• Ново
бесплатен превозот ласерски сече хартија во различни бои индивидуализира ОЕМ достапни паун свадба подарок кутии

бесплатен превозот ласерски сече хартија во различни бои индивидуализира ОЕМ достапни паун свадба подарок кутии

DEN 655.20

Износот
Во форма достапна за нарачката


бесплатно користење на логото топла продаде ласерски сече хартија во различни бои индивидуализира ОЕМ достапни љубов птица свадба подарок кутии
Совршен за свадба, булчински туш, чај партија, бранч, ручек, крштевки, роденден, празник, годишнина и елегантен угостителство настан како партија корист. итн.!
Лесен за цел, со повеќето конкурентна цена и одлична услуга!
Лесно да се соберат!
Направете вашиот подароци се издвојува со овие воодушевувачки кутии!
Спецификација :
Точка име
Свадба кутија/подарок кутија/сувенири кутија
големина
5*5*8.5 cm
материјал
250g бисер хартија,боја на хартија,kraft хартија,металик хартија,230g dermatoglyph хартија(повеќе сите видови на хартија можат да бидат понудени според вашите барања)
Technic
ласерско сечење
пакување
25 компјутери/opp вреќа, пакување сите opp кеси во стандард извезуваат krabičkách.
ОЕМ
Да се обезбеди. Оригинален дизајн. Големини, бои и материјали можат да се менуваат, како на вашите барања.
Логото
Бесплатни дизајн, Корисниците логоа се достапни.
MOQ
50pcs/item
Боја
Бела, златна, сребрена, жолта, црвена, розева, виолетова, езерото сина, светло сина, портокалова, беж, сива, зелена, кафена,темно црвена,итн.
Палета на производи
Имаме сите видови на ласерски сече хартија кутија, cupcake wrappers, Божиќ украси, и така натаму.
време на испорака
Брза испорака, тоа ќе биде направено како точно цел количество.
Различни бои за референца :
пакет : 50pcs во една opp вреќа

Особините

Повод:
Крштевка & Крштевањето,Роденден,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба,Божиќ
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
WB31
боја:
црвена,бела,златна,зелена,сина,црна,розова,виолетова,крем, кафе,итн
Материјал:
250g бисер хартија и боја на хартија,металик хартија,kraft хартија,и др.
Technic :
ласерски сече
категорија:
Свадба Материјали
Употреба:
Бонбони Пакување
Производот:
свадба подарок кутии
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

10x25cm Собираат Selfie стап Кеси 5pcs 9.8 Velure Flannelette Прилагодено Везови Логото на Божиќ Свадба Партија Cholocate Носителот

Собираат Подароци КесиМатеријал : Собираат ткаенинаПакување : 1color / пакет,5pcs / пакет.Боја може да се меша,ве молиме оставете порака ако ви треба различна боја во пакет .5x7cm : Црна,Roseo,Сива,Крем,Розова,Портокалова,Црвена,Темноцрвена,Кафе7x9cm : Црна,Roseo,Темноцрвена,Крем,Кафе,Бела,Виолетова6x12cm : Црна,Сива,Кафе,Кралска сина8x10cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Црвена8x17cm : Црна,Црвена,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе9x12cm : Црна,Сива,Бела,Сина,Roseo,Розова,Крем,Црвена,Кафе,Виолетова,Бургундија10x14cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x16cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено12x15cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено12x18cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x20cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x25cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна10x30cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна15x15cm : Црна15x20cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна,Виолетова,Крем,Кафе18x23cm : Црвена,Roseo,Кралска сина,Црна,Крем,Кафе18x25cm : Црна,Сива,Roseo,Кралска сина20x25cm : Сива,Црна,Roseo20x30cm : Црна,Сива,Roseo,Кралска сина25x35cm : Сива,Кралска сина,Roseo,Црна30x45cm : Црна40x50cm : Црна

DEN 242.00 268.80

бесплатен превозот ласерски сече во различни бои индивидуализира ОЕМ достапни декоративна хартија за ноќта на вештерките корист бонбони кутии

бесплатно користење на логото топла продаде ласерски сече во различни бои индивидуализира ОЕМ достапни декоративни paperhalloween корист бонбони кутииСовршен за свадба, булчински туш, чај партија, бранч, ручек, крштевки, роденден, празник, годишнина и елегантен угостителство настан како партија корист...

DEN 655.20

бонбони кутија, торба чоколадо хартија подарок кутија сјајна торта со пеперутка за Роденден, Свадба Партија Декорација занает DIY корист бебе туш Пот

Совршен за секоја свадба, годишнина, роденден или другата страна.Тоа е креативниот и убаво.Име : бонбони кутијаМатеријал : хартијаГолемина : appox 13*6.5*6cmТежина : appox 9gramsБоја : ве Молиме изберете дизајн според бројот на сликаПакет : Opp вреќавклучувајќи ги и 1 компјутер * бонбони кутија

DEN 2.00 2.40

12.5*8*9.5 cm Црвено Пост Кутија Чаши Торта Cupcake /cupcakes Macaroon Кутија/кутии 20pcs трговија на Големо

Материјал : КартонS ize : 12.5 cm*8см *9.5 cmБоја : како на сликатаВисок КвалитетЗабелешки : Фабриката за директно снабдување, Мин количина е 2 0 компјутери по многу.Цената само за покривање на кутии, не вклучувајќи и други додатоци, свила лента треба да додадете цена,ако ви треба ве молиме договорот насВнимание!! Испорака Метод : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус / продавачот превозот начинследење на број може да проверите само информации во продавачот земја, нема информации купувачот s земјата...

DEN 839.00 911.52

100pcs/многу-10.5*7cm Мали Хартија плик Шарени љубов срцето затворач коверти свадба покана плик gilt плик

100pcs / многу10.5*7cm Мали Хартија плик Шарени љубов срцето затворач коверти свадба покана плик gilt пликMaterail : Paper Size : 10.5*7cm / 4.1"82.7"Дизајн : 13 стил за изберат(како слика) ве Молиме контактирајте со нас wihch стил дали сакате, ние ќе го испрати микс стил.* W e испратите кутија за да ви се рамни, треба да се свитка кутии себе.Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

DEN 1037.00 1091.52

10pcs Зелено Мини Метални Кофи За Свадба, Роденден Сувенири Свадба Фаворизира И Подароци Настан &Партија Материјали

10 Pcs / Многу Симпатична Длабоко Сива Мини Метални Кофи За Свадба, Роденден Сувенири Подарок Настан &Партија Материјали Спецификација на Производот Материјал : tinplateГорниот дијаметар*Дното дијаметар : прибл.5.5 cm*4cmВисина : околу.5cm / 2.0"Боја : Длабоко СиваКоличина : 10pcs Производ ФотографииПакетот Вклучува 10x Мини Слатки Чоколадни Бонбони Кофа Пратката во Светот free Shipping...

DEN 384.00 591.36

Нови Пристигнување Фабрика Директно Продажба Свадба Корист Корист Кутија-со Овој Прстен Домот Икона Корист Кутија (сина)-(85 Компјутери/многу ) трговија на Големо

"Со овој Прстен" Домот Корист КутииОпис : "Со овој Прстен" Домот Корист КутииБоја : белаДимензија : 2 1 / 2 "x 2" x 4 3 / 4"Олово време : 23 дневнаЗабелешка : pls дозволете ни да знам вашата боја опција

DEN 576.00

100pcs/многу-13*11*9cm за Еднократна употреба kraft француски помфрит кутија Кокошка рајс цвет Снек чување на кутии DIY печење пакување кутија

100pcs / многу13*11*9cm за Еднократна употреба добиток картон француски помфрит кутија Кокошка рајс цвет Снек кутии DIY печење пакување кутијаГолемина : 13*11*9cm (прибл...

DEN 1159.00 1219.68

100pcs/многу-7x7.5x13.3cm 16oz за Еднократна употреба бела kraft хартија француски помфрит првенство Пржени Пилешки Крила Пуканки Десерт складирање Кутија

100pcs / многу7x7.5x13.3cm за Еднократна употреба kraft на хартија првенство француски помфрит Пржена кокошка Снек кутии DIY печење пакување првенствоСпецификации : На дното кол : 7cmКосите висока : 7.5 cmКуп максимална : 13.3 cm Материјал : Храна одделение kraft хартија + ЈП филм хартија Количина : 10 0pcs / многуСе применуваат : француски помфрит, пилешки грутки, закуски, итн ресторан за Брза храна, западен ресторан, снек бар, дома, итноваа понуда е 100 парчиња.*Информации за производот : Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

DEN 1926.00 2027.52

300pcs Трева зелена organza подарок перница 30x40cm партија кеси за жените настан сре Drawstring торба Накит Екранот Торба diy додатоци

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , ,, ,Топло совети : Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.51cm поради различните методи за тестирање.Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

DEN 3880.00 4127.52

20pcs/многу-21*14*5cm Плик тип бел картон Тесто Подарок кутија колачиња dim sum кутија Јајце курва случај DIY Печење чување на кутии

Добредојдовте на нашата продавница20pcs / многу21*14*5cm Плик тип бел картон Тесто Подарок кутија колачиња Западен стил dim sum кутија Јајце курва случај DIY Печење пакување, кутииГолемина : 21*14*5cm (прибл...

DEN 1219.00 1283.52

Бесплатен Превозот 500pcs/многу Organza Кеси 10x15cm Божиќ Свадба Подарок Перница Jewlery Кеси Подарок пакување Пошта,се меша случајни бои

Бесплатен Превозот,500pcs / многу Organza Кеси 10x15cm,Божиќ & Свадба Подарок Кеси,Jewlery Кеси Подарок пакување Пошта,се меша случајни боиможете да изберете боја ви се допаѓа,Популарната пакување опција за партијата на услуги.Чиста organza кеси е едноставен, но елегантен.Одлично за презентирање на подароци кои се премногу убаво за да се скрие.Едноставно повлечете го сатен drawstring да се обезбеди содржина.Овие се одлични за свадба фаворизира, ставајќи мал домашен сапуни за давање на подарок, фиока кесички, накит, арома монистра, итн.ве молиме проверете ја нашата продавница, постојат многу бои и големината на располагање, повеќе нарачки јас може да ви даде некои попуст, ви благодариме

DEN 1416.00

100pcs/многу-2.4*2.4*10.3 cm Празно Црна kraft Хартија Кутија DIY Кармин Парфем Етерично Масло Шише Складирање Boxe вентил цевки

100pcs / многу2.4*2.4*103cm Празно црна kraft Хартија Кутија DIY Кармин Парфем Етерично Масло Шише Пакување Картон BoxeКутија големина : 2.4*2.4*10.3 cm / 0.936"*0.936"4"Материјал : 350g Kraft хартијаКоличина : 100pieces / многуБоја : Kraft боја, Црна* Пакет ќе бидат испратени станот...

DEN 1128.00 1188.00

Трговија на големо Партија Бонбони Шеќер, Чоколадо Корист Кутија Подарок Кутија За Brithday Партија Бебе Туш Подароци во Кутии 5.5*5.5*5.5 CM 12PCS

Трговија на големо Кит Стил Candy Шеќер, Чоколадо Корист Кутија Подарок Кутија За Brithday Бебе Туш Подароци 5.5*5.5*5.5 CM 12 PCS Спецификација на Производот Теми : Градина Тема, Флорални ТемаПовод : Свадба, Годишнина, Булчински ТушСезони : Пролет Свадба Фаворизира, Лето Свадба ФаворизираКатегорија : Корист КутииОблик : CuboidМатеријали : картичката на хартијаБоја : како на сликатаКутија Големина : 5.5*5.5*5.5 CMПакување : PVC Кеса Производ ФотографииПакетот Вклучува 12 X Кит Партија Корист Кутија Испорака во Светот free Shipping...

DEN 191.52

Бесплатен превозот Памук Платно Торба Еко Шопинг Tote празно платно шопинг торба за DIY сликарство промотивни подарок торба

ДобредојдеВашето задоволство е најдобар ги охрабри за нас!Конкурентна цена;Неверојатен квалитет;Одлична услуга!Приказ на повеќе фенси предметиПроизвод Детали : име на Производ : Платно Торба Големина : 30x37cm Слика :

DEN 363.00 432.00

Извоз 18x15x8cm 20pcs Темно Зелена Kraft Хартија Подарок перница Креативни Божиќ Подарок Торба Крпа Козметика Хартиени Кеси

Висок Квалитет на Извоз 18x15x8cm 20pcs Kraft Хартија Подарок перница Креативни Божиќ Подарок Торба Крпа Козметика Хартиени КесиКоличина : 20pcsБоја : Темно ЗеленаГолемина : 18x15x8cmСе користи за : можете да го користите за подарок , Крпа ,Храна, Текстил,или други работи.Ве молиме проверете ја големината јасно на производот , јас не би сакал да видам лош повратни информации за големината,ви благодарам за вашата соработка!ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас .Пакување ДеталиСекоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон ...

DEN 734.00 864.00