• Ново
Обичај носталгични позадина, апстракт мурали за дневна соба и спалната соба ресторан позадина ѕид водоотпорен позадина

Обичај носталгични позадина, апстракт мурали за дневна соба и спалната соба ресторан позадина ѕид водоотпорен позадина

DEN 1435.20
DEN 1435.00 -0 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Обичај носталгични позадина, апстракт мурали за дневна соба и спалната соба ресторан позадина ѕид водоотпорен позадина
Опис На позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина).Нашата позадина продажба по квадратен метар. ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.Нарачката единица=висина*ширина.На пример, големина : висина од 2.5 метри, широчина од 3 метри. Површина : 2.5 m*3.0 m=7.5 метри квадратни. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња). Потоа,целата шема направени од 7.5 метри квадратни. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат. Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите. Ви благодариме.

Особините

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Материјал:
свила позадина
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање
Текстилна Тапета Материјал:
Предиво
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Крпа & Кожа
Број На Модел На:
KK068302
Шема:
Изгрејсонце сценографијата на море

Купувачите избираат и

beibehang Обичај големи фрески убава морето приказ на 3D TV позадина ѕид не - плетени позадина de papel parede став quarto

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

DEN 734.00 1440.00

3d соба позадина обичај фото mural Зграда урбана фотографија декорација сликарство 3d ѕид мурали тапети за ѕидови 3 d

Драги мои пријатели Сакате мојата соба стане убава? Ве молиме да користите нашата позадина муралиКупувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен...

DEN 810.00 1472.64

beibehang Сопствена позадина 3d модерна едноставни модни три-димензионални скулптура апстракт лист позадина de papel parede

Купувачите мора да се прочита : Ѕид позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни 1 S quare метри = 1pcs 2 S quare метри = 2 парчиња...

DEN 739.00 1296.00

beibehang Обичај Фото Позадина Mural Стерео Цвет Цвет Позадина Ѕид Едноставна Европски Стил Ѕид de papel parede

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

DEN 734.00 1440.00

3d таванот мурали позадина Ангел сино небо и бели небото позадина фото mural позадина Дома Декорација

Должина x Ширина = квадратни метри = Цел Количество На прилагодите големина е : во Моментов, неговата цена е 1 метар квадратен,што може да се измери декорација на простор за првиот, тогаш знаете колку квадратни метри mural дали би сакале да се шминка, конечно ве молиме забелешки вашите детали за големината Должина__ __ __ м, Ширина __ __ __м, пред да плаќаат за тоа...

DEN 734.00 1440.00

личност ѕид mural позадина сликарство Цвет Песочник Олеснување сликарство Обичај Било која Големина Mural Позадина

Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество На прилагодите големина е : во Моментов, неговата цена е 1 метар квадратен,што може да се измери декорација на простор за првиот, тогаш знаете колку квадратни метри mural дали би сакале да се шминка, конечно ве молиме забелешки вашите детали за големината Ширина__ __ __ м, Heigh __ __ __м, пред да плаќаат за тоа...

DEN 814.00 1536.00

Beibehang фото позадина 3D стерео цреша ѕидното сликарство позадина дневна соба и спалната соба софа во позадина ѕид позадина

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

DEN 739.00 1056.00

beibehang Не - плетени позадина топло романтична спалната соба градина ноќни позадина ѕид корејски едноставна пурпурна дневна соба позадина

Материјал : НеплетениМетрички големина : 0,7 метри*8.4 m=5.88 квадратни метриИмпериал големина : 2.29 ft * 27.55 ft=63.08 квадратни метриБоја : кафе ...

DEN 1450.00 2544.00

Модерната Едноставна Дома Декор Сино Бела Вертикална Шарени Позадина се Тркалаат за Ѕид Детска Спална соба Дневна Соба 3D Не-плетени Ѕид Хартија

Точка Бр : JD694Материјал : Неплетени ПозадинаПроизвод Големина : 0.53 m(W)*10m(L)=5.3 метар Квадратен / парче / ролнаИмпериал големина : 32.8 ft *1.738 ft = 57.05 Квадратни метриБоја : Сина...

DEN 1011.00 1838.40

ПВЦ Реминисценција англискиот Весник Гроздобер Стил Позадина Современото Живеење Соба Паб Позадина Покривање на Оркестарот WP16008

Материјал : ПВЦМетрички големина : 10m*0.6 m=6 квадратни метрибоја : 3 бојаWallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика...

DEN 1855.20

beibehang Сопствени 3D Европски розови романтична мали флорални свежи едноставни модни позадина ѕид дома декорација de papel parede

Купувачите мора да се прочита : Ѕид позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни 1 S quare метри = 1pcs...

DEN 739.00 1296.00

3d соба позадина обичај mural Европската приморскиот град порт рибарски брод сликарство фото 3d ѕид мурали тапети за ѕидови 3 d

Драги мои пријатели Сакате мојата соба стане убава? Ве молиме да користите нашата позадина муралиКупувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен...

DEN 810.00 1472.64

3d соба позадина обичај фото mural Европски стил на градење на улица патот сликарство 3d ѕид мурали тапети за ѕидови 3 d

Драги мои пријатели Сакате мојата соба стане убава? Ве молиме да користите нашата позадина муралиКупувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен...

DEN 810.00 1472.64

beibehang Обичај сликарство троседот во спалната соба позадина позадина тропска шума голема позадина изработка на 3D ѕид позадина

Купувачот треба да се прочита : Wallpaper цена : $ / метар квадратен Не том 1 s quare метри = 1 buc 2 S quare метри = 2 компјутери...

DEN 726.00 1344.00

Tuya Уметност попуст зелената ела дрвја постер на ѕид уметност гроздобер дома декор додаток за дневна соба канцеларија бесплатен превозот

Тоа точки : 1 ѕидот mural сте го добиле, не една целина лист! Тоа е повеќе делови на уметнички дела, можете да направите во една целина pc уметнички дела...

DEN 1343.04