• Ново
Бесплатен превозот ласерски сече хартија во различни бои индивидуализира ОЕМ достапни елка слатка кутии за Божиќ

Бесплатен превозот ласерски сече хартија во различни бои индивидуализира ОЕМ достапни елка слатка кутии за Божиќ

DEN 655.20

Износот
Во форма достапна за нарачката


бесплатно користење на логото топла продаде ласерски сече хартија во различни бои индивидуализира ОЕМ достапни елка слатка кутии за Божиќ
Совршен за свадба, булчински туш, чај партија, бранч, ручек, крштевки, роденден, празник, годишнина и елегантен угостителство настан како партија корист. итн.!
Лесен за цел, со повеќето конкурентна цена и одлична услуга!
Лесно да се соберат!
Направете вашиот подароци се издвојува со овие воодушевувачки кутии!
Спецификација :
Точка име
Свадба кутија/подарок кутија/сувенири кутија
големина
5*5*8.5 cm
материјал
250g бисер хартија,боја на хартија,металик хартија,kraft хартија,230g dermatoglyph хартија(повеќе сите видови на хартија можат да бидат понудени според вашите барања)
Technic
ласерско сечење
пакување
25 компјутери/opp вреќа, пакување сите opp кеси во стандард извезуваат krabičkách.
ОЕМ
Да се обезбеди. Оригинален дизајн. Големини, бои и материјали можат да се менуваат, како на вашите барања.
Логото
Бесплатни дизајн, Корисниците логоа се достапни.
MOQ
50pcs/item
Боја
Бела, златна, сребрена, жолта, црвена, розева, виолетова, езерото сина, светло сина, портокалова, беж, сива, зелена, кафена,темно црвена,итн.
Палета на производи
Имаме сите видови на ласерски сече хартија кутија, cupcake wrappers, Божиќ украси, и така натаму.
време на испорака
Брза испорака, тоа ќе биде направено како точно цел количество.
Различни бои за референца :
пакет : 50pcs во една opp вреќа

Особините

Број На Модел На:
WB45
is_customized:
Yes
Повод:
Божиќ
боја:
црвена,бела,златна,зелена,сина,црна,розова,виолетова,крем, кафе,итн
Материјал:
250g бисер хартија и боја на хартија,металик хартија,kraft хартија,и др.
Technic :
ласерски сече
Употреба:
партија, свадба, подарок, прослава, промоција
категорија:
пакување во кутии
Употреба:
Бонбони Пакување
Производот:
слатка кутии за Божиќ
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

1000pcs Трева зелена organza подарок перница 20x30cm партија кеси за жените настан сре Drawstring торба Накит Екранот Торба diy додатоци

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , ,, ,Топло совети : Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.51cm поради различните методи за тестирање.Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

DEN 7174.00 7631.52

свадба корист кутија -- Нека авантура започне селски мини burlap крпа drawstring бебе туш партија бонбони подарок торба 50pcs/многу

добредојдовте да ја посетите нашата продавница : Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или на свадба и ќе добиете најдобра цена свадба корист кутија Нека авантура започне селски мини burlap крпа drawstring бебе туш партија бонбони подарок торба 50pcs / многуГолемина : околу 15cm*9cmКУПУВАЧОТ ТРЕБА ДА СЕ ЗНААТ ПРЕД ЦЕЛ : 1)ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Зачувам или Western Union само2)Превозот1)Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот и ние обезбедуваме 14 дена разменауслуга од превозот датум против неисправни производи.2) Pls се обиде да обезбеди како подетални информации како posisble за адреса,како и поштенски код,домашен телефон и број на Мобилен телефон3) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската да се утврди она што дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.за сопствени или оддалечена областНие ќе брод во 35 работен ден по исплата потврди.3)се ВраќаСамо неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака...

DEN 2120.00 2304.00

12.5*8*9.5 cm Црвено Пост Кутија Чаши Торта Cupcake /cupcakes Macaroon Кутија/кутии 20pcs трговија на Големо

Материјал : КартонS ize : 12.5 cm*8см *9.5 cmБоја : како на сликатаВисок КвалитетЗабелешки : Фабриката за директно снабдување, Мин количина е 2 0 компјутери по многу.Цената само за покривање на кутии, не вклучувајќи и други додатоци, свила лента треба да додадете цена,ако ви треба ве молиме договорот насВнимание!! Испорака Метод : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус / продавачот превозот начинследење на број може да проверите само информации во продавачот земја, нема информации купувачот s земјата...

DEN 839.00 911.52

50pcs/многу Симпатична, Ретро Дрво Жито Црна Срцето Свадба Бонбони Кутија DIY Шупливи Љубов Среќен Партија Подарок Кутија Роденден Колачиња Кутија 5*5*5cm

50pcs / многу Симпатична, Ретро Дрво Жито Црна Срцето Свадба Бонбони Кутија DIY Шупливи Љубов Среќен Партија Подарок Кутија Роденден Колачиња Кутија 5*5*5cmГолемина5cm*5cm* 5cmПакет50pcs flate бонбони хартија кутија+јаже(Треба да се направи бонбони хартија во кутија од себе,тоа е смешно)Answer : ___________________________ Note : Бојата може да биде темно или светло поради PC екран,ве молиме да се разбере.Ве молиме имајте во предвид големината.

DEN 754.08

100pcs/многу-7x7.5x13.3cm 16oz за Еднократна употреба бела kraft хартија француски помфрит првенство Пржени Пилешки Крила Пуканки Десерт складирање Кутија

100pcs / многу7x7.5x13.3cm за Еднократна употреба kraft на хартија првенство француски помфрит Пржена кокошка Снек кутии DIY печење пакување првенствоСпецификации : На дното кол : 7cmКосите висока : 7.5 cmКуп максимална : 13.3 cm Материјал : Храна одделение kraft хартија + ЈП филм хартија Количина : 10 0pcs / многуСе применуваат : француски помфрит, пилешки грутки, закуски, итн ресторан за Брза храна, западен ресторан, снек бар, дома, итноваа понуда е 100 парчиња.*Информации за производот : Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

DEN 1926.00 2027.52

10pcs Зелено Мини Метални Кофи За Свадба, Роденден Сувенири Свадба Фаворизира И Подароци Настан &Партија Материјали

10 Pcs / Многу Симпатична Длабоко Сива Мини Метални Кофи За Свадба, Роденден Сувенири Подарок Настан &Партија Материјали Спецификација на Производот Материјал : tinplateГорниот дијаметар*Дното дијаметар : прибл.5.5 cm*4cmВисина : околу.5cm / 2.0"Боја : Длабоко СиваКоличина : 10pcs Производ ФотографииПакетот Вклучува 10x Мини Слатки Чоколадни Бонбони Кофа Пратката во Светот free Shipping...

DEN 384.00 591.36

Извоз 18x15x8cm 20pcs Kraft Хартија Подарок перница Креативни Божиќ Подарок Торба Крпа Козметика Хартиени Кеси

Висок Квалитет на Извоз 18x15x8cm 20pcs Kraft Хартија Подарок перница Креативни Божиќ Подарок Торба Крпа Козметика Хартиени КесиКоличина : 20pcsБоја : ЦрвенаГолемина : 18x15x8cmСе користи за : можете да го користите за подарок , Крпа ,Храна, Текстил,или други работи.Ве молиме проверете ја големината јасно на производот , јас не би сакал да видам лош повратни информации за големината,ви благодарам за вашата соработка!ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас .Пакување ДеталиСекоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон ...

DEN 734.00 864.00

40pcs/многу 23*7*4cm Браун бел Картон Kraft Кутија Свадба Подарок Бонбони Кутии Сапун Пакување Jewellry Пакување Кутија

Опис На ПроизводотГОЛЕМИНА : 23x7x4mmМатеријал : 300gsm Kraft хартија, картонБоја : кафена,белаAnswer : ___________________________ Note : кутии треба да се свитка со себе,причина за тоа ќе биде добро за превозот.

DEN 1416.00 1666.08

100pcs/многу-10.5*7cm Мали Хартија плик Шарени љубов срцето затворач коверти свадба покана плик gilt плик

100pcs / многу10.5*7cm Мали Хартија плик Шарени љубов срцето затворач коверти свадба покана плик gilt пликMaterail : Paper Size : 10.5*7cm / 4.1"82.7"Дизајн : 13 стил за изберат(како слика) ве Молиме контактирајте со нас wihch стил дали сакате, ние ќе го испрати микс стил.* W e испратите кутија за да ви се рамни, треба да се свитка кутии себе.Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

DEN 1037.00 1091.52

100pcs Пластични само запечатување торба,матирано транспарентен амбалажа кеса,суво овошје бонбони стои храна торба,запечатени пијалаци торба.

Топло prompt1 : прирачник за мерење таму ќе биде малку грешка, ве молиме за разбирање.2 : поради различни монитори, вистинската боја може да се исклучи боја и слики.3 : постои потреба или прашањето може да оставите порака, ние веднаш ќе ви одговори на вас...

DEN 908.00 955.20

100pcs/многу Бело/Црвено Цвет Ласерски Сече Свадба Корист Кутии Свадба Бонбони Кутија Casamento Свадба Фаворизира И Подароци

Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл Боја : Бела, Црвена Дизајн : Цвет Шупливи Растителен Материјал : Картон Големина : 75mm(должина)x40mm(ширина)x100mm(висина) Детали : Овие убави корист подарок кутии се совршени за свадба, булчински туш, или други посебен настан...

DEN 1660.00 1824.00

10x25cm Собираат Selfie стап Кеси 5pcs 9.8 Velure Flannelette Прилагодено Везови Логото на Божиќ Свадба Партија Cholocate Носителот

Собираат Подароци КесиМатеријал : Собираат ткаенинаПакување : 1color / пакет,5pcs / пакет.Боја може да се меша,ве молиме оставете порака ако ви треба различна боја во пакет .5x7cm : Црна,Roseo,Сива,Крем,Розова,Портокалова,Црвена,Темноцрвена,Кафе7x9cm : Црна,Roseo,Темноцрвена,Крем,Кафе,Бела,Виолетова6x12cm : Црна,Сива,Кафе,Кралска сина8x10cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Црвена8x17cm : Црна,Црвена,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе9x12cm : Црна,Сива,Бела,Сина,Roseo,Розова,Крем,Црвена,Кафе,Виолетова,Бургундија10x14cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x16cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено12x15cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено12x18cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x20cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x25cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна10x30cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна15x15cm : Црна15x20cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна,Виолетова,Крем,Кафе18x23cm : Црвена,Roseo,Кралска сина,Црна,Крем,Кафе18x25cm : Црна,Сива,Roseo,Кралска сина20x25cm : Сива,Црна,Roseo20x30cm : Црна,Сива,Roseo,Кралска сина25x35cm : Сива,Кралска сина,Roseo,Црна30x45cm : Црна40x50cm : Црна

DEN 242.00 268.80

Нови Пиратите Корист Кутија Пиратите Бонбони Кутија Подарок Кутија Cupcake Кутија Момче Деца Роденден Материјали Декорација На Настанот Партија Материјали

Нови Пиратите Тема Партија Декорација**8 PCS Пиратите бонбони кутија / cupcake кутија / корист кутија / подарок кутија.** Постојат 2 различни карактери во оваа група.**Големина : 10 CM * 7 CM * 18 CM**Овие кутии може да се користи за девојката и момчето роденден , девојче и момче бебе туш .** * Ако сите барања,ве молиме имајте на цел.(се разбира,можете да изберете карактер што сакате)**Најдобар квалитет Пиратите тема партија материјали** * Ако ти треба повеќе,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им понуди убаво цена.** Повеќе во продавницата.Превозот : 1...

DEN 420.00 576.00

100Pcs чипка Лак Печати слатки Подароци Кеси Божиќ Колачиња Пакување самолепливи Пластични Кеси за Бисквити Бонбони Торта Пакет

100 Pcs чипка Лак Печати слатки Подароци Кеси Божиќ Колачиња Пакување самолепливи Пластични Кеси за Бисквити Бонбони Торта ПакетМатеријал : OPPДимензии : Должина 8СМ *ширина 10 CM + 3 CM (самолепливи дел од должина)Боја : како на сликата.Нето Тежина : Околу 80gКоличина : стан.100pcs / многу.Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет.Тоа обезбедува прекрасен изглед за вашиот производ.Тоа е совршен подарок за вашиот домашен подароци.Една страна е во форма за печатење; на другата страна е јасно.Овие Само лепило кеси се совршени за задржување на слатки, колачи, мали колачи и бонбони, итн.Напомена : 1...

DEN 259.00 287.52

(Пакување од 12) 12pcs/многу Chevron Печатени Корист Кеси од Хартија Рог Бонбони Кутии Лекување на Деца Роденден Свадба Декорација

(Пакување од 12) 12pcs / многу Chevron Печатени Корист Кеси од Хартија Рог Бонбони Кутии Лекување на Деца Роденден Свадба ДекорацијаВнимание ве Молам : Мешани Бои и се Меша Дизајни за еден многу(12pcs / многу) не е достапна , и ве молиме изберете ја вашата омилена како нашите боја шема, ви благодариме.Опис На Производот : Рог Бонбони КутијаОвие прекрасни рог бонбони кутија се одличен декорација на допир на вашата страна...

DEN 188.00 202.56

jusHomey 10x15cm Селски Drawstring Burlap Подарок Перница w Обоена Јута Цвет Свадба Корист Торбичка,Партија Подарок Торба,Sachet, Свадба Снабдување

Боја : Природна, со шарени цвет;Големина : прибл 10cm15cm;Торба Материјал : Burlap; Количина : 24 компјутери по многу.Повратна информацијаБидејќи вашето мислење е многу важно за нас,искрено се надевам дека ќе може да го оставите позитивен фидбек за нас ако сте биле задоволни со нашите производи и услуги.Фала многу однапред за вашето време и трпение !Ако не беа задоволни со производи или услуги,ве молиме да се надеваме дека контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.Ние ќе се обидеме најдобро да се направи компензација или да понуди решение за да ги задоволи вас...

DEN 839.00 911.52

50pcs мини Љубов Гнездо Птица куќа бебе туш бонбони кутија свадба бонбони кутии свадба корист подарок кутија кутија чоколадо

мини Љубов Гнездо Птица куќа бебе туш бонбони кутија свадба бонбони кутии свадба корист подарок кутија чоколадо кутија Материјал : Хартија Кутија големина приближно : 4.5 cm X 5cm / 1.8" X 2" боја : bule (исто како фото) Пакетот Вклучува : 50pcs Бонбони Кутии...

DEN 798.00 840.00

Мало 5pcs 6x12cm Собираат Подароци Кеси Висок Квалитет на Врвот Drawstring Накит Сомот Dustproof Кеси за Чување Божиќ Подарок Носителот

Собираат Подароци КесиМатеријал : Собираат ткаенинаПакување : 1color / пакет,5pcs / пакет.Боја може да се меша,ве молиме оставете порака ако ви треба различна боја во пакет .5x7cm : Црна,Roseo,Сива,Крем,Розова,Портокалова,Црвена,Темноцрвена,Кафе7x9cm : Црна,Roseo,Темноцрвена,Крем,Кафе,Бела,Виолетова6x12cm : Црна,Сива,Кафе,Кралска сина8x10cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Црвена8x17cm : Црна,Црвена,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе9x12cm : Црна,Сива,Бела,Сина,Roseo,Розова,Крем,Црвена,Кафе,Виолетова,Бургундија10x14cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x16cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено12x15cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено12x18cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x20cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x25cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна10x30cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна15x15cm : Црна15x20cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна,Виолетова,Крем,Кафе18x23cm : Црвена,Roseo,Кралска сина,Црна,Крем,Кафе18x25cm : Црна,Сива,Roseo,Кралска сина20x25cm : Сива,Црна,Roseo20x30cm : Црна,Сива,Roseo,Кралска сина25x35cm : Сива,Кралска сина,Roseo,Црна30x45cm : Црна40x50cm : Црна

DEN 151.00 168.00

60pcs пластични opp cookie црвена зелена леб подарок само лепило цртан филм прекрасна пекарница слатки бисквит свадба подарок торба

(60pcs / многу) колаче пакет торба леб за појадок печење пекарница бејкер продавница пакување кесипакет : 60pcs*леб кеси(+ / 5pcs),две бои,cookie во слика не се вклучени.Големина : 10*11cm,грешка 13cmНапомена : боја може да биде малку dfference поради леснотија и светлина.Изненадување : 2%ПОПУСТ за 3 и многу повеќе!!!$ДОЛАРИ 5.63 $ДОЛАРИ 15.86 $ДОЛАРИ 10.21 $ДОЛАРИ 7.26 $ДОЛАРИ 10.56 $ДОЛАРИ 5.26 $ДОЛАРИ 6.99 $ДОЛАРИ 7.56 $ДОЛАРИ 248.05 $ДОЛАРИ 5.99 $ДОЛАРИ 7.99 $ДОЛАРИ 8.00

DEN 144.00 287.04

100pcs пластични opp се зголеми црвено cookie леб подарок само лепило цртан филм прекрасна пекарница слатки бисквит пакување бонбони торба

(100pcs / многу) колаче пакет торба леб за појадок печење пекарница бејкер продавница пакување кесипакет : 100pcs*леб кеси(+ / 5pcs),две бои,cookie во слика не се вклучени.Големина : 10*11cm,грешка 13cmНапомена : боја може да биде малку dfference поради леснотија и светлина.Изненадување : 2%ПОПУСТ за 3 и многу повеќе!!!$ДОЛАРИ 5.63 $ДОЛАРИ 15.86 $ДОЛАРИ 10.21 $ДОЛАРИ 7.26 $ДОЛАРИ 10.56 $ДОЛАРИ 5.26 $ДОЛАРИ 6.99 $ДОЛАРИ 7.56 $ДОЛАРИ 248.05 $ДОЛАРИ 5.99 $ДОЛАРИ 7.99 $ДОЛАРИ 8.00

DEN 239.00 478.08

20pcs/многу-21*14*5cm Плик тип бел картон Тесто Подарок кутија колачиња dim sum кутија Јајце курва случај DIY Печење чување на кутии

Добредојдовте на нашата продавница20pcs / многу21*14*5cm Плик тип бел картон Тесто Подарок кутија колачиња Западен стил dim sum кутија Јајце курва случај DIY Печење пакување, кутииГолемина : 21*14*5cm (прибл...

DEN 1219.00 1283.52

Ласерски Сече Свадба Бонбони Кутија 100pcs Свадба Корист Кутија Роденден Декорација Подарок Кутија за Гостите Чоколадо Casamento

2411984913961895 прочитајте ги внимателно пред да го купат со цел да се избегне недоразбирање Количина : 100pcs Големина : 105 x 9.2 x 3.2 mm Капацитет : околу 2 парчиња Фереро, 6pcs Hershey ќе добиете 100pcs рамен бонбони кутии , тоа е лесно за вас да се соберат кутии ЗАБЕЛЕШКА : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината...

DEN 1775.52

300pcs Трева зелена organza подарок перница 30x40cm партија кеси за жените настан сре Drawstring торба Накит Екранот Торба diy додатоци

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , ,, ,Топло совети : Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.51cm поради различните методи за тестирање.Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

DEN 3880.00 4127.52

10pcs/многу 10*14cm висок квалитет мека велур drawstring торбичка фабрика трговија на големо бонбони пакување Накит торба торбичка

Име на производ10pcs / многу 10*14 см висок квалитет мека велур drawstring торбичка фабрика трговија на големо пакување Накит торба торбичкаНие може да го прилагодите вашето лого на торба .И ве молиме контактирајте со нас за да се добие цената и детали за прилагодено лого кеси .Тежина8 g / парчеMoq10 парчиња / многуЗабелешкаСите кеси се рака за шиење, можеби ќе треба 0.5 cm разлика, ако ум pls не место цел, многу ви благодарам!Нашата предностДиректни производителот, добредојде на ОЕМ и ODM.Избор на бојаАко треба да го одредите боја, pls да ни кажете со trademanager или епошта, ако не контактирате со нас, бојата ќе од страна на случаен избор.Бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус...

DEN 232.80

100pcs/многу Куки пластични кеси розова и бела срца пакување кеси 12x18cm подарок перница бесплатен превозот

Функција : Материјали : хранаодделение oppГолемина : 12x18cmУпотреба : Бисквити, колачи, леб,подарок.Пакет се вклучени : 100pcs / многуAnswer : ___________________________ Note : Ние само го продаде торби, не вклучувајќи декорација производи во слики.Ние, исто така, имаат и други торта мувла и cookie пакување кеси ве молиме да ги видите : Превозот : Ние брод објектот преку Кина, Воздухот Пошта во 17 работни дена, ако се сретна со викенд, ние ќе го организира превозот прв и испрати веднаш на работа на време.Превозот време : САД 1020 работни денаЕУ coutries и Азија countries1525 работни денаРуската земја и земјите во близина 2555 работни денаЈужна Америка земји 2545 работни дена.Други земји : со 2535 работни дена.Ве молам, разберете дека ние не може да се контролира транзит време, особено за време на празник, лет задоцнување или временските услови.Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе ви ги даде нашите најдобри предлог.Се враќа : Ние обезбедуваме бесплатен 7 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка и ние нудиме една замена или враќање на парите, но сите се врати превозот на трошоците се на одговорност на купувачот.Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1...

DEN 408.00 480.00

бонбони кутија, торба чоколадо хартија подарок кутија сјајна торта со пеперутка за Роденден, Свадба Партија Декорација занает DIY корист бебе туш Пот

Совршен за секоја свадба, годишнина, роденден или другата страна.Тоа е креативниот и убаво.Име : бонбони кутијаМатеријал : хартијаГолемина : appox 13*6.5*6cmТежина : appox 9gramsБоја : ве Молиме изберете дизајн според бројот на сликаПакет : Opp вреќавклучувајќи ги и 1 компјутер * бонбони кутија

DEN 2.00 2.40