• Ново
Свила Постелнина Поставите 4pcs Флорални Свила Mulberry Charmuse свила Печатење Мека Свила Pillowcase Рамен Лист Прекривки Покрие ls2125

Свила Постелнина Поставите 4pcs Флорални Свила Mulberry Charmuse свила Печатење Мека Свила Pillowcase Рамен Лист Прекривки Покрие ls2125

DEN 15840.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Топла Продажба : метар метар метар
Пердув :
Име : 100% свила beding поставите 4pcs, #ls2125
Материјал : 100% mulberry свила ,
Тежина : 16.5 mm
Ширина : 114cm/45inch
Вклучувајќи : 1pc свила прекривки, како слики ,
1pc рамен лист, полна боја, како слики,
2pc оксфорд перници, двете страни свила, флорални боја, како слики,
Големина Информации : 1 инч=2.54 см, дозволете±2cm
Стил :
1. На свила постелнина собата е направен од 100% mulberry свила ширина 114cm/45inch.
2. На прекривки покрие со скриен патент.
Постојат цвест во прекривки капак. ( Жица во задната страна е рамна и мазна,немојте да се грижите за вашиот сон .)
(Според различни големина,жица може да биде во средината,тоа е, исто така, може да биде во двете страни.)
3. Постојат цвест во станот на состојба. ( Жица е рамна и мазна,немојте да се грижите за вашиот сон .)
(Според различни големина,жица може да биде во средината,тоа е, исто така, може да биде во двете страни.)
4. Отворањето на pillowcase е плик форма. Посебна цел : Ние може да произведе свила постелнина според вашето барање големина. Ние, исто така, имаат и други бои, од свила постелнина поставени во нашата продавница, ако сакате други бои,ве молиме контактирајте со нас.
Трговија на големо : ве Молиме контактирајте со нас за промет на големо цена
Акции : Ние, исто така, ги продаваат во Кина,па ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате во случај тоа е надвор од акциите,ви благодарам.
Свила За Нега На Настава
· Рачно перење, или машина за миење ладно во деликатна циклус, одделно од други предмети.
· Висат сува, или ладен воздух машина сува.
· Ве молиме не го изложувајте свила под силно сонце.

Особините

Големина:
Full, King, Queen, Twin, Size B, Size A, Size C, Size D, Cal.King
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),1.0 m (3.3 стапки),2.0 m (6.6 стапки),1.35 m (4.5 метри),2.2 m (7 стапки),2.5 m (8 стапки),1.8 метри (6 стапки),2.8 m (9 стапки),1.5 m (5 метри)
Пополнување:
Свила
одделение:
квалитет
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
тема count:
≥600TC
Број На Модел На:
ls2125
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Материјал:
100% Свила
Ткаенина Count:
80
Стил:
Обична
Количина:
4 парчиња
Ткаенина Густина:
200 * 200
Техника:
Ткаени
Употреба:
Дома
Шаблон Тип:
Флорални

Купувачите избираат и

TENG BI бренд топла лента едноставна моден дизајн постелнина поставите Реактивен печатење црна, виолетова дизајн Крал и Кралица Целосна Близнак szie

Прекривки Покрие Поставите 3pcs , Овој Сет szie : Твин : 1 парче Прекривки Покрие 68"x86"(172x218cm) ,1 парче Pillowcase 19"x29"(50x75cm).Целосната : 1 парче Прекривки Покрие 79"x90"(200x229cm), 2 парче Pillowcase 19"x29"(50x75cm).Кралицата : 1 парче Прекривки Покријат 90"x90"(228x228cm), 2 парче Pillowcase 19"x29"(50x75cm).Кралот : 1 парче Прекривки Покрие 102"x90"(259x229cm), 2 парче Pillowcase 20"x36"(51x91cm).Драг пријател , ние имаме повеќе изберат ,можете да го погледнете тука :

DEN 1440.00 2880.00

3d печатење постелнина поставува ватенка/прекривки ги опфаќа bedspreads лист близнак целосна кралицата цар големина горење черепот црна, жолта Господин спална соба

•Предмет : 3d печатење постелнина поставува ватенка / прекривки ги опфаќа bedspreads лист близнак целосна кралицата цар големина горење черепот свеќи црна, жолта, модерен дом за Господин•Големина : Еднокреветни / Двокреветни, со Двокреветни / Full / Кралицата, Кралот, Супер кралот / Cal Кралот•Поставува : Постелнина Сетови 45pcs•Парчиња : Прекривки покрие поставите 4pc или Утешителот поставите 5pc•Материјал : Полиестер / памук, 500 тема count•Technoloty : Висока дефиниција Реактивен печатење, 3 D Испечатени, Висок Квалитет•Полнење : Полиестер(само за утешителот поставува 5pc)•Тип : Черепот Печатени Постелнина, 3d Печатење Прекривки Покрие Сет, детски кревети, девојка спална соба оркестарот, момчиња дома декор, Возрасни кревет листови, 3d bedspread1...

DEN 3654.00 4511.52

Среќен Срцето Падне Печатени Утешителот Постелнина Поставува Близнак Целосна Кралицата Супер Cal Цар Големина Кревет Листови Прекривки Ги Опфаќа Божиќ Деца

•Предмет : Среќен Срцето Падне Печатени Утешителот Постелнина Поставува Близнак Целосна Кралицата Супер Cal Цар Големина Кревет Листови Прекривки Ги Опфаќа Божиќ Деца•Големина : Еднокреветни / Двокреветни, со Двокреветни / Full / Кралицата, Кралот, Супер кралот / Cal Кралот•Поставува : Постелнина Сетови 45pcs•Парчиња : Прекривки покрие поставите 4pc или Утешителот поставите 5pc•Материјал : Полиестер / памук, 500 тема count•Technoloty : Висока дефиниција Реактивен печатење, 3 D Испечатени, Висок Квалитет•Полнење : Полиестер(само за утешителот поставува 5pc)•Тип : Multicolor Постелнина, 3d Испечатени сет постелнина, детски кревети, девојка спална соба оркестарот, момчиња дома декор, Возрасни кревет листови, 3d Печатење Кревет во кеса1...

DEN 3654.00 4511.52

Златна Памук Сатен Кревет постави Европската Луксузни Mandala Постелнина поставува Кралицата Цар големина Бохемија Прекривки покрие чаршаф/шири сет

Материјал : Egyptain памук и сатен жакард ткаенина / везовиКралицата Големина 4 Pcs ( погоден за 1.4~1.8 м во ширина кревет)1 парче Прекривки ги Покрие : 200*230cm(78.7*90.6 инчи)1 парче чаршаф : 250*270cm(98.4*106inches)2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(18.9*29.1 инчи)Кралот Големина 4 Pcs ( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет)1 парче Прекривки ги Покрие : 220*240cm(86.6*94.5 инчи)1 парче чаршаф : 250*270cm(98.4*106inches)2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(18.9*29.1 инчи)Кралицата Големина 6 Pcs ( погоден за 1.4~1.8 м во ширина кревет)1 парче Прекривки ги Покрие : 200*230cm(78.7*90.6 инчи)1 парче чаршаф : 250*270cm(98.4*106inches)2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(18.9*29.1 инчи)2 парчиња Плоштадот pillowcases : 60*60см(23.6*23.6 инчи)Кралот Големина 6 Pcs ( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет)1 парче Прекривки ги Покрие : 220*240cm(86.6*94.5 инчи)1 парче чаршаф : 250*270cm(98.4*106inches)2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(18.9*29.1 инчи)2 парчиња Плоштадот pillowcases : 60*60см(23.6*23.6 инчи)Кралицата Големина 10 Pcs ( погоден за 1.4~1.8 м во ширина кревет)1 парче Прекривки ги Покрие : 200*230cm(78.7*90.6 инчи)1 парче чаршаф : 250*270cm(98.4*106inches)2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(18.9*29.1 инчи)1 парче Кревет се Шири : 250*270cm(98.4*106inches)2 парчиња Плоштадот pillowcases : 60*60см(23.6*23.6 инчи)2 парчиња Плик pillowcases : 48*74cm(18.9*29.1 инчи)1 парче декоративни перница со coreКралот Големина 10 Pcs ( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет)1 парче Прекривки ги Покрие : 220*240cm(86.6*94.5 инчи)1 парче чаршаф : 250*270cm(98.4*106inches)2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(18.9*29.1 инчи)1 парче Кревет се Шири : 250*270cm(98.4*106inches)2 парчиња Плоштадот pillowcases : 60*60см(23.6*23.6 инчи)2 парчиња Плик pillowcases : 48*74cm(18.9*29.1 инчи)1 парче декоративни перница со core 1 cm = 0.3937008 инчиЉубезно потсетник Ние ќе напишат мала вредност во фактурата за да ви помогне да се ослободи од данок...

DEN 7659.00 11967.84

Нордискиот стил Постелнина Поставите Прекривки Покрие поставите близнак Целосна queen size кревет сет на печатени лист постелнина bedclothes Pillowcase

Карактеристики : 100% Сосема Нов и висок квалитет Увезени Трајни лесни ткаенини за врвен комфор во Домот боја и печатење на образец дизајн, добар избор за давање на вашата спална соба и свеж изглед Карактеристики кавга слободен скриен патент затворање, лесно да ја добиете вашата утешителот во и надвор од оваа покрие Сет вклучува еден (1) прекривки маска, една / ДВЕ (1 / 2) појавување на перница шарлатан,Еден Рамен лист Забелешка : Утешителот се продава одделно, не во овој сет ПогодностПрекривки Поклопецот е дизајниран како отстранлив капак ( карактеристики скриено копче или патент затворање ) за вашиот утешителот( понекогаш се нарекува Прекривки ), аналогно на перница случај и перница.Можете да го користите вашиот утешителот без горниот кревет лист ( рамен лист), како прекривки поклопецот лесно може да се отстрани и да се мие толку често како на дното на состојба, тогаш не треба да се чисти вашиот утешителот( или прекривки), кој може да се доживее и тешко да се исчисти.УдобностПрекривки Поклопецот доаѓаат во различни мешавини на материјали и ткае, тоа не е важно ако сакате памук, полиестер или микрофибер, вие сте веројатно да се најде прекривки ги покрие во ткаенина која ќе се чувствувате одлично за вас.Прекривки Покрива од UNIKEA не се направени само од широк спектар на различни материјали, тие се направени од сите видови на стил.UNIKEA најпопуларните прекривки карактеристики добро дизајниран печатење на обрасци, вие сте сигурни да се најде прекривки маска за да се вклопи во вашиот стил и вкус.Пакетот Вклучува1x Прекривки капак (Утешителот се продава одделно, не во сетови) 1 X Рамен лист 2x Перница шамс (САМО 1 парче за Твинголемина опција)Имајте на ум, Вистински боја може да варира во зависност од бојата на вашиот екран поради монитор во боја ограничувања.Големина ИнформацииБлизнакголемина1pcs Прекривки ги покрие : 150cm 205cm (59 81 инчи) 1pcs чаршаф : 160cm 230cm (63 91 инчи) 1pc Pillowcase : 45см 75см (18 30 инчи) Полна големина 1pcs Прекривки ги покрие : 180cm 205cm (70 81 инчи) 1pcs чаршаф : 200cm 230cm (79 91 инчи) 2 парчиња Pillowcase : 45см 75см (18 30 инчи)П ueen големина1pcs Прекривки ги покрие : 200cm 230cm (79 91 инчи)1pcs чаршаф : 230cm 230cm (91 91 инчи)2 парчиња Pillowcase : 45см 75см (18 30 инчи) Кралот големина 1pcs Прекривки ги покрие : 220cm 240cm (87 95 инчи) 1pcs чаршаф : 230cm 250cm (91 98 инчи) 2 парчиња Pillowcase : 45см 75см (18 30 инчи)За Нега На НаставаМашина за миење со ладна вода; не го кајгана; Собори сува, ниска топлина; Железо, Медиум; не дрЉубезно Потсетникбез пломби во прекривки покрие / pillowcase, не перници, тоа 's не утешителот или ќебе.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 15 16 17 18 19 20

DEN 1133.00 2097.60

Unihome Луксузни 3d постелнина поставите чаршаф поставува прекривки покрие поставете големо утешителот покрие близнак/single/double/кралицата/

Материјал : 100% ПолиестерТкаенина Густина : 200 Тема CountПредиво Грофот : 40 гранкаСет Вклучува : Еднокреветни / Двокреветни Големина : 3pieces постелнина сет вклучуваат : 1 парче ватенка маска + 1 парче перница случај...

DEN 1368.00 1439.52

Промоција! 6PCS Везови Бебе креветчето постелнина поставите cot постелнина поставува бебе кревет Креветчето Сет (браник+прекривки+кревет капак)

Ткаенина е Вез,Добар Квалитет.Содржи : 6 PCS : браници(4pcs,може да го опколуваат кревет)+прекривки+кревет маскаГолемина на : браници : 71*25.4 cm*2 парчиња, 132*25.4 cm*2 парчињапрекривки : 107*84cm,кревет опфаќа : 130*70cm+25cmПревозот : EMS и eЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе околу 7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12days.Itella(Русија линија) : Ова се изразуваат само во Русија,превозот само да се земе околу 7~30 дена.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : превозот се земе околу 15~30days., Може да се постигне сите земји во светот,Се враќа : ·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти...

DEN 3156.00 3321.60

Нови bedclothes кревет сет постелнина прекривки покрие перница случај чаршаф утешителот постелнина постави цар кралицата полна големина

Микрофибер Microfibers се мека како 1500 тема смета Египетски памук; навремено слободни / исчезнат отпорни Лесно се грижи ќебиња машина се мие и не бараат пеглање висок квалитет и има дише ткаатСет Вклучува : Твин Големина : 3 парчиња постелнина сет вклучуваат : 1 парче ватенка маска + 1 парче рамен лист + 1 парче перница случај...

DEN 908.00 955.20

3 Бои Постелнина Поставите Солидна Боја Чипка Постелнина Прекривки Покрие Поставете Мека Лист Pillowcase Прекривки Покрие Поставува Утешителот Сет Постелнина

Во исто време, бесплатно да ви даде ист стил на свила sleepwear(Боја по случаен избор испрати) ве Молиме, изберете соодветна големина за вашиот кревет...

DEN 1095.84

SILKPLACEПамук Висок Квалитет на Постелнина Поставува Сатен Луксузни чаршаф Нов Моден Дизајнер Жакард Утешителот Прекривки Покрие Поставите sp103

МЕСТО 100% Памук Висок Квалитет на Постелнина Поставува Сатен Луксузни чаршаф Нов Моден Дизајнер Жакард Утешителот Прекривки Покрие S

DEN 2995.00 4992.00

5PCS Памук Креветчето Постелнина Бебе Постелнина Поставите Памук Бебе Деца Постелнина Постави Нов дизајн за девојчиња момчиња кревет,(4bumper+лист)

Пакет Содржи : 5pcs : браници(4pcs,опкружуваат креветчето)+лист.Големина на : браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm (ве молиме, напишете големина сакате во забелешка)Боја : Превозот : EMS и eЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе за7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12daysХонгконг Пост Воздух Mail : превозот се земе околу 15~30days., Може да се постигне сите земји во светот.Се враќа : ·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти...

DEN 1997.00 2102.40

Нови 3 Еез 3D Постелнина Поставите Мода Бохемски Божиќ Прекривки Покрие со Pillowcase Шарени Печатени Индиски Кревет Поставен Капак E

Велика БРИТАНИЈА Кралицата Големина : 3pcs1pcs Прекривки ги покрие : 200 X200cm2 парчиња Pillowcase : 50 X70cmДОН Кралицата Големина : 3pcs1pcs Прекривки ги покрие : 200x230cm2 парчиња Pillowcase : 50 X 7 0cmНИ Кралицата Големина : 3pcs1pcs Прекривки ги покрие : 228x228cm2 парчиња Pillowcase : 50 X 7 0cmОвие проекти вклучуваат : 1pcs ватенка капак (без утешителот)2 парчиња pillowcases ( без спојници)Детали* Упатство за мерење,35cm грешка е nomal...

DEN 2292.00 3055.20

3D морска ѕвезда Плажа печати Постелнина поставите ватенка прекривки покрие кревет во кеса чаршаф лен bedspread Cal Супер Цар големина кралица целосна 4PCS

прекривки покрие поставува кревет листови возрасни деца,3d печатење постелнина сетови,3d кревет листови,3d постелнина,3d кралицата bedspreads,3d постелнина поставува кралицата,3d прекривки,3d прекривки опфаќа,3d постелнина сетови,постелнина сет,прекривки маска,постелнина,чаршаф,кревет маска,bedspread,кревет сетови,кревет во собата,модерен сет постелнина,ориентални постелнина сетови,кралицата прекривки опфаќа, прекривки покрие цар големина,крал и кралица,bedspreads цар големина,кралицата сет постелнина,постелнина поставите кралицата големина,твин кревети во собата,близнациТопла Продажба : Еден сет постелнина (4 PCS) = 1 прекривки / ватенка маска + 1 кревет лист + 1 / 2 pillowcases...

DEN 5244.00 5520.00

Дома текстил 1pc рамен лист бела кралицата цар големина полиестер солидна bedclothes душек покрие bedspread за дома хотел beding

Дома текстил 1pc рамен лист бела кралицата цар големина 100% полиестер солидна bedclothes душек покрие bedspread за дома хотел bedingрамен листМатеријал : 100% полиестер 13372 40ти годиниГолемина на : Полна големина : 180*240cmкралицата големина : 230*245cmкралот големина : 240*260cmПакет : еден рамен лист ( Plz забелешка цената само за едно парче рамен лист )Имаме истата шема pillowcase ,ако треба ,plz контактирајте со нас ,ви благодариме.Answer : ___________________________ NOTE : 1.Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење...

DEN 721.00 1311.84

Новороденче ла photogra Претставувајќи Поврзана Обвива Mohair Ткаенина Позадина Новороденче Фотографија Реквизити Бебе Ќебе Памук Мека Фото Заврши Платно

Newbarn Претставувајќи Поврзана Обвива Mohair Новороденче Фотографија Реквизити Бебе Доенче Ќебе Унисекс Памук Мека Фото Заврши Крпа Додатоци ГОЛЕМИНА : 170x100 cm

DEN 1200.00 2352.00

8 Компјутер Креветчето Бебе Соба за Деца Бебе Соба Поставите Расадник Постелнина Сина риба Cot постелнината во собата за новородено бебе момче

Број на Парчиња : 8Парчиња се Вклучени : Утешителот, креветчето лист, креветчето здолниште со капка, 4 парче браник подлога, emroidery руно ќебеВклучува сè што ќе претвори обична соба во убави и привлечни расадникБоја : ПОРТОКАЛОВАДетали За ПроизводотМатеријал : Памук , фил : полиестер Големина : костим за кревет(креветчето) големина : 130cm X70cm (51"X27.5")или помала Утешителот:85*110 CMБраник Подлога: 130x27cm(2 парчиња)+70x27cm(2 парчиња)Креветчето Лист:130x70cm+18cm(длабоки)Креветчето Здолниште:130x70cm+27cm(пад)( средниот дел е неплетени )Руно ќебе : 76x76cmВе молиме овозможи 13 cm разлика се должи на рачно мерење.ве молиме љубезно, истакна, becasue некои земја владетел бараат(како што вредност се ограничи или превозникот лимит на тежина ) ќе брод од страна на 23 парцела...

DEN 4836.00 5898.24

ПРОМОЦИЈА HOMETEXTILE ПОСТЕЛНИНА ПОСТАВИТЕ ПРЕКРИВКИ ПОКРИЕ 3/4PCS ПРЕКРИВКИ СЕТ

Опис На ПроизводотМатеријал : 300 Тема Смета ПОЛИЕСТЕРСет Вклучува : Близнаци Големина : 2 парчиња постелнина сет вклучуваат : 1 парче ватенка маска+ 1 парче перница случај.Двоен / Кралицата / Кралот : 3 парчиња постелнина сет вклучуваат : 1 парче ватенка маска+ 2 парче навлаки.(Оваа група не вклучува утешителот)Близнаци големина : прекривки покрива 150*200cm*1чаршаф 160*230cm*1перница шарлатан 48*74*1Полна големина : прекривки покрие 180*200cm*1чаршаф 200*230cm*1перница шамс 48*74cm*2Кралицата големина : прекривки покрие 200*230cm*1чаршаф 230*230cm*1перница шамс 48*74cm*2Кралот големина : прекривки покрие 220*240cm*1чаршаф 230*250cm*1перница шамс 48*74cm*2Имајте на ум, Вистински боја може да варира во зависност од бојата на вашиот екран поради монитор во боја ограничувањаМиење : машина перат Без хемиско чистење Користете благ сапун хлор Кул железо ако е потребно.Првото перење обично може да бледнее бојата на собата во прифатлив начин...

DEN 892.00 4056.96

Лаи Јин Сонцето Вклучуваат Прекривки покрие навлаки 2/3Parts По Поставите чаршаф Сет со Многу Најновите дизајн Шеќер Черепот 3d Сет Постелнина

Важно потсетување!!!1.Овој производ е 2 / 3 PCS постелнина сетови, тоа е не содржи ватенка! не bedsheetТоа е прекривки покрие , не ватенка! Без УтешителотЕдна Големина : Големина (2 парчиња)1pc прекривки ги покрие : 55.11*82.67" (140*210cm)1pc pillowcase : 19*29" (50*70cm)Близнаци Големина (2 парчиња)1pc прекривки ги покрие : 59*78.74" (150*200cm)1pc pillowcase : 19*29" (50*70cm)Полна Големина (3 еез)1pc прекривки ги покрие : 79*88.56" (180*210cm)2pc pillowcase : 19*29" (48*74cm)Кралицата Големина (3 еез)1pc прекривки ги покрие : 79*90" (200*230cm)2pc pillowcase : 19*29" (50*70cm)Бразил / Франција Кралот1pc прекривки ги покрие : 86.61*94.48" (220*240cm)2pc pillowcase : 19*29" (50*70cm)Кралот Големина (3 еез)1pc прекривки ги покрие : 89.76*89.76" (228*228cm)2pc pillowcase : 19*29" (50*70cm)Супер Кралот (3 еез)1pc прекривки ги покрие : 102.36*90.55" (260*230cm)2pc pillowcase : 19*29" (50*70cm)Љубезно Потсетник1.Прирачник за мерење на 26cm грешка е дозволиво2.ако сакате друга големина, ве молиме контактирајте со нас3.брза испорака, бесплатен превозот не значи дека вие не треба да плаќаат екстра Обичај4.друга земја големина е различна, ве молиме да се провери пред да се купат5.поради долги транспорт проблем, производот не е така рамен како слика, но не влијае на користењето6.едноставно Пакување7.маска без поставување Утешителот, само опфаќа8.Не се впие wa

DEN 1176.00 2306.40

Midune Изми Памук Прекривки покрие сет зимски утешителот покрие bedsheet Pillowcase 4pc постелнина поставува кралицата цар големина bedcloths

dianxiaobao_1dianxiaobao_2.4pcs Вклучуваат : 1pc* Прекривки маска + 1pc Лист + 2pc pillowcaseкралот големина : кревет(1.5 метар / 5feet)или(1.8 метри / 6feet )или(2meter)Кралицата големина на : 1pcs прекривки ги покрие : 200cm * 230cm (79*91inch)1pcs рамни листови : 240cm *250cm (94*98inch)2 парчиња pillowcase : 48cm *74cm (19*29inch)Кралот големина на : 1pcs прекривки ги покрие : 220cm * 240cm (87*94inch)1pcs рамни листови : 240cm *270cm (94*106inch)2 парчиња pillowcase : 48cm *74cm (19*29inch)Важно Потсетување!!!1.Овој производ е 4 ПАРЧИЊА постелнина сетови, тоа е не содржи ватенка!е прекривки покрие , не ватенка! без пополнување2.Прирачник за мерење,35cm грешка е nomal.Ви благодариме!3.Ако не можете да изберете ,по плаќањето,оставајќи порака да ни каже производот број,или ние ќе ги испрати по случаен избор.Ви благодариме!4.Имаме wholesaleprice за масовно купување, pls се чувствуваат слободни да ме известите доколку ви треба.5.Ве молиме да обрнете attation големина : друга земја различни стандард, ве молиме проверете ја големината на настава кога ќе го купите6.Различни цената врз основа на различен квалитет.Сите дизајни во avalible, ве молиме прочитајте го опис на производот внимателно и избор на присвојувањето за вашиот кревет,кога ти се молам на цел.Ако не сте Задоволни со производот, ве молиме кликнете на следниот линк1↓2↓3↓4↓5↓6↓7↓8↓9↓магацинАко не сте Задоволни со производот, ве молиме кликнете на следниот линкdianxiaobao_3dianxiaobao_4

DEN 3819.00 7344.00

IvaRose Свила Постелнина Поставите 4/6pcs Кралицата Цар Големина Кревет Лист Поставува Bedclothes Солидна Прекривки Покрие Поставите Лист

^Купуваат се повеќе стоки за да добиете дополнителен попуст, кликнете на горната слика да се купи^Кралицата Големина 4pcs : ( погоден за 1.5~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче чаршаф : 230 х 250cm(91 x 98inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Кралицата Големина 6pcs : ( погоден за 1.5~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче чаршаф : 230 х 250cm(91 x 98inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) 2 парчиња Плоштадот перница : 45 x 45cm(18 x 18inches )Кралот Големина 4pcs : ( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче чаршаф : 245 х 265cm(96 x 104inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Цар Големина 6pcs : ( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче чаршаф : 245 х 265cm(96 x 104inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) 2 парчиња Плоштадот перница : 45 x 45cm(18 x 18inches ) Забелешка 1...

DEN 4262.00 7104.00

FreeShipping BigDeal 3pcs Прекривки Покрие Поставите Микрофибер луксузни Печатени Сина Вклучуваат Ватенка Покрие навлаки Близнак Кралицата Кралот

Големина на : КралицатаПрекривки ги Покрие : 88×92 инчен(224×235cm)Перница Случај : 20×26 инчи(51×66cm) КралотПрекривки ги Покрие : 104 x 92 инчен (265 x 235cm) Перница Случај : 20 x 36 инчи(51×92cm)Answer : ___________________________ Note : Овие проекти не се вклучат сите утешителот / ватенкаГолемина може да се прилагодиПрирачник за мерење, 35cm грешка е нормално.Во врска со U...

DEN 1680.00

Бесплатен превозот памук 4pcs корејски принцеза возбудува солидна боја бела постелнина прекривки покрие поставите полна/кралицата/кралот големина

Сет вклучува : Целосната / Кралицата / Кралот Големина : 4pieces постелнина сет вклучуваат : 1 парче ватенка маска +1 парче рамен лист+ 2 парчиња навлаки(Оваа група не вклучува утешителот)Целосната / Кралицата големинаватенка покрие 200x230cmрамен лист 250x250cmперница случај 48x74cm*2Кралот големинаватенка покрие 220x240cmрамен лист 240x260cmперница случај 48x74cm*2Миење : машина перат Без хемиско чистење Користете благ сапун хлор Кул железо ако е потребно.Првото перење обично може да бледнее бојата на собата во прифатлив начин...

DEN 4737.00 5039.52

3D Животински Печати Утешителот Постелнина Поставите Близнак Целосна Кралицата Супер Cal Цар Големина Кревет Покрие Bedclothes Мечка Слон Зебра Giraffa Тигар

•Предмет : 3 D Животински Печати Утешителот Постелнина Поставите Близнак Целосна Кралицата Супер Cal Цар Големина Кревет Покрие Bedclothes Мечка Слон Зебра Giraffa Тигар•Големина : Еднокреветни / Двокреветни, со Двокреветни / Full / Кралицата, Кралот, Супер кралот / Cal Кралот•Поставува : Постелнина Сетови 45pcs•Парчиња : Прекривки покрие поставите 4pc или Утешителот поставите 5pc•Материјал : Полиестер / памук, 500 тема count•Technoloty : Висока дефиниција Реактивен печатење, 3 D Испечатени, Висок Квалитет•Полнење : Полиестер(само за утешителот поставува 5pc)•Тип : Animal Постелнина, 3d Тигри Печатени сет постелнина, детски кревети, девојка спална соба оркестарот, момчиња дома декор, Возрасни кревет листови, 3d bedspread1...

DEN 3654.00 4511.52

3d печатење постелнина утешителот bedspreads coverlets близнак целосна кралицата цар големина Деца спална соба оркестарот мачка зелена трева ткаени 500TC

•Предмет : 3d печатење постелнина утешителот bedspreads coverlets близнак целосна кралицата цар големина Деца спална соба оркестарот мачка зелена трева ткаени 500 TC•Големина : Еднокреветни / Двокреветни, со Двокреветни / Full / Кралицата, Кралот, Супер кралот / Cal Кралот•Поставува : Постелнина Сетови 45pcs•Парчиња : Прекривки покрие поставите 4pc или Утешителот поставите 5pc•Материјал : Полиестер / памук, 500 тема count•Technoloty : Висока дефиниција Реактивен печатење, 3 D Испечатени, Висок Квалитет•Полнење : Полиестер(само за утешителот поставува 5pc)•Тип : 3 D мачки Животинско Печатени Постелнина, 3d Печатење Прекривки Покрие Сет, детски кревети, девојка спална соба оркестарот, момчиња дома декор, Возрасни кревет листови, 3d bedspread1...

DEN 3654.00 4511.52

5PCS бебе момче креветчето постелнина поставите cuna jogo cama де сет постелнина cot листови cuna креветчето браник,(4bumper+лист)

Пакет Содржи : 5pcs : браници(4pcs,опкружуваат креветчето)+лист.Големина на : браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm (ве молиме, напишете големина сакате во забелешка)Боја : Превозот : EMS и eЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе за7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12daysХонгконг Пост Воздух Mail : превозот се земе околу 15~30days., Може да се постигне сите земји во светот.Се враќа : ·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти...

DEN 1997.00 2102.40

3PCS бебе постелнина постави многу дизајн памук детска постелнина сет за новороденче,Прекривки Покрие/Состојба/Перница Маска,

Напомена : Без ПополнувањеСодржи : 3 PCS=Прекривки Маска+Лист+Перница МаскаГолемина на : Прекривки ги Покрие : 120*100 CMЛист : 150*110 CMПерница Опфаќа : 50*30 CMПревозот : Кина Пост Воздух Mail : превозот се земе околу 10~45days,Може да достигне сите земји во светот.EMS и eЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе за7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12daysСе враќа : ·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти...

DEN 1222.00 1286.40

памук, постелнина поставите 4pcs Детелина 5 хотел белите прекривки покрие поставите чаршаф лен ватенка bedclothes pillowcase сет

^Купуваат се повеќе стоки за да добиете дополнителен попуст, кликнете на горната слика да се купи^Кралицата Големина ( погоден за 1.5~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче Bedsheet : 230 х 250cm(92 x 100inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches )Кралот Големина 4pcs : ( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче Bedsheet : 250 270cm x(100 x 108inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Забелешка 1...

DEN 4224.00