена,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе9x12cm : Црна,Сива,Бела,Сина,Roseo,Розова,Крем,Црвена,Кафе,Виолетова,Бургундија10x14cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x16cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено12x15cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено12x18cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x20cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x25cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна10x30cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна15x15cm : Црна15x20cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна,Виолетова,Крем,Кафе18x23cm : Црвена,Roseo,Кралска сина,Црна,Крем,Кафе18x25cm : Црна,Сива,Roseo,Кралска сина20x25cm : Сива,Црна,Roseo20x30cm : Црна,Сива,Roseo,Кралска сина25x35cm : Сива,Кралска сина,Roseo,Црна30x45cm : Црна40x50cm : Црна

DEN 207.00 230.40

40pcs/многу 23*7*4cm Браун бел Картон Kraft Кутија Свадба Подарок Бонбони Кутии Сапун Пакување Jewellry Пакување Кутија

Опис На ПроизводотГОЛЕМИНА : 23x7x4mmМатеријал : 300gsm Kraft хартија, картонБоја : кафена,белаAnswer : ___________________________ Note : кутии треба да се свитка со себе,причина за тоа ќе биде добро за превозот.

DEN 1416.00 1666.08

(Пакување од 12) 12pcs/многу Chevron Печатени Корист Кеси од Хартија Рог Бонбони Кутии Лекување на Деца Роденден Свадба Декорација

(Пакување од 12) 12pcs / многу Chevron Печатени Корист Кеси од Хартија Рог Бонбони Кутии Лекување на Деца Роденден Свадба ДекорацијаВнимание ве Молам : Мешани Бои и се Меша Дизајни за еден многу(12pcs / многу) не е достапна , и ве молиме изберете ја вашата омилена како нашите боја шема, ви благодариме.Опис На Производот : Рог Бонбони КутијаОвие прекрасни рог бонбони кутија се одличен декорација на допир на вашата страна...

DEN 188.00 202.56

Извоз 18x15x8cm 20pcs Темно Зелена Kraft Хартија Подарок перница Креативни Божиќ Подарок Торба Крпа Козметика Хартиени Кеси

Висок Квалитет на Извоз 18x15x8cm 20pcs Kraft Хартија Подарок перница Креативни Божиќ Подарок Торба Крпа Козметика Хартиени КесиКоличина : 20pcsБоја : Темно ЗеленаГолемина : 18x15x8cmСе користи за : можете да го користите за подарок , Крпа ,Храна, Текстил,или други работи.Ве молиме проверете ја големината јасно на производот , јас не би сакал да видам лош повратни информации за големината,ви благодарам за вашата соработка!ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас .Пакување ДеталиСекоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон ...

DEN 734.00 864.00

бесплатен превозот ласерски сече во различни бои индивидуализира ОЕМ достапни декоративна хартија за ноќта на вештерките корист бонбони кутии

бесплатно користење на логото топла продаде ласерски сече во различни бои индивидуализира ОЕМ достапни декоративни paperhalloween корист бонбони кутииСовршен за свадба, булчински туш, чај партија, бранч, ручек, крштевки, роденден, празник, годишнина и елегантен угостителство настан како партија корист...

DEN 655.20

Бесплатен превозот ласерски сече хартија во различни бои индивидуализира ОЕМ достапни елка слатка кутии за Божиќ

бесплатно користење на логото топла продаде ласерски сече хартија во различни бои индивидуализира ОЕМ достапни елка слатка кутии за БожиќСовршен за свадба, булчински туш, чај партија, бранч, ручек, крштевки, роденден, празник, годишнина и елегантен угостителство настан како партија корист...

DEN 655.20

100pcs/многу-2.4*2.4*10.3 cm Празно Црна kraft Хартија Кутија DIY Кармин Парфем Етерично Масло Шише Складирање Boxe вентил цевки

100pcs / многу2.4*2.4*103cm Празно црна kraft Хартија Кутија DIY Кармин Парфем Етерично Масло Шише Пакување Картон BoxeКутија големина : 2.4*2.4*10.3 cm / 0.936"*0.936"4"Материјал : 350g Kraft хартијаКоличина : 100pieces / многуБоја : Kraft боја, Црна* Пакет ќе бидат испратени станот...

DEN 1128.00 1188.00

jusHomey 10x15cm Селски Drawstring Burlap Подарок Перница w Обоена Јута Цвет Свадба Корист Торбичка,Партија Подарок Торба,Sachet, Свадба Снабдување

Боја : Природна, со шарени цвет;Големина : прибл 10cm15cm;Торба Материјал : Burlap; Количина : 24 компјутери по многу.Повратна информацијаБидејќи вашето мислење е многу важно за нас,искрено се надевам дека ќе може да го оставите позитивен фидбек за нас ако сте биле задоволни со нашите производи и услуги.Фала многу однапред за вашето време и трпение !Ако не беа задоволни со производи или услуги,ве молиме да се надеваме дека контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.Ние ќе се обидеме најдобро да се направи компензација или да понуди решение за да ги задоволи вас...

DEN 839.00 911.52

100pcs/многу-7x7.5x13.3cm 16oz за Еднократна употреба бела kraft хартија француски помфрит првенство Пржени Пилешки Крила Пуканки Десерт складирање Кутија

100pcs / многу7x7.5x13.3cm за Еднократна употреба kraft на хартија првенство француски помфрит Пржена кокошка Снек кутии DIY печење пакување првенствоСпецификации : На дното кол : 7cmКосите висока : 7.5 cmКуп максимална : 13.3 cm Материјал : Храна одделение kraft хартија + ЈП филм хартија Количина : 10 0pcs / многуСе применуваат : француски помфрит, пилешки грутки, закуски, итн ресторан за Брза храна, западен ресторан, снек бар, дома, итноваа понуда е 100 парчиња.*Информации за производот : Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

DEN 1926.00 2027.52

Нови Пристигнување Фабрика Директно Продажба Свадба Корист Корист Кутија-со Овој Прстен Домот Икона Корист Кутија (сина)-(85 Компјутери/многу ) трговија на Големо

"Со овој Прстен" Домот Корист КутииОпис : "Со овој Прстен" Домот Корист КутииБоја : белаДимензија : 2 1 / 2 "x 2" x 4 3 / 4"Олово време : 23 дневнаЗабелешка : pls дозволете ни да знам вашата боја опција

DEN 576.00

100pcs/многу Бело/Црвено Цвет Ласерски Сече Свадба Корист Кутии Свадба Бонбони Кутија Casamento Свадба Фаворизира И Подароци

Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл Боја : Бела, Црвена Дизајн : Цвет Шупливи Растителен Материјал : Картон Големина : 75mm(должина)x40mm(ширина)x100mm(висина) Детали : Овие убави корист подарок кутии се совршени за свадба, булчински туш, или други посебен настан...

DEN 1660.00 1824.00

1000pcs Трева зелена organza подарок перница 20x30cm партија кеси за жените настан сре Drawstring торба Накит Екранот Торба diy додатоци

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , ,, ,Топло совети : Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.51cm поради различните методи за тестирање.Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

DEN 7174.00 7631.52

Ласерски Сече Свадба Бонбони Кутија 100pcs Свадба Корист Кутија Роденден Декорација Подарок Кутија за Гостите Чоколадо Casamento

2411984913961895 прочитајте ги внимателно пред да го купат со цел да се избегне недоразбирање Количина : 100pcs Големина : 105 x 9.2 x 3.2 mm Капацитет : околу 2 парчиња Фереро, 6pcs Hershey ќе добиете 100pcs рамен бонбони кутии , тоа е лесно за вас да се соберат кутии ЗАБЕЛЕШКА : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината...

DEN 1775.52

5pcs 10pcs 10x14cm Собираат Подарок Перница Врвот Бренд Drawstring Накит Сомот Чување Прилагодено Лого Партија Свадба Подарок Носителот

Собираат Подароци КесиМатеријал : Собираат ткаенинаПакување : 1color / пакет,5pcs / пакет.Боја може да се меша,ве молиме оставете порака ако ви треба различна боја во пакет .5x7cm : Црна,Roseo,Сива,Крем,Розова,Портокалова,Црвена,Темноцрвена,Кафе7x9cm : Црна,Roseo,Темноцрвена,Крем,Кафе,Бела,Виолетова6x12cm : Црна,Сива,Кафе,Кралска сина8x10cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Црвена8x17cm : Црна,Црвена,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе9x12cm : Црна,Сива,Бела,Сина,Roseo,Розова,Крем,Црвена,Кафе,Виолетова,Бургундија10x14cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x16cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено12x15cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено12x18cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x20cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x25cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна10x30cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна15x15cm : Црна15x20cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна,Виолетова,Крем,Кафе18x23cm : Црвена,Roseo,Кралска сина,Црна,Крем,Кафе18x25cm : Црна,Сива,Roseo,Кралска сина20x25cm : Сива,Црна,Roseo20x30cm : Црна,Сива,Roseo,Кралска сина25x35cm : Сива,Кралска сина,Roseo,Црна30x45cm : Црна40x50cm : Црна

DEN 156.00 172.80

100pcs Пластични само запечатување торба,матирано транспарентен амбалажа кеса,суво овошје бонбони стои храна торба,запечатени пијалаци торба.

Топло prompt1 : прирачник за мерење таму ќе биде малку грешка, ве молиме за разбирање.2 : поради различни монитори, вистинската боја може да се исклучи боја и слики.3 : постои потреба или прашањето може да оставите порака, ние веднаш ќе ви одговори на вас...

DEN 908.00 955.20

10x25cm Собираат Selfie стап Кеси 5pcs 9.8 Velure Flannelette Прилагодено Везови Логото на Божиќ Свадба Партија Cholocate Носителот

Собираат Подароци КесиМатеријал : Собираат ткаенинаПакување : 1color / пакет,5pcs / пакет.Боја може да се меша,ве молиме оставете порака ако ви треба различна боја во пакет .5x7cm : Црна,Roseo,Сива,Крем,Розова,Портокалова,Црвена,Темноцрвена,Кафе7x9cm : Црна,Roseo,Темноцрвена,Крем,Кафе,Бела,Виолетова6x12cm : Црна,Сива,Кафе,Кралска сина8x10cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Црвена8x17cm : Црна,Црвена,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе9x12cm : Црна,Сива,Бела,Сина,Roseo,Розова,Крем,Црвена,Кафе,Виолетова,Бургундија10x14cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x16cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено12x15cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено12x18cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x20cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x25cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна10x30cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна15x15cm : Црна15x20cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна,Виолетова,Крем,Кафе18x23cm : Црвена,Roseo,Кралска сина,Црна,Крем,Кафе18x25cm : Црна,Сива,Roseo,Кралска сина20x25cm : Сива,Црна,Roseo20x30cm : Црна,Сива,Roseo,Кралска сина25x35cm : Сива,Кралска сина,Roseo,Црна30x45cm : Црна40x50cm : Црна

DEN 242.00 268.80

50pcs 16 x 21cm КРИСТАЛНО ЈАСНО ПЛАСТИКА, ПАКУВАЊЕ КЕСИ 6.3 x 8.27 FOLD-НАД РАЗМАВТА ПЕЧАТ CELLOPHANE ВИОЛОНЧЕЛО ТОРБА ПОДАРОК ПОШТА

5.45 / комбо 4.76 / комбо 5.50 / комбо 5.45 / комбо 5.45 / комбо 14.26 / комбоДобредојдовте на нашиот магазинПАТИВО ТЕКОТ РАЗМАВТА ПЕЧАТ ПОДАРОК ТОРБА КРИСТАЛНО ЈАСНА RESEALABLE ПОЛИ (OPP) / ВИОЛОНЧЕЛО / CELLOPHANE КЕСИ ПЛАСТИЧНА АМБАЛАЖА ПОШТА1...

DEN 166.08

свадба корист кутија -- Нека авантура започне селски мини burlap крпа drawstring бебе туш партија бонбони подарок торба 50pcs/многу

добредојдовте да ја посетите нашата продавница : Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или на свадба и ќе добиете најдобра цена свадба корист кутија Нека авантура започне селски мини burlap крпа drawstring бебе туш партија бонбони подарок торба 50pcs / многуГолемина : околу 15cm*9cmКУПУВАЧОТ ТРЕБА ДА СЕ ЗНААТ ПРЕД ЦЕЛ : 1)ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Зачувам или Western Union само2)Превозот1)Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот и ние обезбедуваме 14 дена разменауслуга од превозот датум против неисправни производи.2) Pls се обиде да обезбеди како подетални информации како posisble за адреса,како и поштенски код,домашен телефон и број на Мобилен телефон3) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската да се утврди она што дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.за сопствени или оддалечена областНие ќе брод во 35 работен ден по исплата потврди.3)се ВраќаСамо неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака...

DEN 2120.00 2304.00

Нови Пиратите Корист Кутија Пиратите Бонбони Кутија Подарок Кутија Cupcake Кутија Момче Деца Роденден Материјали Декорација На Настанот Партија Материјали

Нови Пиратите Тема Партија Декорација**8 PCS Пиратите бонбони кутија / cupcake кутија / корист кутија / подарок кутија.** Постојат 2 различни карактери во оваа група.**Големина : 10 CM * 7 CM * 18 CM**Овие кутии може да се користи за девојката и момчето роденден , девојче и момче бебе туш .** * Ако сите барања,ве молиме имајте на цел.(се разбира,можете да изберете карактер што сакате)**Најдобар квалитет Пиратите тема партија материјали** * Ако ти треба повеќе,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им понуди убаво цена.** Повеќе во продавницата.Превозот : 1...

DEN 420.00 576.00

10pcs Зелено Мини Метални Кофи За Свадба, Роденден Сувенири Свадба Фаворизира И Подароци Настан &Партија Материјали

10 Pcs / Многу Симпатична Длабоко Сива Мини Метални Кофи За Свадба, Роденден Сувенири Подарок Настан &Партија Материјали Спецификација на Производот Материјал : tinplateГорниот дијаметар*Дното дијаметар : прибл.5.5 cm*4cmВисина : околу.5cm / 2.0"Боја : Длабоко СиваКоличина : 10pcs Производ ФотографииПакетот Вклучува 10x Мини Слатки Чоколадни Бонбони Кофа Пратката во Светот free Shipping...

DEN 384.00 591.36

1PC Божиќ Pendant Црвениот Не-плетени Божиќ Sock Складирање Бонбони Подарок Торба 2O96

1 PC Божиќ Sock Складирање Бонбони ТорбаСпецификации : 100% сосема нов и висок квалитетГолемина : 17cm*12cmМатеријал : Неплетени ТкаениниНето тежина : 8gСтр ackage : Пакетот вклучува : 1 PC торба1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

DEN 33.00 44.16

Трговија на големо Партија Бонбони Шеќер, Чоколадо Корист Кутија Подарок Кутија За Brithday Партија Бебе Туш Подароци во Кутии 5.5*5.5*5.5 CM 12PCS

Трговија на големо Кит Стил Candy Шеќер, Чоколадо Корист Кутија Подарок Кутија За Brithday Бебе Туш Подароци 5.5*5.5*5.5 CM 12 PCS Спецификација на Производот Теми : Градина Тема, Флорални ТемаПовод : Свадба, Годишнина, Булчински ТушСезони : Пролет Свадба Фаворизира, Лето Свадба ФаворизираКатегорија : Корист КутииОблик : CuboidМатеријали : картичката на хартијаБоја : како на сликатаКутија Големина : 5.5*5.5*5.5 CMПакување : PVC Кеса Производ ФотографииПакетот Вклучува 12 X Кит Партија Корист Кутија Испорака во Светот free Shipping...

DEN 191.52