• Ново
Слободен испорака на Високо квалитетни 100pcs на било кој модел Тактилни Притисни Копче за Префрлање 6X6X4.1/4.5/5/6/7/8/9/10мм НАТОПИ 4pin бакар

Слободен испорака на Високо квалитетни 100pcs на било кој модел Тактилни Притисни Копче за Префрлање 6X6X4.1/4.5/5/6/7/8/9/10мм НАТОПИ 4pin бакар

DEN 312.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПАКЕТ ЗА 100pcs/многу Тактилни Вклучете Еден Такт 6 X6mm НАТОПИ серија 4pin
H=4.1 mm/ 4.3 mm/4.5 mm/5mm/5.5 mm/6mm/6.5 mm/7mm/7.5 mm/8mm/8.5 mm/9mm/9.5 mm/10mm/10.5 mm/11mm/11.5 mm/12mm/12.5 mm/13mm/13.5 mm/14mm/14.5 mm/15mm/15.5 mm/16mm/16.5 mm/17mm/17.5 mm/18mm/18.5 mm/19mm/19.5 mm/20mm/21mm/22mm/23mm/24mm/25mm/26mm
Стандардно 260 GF/работен век 100,000 пати
Користете бакар материјали не железо.Висок Квалитет!
се користи за играчки/телефон/caculator/telephone/TV/Видео/Аудио equiprment/куќа апарати/дигитална опрема ....
СЕ ИСПРАТИ ВО РАМКИТЕ НА 2 DAYS ПО УПЛАТАТА ПРИМЕНА.
Ако ви треба други видови на тактилни вклучите или други висина на копчето опција можете да ме праша онлајн премногу~
На тактичност динамика, исто така, може да се 160 G,120 G,100 G,НО ЦЕНА ТРЕБА ДА СЕ ДОДАДЕ 8% ЗАВИСИ ОД СЕГАШНАТА ЦЕНА.И MOQ 1000 PCS,Ако ви треба можете да ме контактирате!
Ако ви требаат посебни видови на тактилни switch ние може да се отвори мувла (MOQ 1000000 PCS)~
Кина Производителот е тука и чека на вас!
За Експрес-
Во нашата продавница ние поддршка подолу превозот начини од страна на слободен трошоци.
Кина пост воздух mail >20-50days испорака.Некои земји не се појави можете да побарате од нас онлајн доколку се поддржани. Кина пост воздух колет >20-50days испорака. Хонгконг пост воздух mail >20-50days испорака. Хонгконг пост воздух колет >20-50days испорака. DHL & ЕМС & ПРОЗОРЦИ & FEDEX нема бесплатен превозот обвиненија, но има голем попуст.
За Увозни давачки-
Меѓународни Купувачи-Увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија
Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската
канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат наддавање.
За Повратни Информации-
Ако купувачот ги задоволи нашите производи, ве молиме да ни даде 5star да ни ги охрабри да се направи подобро . Ако купувачот има било какви прашања ве молиме контактирајте не преку порака или e-mail.Без оглед на тоа што проблемот ќе најдете решенија.
Поради некои ISP СПАМ филтер прилагодувања, вие може да не бидете во можност да го добивате нашиот e-mail одговори во времето потоа да се користат и други начини
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОДДРШКА!
ДА ИМААТ ДОБАР ВРЕМЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!

Особините

Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
6X6 СЕРИЈА
сертификација:
CE,CCC,RoHS
Карактеристики:
натопи
Гаранција:
1year

Купувачите избираат и

10Pcs x Панел PCB 8 Pin 3 Позиција 2P3T DP3T Излизгајте го Прекинувачот Страна Knob 0.5 A 50V DC SK23D08-G5

Спецификација : Име На Производ Хоризонтална Излизгајте Го Прекинувачот Модел Бр SK23 D08G5 Позиција 3 Пина Дизајн 8 Игли ( Двојно Реда ) Контакт Тип 2 P3 T Pin Ширина 0.5 mm / 1 / 50" Пина Теренот 2mm / 5 / 64" & 4mm / 5 / 32" Рејтинг DC 50 V, 0.5 НА Контакти Отпор 30 MΩ Изолација Отпор 100 MΩ Минимално Оптоварување DC 500 V Dielectric ПредностиAC 500 V / 1 минута Живот Тест 10000 циклуси / минута Knob Големина 4 x 3 x 5mm / 0.16" x 0.12" x 0.2"(LWH) Вкупната Големина 16 x 12 x 11mm / 0.63" x 0.47" x 0.43" (LWH) Материјал Пластични & Метална Боја Како на сликата прикажаниQauntity : 10pcs

DEN 179.52

Висок Квалитет Кликнете Прекинувач,3 Банда 1 Начин/2 Пат, Светлина Ѕиден Прекинувач LED Индикатор Притисок Switch Притисни Копче за Префрлање Бесплатен Превозот

Висок Квалитет Funshion Кликнете Прекинувач,3 Банда 1 Начин, 3 Банда 2 Начин, Притисок Префрлете се Притисни на Копчето Вклучите Светлото Ѕиден Прекинувач со LED Индикатор 3 Банда 1 Патот=3 Банда Еден Контрола 3 Банда 2 Начин=3 Банда Двоен Контрола на Еден Control : Контрола една светилка во една позиција Двоен Контрола : Контрола една светилка во две различни позиции...

DEN 734.00 816.00

10pcs/многу IP67 16mm PCB или завртка тип на еден метал нерѓосувачки челик push копчето префрлате

1.инсталација дијаметар : 16mm2.материјал : не ' рѓосувачки челик 3043.терминал : PCB тип,игла тип4.контакт тип : 1 NO5.обликот на врвот : рамна глава6.работата тип : еден,resetако сакате завртка тип или други главата прекинувачи.pls кликнете на следниве линкови.ви благодариме!

DEN 768.00

KEDU QKS8 IP54 AC-15 250VAC 14A Високо Ефикасни Долг Живот Безбедност Безбедност Блокирам Прекинувачи, TUV CE VDE ЕН Сертификат

KEDU QKS8 IP54 AC15 250 VAC 10 A Високо Ефикасни Долг Живот Безбедност Блокирам Прекинувачи, TUV CE VDE ЕН СертификатВе молиме укажуваат на функцијата што треба F1, F2 или F3 и кабел жлезда или м16...

DEN 1344.00

Слободен Испорака на Високо Квалитетни Површината Монтирани Водоотпорен Ѕид Вратата Бел Switch 20A/250V Префрлате

1 Точка име : водоотпорен вратата бел префрлате2 Материјал : ABS3 Струја : 20 A4 Напон : 250 V5 Заштита степен : IP556...

DEN 420.00 441.60

Автомобил Брод 12mm Еден Метал Притисни Копче за Префрлање 3А/36V DC t22

Карактеристики : Одлични за Палење Стартер, Реле, Рог Копчето за Префрлување, Критички Светла, Шасија Светилка, Магла, Вратата се Префрлат, PC Прекинувач или било коло контроли на над 500.000 циклуси...

DEN 60.00 67.20

PST-3 N8 2 Pin Конектори -7C Фрижидер Одмрзне Термостат Switch AC 10A 250V

Спецификација : Име На Производ Фрижидер Одмрзне Термостат Модел Бр PST3 N8 Акција Температура 7 целзиусови степени Степен Електрични Рејтингот AC 250 V 10 A Цевка Големина 7.5 x 3cm / 3" x 1.1" (LМакс.W) Секоја Жица Кол...

DEN 352.32

30pcs SS12F44-G6 6mm Висина Knob 3 Pin 2 Позиција 1P2T SPDT Вертикална Излизгајте го Прекинувачот За 0,5 Е 50V DC SS12F44-G8 8мм Knob

Спецификација : Име На Производ Излизгајте Го Прекинувачот Модел Бр SS12 F44G6 или SS12 F44G8 Тип SPDT Контакт Тип 2 Позиции, Од / На Игли Количество 3 Оценка DC 50 V, 0.5 НА Контакти Отпор 30 MΩ Изолација Отпор 100 MΩ Минимално Оптоварување DC 500 V Dielectric ПредностиAC 500 V / 1 минута Живот Тест 10000 циклуси / минута Главниот Големината на Телото(не вклучуваат Иглички & Knob) 12 x 6 x 5mm / 0.47" x 0.24" x 0.2" (LWH) Вкупната Големина 12 x 6 x 15mm / 0.47" x 0.24" x 0.59" (LWH) Pin Големина 3.6 x 0.6 mm / 0.14" x 0.024" (LW) Иглички Теренот 2.6 mm / 0.102" Knob Големина 3 х 3 x 6 / 8мм / 0.12" x 0.12" x 0.24" / 0.31" (LWH) Материјал Пластика, Метал, Електронски Делови Боја Сребрена на Ѕвонење, ЦрнаКоличина : 30pcs

DEN 285.60

DC12V 1CH Мини Далечински Управувач Switch Мал Волумен Ресивер со Игла+Голема Копчето Предавателот Врата Пристап до Оддалечен Систем за Контрола

DC12 V Мини Мал Волумен Приемник Далечински Управувач Switch Систем за Врата Контрола на Пристап на Систем за Електрична Контрола Заклучување на Оддалечен Систем многу50 групи / многуDC12 V Вратата Пристапите Далечински Управувач Switch Систем ДОВЕДЕ / Светлина Светилка Моќ Далечински Систем за Контрола НАНА БИСКЛУЧЕТЕ ја Мини Ресивер Transitter многу10 групи / многуDC12 V Далечински Управувач Switch Систем Притиснете 4 Примачот НА Прес Б 4 Приемникот ИСКЛУЧЕТЕ Учење Код Latched 315 / 433.92 MHZ Долга Низа DC12 V Далечински Управувач Switch 4 Receiver 3 Transmitter за Светлина Врата пристап Електрична контрола заклучување Еден Toggle Latched adjuste парчеDC12 V 1 CH RF Далечински Управувач Switch Предавателот Приемник Мини Мал Волумен Учење Код Еден Toggle Latched 315 / 433 MHZ парчеКонтрола на пристап на Систем за Далечинска Контрола Настроената гаражни врати Портал Влезна Врата Електронски Заклучување 100 Transmitter 2 Receiver 315 / 433 DC12 V Врата Пристап до Оддалечен Систем за Контрола Портал Гаража Заклучување на Вратата 2 Receiver 100 Transmitter 315 / 433 MHZ Водоотпорен Предавателот DC12 V Мини Мал Волумен Далечински Управувач Светлина Светилка LED Моќ Remote НА ИСКЛУЧУВАЊЕ Врата Пристап Гаража Далечински Контролер 315 / 433 MHZ

DEN 14931.00 16776.00

DC 12v 10A реле 1CH безжични RF Далечински Управувач Вклучите Радиото Switch 1 Предавател и 3 Приемник 4191

Примена : Нашите производи се широко се користат во ( далечински управувач прекинувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, ) безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.DC 12v 10 A реле 1 CH безжични RF Далечински Управувач Вклучите Радиото Switch 1 Предавател и 3 Приемник 4191Ние default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls остави порака во рамките на својата цел, ви благодариме!Спецификација : 1...

DEN 952.00 1002.24

AC 400V 10A 4NO Еден Четири-насочно Коло Контрола Џојстик Switch HKL-D24

Име на производ Џојстик Switch Модел HKLD24 Материјал Пластика, Метал, Гума Акција Тип на Еден Напон AC Струја 400 V 10 A Контакт Тип 4 NO Агол ±30° Моторни Животот 50 Илјади Електрични Животот 50 Илјади Температура 25 C~100 CГлавната Големината на Телото 41 x 30 x 52mm / 1.61" х 1.18" x 2.05"(L*W*H) Вкупниот обем 4.1 x 3 x 13.7 cm / 1.61" х 1.18" x 5.39"(L*W*H) Одредување Дупка со Дијаметар22mm / 0.87" Боја Како на Сликата ПрикажаниПРЕВОЗОТ : Превозот форма : препорачана поштаПроценка time : 1525days на светотAnswer : ___________________________ Note : 1 : Објекти во акцијата ќе бидат испратени во рок од 24 часа откако сте изработка на плаќање и оние кои се надвор од акциите, ќе се организира за да се испрати во рамките на обработка дена ние во собата.2 : Испорака задолжен е за вас.3 : ве Молиме бидете сигурни дека ќе добие најмалкуоданочуваат предмети, исто така, ние може да delcare ниска вредност за вас.Гаранција : Ние ви обезбеди 12 месец фабрика гаранција.Политика : Ако објекти беа оштетени или загубени за време на транспортот,ве молиме контактирајте со нас во 7days,ние ќе ја вие или рефундирање на дека.ANYQUESTIONS ВЕ МОЛИМЕ КАПКА ЕМЕЈЛ НАС ПРЕКУ ALIEXPRESS ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ НА TRADEMANAGER.СРЕЌЕН НАДДАВАЊЕ!

DEN 902.40

Оригинални нови увоз на Јапонија, Г-A403 бенд switch 4 нож 3 датотеки (SWITCH)

Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, приклучок, релеи, отпорници(отпор), кондензатори (capacitance) , контактор, прекинувач, интегрирани кола (НАТОПИ, СМД, QFP, BGA , Модули)...

DEN 1796.00 1890.72

12V Моќност Симбол Еден Latching Компјутер Случај 20mA SPST Прекинувачи Притисни Копче за Префрлање Поволна Цена

Важна Забелешка : Ве молиме ги споделите со нас боја што би сакале Можете да оставите порака на вашиот Paypal забелешка или email за да ни каже...

DEN 74.00 135.36

Најдобра Цена DC 12V 1CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем Приемник & 2 Копчиња Долга Низа Далечински 315mhz/433mhz 4217

Најдобра Цена DC 12 V 1 CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем Приемник & 2 Копчиња Долга Низа Далечински 315mhz / 433mhz 4217Ние default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls остави порака во рамките на својата цел, ви благодариме!Спецификација : 1...

DEN 513.00 570.24

-105dBm 200m 80V да 250V 315MHZ висока моќност 1CH RF вклучите/Далечински контроли за моторни контролирање 4149

105d Bm 200m 80 V да 250 V 315 MHZ висока моќност 1 CH RF вклучите / Далечински контроли за моторни контролирање 4149Ние default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls остави порака во рамките на својата цел, ви благодариме!12 : Автозаклучување23 : ИнтеркодотНезанимање : Бутване Спецификација : Работен Напон : AC85~250 V Работна Фреквенција : 315 MHz / 433 MHz (Default 315 MHz) Max Струја : 30 A Оперативни Температура : 40'C~+80'C Излез Држава : Еден / Toggle прилагоди слободно страна на Скокач на приемникот...

DEN 1060.00 1514.40