• Ново
YUPARD Светлата XML XM-L2 LED 3 Режим Водоотпорен Зум Фокус Пред Светлината LED HeadLamp T6 LED риболов кампување

YUPARD Светлата XML XM-L2 LED 3 Режим Водоотпорен Зум Фокус Пред Светлината LED HeadLamp T6 LED риболов кампување

DEN 648.00
DEN 525.00 -19 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Карактеристики •Тип : Прилагодлив Headlamp •Сијалица Тип : XM-L2 LED • Едно копче прекинувач : Вклучен, Исклучен, Висок, Средни, Светкави • Lumens : 1200 Лум • Материјал : алуминиум • Поддржано од : 2 x Батерија 18650( без) •Тежина : 155g Димензии : 40mm (HD) Пакетот вклучува : 1 * Светла (без батерија и не полначот)

Особините

Емитуваат Боја:
Бела
Боја На Каросеријата:
Црна, Сина, Црвена
Тип На Објект:
Предните светла
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Префрлете Го Режимот:
Зумирање
Извор На Светлина:
LED Светилки
Бренд Име:
yupard
Wattage:
10
Модел на LED Монистра:
T6
Водоотпорен:
Yes
Цел:
Отворено
Зрак Агол:
60°
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
124

Купувачите избираат и

AloneFire HP76 2000LM LED T6 Headlamp Светлата Главата Светилка осветлување Светло Светло Факел Фенер Риболов+батерија 18650+полнач

Спецификации : Функција : Водоотпорен 2000 Lumens XML T6 3 Начини Прилагодливи HeadlampLED : XML T6Количина : 1Прозрачна Флукс : 2000lmЖивотниот век : 50.000 часови3 Режими на Светлината : Висок, Низок и StrobeМатеријал : Ленти дизајнАлуминиум легура случајАлуминиум рефлекторОбложени стаклена леќаИзвор на енергија : 1 x 3.7 V Батерија 18650 или 3 x AAA БатеријаСветилка Глава Дијаметар : 42mmБоја : ЦрнаТежина : 172g / 277g E xpress транспорт инструкции и Повратни информации : (1)ве Молиме прочитајте ја нашата објект спецификации над внимателно и потврди дека е она што ви треба...

DEN 454.00 504.00

Подводни 2000 Лумен XML XML T6 Headlamp LED Водоотпорен 60m Пливање, Нуркање Светлата се Нурне Главата Светлина Факел Светилка со батерија

Подводни 2000 Лумен XML XML T6 Headlamp LED Водоотпорен 60m Пливање, Нуркање Светлата се Нурне Главата Светлина Факел СветилкаСијалица Тип КРИ XMLT6 LED 2000 LM Боја Црна & Флуоресценција Жолта Switch Mag Switch Карактеристики на Вредноста Главата Светлина Режим hight / ниско / strobe Живот Време во Текот 100000hours Зум Не Водоотпорен Да,поддршка може да се нурне употреба Напојување 1x3.7v 18650 или 3x AAA(не се вклучени) Материјал Алуминиум+ABS Пластика Вклучени 1x CREE XMLT6 LED Headlamp Големина / Тежина 157g1 X светлото 1 X rechargerable батеријата 1 X полначНие автоматски ќе ве остават со позитивни повратни информации по приемот на вашата исплата.Вашиот позитивен фидбек е високо ценет.Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине било негативни повратни информации, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди 100% задоволни клиенти услуга.

DEN 466.00 517.92

мали димензии со 3w висока моќност мала тежина за земјоделство/добиток/Гума индустрија/ земјоделство и одгледување на ноќта преку ems

Ви благодариме за доаѓање нашата продавница Тоа е нашата голема чест да ви послужи.висок квалитет, конкурентна цена Супер светло батерија LED headlamp водоотпорен рударство светилка за кампување ловГЛАВНАТА ТЕХНИЧКА : ТИП НА ОБЈЕКТLED ВАТИНАПОНБАТЕРИЈАТАГОРИ ВРЕМЕYJM40303 W3.7 V3000m AhLiion БатеријаВисок9hoursНиска20hoursЗАШТИТАПОЛНАЧТЕКОВНАТАЛУМ / ЛУКСIP65EXSIEXDIIBT6AC : 110 V250 VАВТОМОБИЛ DC : 12 VМаксимална : 900m AМаксимална : 450m A20000 LUX2000 LUXКАРАКТЕР : RACTER : LED 50000 часа живот.Компактен и лесен, ослободени од одржување.Експлозија доказ, вода доказ, тековната шок доказ, влага доказ и влијание доказ.Секоја светлина доаѓаат со headband, ѕидни држачи.Нашите headlamp во сечење гумаЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

DEN 12000.00

XML T6 Headlamp LED Светлата T6 LED Глава светилка 2000 Lm LED Глава Светло Светло Факел + AC Полначи + Батеријата за Риболов

XML T6 Headlamp LED Светлата T6 LED Глава светилка 2000 Lm LED Глава Светло Светло Факел + AC Полначи + Батеријата за РиболовКарактеристики : XML T6 високо квалитетни LED, како светла како на вниманиетоРаководител светлината може да се прилагоди околу 90 степениИздржливи алуминиум материјал обвивкаСо полнење интерфејс на батеријата носителот, многу повеќе пригоден за полнењеСо прилагодливи и еластична главата бенд за удобно да се стави на или полетувањеЦрвениот индикатор светлото на батеријата носителот игра добро предупредување улога во ноќта пешачење или велосипедизамПогодна за отворен спорт, активности на отворено, како што се лов, велосипедизам, качување, и кампувањеПогоден за повеќето затворен како дома одржување и активности на отворено како кампување, риболов, пешачењето, ноќно летање, мапата читање, едрење, спелеолошки и ловСветлата Спецификација : 100% Сосема НовМодел на ЛЕР : 1 x XML T6 LEDLumens : 2000 LumensВодоотпорен дизајнАлуминиум легура школкаАлуминиум рефлектор3 префрлете го Режимот : Светлина / Слабо Светло / Трепка РежимМодел на Батеријата е потребно : 2 x батерија 18650Батеријата Спецификација : Батеријата модел : 18650Напон : 3.7 V / парчеLiion батеријаЅидот Полначот Спецификација : Влезна моќност : 110240 V, 50 / 60 HzИзлез : DC4.2 V 600m AМоже да се наплаќаат : 18650 / 16340 / 14500 / 10440 батерииПакет Содржина : 1 x T6 LED Headlamp1 x AC Ѕид полнач2 x Батерија 18650Answer : ___________________________ Note : оваа светла користи број на модел на батерија 18650, ако сакате да купите светла со полначи но без батерии, ве молиме кликнете на оваа врска : Или може да се купи со почеток ѕид полнач, ве молиме кликнете подолу на сликата : сликата ја покажува : * Ние брод на светот ( освен Нигерија ).Најголемиот дел од објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена .* Ние само брод да се потврди цел адреси...

DEN 714.00 840.00

Батерија Кри XML T6 LED КОЧАН LED 10000lm Zoomable Headlamp Светлата Факел LED Светилка+Полнач+18650 Батерии

Карактеристики : Да си безбедно со светлата кои се води секој пат ќе се земе, секоја патека ќе се истражуваат, и секој таинствената агол од вашиот дом јасно видливиЛеснотија на користење,нашите производи може да се користи во широк спектар од вашиот живот, стигнале headband цврсто поправки на светлата на главата, оваа светла е погоден за секого.Рацете можат да бидат снимени да го направи она што вие сакате да го направите .Целата е направена од голема сила, топлинаотпор и водадоказ пластика...

DEN 427.00 836.64

2017 NITECORE EH1 КРИ XP-G2 S3 LED Батерија Експлозија Доказ Headlamp Суштински Безбедно Вклучуваат 2x18650 Батерии 3400mah

Карактеристики · Дизајниран за висок ризик индустрии, вклучувајќи го рударството, подземни и офшор нафта експлоатација, петрохемиски и хемиски индустрии · Суштински безбедно LED предните светла · Експлозија Група IIB, Оперативни Temp Класа T5 (100°C) · Кој Напредни Температура Регулатива (АТР) технологија на динамички се прилагоди излезни перформанси според телесната температура · Користење на КРИ XPG2 S3 LED · Напојува со вградена батерија 18650 / батерии за максимална излезна на 260 lumens · USB магнетни полнење кабел за outputting 1000m A · Интуитивен кориснички интерфејс со копчето префрлете се обезбедува лесен една рака операции · Кој 3 нивоа на осветленост и 2 посебни режими · Кој постојано осветлување / бавно да трепка црвено светло · Кој моќ индикатор и ниско ниво на батеријата предупредување · Шлем планината вклучени · IP68 оценка за прашина и отпорност на вода (3 метар подводни) · 1.8 метри отпорност на Додатоци Адаптер, USB магнетни полнење кабел, лепило планината

DEN 5078.00 5345.28

Нови 1PCS трговија на Големо 300Lm МИНИ Главата Светилка LED Светлата Прилагодливи 3 Режим на Главата на Светилката Headlamp од CR2032 Мини Кампување Headlamp

три боја на Големо 300 Lm МИНИ Главата Светилка LED Светлата Прилагодливи 3 Режим на Главата на Светилката Headlamp од CR2032 Мини Кампување Headlamp Карактеристики : 1.LED Type : Бела LED светилки 2.Макс излез : 300 Lumens 3.Начини : Висок / Низок / Strobe4.боја : сина,зелена,жолта 5.Одговараат за кампување / Пешачење / Јава / Надворешна Светлина и Внатрешна Светлина Работата : Притиснете го вклучувајте го нивото на осветленост ќе се префрлате помеѓу четири начини : Висок / Низок / Strobe / Исклучи Излез & Траење : 1.Макс излез од 300 Lumens за околу 34 часа 2.Мин излез од 100 Lumens за околу 46 часа Забелешка : Изјави на осветленоста и runtime пресметан врз основа на тестови со користење 2x CR2032 копчето ceel Батерии батеријата под лабораториски услови...

DEN 163.00 180.96

BORUiT 1000LM XPL V5 LED Headlamp Светлото 3-Режим Водоотпорен Светлата Кампување Лов Главата Факел од Батерија 18650 Осветлување

modname=ckeditorФункција : ★3 НАЧИНИ на ОСВЕТЛУВАЊЕ Висока светласлаба светлинаStrobe, Повеќе режим се достапни...

DEN 749.00 1070.40

Бела светлина, жолта hoofdlamp 3T6 КРИ XML T6 headlamp led светлата батерија светла батерија 18650 главата на светилката главата факелот

Опис На ПроизводотБела светлина, жолта hoofdlamp 3 T6 КРИ XML T6 headlamp led светлата батерија светла батерија 18650 главата на светилката главата факелотКарактеристики на наменски дизајнирани за работни места, за Спроведување на Законот, Лов, Истражување, Безбедност, риболов,Пребарување и Спасување Интелигентни коло контрола, Телескопски Зум,4 режим Изградена од аеро одделение алуминиум легура Стабилна HAIII воена одделение харделоксирани Водоотпорен во согласност со IPX6 headband може да се водат прилагоди во зависност од големината на вашата глава...

DEN 523.00 696.96

Zoomable 1800LM КРИ XML XML П5 LED Светлата Headlamp Светло Главата Светлина Светилка +AC Полнач+18650 Recharger батеријата

100% сосема нов и висок квалитетБоја : Како на сликата покажуваПокрај тоа, headlamp доаѓа со прилагодливи база која ќе ви овозможи да го смените светлина насока слободно...

DEN 574.00 604.32

Led Капа Светлата Батерија 18650 Headlamp Водоотпорен Риболов Светлина Движи Главата Светилки 5W T6 10000Lumen 3000Mah

Убавината Дизајн 5 W T6 10000 Lumen 3000 Mah Led Батерија Headlamp Водоотпорен Ултра Светла Риболов Светлина / Движи Главата Светла / СветилкаОпис Produict100% Одлично светло,guranty за било каков проблем.Бренд : HENGDAМодел : KL2.8 LM(А)Напојување : литиум Јонска батерија, 3000m Ah;Извор на светлина : висока моќност 5 W LED,Кри МушкаОсветлување на аголот : 90 степени прилагодливи;Интелигентни Задолжен за Управување : Полнење и полн со електрични светилки свиок упатства, Overcharge и над испуштањето интелигентна заштита, продолжен за батеријата и светилка е живот;Осветлување време : Таа има два чекори,силна светлина и слаба светлина.Силна светлина може да континуиран осветлување 1518 часа;Слаба светлина, може да constinuoilliumination повеќе од 40 часа.Водадоказ и Експлозијадоказ дизајн , безбедноста и повисоки перформанси;Параметарот : Ѕидот Полначот : AC : 110240 V DC : 4.2 V 500m AАвтомобил полнач : Влез : DC : 12 V24 VИзлез : наизменична СТРУЈА : 5 V±5% МАКС : 500m AКарактер : LED 50000 часа живот.Компактен и лесен, ослободени од одржување.Експлозија доказ, вода доказ, тековната шок доказ, влага доказ и влијание доказ.ОБЈЕКТОТ СЛИКИ : Употреба : Овој производ е дизајниран за луѓето кои се бара да работат во текот на ноќта или работа во темница...

DEN 11906.40

Новиот Модел Boruit B22 Кри XM-L2+2XPE Главата на Светилката LED Светло Зелената Светилка Бела Кампување Светло Факел Headlamp 18650

Повеќе Високо Квалитетни LED Headlamp Може да Ви се Допаѓа : Нов Модел Boruit B22 Кри XML2+2 XPE Главата на Светилката LED Светло Зелената Светилка Бела Кампување Светло Факел Headlamp 18650 Опис на Производот BORUIT B22 е Висока Осветленост headlamp со три извори на светлина,со светлината на купот во средината и оптички леќи на двете страни,изработка на совршена комбинација на мала чаша и леќа...

DEN 1919.52

9T6 Велосипед Светлина / 9* T6 3 Начини 14000LM Headlamp Светлата Пред Велосипед Светлина Супер Моќ 9T6 со 6x18650 Батеријата Пакет Полнач

9 T6 Велосипед Светлина / 9* T6 3 Начини 14000 LM Headlamp Светлата Пред Велосипед Светлина Супер Моќ 9 T6 со 6x18650 Батеријата Пакет ПолначКарактеристики : 1.Може да се користи како Светла или Bicycie Светлина 2.Модел на LED : 9x XML T6 LED 3.Излез светла може да дојде до max 14000 lumens [lm] 4.Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степен...

DEN 1243.00 1775.52

LED Светлата Водоотпорен USB Полнење Сензор за Движење Преносни Полесни Прилагодливи Светло За Кампување Риболов Работи Главата Светилка

Карактеристики : 1.На Светлата содржат батеријата Можете Да користите USB полнење кабел за полнење за светлата .2.Таа има Три Режими на Hight Светлина, слаба Светлина, СОС Светлина .3.На headlamp главно се користат за риболов, лов, ноќно трчање, пешачење и кампување .Спецификации : Материјал : ABSБатерија Headlamp : LED HeadlampЛенти дизајнЕдно копче прекинувач : постојат 3 треперење модели.Капацитет : 30 WПакетот вклучува : 1 x светлата1 x USB полнење линија1 x светлина појас

DEN 1008.00

BORUiT B13 2000LM XM-L2 LED Светлата 3-Режим Зум Headlamp USB Полнење Моќ Банка Главата Факел Риболов Лов Светилка Директно

modname=ckeditorФункција : ★3 НАЧИНИ на ОСВЕТЛУВАЊЕ Висока светласлаба светлинаStrobe, Повеќе режим се достапни ★Портата за Micro USB полнење со СОС свирче : Userfriendly дизајн со СОС свирче за Итни потреби, Микро USB порт може да го поддржи различни методи на полнење...

DEN 1333.00 1905.12

2017 Топла Продажба Рудар Рударство Headlamp 10000Lumen+3000Mah Мултифункционален Led Светлата Батерија Li-ion Рударство Кампување

2017 Топла Продажба Рудар Рударство Headlamp 10000 Lumen+3000 Mah Мултифункционален Led Светлата Батерија Liion Рударство КампувањеОпис Produict100% Одлично светло,guranty за било каков проблем.Бренд : HENGDAМодел : KL2.5 LMНапојување : литиум Јонска батерија, 3000m Ah;Извор на светлина : висока моќност 5 W LED,Кри МушкаОсветлување на аголот : 90 степени прилагодливи;Интелигентни Задолжен за Управување : Полнење и полн со електрични светилки свиок упатства, Overcharge и над испуштањето интелигентна заштита, продолжен за батеријата и светилка е живот;Осветлување време : Таа има два чекори,силна светлина и слаба светлина.Силна светлина може да континуиран осветлување 1518 часа;Слаба светлина, може да constinuoilliumination повеќе од 40 часа.Водадоказ и Експлозијадоказ дизајн , безбедноста и повисоки перформанси;Параметарот : Ѕидот Полначот : AC : 110240 V DC : 4.2 V 500m AАвтомобил полнач : Влез : DC : 12 V24 VИзлез : наизменична СТРУЈА : 5 V±5% МАКС : 500m AУпотреба : Овој производ е дизајниран за луѓето кои се бара да работат во текот на ноќта или работа во темница...

DEN 40809.60

Бесплатен превозот 25pcs/многу YJM-4625 батерија 18650 П5 IP65 8000lm Led Кампување headlamp/Лов главата светлина/риболов светилка Преку DHL

Бесплатен превозот LD4625 кампување headlamp Преку DHLСекоја светлина доаѓаат со headband, ѕидни држачи и автомобил полнач.Ѕидот Полначот : AC : 110240 V DC : 4.2 V 500m AАвтомобил полнач : Влез : DC : 12 V24 VИзлез : наизменична СТРУЈА : 5 V±5% МАКС : 500m AБренд : HENGDAМодел : LD4625Напојување : литиум батерија, капацитетот е 3000m Ah;Извор на светлина : 1 +6 LED, работата на главниот светлина висока моќност 1 W LED, помошни светла 1 +6 ПРЕДВОДЕНА целосна светлина (мали тековен) помошни осветлување;Осветлување на аголот : 90 степени прилагодливи;Intelligent Charge Управување : Полнење и полн со електрични светилки свиок упатства, Overcharge и над испуштањето интелигентна заштита, продолжен за батеријата и светилка е живот;Осветлување време : главната светлина, континуиран осветлување 1215 часа;помошни светилки може да constinuoilliumination повеќе од 30 часа.Водадоказ и Експлозијадоказ дизајн, безбедноста и повисоки перформанси;Употреба : Овој производ е дизајниран за луѓето кои се бара да работат во текот на ноќта или работа во темница...

DEN 19802.40

П5 LED Сензор факел лов кампување фарови телефон USB компјутер полнење зум главата се возат велосипед шлем риболов светла

Жешка СтокаПратката Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(доколку производот не е бесплатен превозот)...

DEN 442.00 631.20

YAM Нови Black11 LED Светилка Кампување Клип На Ззп/Шапка Светлина

100% сосема нов и висок квалитет на 11 Ултра Сјајна LED Светла Употреба 3x AAA батерии (не се вклучени) мала тежина, Компактни и конструиран да издржи екстремни услови и да ја користите Оваа светлина придава на капа за повеќето практични, handsfree извор на светлина достапни Тоа е погоден за лов, скаут, ноќта риболов, кампување, планинарење и така натаму 10,000+ часа на изгори време на светлина, Боја : Црна, Светло боја : бела Големина : 90 60mm x (L x W) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 84.00 109.92

YUPARD П5 LED Нуркач Нуркање водоотпорен подводни headlamp светлата 30m 18650 / 3x AAA батерија +2*1800mAh батерија 18650+полнач

СпецификацииLED type : КРИ П5 LEDМатеријал : Алуминиум легура & ABS пластикаСветла боја : Бела или ЖолтаОбјектот боја : Жолта & црнаЛумен : 600 LmНапојување : 3 * ААА или 1 * батерија 18650Тип на прекинувач : Ротари прекинувач (On, off (исклучено) и одберете режим)Водоотпорен : До 30mОбјектот големина : Прибл.9 * 6.7 cm / 3.54 * 2.64 во (Должина * Висина)Објектот тежина : 124g / 4.38 озПакет големина : 9.3 * 9 * 9cm / 3.66 * 3.54 * 3.54 воПакет тежина : 161g / 5.68 оКарактеристикиНаправени од КРИ П5 LED, ултра сјајна.3режим на светлината : висок, низок, и strobe.Водоотпорен дизајн, долг животен век.Користење на напредни Алуминиум и ABS пластика со добра флексибилност, не е лесно да се скрши.Со прилагодливи главата бенд за удобно да се стави на или полетување.Headlamp може да биде нагоре и надолу на 90степен ротација на главата, изложеност на било идеална позиција.Широка употреба како велосипедизам, кампување, backpacking, лов, риболов, итни случаи и поправка дома, итн.Пакет Се Вклучени1 x нуркање светла+2*1800m Ah батерија 18650+полнач1 x AAA носителот

DEN 868.00 1142.40

YUPARD Водоотпорен XM-L2 LED Светлата Headlamp 2 Режим Водоотпорен T6 висока моќност За Кампување Лов батерија 18650 батеријата

Headlamp Карактеристики : 1 Модел на LED : XML2 LED 2 1200 lumens 3 Алуминиум легура 4 Алуминиум рефлектор 5 2 префрлете го Режимот : Силна Осветленост / Нормален Brightnes 6...

DEN 505.00 624.00

Водоотпорен LED Глава Светлина Headlamp 2 Led диоди LED Светла Сина/Жолта Риболов Светло Факел Главата Светилка + Полнач + Батерија 18650

Водоотпорен LED Глава Светлина Headlamp 2 Led диоди LED Светла Сина / Жолта Риболов Светло Факел Главата Светилка + Полнач + Батерија 18650Answer : ___________________________ Note : оваа светла има 2 модели, ве молиме изберете пред купување : Белата боја на осветлување + сина боја на осветлувањеБелата боја на осветлување + жолто осветлување бојаКарактеристики : Headlamp осветлување на бојата : белата боја + жолта боја / бела + сина (2 Led диоди на главата светлина)Најдобро за риболов сина или жолто осветлување може да ги привлече рибите кога риболовИздржливи алуминиум материјал обвивкаСветлата може да се стави на или полетувањеЦрвениот индикатор светлото на батеријата носителот игра добро предупредување улога во ноќта пешачење или велосипедизамПогодна за отворен спорт, активности на отворено, како што се лов, велосипедизам, качување, и кампувањеПогоден за повеќето затворен како дома одржување и активности на отворено како кампување, риболов, пешачењето, ноќно летање, мапата читање, едрење, спелеолошки и ловГлава Светилка Спецификација : 100% Сосема НовМоќност : макс 10 WБела Лумен : за 1600lmВодоотпорен дизајнЗум : zoom дизајнАлуминиум легура школкаАлуминиум рефлекторБела осветлување начини : Светлина / Слабо Светло / Трепка РежимЖолта / Сина осветлување на владата : светлинаМодел на Батеријата е потребно : 2 x батерија 18650Батеријата Спецификација : Батеријата модел : 18650Напон : 3.7 V / парчеМоќност : 4200m AhLiion батеријаДома Полначот Спецификација : Влезна моќност : 110240 V, 50 / 60 HzИзлез : DC4.2 V 500m AПогодни за : светло полнење (за полнење на батерија 18650 батерии во светлото директно, нема потреба надворешен полначот)Одговара за 2 модели во нашата продавницаАвтомобил Полнач Спецификација : Текст : 12 V во автомобилИзлез : DC4.2 V 500m AПакетот вклучува : 1 x Риболов LED Headlamp1 x AC дома полнач1 x Автомобил полнач2 x Батерија 18650Оваа светла користи број на модел на батерија 18650, ако сакате да купите светла со полначи но без батерии, ве молиме кликнете на оваа врска : Или може да се купи со почеток ѕид полнач, ве молиме кликнете подолу на сликата : сликата ја покажува : * Ние брод на светот ( освен Нигерија ).Најголемиот дел од објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена .* Ние само брод да се потврди цел адреси...

DEN 641.00 854.40

Нови Headlamp Фенер LED Светлата T6 LED Глава светилка 2000 Lumens Светло Главата Факел XML-T6 AC Полнач за Батерија 18650

Нови Headlamp Фенер LED Светлата T6 LED Глава светилка 2000 Lumens Светло Главата Факел XMLT6 AC Полнач за Батерија 18650Карактеристики : До 2015 нов производXML T6 високо квалитетни LED, како светла како на вниманиетоРаководител светлината може да се прилагоди околу 45 степениСо полнење интерфејс на батеријата носителот, многу повеќе пригоден за полнењеЦрвениот индикатор светлото на батеријата носителот игра добро предупредување улога во ноќта пешачење или велосипедизамПогодна за отворен спорт, активности на отворено, како што се лов, велосипедизам, качување, и кампувањеПогоден за повеќето затворен како дома одржување и активности на отворено како кампување, риболов, пешачењето, ноќно летање, мапата читање, едрење, спелеолошки и ловHeadlamp Спецификација : 100% Сосема НовМодел на ЛЕР : 1 x XML T6 LEDLumens : 2000lmВодоотпорен дизајнАлуминиум рефлекторВклучете копче на задната страна3 префрлете го Режимот : Светлина / Слабо Светло / Трепка РежимМодел на Батеријата е потребно : 2 x батерија 18650Батеријата Спецификација : Батеријата модел : 18650Напон : 3.7 V / парчеLiion батеријаЅидот Полначот Спецификација : Влезна моќност : 110240 V, 50 / 60 HzИзлез : DC3.7 V 500m AМоже да се наплаќаат : 18650 / 16340 / 14500 / 10440 батерииПакет Содржина : 1 x T6 Висока Светлина Headlamp1 x Дома Полнач2 x Батерија 18650Answer : ___________________________ Note : оваа светла користи број на модел на батерија 18650, ако сакате да купите светла со полначи но без батерии, ве молиме кликнете на оваа врска : Или може да се купи со почеток ѕид полнач, ве молиме кликнете подолу на сликата : * Ние брод на светот ( освен Нигерија ).Најголемиот дел од објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена .* Ние само брод да се потврди цел адреси...

DEN 672.00 840.00

Boruit Надгради Б11 XML T6 LED Headlamp Батерија Zoomable Главата Светло Светла Факел 18650 PCB Батерии Микро USB

Спецификација : Бренд : Boruit Модел : Б11 Сијалица Тип : 1 PCS XML T6 ПРЕДВОДЕНА предводени од животниот век : 100,000 Режими на Работа : Висока Бела Светлина,Малата Бела Светлина,Strobe Емитуваат Боја : Бела Осветлување растојание : 300 МЕТРИ Батерија Тип : КОМПЈУТЕРИ 3.7 V 2200mah 18650 Liion Батерии Траење : 510 часа Zoomable : Да Материјал : Алуминиум легура & Пластични Осветлување растојание : 300 метри Водоотпорен Одделение : IP65 Погоден За : Кампување,Планинарење,Лов,Риболов,Ноќта Работи Warrenty : 1 година Пакет се Вклучени : 1 x Б11 Headlamp 2 x 18650 Liion батерии со ПХБ 1 X Ѕид полначот Глава 1 x USB Кабелот 1 x Крпа торба 1 x Инструкции

DEN 1413.00 1487.52