• Ново
YUPARD Водоотпорен XM-L2 LED Светлата Headlamp 2 Режим Водоотпорен T6 висока моќност За Кампување Лов батерија 18650 батеријата

YUPARD Водоотпорен XM-L2 LED Светлата Headlamp 2 Режим Водоотпорен T6 висока моќност За Кампување Лов батерија 18650 батеријата

DEN 624.00
DEN 505.00 -19 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Headlamp Карактеристики : 1. Модел на LED : XM-L2 LED 2. 1200 lumens 3. Алуминиум легура 4. Алуминиум рефлектор 5. 2 префрлете го Режимот : Силна Осветленост / Нормален Brightnes 6. Димензија : 25mm(HD) 7.тежина : 105g Пакет : 1 * Headlamp (без батерија и полнач)

Особините

Емитуваат Боја:
Бела
Боја На Каросеријата:
Црна
Тип На Објект:
Предните светла
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Извор На Светлина:
LED Светилки
Бренд Име:
yupard
Wattage:
10
Префрлете Го Режимот:
Висок/Низок
Водоотпорен:
Yes
сертификација:
CE,CCC
Зрак Агол:
60°
Број На Модел На:
214
Цел:
Камп
Модел на LED Монистра:
L2

Купувачите избираат и

Батерија 18650 Led Светлата Рудар Главата Светилка Надвор Светла Кампување Headlamp Риболов Светлина 60pcs/многу LD-4625 Бесплатен превозот

Бесплатен превозот 60pcs / многу Батерија Led Светлата Cordless Главата Светлина LD4625 Надвор Светла како Кампување Светилка Риболов СветилкаСекоја светлина доаѓаат со headband, ѕидни држачи и автомобил полнач.Ѕидот Полначот : AC : 110240 V DC : 4.2 V 500m AАвтомобил полнач : Влез : DC : 12 V24 VИзлез : наизменична СТРУЈА : 5 V±5% МАКС : 500m AБренд : HENGDAМодел : LD4625Напојување : литиум батерија, капацитетот е 3000m Ah;Извор на светлина : 1 +6 LED, работата на главниот светлина висока моќност 1 W LED, помошни светла 1 +6 ПРЕДВОДЕНА целосна светлина (мали тековен) помошни осветлување;Осветлување на аголот : 90 степени прилагодливи;Intelligent Charge Управување : Overcharge и над испуштањето интелигентна заштита, продолжен за батеријата и светилка е живот;Осветлување време : главната светлина, континуиран осветлување 1215 часа;помошни светилки може да constinuoilliumination повеќе од 30 часа.Водадоказ и Експлозијадоказ дизајн, безбедноста и повисоки перформанси;Употреба : Овој производ е дизајниран за луѓето кои се бара да работат во текот на ноќта или работа во темница...

DEN 39936.00

AliExpress најдобри продаде 2017 нови пристигнување 30pcs/многу батерија водоотпорен главата светилка 18650 рударство светла за CE одобрено

Ali Express најдобри продаде 2017 нови пристигнување 30pcs / многу батерија водоотпорен главата светилка 18650 рударство светла за CE одобреноТип : KL2.5 LM(Б), Interlligent батерија, 1 W висока енергија,суперсветли ,Висок / Низок Префрлате100% Одлично светло,guranty за било каков проблем.ГЛАВНАТА TECHENICAL : Бренд : HENGDAМодел : KL2.5 LM(Б)Напојување : литиум Јонска батерија, 2600m Ah;Извор на светлина : висока моќност 1 W LED,Кри XP1 1+6 МонистраОсветлување на аголот : 90 степени прилагодливи;Интелигентни Задолжен за Управување : Полнење и полн со електрични светилки свиок упатства, Overcharge и над испуштањето интелигентна заштита, продолжен за батеријата и светилка е живот;Осветлување време : Таа има два чекори,силна светлина и слаба светлина.Силна светлина може да континуиран осветлување 1518 часа;Слаба светлина, може да constinuoilliumination повеќе од 40 часа.Водадоказ и Експлозијадоказ дизајн , безбедноста и повисоки перформанси;Употреба : Овој производ е дизајниран за луѓето кои се бара да работат во текот на ноќта или работа во темница...

DEN 22800.00

Бела светлина, жолта hoofdlamp 3T6 КРИ XML T6 headlamp led светлата батерија светла батерија 18650 главата на светилката главата факелот

Опис На ПроизводотБела светлина, жолта hoofdlamp 3 T6 КРИ XML T6 headlamp led светлата батерија светла батерија 18650 главата на светилката главата факелотКарактеристики на наменски дизајнирани за работни места, за Спроведување на Законот, Лов, Истражување, Безбедност, риболов,Пребарување и Спасување Интелигентни коло контрола, Телескопски Зум,4 режим Изградена од аеро одделение алуминиум легура Стабилна HAIII воена одделение харделоксирани Водоотпорен во согласност со IPX6 headband може да се водат прилагоди во зависност од големината на вашата глава...

DEN 523.00 696.96

XML T6 Headlamp LED Светлата T6 LED Глава светилка 2000 Lm LED Глава Светло Светло Факел + AC Полначи + Батеријата за Риболов

XML T6 Headlamp LED Светлата T6 LED Глава светилка 2000 Lm LED Глава Светло Светло Факел + AC Полначи + Батеријата за РиболовКарактеристики : XML T6 високо квалитетни LED, како светла како на вниманиетоРаководител светлината може да се прилагоди околу 90 степениИздржливи алуминиум материјал обвивкаСо полнење интерфејс на батеријата носителот, многу повеќе пригоден за полнењеСо прилагодливи и еластична главата бенд за удобно да се стави на или полетувањеЦрвениот индикатор светлото на батеријата носителот игра добро предупредување улога во ноќта пешачење или велосипедизамПогодна за отворен спорт, активности на отворено, како што се лов, велосипедизам, качување, и кампувањеПогоден за повеќето затворен како дома одржување и активности на отворено како кампување, риболов, пешачењето, ноќно летање, мапата читање, едрење, спелеолошки и ловСветлата Спецификација : 100% Сосема НовМодел на ЛЕР : 1 x XML T6 LEDLumens : 2000 LumensВодоотпорен дизајнАлуминиум легура школкаАлуминиум рефлектор3 префрлете го Режимот : Светлина / Слабо Светло / Трепка РежимМодел на Батеријата е потребно : 2 x батерија 18650Батеријата Спецификација : Батеријата модел : 18650Напон : 3.7 V / парчеLiion батеријаЅидот Полначот Спецификација : Влезна моќност : 110240 V, 50 / 60 HzИзлез : DC4.2 V 600m AМоже да се наплаќаат : 18650 / 16340 / 14500 / 10440 батерииПакет Содржина : 1 x T6 LED Headlamp1 x AC Ѕид полнач2 x Батерија 18650Answer : ___________________________ Note : оваа светла користи број на модел на батерија 18650, ако сакате да купите светла со полначи но без батерии, ве молиме кликнете на оваа врска : Или може да се купи со почеток ѕид полнач, ве молиме кликнете подолу на сликата : сликата ја покажува : * Ние брод на светот ( освен Нигерија ).Најголемиот дел од објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена .* Ние само брод да се потврди цел адреси...

DEN 714.00 840.00

година 3W Моќна Led Светлото на Екс-фабрика цена Батерија 18650 Соларни Батерии на Полнење на Алуминиум Домување Анти-Drop

ПРОФИЛ НА КОМПАНИЈАТАОва е Zhangzhou Yijiaming Optoelectronic Технологија Co,.Ltd Извоз на LED светла за повеќе од десет години...

DEN 7200.00

Нови Headlamp Фенер LED Светлата T6 LED Глава светилка 2000 Lumens Светло Главата Факел XML-T6 AC Полнач за Батерија 18650

Нови Headlamp Фенер LED Светлата T6 LED Глава светилка 2000 Lumens Светло Главата Факел XMLT6 AC Полнач за Батерија 18650Карактеристики : До 2015 нов производXML T6 високо квалитетни LED, како светла како на вниманиетоРаководител светлината може да се прилагоди околу 45 степениСо полнење интерфејс на батеријата носителот, многу повеќе пригоден за полнењеЦрвениот индикатор светлото на батеријата носителот игра добро предупредување улога во ноќта пешачење или велосипедизамПогодна за отворен спорт, активности на отворено, како што се лов, велосипедизам, качување, и кампувањеПогоден за повеќето затворен како дома одржување и активности на отворено како кампување, риболов, пешачењето, ноќно летање, мапата читање, едрење, спелеолошки и ловHeadlamp Спецификација : 100% Сосема НовМодел на ЛЕР : 1 x XML T6 LEDLumens : 2000lmВодоотпорен дизајнАлуминиум рефлекторВклучете копче на задната страна3 префрлете го Режимот : Светлина / Слабо Светло / Трепка РежимМодел на Батеријата е потребно : 2 x батерија 18650Батеријата Спецификација : Батеријата модел : 18650Напон : 3.7 V / парчеLiion батеријаЅидот Полначот Спецификација : Влезна моќност : 110240 V, 50 / 60 HzИзлез : DC3.7 V 500m AМоже да се наплаќаат : 18650 / 16340 / 14500 / 10440 батерииПакет Содржина : 1 x T6 Висока Светлина Headlamp1 x Дома Полнач2 x Батерија 18650Answer : ___________________________ Note : оваа светла користи број на модел на батерија 18650, ако сакате да купите светла со полначи но без батерии, ве молиме кликнете на оваа врска : Или може да се купи со почеток ѕид полнач, ве молиме кликнете подолу на сликата : * Ние брод на светот ( освен Нигерија ).Најголемиот дел од објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена .* Ние само брод да се потврди цел адреси...

DEN 672.00 840.00

година Zoomable 6000LM 3 Led диоди Главата Светилка КРИ XML T6 + 2 XPE LED Headlamp Светлата Кампување Светлина + 2*батерија 18650 + Автомобил полнач

Батерија Headlamp : XML T6+2xpe Headlamp Модел на LED : XML T6+2xpe LED Излез светла може да дојде до max 6000 lumens [lm] Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, работен напон е широк и може да се користат батерии во најголема мера Ленти дизајн Прилагодливи база е предвидено за секоја глава светилка, со и назад склоност Едно копче прекинувач : 1x LED / 2x LED / 3x LED / Трепка Модел на Батеријата е потребно : 2x 18650 3.7 v Боја : Црна Димензии : 83 x 37 x 58mm Тежина : околу 210g Пакет Содржина 100% Сосема Нов 1 x Headlamp 1 X Полначот (90v264v) за Вашата земја 2 x батерија 18650 1 x АВТОМОБИЛ ПОЛНАЧ

DEN 726.00 907.20

Водоотпорен LED Глава Светлина Headlamp 2 Led диоди LED Светла Сина/Жолта Риболов Светло Факел Главата Светилка + Полнач + Батерија 18650

Водоотпорен LED Глава Светлина Headlamp 2 Led диоди LED Светла Сина / Жолта Риболов Светло Факел Главата Светилка + Полнач + Батерија 18650Answer : ___________________________ Note : оваа светла има 2 модели, ве молиме изберете пред купување : Белата боја на осветлување + сина боја на осветлувањеБелата боја на осветлување + жолто осветлување бојаКарактеристики : Headlamp осветлување на бојата : белата боја + жолта боја / бела + сина (2 Led диоди на главата светлина)Најдобро за риболов сина или жолто осветлување може да ги привлече рибите кога риболовИздржливи алуминиум материјал обвивкаСветлата може да се стави на или полетувањеЦрвениот индикатор светлото на батеријата носителот игра добро предупредување улога во ноќта пешачење или велосипедизамПогодна за отворен спорт, активности на отворено, како што се лов, велосипедизам, качување, и кампувањеПогоден за повеќето затворен како дома одржување и активности на отворено како кампување, риболов, пешачењето, ноќно летање, мапата читање, едрење, спелеолошки и ловГлава Светилка Спецификација : 100% Сосема НовМоќност : макс 10 WБела Лумен : за 1600lmВодоотпорен дизајнЗум : zoom дизајнАлуминиум легура школкаАлуминиум рефлекторБела осветлување начини : Светлина / Слабо Светло / Трепка РежимЖолта / Сина осветлување на владата : светлинаМодел на Батеријата е потребно : 2 x батерија 18650Батеријата Спецификација : Батеријата модел : 18650Напон : 3.7 V / парчеМоќност : 4200m AhLiion батеријаДома Полначот Спецификација : Влезна моќност : 110240 V, 50 / 60 HzИзлез : DC4.2 V 500m AПогодни за : светло полнење (за полнење на батерија 18650 батерии во светлото директно, нема потреба надворешен полначот)Одговара за 2 модели во нашата продавницаАвтомобил Полнач Спецификација : Текст : 12 V во автомобилИзлез : DC4.2 V 500m AПакетот вклучува : 1 x Риболов LED Headlamp1 x AC дома полнач1 x Автомобил полнач2 x Батерија 18650Оваа светла користи број на модел на батерија 18650, ако сакате да купите светла со полначи но без батерии, ве молиме кликнете на оваа врска : Или може да се купи со почеток ѕид полнач, ве молиме кликнете подолу на сликата : сликата ја покажува : * Ние брод на светот ( освен Нигерија ).Најголемиот дел од објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена .* Ние само брод да се потврди цел адреси...

DEN 641.00 854.40

мали димензии со 3w висока моќност мала тежина за земјоделство/добиток/Гума индустрија/ земјоделство и одгледување на ноќта преку ems

Ви благодариме за доаѓање нашата продавница Тоа е нашата голема чест да ви послужи.висок квалитет, конкурентна цена Супер светло батерија LED headlamp водоотпорен рударство светилка за кампување ловГЛАВНАТА ТЕХНИЧКА : ТИП НА ОБЈЕКТLED ВАТИНАПОНБАТЕРИЈАТАГОРИ ВРЕМЕYJM40303 W3.7 V3000m AhLiion БатеријаВисок9hoursНиска20hoursЗАШТИТАПОЛНАЧТЕКОВНАТАЛУМ / ЛУКСIP65EXSIEXDIIBT6AC : 110 V250 VАВТОМОБИЛ DC : 12 VМаксимална : 900m AМаксимална : 450m A20000 LUX2000 LUXКАРАКТЕР : RACTER : LED 50000 часа живот.Компактен и лесен, ослободени од одржување.Експлозија доказ, вода доказ, тековната шок доказ, влага доказ и влијание доказ.Секоја светлина доаѓаат со headband, ѕидни држачи.Нашите headlamp во сечење гумаЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

DEN 12000.00

2017 Топла Продажба Рудар Рударство Headlamp 10000Lumen+3000Mah Мултифункционален Led Светлата Батерија Li-ion Рударство Кампување

2017 Топла Продажба Рудар Рударство Headlamp 10000 Lumen+3000 Mah Мултифункционален Led Светлата Батерија Liion Рударство КампувањеОпис Produict100% Одлично светло,guranty за било каков проблем.Бренд : HENGDAМодел : KL2.5 LMНапојување : литиум Јонска батерија, 3000m Ah;Извор на светлина : висока моќност 5 W LED,Кри МушкаОсветлување на аголот : 90 степени прилагодливи;Интелигентни Задолжен за Управување : Полнење и полн со електрични светилки свиок упатства, Overcharge и над испуштањето интелигентна заштита, продолжен за батеријата и светилка е живот;Осветлување време : Таа има два чекори,силна светлина и слаба светлина.Силна светлина може да континуиран осветлување 1518 часа;Слаба светлина, може да constinuoilliumination повеќе од 40 часа.Водадоказ и Експлозијадоказ дизајн , безбедноста и повисоки перформанси;Параметарот : Ѕидот Полначот : AC : 110240 V DC : 4.2 V 500m AАвтомобил полнач : Влез : DC : 12 V24 VИзлез : наизменична СТРУЈА : 5 V±5% МАКС : 500m AУпотреба : Овој производ е дизајниран за луѓето кои се бара да работат во текот на ноќта или работа во темница...

DEN 40809.60

YJM-3T6 1050lumen батерија 18650 3T6 led лов светлата headlamp со 2*батерија 18650 ѕид cahrger автомобил полнач

Опис На ПроизводотОпис На ПроизводотБрендYIJIAMINGМодел LDT01Моќ Suply2*18650 2400 mah литиум батерија,капацитетот е 48 00 m Ah;Светло режимЕден Копче за Префрлување (4 Режими) : 1 x XML T6 / 2 x XP T6 / 1 x XML T6 + 2 x XP LED / СветкавиОсветлување на аголот90 степен прилагодливи со zoomableИнтелигентни Задолжен За Управување СоПолни и полни со електрични светилки свиок упатства,Overcharge и над испуштањето интелигентна заштита,продолжен за батеријата и светилка е живот;Осветлување времеГлавната светлина континуиран осветлување 1215 часа;помошни светла и главни светлина, може да constinoосветлување повеќе од 810 часа; Автозаштита На црвено осветлување на задната страна.УпотребаОвој производ е дизајниран за луѓето кои се бара да работат во текот на ноќта или работа, работа во темница.Со своите долги часови на континуиран осветлување и одлична заштеда на енергија,тоа е особено погоден за јагленокопи,прислушување, гума,отворено авантура,риболов,лов,кампување,авто поправка и други сродни индустрии.Пакување & ИспоракаСекој headlamp со 2*батеријата 4800mah, 1*ѕид полнач, 1*автомобил полнач во цртан филм.Нашите УслугиБЕЗБЕДНОСТ НА ПЛАЌАЊЕ : Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна Картичка, Банкарска T / T, Western Union, Money Gram и др.Пари е објавен за нас откако ќе се потврди испорака, многу Безбедно...

DEN 1152.00

YUPARD П5 LED Нуркач Нуркање водоотпорен подводни headlamp светлата 30m 18650 / 3x AAA батерија +2*1800mAh батерија 18650+полнач

СпецификацииLED type : КРИ П5 LEDМатеријал : Алуминиум легура & ABS пластикаСветла боја : Бела или ЖолтаОбјектот боја : Жолта & црнаЛумен : 600 LmНапојување : 3 * ААА или 1 * батерија 18650Тип на прекинувач : Ротари прекинувач (On, off (исклучено) и одберете режим)Водоотпорен : До 30mОбјектот големина : Прибл.9 * 6.7 cm / 3.54 * 2.64 во (Должина * Висина)Објектот тежина : 124g / 4.38 озПакет големина : 9.3 * 9 * 9cm / 3.66 * 3.54 * 3.54 воПакет тежина : 161g / 5.68 оКарактеристикиНаправени од КРИ П5 LED, ултра сјајна.3режим на светлината : висок, низок, и strobe.Водоотпорен дизајн, долг животен век.Користење на напредни Алуминиум и ABS пластика со добра флексибилност, не е лесно да се скрши.Со прилагодливи главата бенд за удобно да се стави на или полетување.Headlamp може да биде нагоре и надолу на 90степен ротација на главата, изложеност на било идеална позиција.Широка употреба како велосипедизам, кампување, backpacking, лов, риболов, итни случаи и поправка дома, итн.Пакет Се Вклучени1 x нуркање светла+2*1800m Ah батерија 18650+полнач1 x AAA носителот

DEN 868.00 1142.40

Висока Моќност Предводена Headlamp Светлата П5 T6 L2 LED Водоотпорен Главата Светилка Факел прилагодливи зум за Лов, Риболов, Велосипедизам

Водоотпорен Светлата XML П5 T6 L2 LED Headlamp Zoomable Главата Светилка Факел LED Рефлектори Факелот за Лов, Риболов, ВелосипедизамКарактеристики : Риболов кампување П5 / T6 / L2 високо квалитетни LED, како светла како вниманието Главата светлина, може да се прилагоди околу 90 степени Трајни алуминиум материјал обвивка Со полнење интерфејс на батеријата носителот, многу повеќе пригоден за полнење Со прилагодливи и еластична главата бенд за удобно да се стави на или полетување На црвениот индикатор светлото на батеријата носителот игра добро предупредување улога во ноќта пешачење или велосипедизам Погодна за отворен спорт, активности на отворено, како што се лов, велосипедизам, качување, и кампување Погоден за повеќето затворен како дома одржување и активности на отворено како кампување, риболов, пешачењето, ноќно летање, мапата читање, едрење, спелеолошки и лов П5 Спецификација : : 100% Сосема Нов Модел на ЛЕР : 1 x П5 LED Сијалица Lumens : 1600 Lumens Водоотпорен дизајн Алуминиум легура школка Алуминиум рефлектор 3 префрлете го Режимот : Светлина / Слабо Светло / Трепка Режим Модел на Батеријата е потребно : 2 x модел на батерија 18650 (3.7 V / парче, не се вклучени) Боја : Црна со Сини Бенд Прилагодлив Фокус, Zoomable LED Headlamp Прекинувач : раководител switch T6 Спецификација : 100% Сосема Нов Модел на ЛЕР : 1 x XMLT6 LED Сијалица Lumens : 2000 Lumens Водоотпорен дизајн Алуминиум легура школка Алуминиум рефлектор 3 префрлете го Режимот : Светлина / Слабо Светло / Трепка Режим Модел на Батеријата е потребно : 2 x модел на батерија 18650 3.7 V (не се вклучуваат) Боја : Црна со Сини Бенд Прилагодлив Фокус, Zoomable LED Headlamp L2 Спецификација 100% Сосема Нов Модел на LED : XML L2 LED Сијалица Lumens : 2500 Lumens Водоотпорен дизајн Алуминиум легура школка Алуминиум рефлектор 3 префрлете го Режимот : Светлина / Слабо Светло / Трепка Режим Модел на Батеријата е потребно : 2 x модел на батерија 18650 3.7 V (батерија не е вклучуваат на овој линк) Боја : Црна со Сини Бенд Прилагодлив Фокус, Zoomable LED Headlamp Пакет, вклучувајќи : Производ слики : * Ние брод на светот .Најголемиот дел од објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена .* Ние само брод да се потврди цел адреси...

DEN 378.72

LED Headlamp Батерија Headlamp USB Светлата Кри XM-L2 1000 Лумен 6 Начини на Главата на светилката за Риболов Лов Кампување

Опција А вклучува : 1x Headlamp 1x USB полнење линија Опција Б вклучува : 1x Headlamp 1x USB полнење линија 1x Батерија 18650 3.7 V 3000m Ah Liion Батерија Опција C вклучува : 1x Headlamp 1x Батерија 18650 3.7 V 3000m Ah Liion Батерија 1x USB полнење линија 1x USB Полнач(Влез : DC 5 V, Излез : наизменична СТРУЈА 4.2 V 1А, Compartible со : Liion батерија 26650 18650 14500 16340) 1x Пластична Кутија за Складирање ве Молиме имајте во предвид : ние имаме црна или бела боја за полнење преку USB линија, тоа ќе ја испрати по случаен избор боја...

DEN 609.00 845.28

Zoomable 1800LM КРИ XML XML П5 LED Светлата Headlamp Светло Главата Светлина Светилка +AC Полнач+18650 Recharger батеријата

100% сосема нов и висок квалитетБоја : Како на сликата покажуваПокрај тоа, headlamp доаѓа со прилагодливи база која ќе ви овозможи да го смените светлина насока слободно...

DEN 574.00 604.32

XML T6 Headlamp LED Светлата T6 LED Глава светилка 2000 Lm LED Глава Светло Светло Факелот со AC Автомобил Полначи Батерија 18650

XML T6 Headlamp LED Светлата T6 LED Глава светилка 2000 Lm LED Глава Светло Светло Факелот со AC Автомобил Changers Батерија 18650 DropshippingКарактеристики : XML T6 високо квалитетни LED, како светла како на вниманиетоРаководител светлината може да се прилагоди околу 90 степениИздржливи алуминиум материјал обвивкаСо полнење интерфејс на батеријата носителот, многу повеќе пригоден за полнењеСо прилагодливи и еластична главата бенд за удобно да се стави на или полетувањеЦрвениот индикатор светлото на батеријата носителот игра добро предупредување улога во ноќта пешачење или велосипедизамПогодна за отворен спорт, активности на отворено, како што се лов, велосипедизам, качување, и кампувањеПогоден за повеќето затворен како дома одржување и активности на отворено како кампување, риболов, пешачењето, ноќно летање, мапата читање, едрење, спелеолошки и ловСветлата Спецификација : 100% Сосема НовМодел на ЛЕР : 1 x XML T6 LEDLumens : 2000 LumensВодоотпорен дизајнАлуминиум легура школкаАлуминиум рефлектор3 префрлете го Режимот : Светлина / Слабо Светло / Трепка РежимМодел на Батеријата е потребно : 2 x батерија 18650Батеријата Спецификација : Батеријата модел : 18650Напон : 3.7 V / парчеLiion батеријаДома Полначот Спецификација : Влезна моќност : 110240 V, 50 / 60 HzИзлез : DC4.2 V 500m AПогодни за : светло полнење (за полнење на батерија 18650 батерии во светлото директно, нема потреба надворешен полначот)Одговара за 2 модели во нашата продавницаАвтомобил Полнач Спецификација : Текст : 12 V во автомобилИзлез : DC4.2 V 500m AПакет Содржина : 1 x T6 LED Headlamp1 x AC дома полнач1 x автомобил полнач2 x Батерија 18650Answer : ___________________________ Note : оваа светла користи број на модел на батерија 18650, ако сакате да купите светла со полначи но без батерии, ве молиме кликнете на оваа врска : Или може да се купи со почеток ѕид полнач, ве молиме кликнете подолу на сликата : * Ние брод на светот ( освен Нигерија ).Најголемиот дел од објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена .* Ние само брод да се потврди цел адреси...

DEN 649.00 811.20

Boruit Надгради Б11 XML T6 LED Headlamp Батерија Zoomable Главата Светло Светла Факел 18650 PCB Батерии Микро USB

Спецификација : Бренд : Boruit Модел : Б11 Сијалица Тип : 1 PCS XML T6 ПРЕДВОДЕНА предводени од животниот век : 100,000 Режими на Работа : Висока Бела Светлина,Малата Бела Светлина,Strobe Емитуваат Боја : Бела Осветлување растојание : 300 МЕТРИ Батерија Тип : КОМПЈУТЕРИ 3.7 V 2200mah 18650 Liion Батерии Траење : 510 часа Zoomable : Да Материјал : Алуминиум легура & Пластични Осветлување растојание : 300 метри Водоотпорен Одделение : IP65 Погоден За : Кампување,Планинарење,Лов,Риболов,Ноќта Работи Warrenty : 1 година Пакет се Вклучени : 1 x Б11 Headlamp 2 x 18650 Liion батерии со ПХБ 1 X Ѕид полначот Глава 1 x USB Кабелот 1 x Крпа торба 1 x Инструкции

DEN 1413.00 1487.52

Нови 1PCS трговија на Големо 300Lm МИНИ Главата Светилка LED Светлата Прилагодливи 3 Режим на Главата на Светилката Headlamp од CR2032 Мини Кампување Headlamp

три боја на Големо 300 Lm МИНИ Главата Светилка LED Светлата Прилагодливи 3 Режим на Главата на Светилката Headlamp од CR2032 Мини Кампување Headlamp Карактеристики : 1.LED Type : Бела LED светилки 2.Макс излез : 300 Lumens 3.Начини : Висок / Низок / Strobe4.боја : сина,зелена,жолта 5.Одговараат за кампување / Пешачење / Јава / Надворешна Светлина и Внатрешна Светлина Работата : Притиснете го вклучувајте го нивото на осветленост ќе се префрлате помеѓу четири начини : Висок / Низок / Strobe / Исклучи Излез & Траење : 1.Макс излез од 300 Lumens за околу 34 часа 2.Мин излез од 100 Lumens за околу 46 часа Забелешка : Изјави на осветленоста и runtime пресметан врз основа на тестови со користење 2x CR2032 копчето ceel Батерии батеријата под лабораториски услови...

DEN 163.00 180.96

Бесплатен превозот ,5000Lm CE Јаглен LED предните Светла & Осветлување: Пребарување & Спасување, Спелеолошки & Рударство Батерија Headlamp Flashligh KL2.8LM

ВЕ МОЛИМЕ ПОГЛЕДНЕТЕ ЗА НАШИОТ БРЕНДБесплатен превозот ,5000 Lm CE Јаглен LED Рудар Headlamp Водоотпорен шлем капа headlamp Рударство светлина Лов светло Светло KL2.8 LMОпис На ПроизводотБрендYIJIAMINGМоделKL2.8 LMМоќ SuplyЛитиум батерија,капацитетот е 30 00 m Ah;Извор На СветлинаКРИ XPE, работата на главниот светлина 5 W висока моќност LED ,помошни светла целосна светлина (мали тековен) помошни осветлување;Осветлување на аголот90 степен прилагодливиИнтелигентни Задолжен За Управување СоПолни и полни со електрични светилки свиок упатства,Overcharge и над испуштањето интелигентна заштита,продолжен за батеријата и светилка е живот;Осветлување времеГлавната светлина континуиран осветлување 1215 часа ;помошни светилки може да constinoосветлување повеќе од 30 часа;Водадоказ ЕксплозијадоказВодадоказ и експлозијадоказ е безбедноста и повисоки перформанси;УпотребаОвој производ е дизајниран за луѓето кои се бара да работат во текот на ноќта или работа, работа во темница.Со своите долги часови на континуиран осветлување и одлична заштеда на енергија,тоа е особено погоден за јагленокопи,прислушување, гума,отворено авантура,риболов,лов,кампување,авто поправка и други сродни индустрии.Нашите Рудар Светилка KL2.5 LM KL2.8 LM Сертификат за КвалитетДетална СликаПакување & ИспоракаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT .Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, Плаќањето мора да се compled во рок од 3 дена.1...

DEN 19807.68

Микро Usb Led Светилка Главата Кри XML T6 3000LM светло Главата Светлина Риболов Светлина Прилагодливи Батерија 18650 Главата Светлина

* Бренд : YUNMAI * Модел на LED : XML T6 * Lumens : 3000 Lumens * Ленти : IPx 7 * Функција : Micro Usb Линија * Алуминиумска легура обвивка * Алуминиум рефлектор * 3 префрлете го Режимот : Светлина / Слабо Светло / Трепка Режим * Модел на Батеријата е потребно : 2x18650 Батеријата * Боја : Црна со Сини Бенд * Главата мала Тежина : 230g * Прилагодува Фокусот, Зумот LED Headlamp * Замени : раководител притиснете switch * Батеријата Напон : 3.74.2 VНашите производи може да ги Прилагодите на Клиентите ЛОГОТО,но мора да биде повеќе од 50 парче Секој Вид,ако треба, ве молиме контактирајте со насПакетот Вклучува1*Headlamp1*Микро Usb Линија2*18650 Li БатеријатаНие одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно !Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми...

DEN 649.00 1272.00

П5 LED Сензор факел лов кампување фарови телефон USB компјутер полнење зум главата се возат велосипед шлем риболов светла

Жешка СтокаПратката Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(доколку производот не е бесплатен превозот)...

DEN 442.00 631.20

USB Полнење Светлата Zoomable Headlamp Главата Светилка 2 x XML T6 LED 2000LM Светлина со Батерија 18650 + ЕУ/САД USB Полнач

Карактеристики : За производство на ултра светол зрак на светлината од 2 T6 LEDПовеќе за употреба за headlamp главата светилка или факел како оваа точка4 режим индикација, како што се Лево LED / Десно LED / 2x LED / StrobeГолема животниот Век на LED (10,000 часа)Прилагодливи еластична headband, Тоа е удобно да се носат.Спецификации : Тип : HeadlampСијалица Тип : 2x XML T6 LEDБрој на Led диоди : 2LED Боја : БелаМаксимална Осветленост : 2000 LMВодоотпорен : ДА, Но не може да се стави во вода, тоа не е за нуркање.Тип на прекинувач : Копче (On, Off (исклучено) и режимот на одбирање)Материјал : алуминиум, стакло, пластика и памукПоддржано од : 2 x 18650 3.7 V Liion Батерија или 3 х АА Батерија( Не АА батерија вклучени )Тежина : 160gИзбегнувајте директно изложување на очите и не заборавајте да се извади батеријата ако не го користите за долго време.Пакетот Вклучува : 1 x Зум Светлата2 x 18650 3.7 V Liion Батерија1 х АА Батерија Адаптер1 x AC Полнач1 x USB Кабел1 x Мало ПолеИмаме САД / ЕУ Приклучок за AC Полнач, ве Молиме имајте во кој plug сакате во ред...

DEN 1091.00 1474.56

Новиот Модел Boruit B22 Кри XM-L2+2XPE Главата на Светилката LED Светло Зелената Светилка Бела Кампување Светло Факел Headlamp 18650

Повеќе Високо Квалитетни LED Headlamp Може да Ви се Допаѓа : Нов Модел Boruit B22 Кри XML2+2 XPE Главата на Светилката LED Светло Зелената Светилка Бела Кампување Светло Факел Headlamp 18650 Опис на Производот BORUIT B22 е Висока Осветленост headlamp со три извори на светлина,со светлината на купот во средината и оптички леќи на двете страни,изработка на совршена комбинација на мала чаша и леќа...

DEN 1919.52

Батерија Кри XML T6 LED КОЧАН LED 10000lm Zoomable Headlamp Светлата Факел LED Светилка+Полнач+18650 Батерии

Карактеристики : Да си безбедно со светлата кои се води секој пат ќе се земе, секоја патека ќе се истражуваат, и секој таинствената агол од вашиот дом јасно видливиЛеснотија на користење,нашите производи може да се користи во широк спектар од вашиот живот, стигнале headband цврсто поправки на светлата на главата, оваа светла е погоден за секого.Рацете можат да бидат снимени да го направи она што вие сакате да го направите .Целата е направена од голема сила, топлинаотпор и водадоказ пластика...

DEN 427.00 836.64

2017 NITECORE EH1 КРИ XP-G2 S3 LED Батерија Експлозија Доказ Headlamp Суштински Безбедно Вклучуваат 2x18650 Батерии 3400mah

Карактеристики · Дизајниран за висок ризик индустрии, вклучувајќи го рударството, подземни и офшор нафта експлоатација, петрохемиски и хемиски индустрии · Суштински безбедно LED предните светла · Експлозија Група IIB, Оперативни Temp Класа T5 (100°C) · Кој Напредни Температура Регулатива (АТР) технологија на динамички се прилагоди излезни перформанси според телесната температура · Користење на КРИ XPG2 S3 LED · Напојува со вградена батерија 18650 / батерии за максимална излезна на 260 lumens · USB магнетни полнење кабел за outputting 1000m A · Интуитивен кориснички интерфејс со копчето префрлете се обезбедува лесен една рака операции · Кој 3 нивоа на осветленост и 2 посебни режими · Кој постојано осветлување / бавно да трепка црвено светло · Кој моќ индикатор и ниско ниво на батеријата предупредување · Шлем планината вклучени · IP68 оценка за прашина и отпорност на вода (3 метар подводни) · 1.8 метри отпорност на Додатоци Адаптер, USB магнетни полнење кабел, лепило планината

DEN 5078.00 5345.28

IMALENT HR70 Headlamp КРИ XHP70.2 LED Светилка 3000lm Батерија Светла со 18650 3000mAh батеријата + USB Кабел за Полнење

Спецификација : На HR70 е разноврсна magnetically USB обвинет headlamp На КРИ XHP70 2 генерација ПРЕДВОДЕНА испорачува 3000 lumens на импресивен потоп светлината...

DEN 4317.60

YAM Нови Black11 LED Светилка Кампување Клип На Ззп/Шапка Светлина

100% сосема нов и висок квалитет на 11 Ултра Сјајна LED Светла Употреба 3x AAA батерии (не се вклучени) мала тежина, Компактни и конструиран да издржи екстремни услови и да ја користите Оваа светлина придава на капа за повеќето практични, handsfree извор на светлина достапни Тоа е погоден за лов, скаут, ноќта риболов, кампување, планинарење и така натаму 10,000+ часа на изгори време на светлина, Боја : Црна, Светло боја : бела Големина : 90 60mm x (L x W) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 84.00 109.92

LED Светлата Водоотпорен USB Полнење Сензор за Движење Преносни Полесни Прилагодливи Светло За Кампување Риболов Работи Главата Светилка

Карактеристики : 1.На Светлата содржат батеријата Можете Да користите USB полнење кабел за полнење за светлата .2.Таа има Три Режими на Hight Светлина, слаба Светлина, СОС Светлина .3.На headlamp главно се користат за риболов, лов, ноќно трчање, пешачење и кампување .Спецификации : Материјал : ABSБатерија Headlamp : LED HeadlampЛенти дизајнЕдно копче прекинувач : постојат 3 треперење модели.Капацитет : 30 WПакетот вклучува : 1 x светлата1 x USB полнење линија1 x светлина појас

DEN 1008.00