• Ново
Бесплатен Превозот 500pcs/многу Organza Кеси 10x15cm Божиќ Свадба Подарок Перница Jewlery Кеси Подарок пакување Пошта,се меша случајни бои

Бесплатен Превозот 500pcs/многу Organza Кеси 10x15cm Божиќ Свадба Подарок Перница Jewlery Кеси Подарок пакување Пошта,се меша случајни бои

DEN 1416.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Бесплатен Превозот,500pcs/многу Organza Кеси 10x15cm,Божиќ & Свадба Подарок Кеси,
Jewlery Кеси Подарок пакување Пошта,се меша случајни бои
можете да изберете боја ви се допаѓа,
Популарната пакување опција за партијата на услуги.
Чиста organza кеси е едноставен, но елегантен.
Одлично за презентирање на подароци кои се премногу убаво за да се скрие.
Едноставно повлечете го сатен drawstring да се обезбеди содржина.
Овие се одлични за свадба фаворизира, ставајќи мал домашен сапуни за давање на подарок, фиока кесички, накит, арома монистра, итн.
ве молиме проверете ја нашата продавница, постојат многу бои и големината на располагање, повеќе нарачки јас може да ви даде некои попуст, ви благодариме

Особините

Број На Модел На:
organza торба
Материјал:
organza
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

Бесплатен превозот слатка мала цвет декорација само адхезивна пластична кеса cookie бонбони десерт пакување кеси подарок пакет декорација

Добредојдовте на Sweet Day! Ние сме подготвени да сторат сè што можеме да направиме за да те направи среќен клиент! Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем...

DEN 549.00 609.60

Бесплатен превозот средна големина розово злато цвет декорација мини cookie десерт бисквит кутија бонбони слатки кутија подарок пакување, кутии

Добредојдовте на Sweet Day! Ние сме подготвени да сторат сè што можеме да направиме за да те направи среќен клиент! Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем...

DEN 1417.44

60pcs пластични opp cookie црвена зелена леб подарок само лепило цртан филм прекрасна пекарница слатки бисквит свадба подарок торба

(60pcs / многу) колаче пакет торба леб за појадок печење пекарница бејкер продавница пакување кесипакет : 60pcs*леб кеси(+ / 5pcs),две бои,cookie во слика не се вклучени.Големина : 10*11cm,грешка 13cmНапомена : боја може да биде малку dfference поради леснотија и светлина.Изненадување : 2%ПОПУСТ за 3 и многу повеќе!!!$ДОЛАРИ 5.63 $ДОЛАРИ 15.86 $ДОЛАРИ 10.21 $ДОЛАРИ 7.26 $ДОЛАРИ 10.56 $ДОЛАРИ 5.26 $ДОЛАРИ 6.99 $ДОЛАРИ 7.56 $ДОЛАРИ 248.05 $ДОЛАРИ 5.99 $ДОЛАРИ 7.99 $ДОЛАРИ 8.00

DEN 144.00 287.04

бонбони кутија, торба чоколадо хартија подарок кутија сјајна торта со пеперутка за Роденден, Свадба Партија Декорација занает DIY корист бебе туш Пот

Совршен за секоја свадба, годишнина, роденден или другата страна.Тоа е креативниот и убаво.Име : бонбони кутијаМатеријал : хартијаГолемина : appox 13*6.5*6cmТежина : appox 9gramsБоја : ве Молиме изберете дизајн според бројот на сликаПакет : Opp вреќавклучувајќи ги и 1 компјутер * бонбони кутија

DEN 2.00 2.40

Бесплатен превозот ласерски сече хартија во различни бои индивидуализира ОЕМ достапни елка слатка кутии за Божиќ

бесплатно користење на логото топла продаде ласерски сече хартија во различни бои индивидуализира ОЕМ достапни елка слатка кутии за БожиќСовршен за свадба, булчински туш, чај партија, бранч, ручек, крштевки, роденден, празник, годишнина и елегантен угостителство настан како партија корист...

DEN 655.20

1000pcs Трева зелена organza подарок перница 20x30cm партија кеси за жените настан сре Drawstring торба Накит Екранот Торба diy додатоци

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , ,, ,Топло совети : Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.51cm поради различните методи за тестирање.Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

DEN 7174.00 7631.52

100pcs/многу-13*11*9cm за Еднократна употреба kraft француски помфрит кутија Кокошка рајс цвет Снек чување на кутии DIY печење пакување кутија

100pcs / многу13*11*9cm за Еднократна употреба добиток картон француски помфрит кутија Кокошка рајс цвет Снек кутии DIY печење пакување кутијаГолемина : 13*11*9cm (прибл...

DEN 1159.00 1219.68

Мало 5pcs 6x12cm Собираат Подароци Кеси Висок Квалитет на Врвот Drawstring Накит Сомот Dustproof Кеси за Чување Божиќ Подарок Носителот

Собираат Подароци КесиМатеријал : Собираат ткаенинаПакување : 1color / пакет,5pcs / пакет.Боја може да се меша,ве молиме оставете порака ако ви треба различна боја во пакет .5x7cm : Црна,Roseo,Сива,Крем,Розова,Портокалова,Црвена,Темноцрвена,Кафе7x9cm : Црна,Roseo,Темноцрвена,Крем,Кафе,Бела,Виолетова6x12cm : Црна,Сива,Кафе,Кралска сина8x10cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Црвена8x17cm : Црна,Црвена,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе9x12cm : Црна,Сива,Бела,Сина,Roseo,Розова,Крем,Црвена,Кафе,Виолетова,Бургундија10x14cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x16cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено12x15cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено12x18cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x20cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x25cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна10x30cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна15x15cm : Црна15x20cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна,Виолетова,Крем,Кафе18x23cm : Црвена,Roseo,Кралска сина,Црна,Крем,Кафе18x25cm : Црна,Сива,Roseo,Кралска сина20x25cm : Сива,Црна,Roseo20x30cm : Црна,Сива,Roseo,Кралска сина25x35cm : Сива,Кралска сина,Roseo,Црна30x45cm : Црна40x50cm : Црна

DEN 151.00 168.00

свадба корист кутија -- Нека авантура започне селски мини burlap крпа drawstring бебе туш партија бонбони подарок торба 50pcs/многу

добредојдовте да ја посетите нашата продавница : Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или на свадба и ќе добиете најдобра цена свадба корист кутија Нека авантура започне селски мини burlap крпа drawstring бебе туш партија бонбони подарок торба 50pcs / многуГолемина : околу 15cm*9cmКУПУВАЧОТ ТРЕБА ДА СЕ ЗНААТ ПРЕД ЦЕЛ : 1)ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Зачувам или Western Union само2)Превозот1)Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот и ние обезбедуваме 14 дена разменауслуга од превозот датум против неисправни производи.2) Pls се обиде да обезбеди како подетални информации како posisble за адреса,како и поштенски код,домашен телефон и број на Мобилен телефон3) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската да се утврди она што дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.за сопствени или оддалечена областНие ќе брод во 35 работен ден по исплата потврди.3)се ВраќаСамо неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака...

DEN 2120.00 2304.00

100pcs/многу Бело/Црвено Цвет Ласерски Сече Свадба Корист Кутии Свадба Бонбони Кутија Casamento Свадба Фаворизира И Подароци

Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл Боја : Бела, Црвена Дизајн : Цвет Шупливи Растителен Материјал : Картон Големина : 75mm(должина)x40mm(ширина)x100mm(висина) Детали : Овие убави корист подарок кутии се совршени за свадба, булчински туш, или други посебен настан...

DEN 1660.00 1824.00

jusHomey 10x15cm Селски Drawstring Burlap Подарок Перница w Обоена Јута Цвет Свадба Корист Торбичка,Партија Подарок Торба,Sachet, Свадба Снабдување

Боја : Природна, со шарени цвет;Големина : прибл 10cm15cm;Торба Материјал : Burlap; Количина : 24 компјутери по многу.Повратна информацијаБидејќи вашето мислење е многу важно за нас,искрено се надевам дека ќе може да го оставите позитивен фидбек за нас ако сте биле задоволни со нашите производи и услуги.Фала многу однапред за вашето време и трпение !Ако не беа задоволни со производи или услуги,ве молиме да се надеваме дека контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.Ние ќе се обидеме најдобро да се направи компензација или да понуди решение за да ги задоволи вас...

DEN 839.00 911.52

100pcs Пластични само запечатување торба,матирано транспарентен амбалажа кеса,суво овошје бонбони стои храна торба,запечатени пијалаци торба.

Топло prompt1 : прирачник за мерење таму ќе биде малку грешка, ве молиме за разбирање.2 : поради различни монитори, вистинската боја може да се исклучи боја и слики.3 : постои потреба или прашањето може да оставите порака, ние веднаш ќе ви одговори на вас...

DEN 908.00 955.20

100pcs/многу, 3szie јасно пластични кеси samll cookie пакување кеси cupcake обвивка Lollipop пакување торба

Материјал : BOPPГолемина : 6x10cm8x12cm9x15cmПакет се вклучени : 100pcs / многуВе молиме имајте во предвид : Оваа торба не само лепило, Ние само го продаде торби, не вклучувајќи декорација производи во слики.

DEN 94.00 110.40

Бесплатен превозот Памук Платно Торба Еко Шопинг Tote празно платно шопинг торба за DIY сликарство промотивни подарок торба

ДобредојдеВашето задоволство е најдобар ги охрабри за нас!Конкурентна цена;Неверојатен квалитет;Одлична услуга!Приказ на повеќе фенси предметиПроизвод Детали : име на Производ : Платно Торба Големина : 30x37cm Слика :

DEN 363.00 432.00

40pcs/многу 23*7*4cm Браун бел Картон Kraft Кутија Свадба Подарок Бонбони Кутии Сапун Пакување Jewellry Пакување Кутија

Опис На ПроизводотГОЛЕМИНА : 23x7x4mmМатеријал : 300gsm Kraft хартија, картонБоја : кафена,белаAnswer : ___________________________ Note : кутии треба да се свитка со себе,причина за тоа ќе биде добро за превозот.

DEN 1416.00 1666.08

100pcs/многу-7x7.5x13.3cm 16oz за Еднократна употреба бела kraft хартија француски помфрит првенство Пржени Пилешки Крила Пуканки Десерт складирање Кутија

100pcs / многу7x7.5x13.3cm за Еднократна употреба kraft на хартија првенство француски помфрит Пржена кокошка Снек кутии DIY печење пакување првенствоСпецификации : На дното кол : 7cmКосите висока : 7.5 cmКуп максимална : 13.3 cm Материјал : Храна одделение kraft хартија + ЈП филм хартија Количина : 10 0pcs / многуСе применуваат : француски помфрит, пилешки грутки, закуски, итн ресторан за Брза храна, западен ресторан, снек бар, дома, итноваа понуда е 100 парчиња.*Информации за производот : Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

DEN 1926.00 2027.52

Трговија на големо Партија Бонбони Шеќер, Чоколадо Корист Кутија Подарок Кутија За Brithday Партија Бебе Туш Подароци во Кутии 5.5*5.5*5.5 CM 12PCS

Трговија на големо Кит Стил Candy Шеќер, Чоколадо Корист Кутија Подарок Кутија За Brithday Бебе Туш Подароци 5.5*5.5*5.5 CM 12 PCS Спецификација на Производот Теми : Градина Тема, Флорални ТемаПовод : Свадба, Годишнина, Булчински ТушСезони : Пролет Свадба Фаворизира, Лето Свадба ФаворизираКатегорија : Корист КутииОблик : CuboidМатеријали : картичката на хартијаБоја : како на сликатаКутија Големина : 5.5*5.5*5.5 CMПакување : PVC Кеса Производ ФотографииПакетот Вклучува 12 X Кит Партија Корист Кутија Испорака во Светот free Shipping...

DEN 191.52

12.5*8*9.5 cm Црвено Пост Кутија Чаши Торта Cupcake /cupcakes Macaroon Кутија/кутии 20pcs трговија на Големо

Материјал : КартонS ize : 12.5 cm*8см *9.5 cmБоја : како на сликатаВисок КвалитетЗабелешки : Фабриката за директно снабдување, Мин количина е 2 0 компјутери по многу.Цената само за покривање на кутии, не вклучувајќи и други додатоци, свила лента треба да додадете цена,ако ви треба ве молиме договорот насВнимание!! Испорака Метод : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус / продавачот превозот начинследење на број може да проверите само информации во продавачот земја, нема информации купувачот s земјата...

DEN 839.00 911.52

100pcs/многу Куки пластични кеси розова и бела срца пакување кеси 12x18cm подарок перница бесплатен превозот

Функција : Материјали : хранаодделение oppГолемина : 12x18cmУпотреба : Бисквити, колачи, леб,подарок.Пакет се вклучени : 100pcs / многуAnswer : ___________________________ Note : Ние само го продаде торби, не вклучувајќи декорација производи во слики.Ние, исто така, имаат и други торта мувла и cookie пакување кеси ве молиме да ги видите : Превозот : Ние брод објектот преку Кина, Воздухот Пошта во 17 работни дена, ако се сретна со викенд, ние ќе го организира превозот прв и испрати веднаш на работа на време.Превозот време : САД 1020 работни денаЕУ coutries и Азија countries1525 работни денаРуската земја и земјите во близина 2555 работни денаЈужна Америка земји 2545 работни дена.Други земји : со 2535 работни дена.Ве молам, разберете дека ние не може да се контролира транзит време, особено за време на празник, лет задоцнување или временските услови.Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе ви ги даде нашите најдобри предлог.Се враќа : Ние обезбедуваме бесплатен 7 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка и ние нудиме една замена или враќање на парите, но сите се врати превозот на трошоците се на одговорност на купувачот.Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1...

DEN 408.00 480.00

(Пакување од 12) 12pcs/многу Chevron Печатени Корист Кеси од Хартија Рог Бонбони Кутии Лекување на Деца Роденден Свадба Декорација

(Пакување од 12) 12pcs / многу Chevron Печатени Корист Кеси од Хартија Рог Бонбони Кутии Лекување на Деца Роденден Свадба ДекорацијаВнимание ве Молам : Мешани Бои и се Меша Дизајни за еден многу(12pcs / многу) не е достапна , и ве молиме изберете ја вашата омилена како нашите боја шема, ви благодариме.Опис На Производот : Рог Бонбони КутијаОвие прекрасни рог бонбони кутија се одличен декорација на допир на вашата страна...

DEN 188.00 202.56

50pcs/многу Симпатична, Ретро Дрво Жито Црна Срцето Свадба Бонбони Кутија DIY Шупливи Љубов Среќен Партија Подарок Кутија Роденден Колачиња Кутија 5*5*5cm

50pcs / многу Симпатична, Ретро Дрво Жито Црна Срцето Свадба Бонбони Кутија DIY Шупливи Љубов Среќен Партија Подарок Кутија Роденден Колачиња Кутија 5*5*5cmГолемина5cm*5cm* 5cmПакет50pcs flate бонбони хартија кутија+јаже(Треба да се направи бонбони хартија во кутија од себе,тоа е смешно)Answer : ___________________________ Note : Бојата може да биде темно или светло поради PC екран,ве молиме да се разбере.Ве молиме имајте во предвид големината.

DEN 754.08