• Ново
Сопствени деца позадина, апстракт модерен град за дневна соба и спалната соба ресторан позадина ѕид водоотпорен de papel parede

Сопствени деца позадина, апстракт модерен град за дневна соба и спалната соба ресторан позадина ѕид водоотпорен de papel parede

DEN 1440.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Сопствени деца позадина, апстракт модерен град за дневна соба и спалната соба ресторан позадина ѕид водоотпорен de papel parede
Опис
Позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина) . Нашата позадина продажба по квадратен метар.
ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.Нарачката единица=висина*ширина . На пример, големина : висина од 2.5 метри, широчина од 3 метри. Површина : 2.5 m*3.0 m=7.5 метри квадратни. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња). Потоа,целата шема направени од 7.5 метри квадратни.
Ако ви се допаѓа нашите производи , ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат.
Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите. Ви благодариме.

Особините

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Материјал:
Ткаенини
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Крпа & Кожа
Број На Модел На:
QQ044001
Шема:
апстракт модерен град

Купувачите избираат и

beibehang позадина Сопствена Позадина Мода 3D Канал Сон Цвет Розева Роза ТВ Ѕидни тапети за ѕидови 3 d de papel parede

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

DEN 739.00 1344.00

3d соба позадина обичај mural Европската приморскиот град порт рибарски брод сликарство фото 3d ѕид мурали тапети за ѕидови 3 d

Драги мои пријатели Сакате мојата соба стане убава? Ве молиме да користите нашата позадина муралиКупувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен...

DEN 810.00 1472.64

beibehang Личност едноставна моден стил мастило цртањето графити позадина зелена lotus шема врежана зелена позадина

Материјал : Неплетени ткаенини Империја Големина : 32.8 метри * 1.738 нозете = 57.05 квадратни метри Големина : 10m × 0.53 m = 5.3 квадратни.m (м) Користи : дневна соба, спална соба, студија, децата соба, ТВ позадина answer : ___________________________ note : не вклучува позадина лепак, но може да се купат од локалните хардвер продавница...

DEN 2196.00 3600.00

Обичај mural фото 3d соба позадина крајбрежје одморалиште домови декорација сликарство 3d ѕид мурали тапети за ѕидови 3 d

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

DEN 788.00 1433.28

3d позадина водоотпорен Цвет бања спалната соба 3D кат пвц самолепливи позадина кат 3d позадина

Здраво! Ви благодариме за посетата на продавница!1 Производи Ефект2 Производ Мерење големина3 Купувачи мора да се прочитаЗабелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m 2 , Бидејќи многу мали димензии,1 квадратен метар големина е 125cm(W) X 80см(H) (4'1" X 2'7")нозеДолги x Широк = Квадратни метриКако да се одвива со цел : На пример : треба да се подотДолго=2.8 m Широк=1.7 m 2.8 m x 1.7 m = 4.76 m 2 заокружување...

DEN 1224.00 2400.00

Обичај фото позадина 3D Делфини огромни мурали троседот во живо позадина ѕидното сликарство Custom sizes mural слики

Материјал : Неплетени muralWallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница...

DEN 495.00 707.04

Обичај DE papel parede infantil, цртан филм апстракт жена мурали за деца соба дневна соба ТВ ѕид водоотпорен позадина

Обичај DE papel parede infantil, цртан филм апстракт жена мурали за деца соба дневна соба ТВ ѕид водоотпорен позадинаОпис На позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина).Нашата позадина продажба по квадратен метар...

DEN 1435.00 1435.20

beibehang Позадина Mural Ѕид Налепници Треба Висока Дефиниција Сон Подводниот Свет тапети за ѕидови 3 d de papel parede

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

DEN 734.00 1440.00

beibehang de papel parede Солидна боја сребрена жолто бела хартија позадина обичен свила хотел коридор aisle декорација позадина

Материјал : пвцМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метрибоја : 3 бојаWallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.1206 сребро ↓↓1201 кремасто бела ↓↓1207 крем боја ↓↓Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор...

DEN 1436.00 1967.52

3d позадина обичај фото не-плетени mural ѕид налепница На небото цвет гулаби таванот mural 3d соба мурали позадина

Драги мои пријатели Сакате мојата соба стане убава? Ве молиме да користите нашата таванот муралиКупувачот мора да ги прочитате : таванот мурали цена : $ / метар квадратен...

DEN 810.00 1472.64

beibehang Кат сликарство Море Делфин biota Водоотпорен Бања кујна, балкон Ѕид хартија Себе ѕид налепница 3D mural позадина

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

DEN 891.00 1536.00

3d соба позадина обичај фото mural Зграда урбана фотографија декорација сликарство 3d ѕид мурали тапети за ѕидови 3 d

Драги мои пријатели Сакате мојата соба стане убава? Ве молиме да користите нашата позадина муралиКупувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен...

DEN 810.00 1472.64

3d соба позадина обичај фото mural Европски стил на градење на улица патот сликарство 3d ѕид мурали тапети за ѕидови 3 d

Драги мои пријатели Сакате мојата соба стане убава? Ве молиме да користите нашата позадина муралиКупувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен...

DEN 810.00 1472.64

beibehang позадина свежо и свежо 3d врежана розева роза 3D TV позадина ѕид de papel parede 3d papier peint фото позадина

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

DEN 739.00 1344.00

Обичај Фото Ѕид Хартија 3D Голем Водопад Камен Ѕидното Сликарство Дневна Соба и Спална соба во ЖИВО Позадина Не-плетени Слама Позадина Mural

Предмет Бр : MU937Стил : Модерна едноставен стилБоја : Како на сликата5 Материјал достапни : Водоотпорен Платно (Основен материјал) / 3 D Врежана / Кожа Шема / Слама текстура / Водоотпорен Свила ПлатноУпотреба : Livingroom / постелнина соба / Студија / Свадба Куќа / Детска соба / КТВ / ЛентаЗемете На Гласачките Места : Тоа е еден вид на Обичај mural позадина, Ние мора да произведуваат според вашиот ѕид точна големина (Висина и Ширина)...

DEN 532.00 901.92

beibehang Персоналните сопствени тротоарите 3D сурфање небото сино небо бели облаци земјата тоалет удобен за носене кат декорација сликарство

Купувачите мора да се прочита : подот mural позадина цена : $ / метар квадратен Не $ / ролни.1m2= 1pcs 2m2=2 парчиња 3 м2 =3pcs ....

DEN 878.00 1440.00

Tuya Уметност попуст зелената ела дрвја постер на ѕид уметност гроздобер дома декор додаток за дневна соба канцеларија бесплатен превозот

Тоа точки : 1 ѕидот mural сте го добиле, не една целина лист! Тоа е повеќе делови на уметнички дела, можете да направите во една целина pc уметнички дела...

DEN 1343.04

PAYSOTA Американски Пастирски Класичен Позадина Дијамант Имитација на Кожа Жито Тули Дневна Соба и Спалната соба ТВ Поставување на Ѕид Хартија во Ролна

Материјал : ПВЦ Метрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метри Кралскиот големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метри Боја : MG646 MG645 MG644 Позадина лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница...

DEN 1795.00 2112.00

10M ПВЦ Позадина Врежана Гроздобер Романтична Европската Сјајни Стилски Модерна Damask Позадина Дневна Соба За Спалната соба WP16077

Материјал : ПВЦМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриWallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика...

DEN 2215.68

beibehang мурали ѕид налепници црвено остава цвеќе винова лоза тули ТВ ѕид de papel parede тапети за ѕидови 3 d

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

DEN 734.00 1440.00

Ви благодариме Смајли Среќни Лице Налепници 2 Лепило Labels пренослив и Отпорен на вода декоративни налепница

Ви благодариме Смајли Среќни Лице Налепници 2" Лепило Labels пренослив и Отпорен на вода декоративниналепницаСпецификацијаТочка имеВи благодариме Смајли Среќни Лице Налепници 2" Лепило Labels пренослив и Отпорен на вода декоративни налепницаМатеријалПолу Сјајна ХартијаГолемина2" или ПрилагодениЖолта бојаДизајнКорисничкиФункцијасамолепливи, екопријателскиУпотребамал подарок за ДекорацијаПрименалаптоп,компјутер,мобилен телефон,ѕид,прозорецотФункција : Смешковците се Соочуваат Ви Благодариме Налепници со жолта Печатење2" Дијаметар | 500 Лепило Етикети на РолнаЛесно Кора и се Применуваат Благодарение на етикетатаСтандард Постојан ЛепилоЕкопријателски Вода Базирани Мастило се Користи За ПечатењеПредностСамолепливи налепница.Лесна апликацијасамо кора и се држи, лесно пренослив и се остава без дамки.Стап многу цврсто, избегнување на парче одам.Флексибилни се произведуваат, сите производи може да се прилагоди по по клиенти барања.Екопријателски материјал и нетоксичен.Моден декорација за секое место што би сакале да се држиме заКако да се Користи?1...

DEN 767.52

сопствени 3d фото позадина детска соба mural куче море песочна плажа мост сликарство троседот во ЖИВО позадина не-плетени позадина за 3d ѕид

Драги пријатели, добредојдовте на пребарување, изберете и да се купи Позадината е прилагоден Материјал : НеПлетени Цена : $ / метар квадратен...

DEN 739.00 1343.52