• Ново
360 степен 1 метар долг WS2812B дигитални метеор светлина;DC5V текст;Dj,Диско,Бар метеор светлина

360 степен 1 метар долг WS2812B дигитални метеор светлина;DC5V текст;Dj,Диско,Бар метеор светлина

DEN 2880.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


1)снег да падне метеор светлина
2)360degree метеор светлина
3)ноќен клуб бар 3 D
4)32pixels метеор светлина
5)3 D Ефект во Бар
главната spec
влезен напон : DC5 V
број на модел : RA-WS2811-метеор-D64-32
led Количина : 64pcs WS2812 led(smd 5050 rgb led со buit-во WS2811 IC),за повеќе информации за лер,ве молиме погледнете на линкот подолу :
Погледнете Агол : двојно страна со led диоди, па тоа е 360degree
моќност : 15.3 W по метар
должина : 1m долго по парче
боја : RGB полна боја
пиксели Количина : 32pixes/m
Контрола на Владата : SPI
подигнете span : 5000hours
Заштита : IP65
сместување : јасно
Декорација за згради, улици, градини, реките,дрвјата,
хотели,трговски центри,ноќна сцена,итн

Особините

Емитуваат Боја:
Променливи
Употреба:
празник
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Бренд Име:
РИТА LED
Должина:
100cm
Тело Материјал:
Пластични
Приклучете Го Опашка:
No
Музика:
Никој
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
2
Тип На Батерија:
A
Глава Број:
51-100 глава
сертификација:
CCC,CE,FCC,ГШ,RoHS,ССА
боја:
Јасно,Мулти
Е dimmable:
Yes
База Тип:
2G11
Осветлување Растојание:
1-5m
Празник Име:
Божиќ
Повод:
Автопат
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
DC
Број На Модел На:
РА-WS2811-метеор-D64-16
Напон:
DC5V

Купувачите избираат и

Deractly Фабрика KITOSUN 3 AA Батерија 6 инчен Centerpieces Led Светло База За Партиски Настан Декорација

Deractly Фабрика KITOSUN 3 AA Батерија 6 инчен Centerpieces Led Светло База За Партиски Настан Декорација (3 AA Батерии Управувана Тип)Што Се Вклучени ???100pcs LED Светло Основи.100pcs IRдалечински контролори,(инсталиран 1 парче CR2032 батеријата)Секој инсталиран литиум батерија , и доаѓа со адаптер за полнење.Не вазни, без пушење shisha, не candelabra вклучени.Карактеристики на производот : 6" сребрена база дијаметар x 1.375" висина19 супер светло мултибои станот SMD5050 LED светла светлинадо централен база.Cordless и батерија управувана...

DEN 62352.00

200pcs Супер светло 3smd чај светлина подводни led светло водоотпорен Свадба/Божиќ/Валентин партија централен Цветни украси - ЦРВЕНА

200pcs Супер светло 3smd чај светлина подводни led светло водоотпорен Свадба / Божиќ / Валентин партија централен Цветни украси ЦРВЕНА13 Бои За Избор, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

DEN 9067.20

светли убава led возвишеното rgb може да се полни работни контролира со далечински топката осветлување за внатрешна или надворешна употреба

Добредојдовте На Vcan LED Светло МебелДетали За ПроизводотРеден Број : VCB200 led светло топката.Големина : dia20cm / dia7.88inch.Полначот : 100240 V, 50 / 60 Hz.Пакување : топката, полнач, далечински управувач, индукција плоча, прирачник.Нашата Карактеристики100% водоотпорни, УВдоказ.Се користи за надворешна употреба, swlipping базен, градина, дома, хотел, партија, бар итн.RGB 10 бои, се префрлат и далечински управувач.Полнење 6 часа, работната 812 часа.Големина : dia20cm, 25cm, 30cm, 35cm, 40cm, 50cm, 60cm за да изберете.За Превозот1...

DEN 2016.00

20pieces/ многу 6inch 19pcs SMD5050 RGB LED светла Под Вазна Осветлување Свадба Централен База на Светлина со Далечински Контролер

20pieces / многу 6inch 19pcs SMD5050 RGB LED светла Под Вазна Осветлување Свадба Централен База на Светлина со Далечински КонтролерБезжични / Подвижни / Свадбена / Партија / Настани Оркестарот Батерија 6inch светлина база.Одлично За Доосветлување под цвет вазни, украсни стакло и акрил објекти, ледени скулптури, алкохолни пијалоци шишиња, Shisha Наргиле Шишиња, мраз кофи , и други реквизити .Оваа 6" база нуди сосема рамна површина со силиконски ленти што е идеална за поставување на објекти без лизгање...

DEN 28704.00

12Pcs*RGB LED Светло за вазна Централен Свадба Партија Корист Подводни led светло Празник Осветлување Со Далечински боја се менува

12 Pcs / многу RGB LED Светло Централен Свадба Партија Корист Подводните Празник Осветлување Со Далечинско9 Colors Да Избор, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

DEN 644.00 715.20

2017 Нов Тип Треперење на Звук на Активен и Блескави ЕЛ жица очила за сонце Cartoon Club оркестарот Glittery Неонски LED Eyewear за Деца

2017 Нов Тип Треперење на Звук на Активен и Блескави ЕЛ жица очила за сонце Cartoon Club оркестарот Glittery Неонски LED Eyewear за ДецаСпецификација : Ова е ЕЛ очила со функција на Стабилен на / Трепка / Звук на Активен / Off.Боја : Десет Боја (Сина,Транспарентен Сина,Црвена,Розева,Виолетова,Жолта,Портокалова,Бела, Зелена,Зелен Лимон)Поддржано Од : 2 X AA Батерии (Не се Вклучени)Функција : Стабилен на / Трепка / Звук на Активен / Off(Со Botton Switch)Тип на производ : Костими ДодатоциТело Материјал : ПластикаПразник : Божиќ / Ноќта На Вештерките / Велигден Ден / Фестивалот / КарневалНапон : 3 V (2 AA Батерии)Објектот Тежина : 85gРаботна Температура : 30~ 80 СтепенПакет Вклучувајќи : 1pcs x EL Очила1pcs x 3 V Звук на Активен КонтролерПримена :

DEN 406.00 472.32

водоотпорен сјај кружи топката на базен

Добредојдовте На Vcan LED Светло МебелДетали За ПроизводотРеден Број : VCB200 led светло топката.Големина : dia20cm / dia7.88inch.Полначот : 100240 V, 50 / 60 Hz.Пакување : топката, полнач, далечински управувач, индукција плоча, прирачник.Нашата Карактеристики100% водоотпорни, УВдоказ.Се користи за надворешна употреба, swlipping базен, градина, дома, хотел, партија, бар итн.RGB 10 бои, се префрлат и далечински управувач.Полнење 6 часа, работната 812 часа.Големина : dia20cm, 25cm, 30cm, 35cm, 40cm, 50cm, 60cm за да изберете.За Превозот1...

DEN 2016.00

100pcs/многу Батерија Управувана Мини LED Партија Светлина Балон Светлина Мини Хартија Фенер Светлина Водоотпорен LED Цвеќиња За Свадба Оркестарот

100pcs / многу Батерија Управувана Мини LED Партија Светлина Балон Светлина Мини Хартија Фенер Светлина Водоотпорен LED Цвеќиња За Свадба ОркестаротНие сме Фабрика Снабдувач!!!Ние, исто така, имаат 11 C o l o r се Достапни : available : Топло Бела , Бела , Теал Сина , Портокалова, Виолетова , Розова , Зелена , Црвена , Килибар , R G B (бојата се Менува).,Единствена светла боја само На Постојана, Не трепка,RGB боја blingking...

DEN 5280.00

10pcs*Бела боја балон хартија фенер светла свадба партија декорација led флорални светла за домашна градина светла

10pcs* CR2032 ноќта на Вештерките pumkin 12colors led светло за свадба партија декорација Виси хартија фенер светилка за отворен партија материјали за Еднократна употреба LED акцент светлина, За хартија фенер е осветлување, со on / off прекинувач(повлече табот), трае најмалку 24 часа,достапен во 11 светлина бои...

DEN 428.00 475.20

Популарната Кина Големо 100pcs/многу 11 Бои Свадба Централен Батерија Управувана Подводни Мини led Табела Декорација Светлина

Оригиналниот Подводните Floralyte11 Бои LED, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

DEN 3792.00

4pcs/Многу Kitosun Ексклузивни RGB 6inch Под Вазна LED Светло База со Литиум Батерија Инфрацрвениот Далечински управуван

Kitosun Ексклузивни RGB 6inch Под Вазна LED Светло База со Литиум Батерија Инфрацрвениот Далечински управуванБезжични / Подвижни / Свадбена / Партија / Настани Оркестарот Батерија 6inch светлина база.Одлично За Доосветлување под цвет вазни, украсни стакло и акрил објекти, ледени скулптури, алкохолни пијалоци шишиња, Shisha Наргиле Шишиња, мраз кофи , и други реквизити .Оваа 6" база нуди сосема рамна површина со силиконски ленти што е идеална за поставување на објекти без лизгање...

DEN 4320.00

Свадба Ноќ на Отворено LED Партија Светла Батерија Управувана Водоотпорен Подводни LED Tealights за Цветни Аранжмани Вазни Оркестарот

Свадба Ноќ на Отворено LED Партија Светла Батерија Управувана Водоотпорен Подводни LED Tealights за Цветни Аранжмани Вазни ОркестаротCR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

DEN 912.00

ZjRight Мини LED 6color Фаза осветлување ласерски проектор ротира спин глас се активира со led кристал магијата топката ктв табела Диско светлина

Производот Се ПокажеПревозот во СВЕТОТ на ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка...

DEN 631.00 1237.92

10pcs *Батерија Управувана Водоотпорен Подводни LED Флорални Чај Светлина со Далечински управувач за Свадба Вазни, Shisha Наргиле Оркестарот

Тројно ПРЕДВОДЕНА Подводни Floralyte Светлина9 Colors Да Избор, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

DEN 600.00 667.20

(20pcs/многу) 3AAA Батерија Управувана Далечински Контролирани 10Multicolor RGB LED Водоотпорен Вазна Светлина,Подводни Led База За Оркестарот

(20pcs / многу) 3 AAA Батерија Управувана Далечински Контролирани 10 Multicolor RGB LED Водоотпорен Вазна Светлина,Подводни Led База За ОркестаротRGB LED Боја, 3 AAA Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените MulticolorШто Се Вклучени ???20pcs светлина база20pcs далечински контролерНе вазни, Без батерии,Без laterns вклучени!На цртичка не значи десет парчиња стока...

DEN 4752.00

4pcs Kitosun Далечинско управување со Подводни LED Партија Чај Маса Мини Светлина Со Батерија За Брак Божиќ ноќ на Вештерките

4pcs Kitosun Далечинско управување со Подводни LED Партија Чај Маса Мини Светлина Со Батерија За Брак Божиќ ноќ на ВештеркитеRGB LED Боја, 3 AAA Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените MulticolorШто Се Вклучени ???4pcs светлина база4pcs далечински контролерНе вазни, Без батерии,Без laterns вклучени!На цртичка не значи десет парчиња стока...

DEN 383.52

10pcs* CR2032 батеријата 12colors Хартија фенер led свеќа светлина виси мини светилка светла за шарени фенери Роденден Сијалица

10pcs* Фестивалот фенер светла хартија фенер led празник отворено светла за осветлување свеќа за свадба decraotion настан партија Светилки за Еднократна употреба LED акцент светлина, За хартија фенер е осветлување, со on / off прекинувач(повлече табот), трае најмалку 24 часа,достапен во 11 светлина бои...

DEN 428.00 475.20

DHL Бесплатен Превозот !!! 50pieces/Многу Батерија Управувана Магичен Супер Светло Multicolors LED Виси Хартија Фенер Светлина Со Далечинско

2.8 инчи Подводни LED Светло БазаRGB LED Боја, 3 AAA Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените MulticolorШто Се Вклучени ???50pcs светлина база50pcs далечински контролерНе вазни, Без батерии,Без laterns вклучени!На цртичка не значи десет парчиња стока...

DEN 8112.00

(10pcs/многу)Бесплатен превозот _4 Инчен LED undervase светлина за табела централен Декорација/ LED undervase светлина/Вазна база светлина

(10pcs / многу)Бесплатен превозот _4 Инчен LED undervase светлина за табела централен Декорација / LED undervase светлина / Вазна база на светлината (3 AA Батерии Управувана Тип)Што Се Вклучени ???10 компјутери LED Светло Основи.10 компјутери IRдалечински контролори, инсталиран 1 парче CR2032 батеријата.Не вазни, без пушење shisha, не candelabra вклучени.Карактеристики на производот : 4" сребрена база дијаметар x 1.375" висина...

DEN 3552.00

На 20 милиони 200 Led Соларна String Светла Божиќ Отворено Светлата Дома Свадба Празник Градина Декорација Пад на Превозот

На 20 милиони 200 Led Соларна String Светла Божиќ Отворено Светлата Дома Свадба Празник Градина Декорација Пад на ПревозотКарактеристики : 200 Led диоди,вкупно 20 МИЛИОНИ,околу 10cm помеѓу две Led диоди LED боја : Бела / Сино / Топло бела / Red / Розова / Зелена / Мултибоја(50pcs Црвена,50pcs Жолта,50pcs Сина,50pcs Зелени) Материјал : ABS пластика Модел : вклучи / исклучи / Flash(8 режими) Соларен панел : 2 V / 200 MA, 800m Ah 1.2 V NiМЗ батеријата(Вклучени) Светлината ќе работат на себе кога животната средина светлина е помалку од 10 Лукс Што можат да работат abut 8~10 часа откако беше обвинет целосно во текот на денот Тоа е водоотпорен,може да се стави тоа outdorr на дожд,но НЕ стави подводни Пакет : 1 * Соларни 22m led string светла 1 * Сидро скок 1 * Монтажни држачот за соларен панел 1 * инструкциите за КорисникотП : Како можам да добијам попуст? A : цените се покажа дека во нашата продавница се најдобри цената што би можел да понуди...

DEN 984.00

Свадба Декорација Материјали Светла Водоотпорен Мини LED Партија Светлина со Батерија Управувана, Бела/ Топло Бела/ Црвена/ Зелена/ Сина

Свадба Декорација Материјали Светла Водоотпорен Мини LED Партија Светлина со Батерија Управувана, Бела / Топло Бела / Црвена / Зелена / Блу / Розова / Виолетова / RGBCR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

DEN 912.00

8pcs/многу Декоративни LED Подводни Светлина Батеријата Напојува Вазна База Светлина За Хартија Фенер

8pcs / многу Декоративни LED Подводни Светлина Батеријата Напојува Вазна База Светлина За Хартија Фенер10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените MulticolorПроизвод Карактеристики10 SMD Led диоди, Мултибои 16 различна боја на Избор, можете да изберете со нашите далечински контролер многу лесно и Визуелно! Користете 3pcs Свежи AAA Алкална Батерија може да понуди повеќе од 8hours осветлување време...

DEN 1555.00 1728.00

Трепкање на ЕЛ Жица Одговараат за Одмор Сјај Материјали LED Одговараат на Светлечки Костими Осветлени Блескав Светла

Трепкање на ЕЛ Жица Одговараат за Одмор Сјај Материјали LED Одговараат на Светлечки Костими Осветлени Блескав СветлаОна што во врска со производот?Ова е производ на ЕЛ материјали кои DIY светлечки Костими,тоа е не вклучувајќи облека...

DEN 2050.00 2278.08

Далечински Подводните Floralytes Водоотпорен Декоративни LED Светла за Свадба Партија Настани Дома Декорација Цветни Аранжмани

Далечински Подводните Floralytes Водоотпорен Декоративни LED Светла за Свадба Партија Настани Дома Декорација Цветни Аранжмани3 AAA Батерија Управувана, Мултибои, Далечински Контролирани, Водоотпорен ДизајнНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашата светла квалитет се многу повеќе подобро од било други ...

DEN 288.00

Шарени LED Декорација Светлина, CR1220 Батерии Управувана Водоотпорен Дизајн Лебди Мини LED Топката Светлина, Магија LED Бобинки

Шарени LED Декорација Светлина, CR1220 Батерии Управувана Водоотпорен Дизајн Лебди Мини LED Топката Светлина, Магија LED БобинкиСамовила Бисери / Магичен LED Бобинки / Магична Топка Светлина / Варијабилна Мини LED Светло / LED Бисери Светлина Зошто ние го нарекуваме Самовила Бисери??? Бидејќи овој мал led светло топката е само 2 CM дијаметар, големината е како бисер ...

DEN 3120.00

10pcs Свадба Декорација +1Remotes Контрола Водоотпорен Подводните Партија Чај Мини LED Светло Со Батерија За Божиќ ноќ на Вештерките

10pcs Свадба Декорација +1 Remotes Контрола Водоотпорен Подводните Партија Чај Мини LED Светло Со Батерија За Божиќ ноќ на Вештерките13 Бои За Избор, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

DEN 671.52

Отворено String Светла 100 Led диоди Декоративни Светилки 33ft Бакарна Жица Топло Бела Dimmable со Далечински Управувач Затворен Отворено Партија

На бакарна жица е флексибилна и лесно moldable во било која форма сакаш Тоа може да биде раната околу мебел, растенија, прозорци, скалила, решетки, рамки, скелиња,, камин mantels, patios, балкони, брод палуби, и да го направат вашиот живот шарени, совршен за позиционирање на светлата за било декоративни или празник проект, Погоден за лица, квадрат, градина, внатрешна декорација, отворен декорација, итн...

DEN 306.00 437.76

DHL Бесплатен Превозот!!! 20pcs/многу Далечински Контролирани 10multicolors RGB LED Подводни Led Вазна Светлина W/Далечински управувач За Свадба Оркестарот

DHL Бесплатен Превозот!!! 20pcs / многу Далечински Контролирани 10multicolors RGB LED Подводни Led Вазна Светлина W / Далечински управувач За Свадба ОркестаротRGB LED Боја, 3 AAA Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените MulticolorШто Се Вклучени ???20pcs светлина база20pcs далечински контролерНе вазни, Без батерии,Без laterns вклучени!На цртичка не значи десет парчиња стока...

DEN 4752.00

3/4inch Дијаметар Самовила Бисери, Магичен LED Плодови Виси LED Топката Светлина за Свадба Централен Партија Декорација

3 / 4inch Дијаметар Самовила Бисери, Магичен LED Плодови Виси LED Топката Светлина за Свадба Централен Партија ДекорацијаСамовила Бисери / Магичен LED Бобинки / Магична Топка Светлина / Варијабилна Мини LED Светло / LED Бисери Светлина Зошто ние го нарекуваме Самовила Бисери??? Бидејќи овој мал led светло топката е само 2 CM дијаметар, големината е како бисер ...

DEN 2352.00

10 ПРЕДВОДЕНА Подводни Свеќа Водоотпорен Далечински Управувач Multicolor Флорални Вазна База Светлина Свадба, Роденден Декорација

10 ПРЕДВОДЕНА Подводни Свеќа Водоотпорен Далечински Управувач Multicolor Флорални Вазна База Светлина Свадба, Роденден ДекорацијаRGB LED Боја, 3 AAA Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените MulticolorШто Се Вклучени ???1pc светлина база1pc далечински контролерНе вазни, Без батерии,Без laterns вклучени!На цртичка не значи десет парчиња стока...

DEN 232.80