• Ново
1pcs Нови Три во еден Издржлив Лажица Вилушка Нож Прибор за јадење Поставен Мултифункционален Комбо Spork Садови Скара Прибор за јадење Солидна Боја DCS

1pcs Нови Три во еден Издржлив Лажица Вилушка Нож Прибор за јадење Поставен Мултифункционален Комбо Spork Садови Скара Прибор за јадење Солидна Боја DCS

DEN 114.24
DEN 57.00 -50 %

Износот
Во форма достапна за нарачката

На spork е нов иновативен дизајн се меша со нож, вилушка и лажица и е екстремно издржливи . Лесен за користење, може да се сече торта, се на тестенини, да пијат на soop. Одговара за champing, пешачење, патување,кујна, дневна соба ,хотелот,и сите видови на партијата. Опис : Сосема Нов и Висок квалитет Име : Мултифункционален прибор (3 во 1) Големина : 17*3.5 cm Материјал : Пластика (храна одделение PP) Боја : Црвена,Сина,Жолта,Зелена, Розова, Бела 1 PCS Лажица Вилушка Нож Прибор за јадење Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не %100 одразуваат реалните боја на објектот. Ви благодариме !
Превозот
Превозот во рамките на сад е обично преку USPS приоритет пошта. Исто така можеме да брод на светот преку USPS Глобалната 1 Класа Пошта или Приоритет Пошта.
Плаќања
Зачувам е најпосакувана.
Повратни информации
А. ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања во врска со производот, цена, или превозот, нашите услуги на клиентите претставници тука, подготвен да помогне.
Б. за Вашето задоволство е наша цел,вашите повратни информации е многу важна за нас. ако се чувствувате незадоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас прво, не само што ни остави негативен фидбек.
В. се Надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди, Ако ќе ги задоволи со производот кој сте го добиле.Благодарение толку многу за вашата охрабрување и поддршка ,Ние ќе го направи тоа подобро со вашиот вид поддршка.

Особините

боја:
Зелена, Црвена, Сина, Жолта, Розова, Бела
Flatware Тип:
Предници
Број На Модел На:
dcs
Производство:
Вечера Вилушка
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
Храна Одделение PP
боја:
зелена,сина,црвена,бела,розова,жолта
Големина:
околу 17*3.5 см
Количина:
1pcs
Тежина:
за 7g
Име:
за нож,вилушка и лажица

Купувачите избираат и

1Pack Мини Животинско Овошје Вилушка Креативни Пластични Лесно Декорација Кујна Бар Дете Десерт Предници Стап Еко Пријателски Партија Оркестарот

Материјал : ПП Боја : случајно испорака Модел : Животни, како што се Панда, Слон, Лав, Rait, Жаби и цртан филм бројки, Вкупно 10 компјутери или 8pcs на Деца Овошје Изберете Вилушка Секој оброк може да биде посебен и апетитот Голема Кутија за Ручек или Партија снабдување Температура : 20 ° ~ 80 ° Должина : 36cm / 1.18"2.36" Количина : 10 Pcs или 8 Pcs (Тоа зависи од вас избор на стил) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 65.00 90.72

Топла продажба 10 Компјутери Мини Прекрасна Шарени Овошје Предници Сет Со Apple Форма Кутија Кујна Додатоци,Бесплатен превозот.

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетЕдноставен и лесен за користење, голема идеален за дома додаток.Моден овошје дизајн, gteat подарок за вас да dedorate вашиот дом.За публиката : Возрасен / ДетеКарактеристики : симпатична, креативнитеОблик : овошјеМатеријал : пластични животната срединапакет : 1 * овошје сад форма10 * овошје вилушка1.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

DEN 436.80

2 парчиња/многу Црна Голема Голема Порција Лажица Сосема Нов Нерѓосувачки Челик Dinnerware Постави Јавно Користење Вклучена Оброк Првично Кујна Додаток

dianxiaobao_1dianxiaobao_22 парчиња / многу Црна Голема Голема Порција Лажица Сосема Нов Нерѓосувачки Челик Dinnerware Постави Јавно Користење Вклучена Оброк Првично Кујна Додаток1...

DEN 521.00 694.56

Креативни GH Овошје Предници Садови За Храна, Стапчиња Кујна Јадење Алатки Dinnerware За Десерт, Овошје Ужина Кујна Јадење Алатки

dianxiaobao_1dianxiaobao_26 Pcs / многу Креативни Овошје Вилушка Симпатична Мини Мали Гранки Поставите Гранка & Птици Торта Овошје Десерт Подигање Dinnerware Кујнски Прибор1...

DEN 160.00 188.64

XUNZHE 100Pcs Бамбус за еднократна употреба овошје вилушка Стапови Вклучена Cupcake Toppers Коктел предници Свадба Фестивал Украси роденден

100pcs Животната средина Храна Реди овошје вилушка Стапови Вклучена Cupcake Toppers Коктел предници Свадба Фестивал Украси роденден Име : еднократна употреба овошје вилушкаМатеријал : бамбус / дрвоКоличина : 100 / торбаСпецификација : 12 cmУпотреба : торта, коктел...

DEN 155.00 168.00