• Ново
Обичај фото позадина 3D Делфини огромни мурали троседот во живо позадина ѕидното сликарство Custom sizes mural слики

Обичај фото позадина 3D Делфини огромни мурали троседот во живо позадина ѕидното сликарство Custom sizes mural слики

DEN 707.04
DEN 495.00 -30 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Материјал : Не-плетени mural
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница. Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата. Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика. Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидот - Во моментов, неговата цена е 1 Квадратен,што може да се измери декорација на простор за првиот, тогаш знаете колку квадратни Mural дали би сакале да се шминка, конечно ве молиме забелешки вашите детали за големината Ширина__ __ __ CM, Heigh __ __ __CM, пред да плаќаат за тоа. Тоа е многу важно за нас да изберете правилно и совршено. Ви благодариме!
Ве молиме имајте во предвид : 1 парче = 1 метар квадратен,ве молиме да ги погледнете повеќе внимателно, кога ќе се направи ред,и ни даде вие големина
Пример : на вашиот дом ѕид 3meters ширина и 2.4 eters висина,Брои до грешки,ве Молиме додадете ширина и висина 5cm. 3.05*2.45=7.4725 Квадратен метар ( Значи треба да се купи 8 компјутери )

Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач Па нормално превозот време. : САД : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.
Данок : Ние не сме одговорни за било царина. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.Русија клиент бара целосно име и презиме.
Повратни информации : 1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. 2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер, пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.

Особините

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Шема:
Yes
Површински Третман:
Врежана
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Стил:
Медитеранот

Купувачите избираат и

Обичај mural фото 3d соба позадина Планина водопади lotus крап декорација сликарство 3d ѕид мурали тапети за ѕидови 3 d

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

DEN 788.00 1433.28

3d позадина обичај фото не-плетени mural ѕид налепница На небото цвет гулаби таванот mural 3d соба мурали позадина

Драги мои пријатели Сакате мојата соба стане убава? Ве молиме да користите нашата таванот муралиКупувачот мора да ги прочитате : таванот мурали цена : $ / метар квадратен...

DEN 810.00 1472.64

beibehang Сопствени 3D Европски розови романтична мали флорални свежи едноставни модни позадина ѕид дома декорација de papel parede

Купувачите мора да се прочита : Ѕид позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни 1 S quare метри = 1pcs 2 S quare метри = 2 парчиња...

DEN 739.00 1296.00

Обичај носталгични позадина, апстракт мурали за дневна соба и спалната соба ресторан позадина ѕид водоотпорен позадина

Обичај носталгични позадина, апстракт мурали за дневна соба и спалната соба ресторан позадина ѕид водоотпорен позадинаОпис На позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина).Нашата позадина продажба по квадратен метар...

DEN 1435.00 1435.20

Обичај Фото Ѕид Хартија 3D Голем Водопад Камен Ѕидното Сликарство Дневна Соба и Спална соба во ЖИВО Позадина Не-плетени Слама Позадина Mural

Предмет Бр : MU937Стил : Модерна едноставен стилБоја : Како на сликата5 Материјал достапни : Водоотпорен Платно (Основен материјал) / 3 D Врежана / Кожа Шема / Слама текстура / Водоотпорен Свила ПлатноУпотреба : Livingroom / постелнина соба / Студија / Свадба Куќа / Детска соба / КТВ / ЛентаЗемете На Гласачките Места : Тоа е еден вид на Обичај mural позадина, Ние мора да произведуваат според вашиот ѕид точна големина (Висина и Ширина)...

DEN 532.00 901.92

beibehang Обичај големи фрески убава морето приказ на 3D TV позадина ѕид не - плетени позадина de papel parede став quarto

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

DEN 734.00 1440.00

beibehang de papel parede Солидна боја сребрена жолто бела хартија позадина обичен свила хотел коридор aisle декорација позадина

Материјал : пвцМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метрибоја : 3 бојаWallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.1206 сребро ↓↓1201 кремасто бела ↓↓1207 крем боја ↓↓Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор...

DEN 1436.00 1967.52

Ви благодариме Смајли Среќни Лице Налепници 2 Лепило Labels пренослив и Отпорен на вода декоративни налепница

Ви благодариме Смајли Среќни Лице Налепници 2" Лепило Labels пренослив и Отпорен на вода декоративниналепницаСпецификацијаТочка имеВи благодариме Смајли Среќни Лице Налепници 2" Лепило Labels пренослив и Отпорен на вода декоративни налепницаМатеријалПолу Сјајна ХартијаГолемина2" или ПрилагодениЖолта бојаДизајнКорисничкиФункцијасамолепливи, екопријателскиУпотребамал подарок за ДекорацијаПрименалаптоп,компјутер,мобилен телефон,ѕид,прозорецотФункција : Смешковците се Соочуваат Ви Благодариме Налепници со жолта Печатење2" Дијаметар | 500 Лепило Етикети на РолнаЛесно Кора и се Применуваат Благодарение на етикетатаСтандард Постојан ЛепилоЕкопријателски Вода Базирани Мастило се Користи За ПечатењеПредностСамолепливи налепница.Лесна апликацијасамо кора и се држи, лесно пренослив и се остава без дамки.Стап многу цврсто, избегнување на парче одам.Флексибилни се произведуваат, сите производи може да се прилагоди по по клиенти барања.Екопријателски материјал и нетоксичен.Моден декорација за секое место што би сакале да се држиме заКако да се Користи?1...

DEN 767.52

beibehang Не - плетени позадина топло романтична спалната соба градина ноќни позадина ѕид корејски едноставна пурпурна дневна соба позадина

Материјал : НеплетениМетрички големина : 0,7 метри*8.4 m=5.88 квадратни метриИмпериал големина : 2.29 ft * 27.55 ft=63.08 квадратни метриБоја : кафе ...

DEN 1450.00 2544.00

Обичај фото 3d соба позадина Не-плетени mural градот во текот На ноќта пејзаж сликарство 3d ѕид мурали тапети за ѕидови 3 d

Драги мои пријатели Сакате мојата соба стане убава? Ве молиме да користите нашата позадина муралиКупувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен...

DEN 816.00 1568.64

beibehang Кинески Гроздобер Имитација Стерео Лажни Тули Позадина со Црвени Тули Сива Тула во ЖИВО Позадина Ѕид Студија Спалната соба Позадина

Материјал : пвцМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метрибоја : 3 бојаWallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.183162 ↓↓183161 ↓↓183160 ↓↓Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор...

DEN 1432.00 1962.24

beibehang мурали ѕид налепници црвено остава цвеќе винова лоза тули ТВ ѕид de papel parede тапети за ѕидови 3 d

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

DEN 734.00 1440.00

личност ѕид mural позадина сликарство Цвет Песочник Олеснување сликарство Обичај Било која Големина Mural Позадина

Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество На прилагодите големина е : во Моментов, неговата цена е 1 метар квадратен,што може да се измери декорација на простор за првиот, тогаш знаете колку квадратни метри mural дали би сакале да се шминка, конечно ве молиме забелешки вашите детали за големината Ширина__ __ __ м, Heigh __ __ __м, пред да плаќаат за тоа...

DEN 814.00 1536.00

beibehang Beibehang Сопствени 3D Позадина Европската 3D 3D Ангел Соба ТВ Троседот 3D Позадина Фото Позадина de papel parede

Купувачите мора да се прочита : Ѕид позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни 1 S quare метри = 1pcs 2 S quare метри = 2 парчиња...

DEN 739.00 1296.00